Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Co do rewolucji ideowej (założeniowej) gram.pl

Muszę przyznać, iz doszedłem do wniosku, że pomysły CDP są ... wtórne.

Dlaczego?
A bo już od lat instytucje zwane "bazarem" prowadzą sprzedaż gier, ich wymienę na nową w przypadku uszkodzenia nośnika, a także czasem możliwość wymiany na inną.Co prawda dzieli tu te dwie sfery pewna bariera prawem zwana, a także sfera zwana grą w trybie "multi" :].

I jaki z tego morał?
Liberalny - powierzenie "firmom" bardzo dużej swobody i wyjątkowo niskich podatków, prowadzi do zmniejszenia ceny i w końcu konkurencji jakością ;)))


Ale beż żartów to i tak podziwiam CDP za żywioł twórczy na tym "drewnianym rynku konkurencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:38, Vramin napisał:

Wyluzuj. Dwa lata temu zmieniłem przeglądarkę
z Opery na FF a tu jak dawniej Opery jej nie lubią. Przyzwyczaj się ;))

Ale przynajmniej na starym forum moglem pod Opera dodac post, a teraz nie moge :-( (nakladaja sie przyciski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję długiego utrzymania się na rynku i życzę dalszych sukcesów w tej materii.
Bardzo przyjemna dla oka szata graficzna. Ciekawy (w znaczeniu: funkcjonalny) interfej - łatwy dostęp do wszystkich działów bez kombinowania. Co do cen, które proponuje Wasza firma to są bardzo przystępne (wręcz iskie). Mam nadzieję, że nasza współpraca tzn. Wasza praca nad polskimi wersjami i dystrybucją i moja chęć do grania będą bardzo owocne :). Znaczy, oby tak dalej!
Serdecznie pozdrawiam.
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kompatybilności z innymi przeglądarkami, to ja mam najnowszą Operkę (już całkiem darmową) i wszystko jest ok. A sama stronka - bardzo schludna i przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raj dla graczy.. no wiecie nie przesadzajcie. ;) Fakt dobra inicjatywa.. na razie malo tu opcji i pustkami wieje ale bedzie ok. Ale pomysły przednie choć co nie co mi tu jeszcze brakuje. Po jakimś czasie będę mógł powiedziec co..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:39, Slave napisał:

jezeli ktos teskni za starym wygladem strony to zapraszam na www.cdprojekt.cz ;)

Ześ mnie zaintrygował! Ciekaw jestem czy na Czechach i w Słowacji też wprowadzą tą rewolucje ;)? Właśnie czytam czeskie forum, troche ciężko jest, ale zauważyłem temat o polityce cenowej CDP, czemu w Czechach gry kosztują 999 koron, a w Polsce 750? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tyle ludzi chwali swoja wirtualna kasa to ja tez sie pochwale, dostalem 265 wzł , z czego juz 200 przepuscilem na gadzety :D Ale warto ladne plakaty i fajne koszulki, no i ta podkladka pod mysze z Wiedzmina ! Matko jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:35, Kris_bla napisał:

Jwierze, ze poprawia te bledy, ktore im wytknelismy i zrobia to wszystko jeszcze lepiej niz
zapowiadali i zdecydowanie lepiej niz bylo kiedys... co daj Boze Amen :-D


lol a jakie to bledy im "wytkneliscie" ? Jak na razie widze ze jako jednemu z nielicznych nie podobal ci sie wyglad bo jestes przyzwyczajony do starego. tyle ze jak ktos juz wczesniej madrze ci powiedzial nie liczy sie to co ty uwazasz ale to co wuaza wiekszosc. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można odpalać forum bez skończenia go?! Jest nawet opcja, dzięki której widzisz avatary innych (+), ale nie można wstawić własnego!!!
...
Wogóle: skórka starego forum była lepsza, mniej skomplikowana, a zawierała więcej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje mi "Rozwiń wiadomość". Teraz jest mniej wygodnie. Za to dużo bardziej podoba mi się Wirtualna Kasa, jaką dostałem za rejestracje gier w starym serwisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tez sie zawiodlem :(
Obiecywanki cacanki... Bylo pieknie i ladnie ... Zapowiadalo sie wprost slicznie ale to sciema marketingowa. Nic wiecej. Te wPLN to naciaganie graczy na kupno wiekszej ilosci gry. CP i tak na tym wychodzi pozadnie do przodu. Zadne prezenty zadne promocje .... Cena i tak zawiera cene nosnika, produkcji, druku i pewnie czesc cerny praw autorskich .... Poprostu marze sciagneli do minimum stawiajac na ilosc nie na wielkosc :P Obiecywanki ze majac 200wPLN bedzie mozna kupic od reki gre bylo zwyklym KLAMSTWEM niczym wiecej. na poczatku mialo byc placone tylko za przesylke normalnie ale w niedalekiej przyszlosci miala byc mozliwosc placenia za gre i wysylke wirtualnie :[

Teraz jeszcze ciut zbulwersowany pytam sie tworcow Gram.pl czy za zareejestrowane po piemeze strony stare gierki cos sie dostanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geriko*** Daje rejestracja daje, ja w ten sposob z 85 zl zrobilem 250 zl :) A jak beda takie promocje jak ze Swat 4, to bedzie na co wydawac wPLN, bo za gre 0,90 zl + koszty wysylki 7,90 zl moge dac bez problemu. Czekam na dzisiejsza oferte specjalna :D Kolo ktorej mozna sie spodziewac i czy bedzie na stronie glownej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:18, Dudeczek napisał:

Czekam na dzisiejsza oferte
specjalna :D Kolo ktorej mozna sie spodziewac i czy bedzie na stronie glownej?

Hihi, "kto pierwszy ten lepszy" - znowu ludzie sie rzuca jak na pomarancze za komuny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!
Gra kosztuje 99.90 w tym wPLN mozna zaplacic max 30. Doliczajac do tego kuriera ... To zeby gierke miec w domq trzeba zaplacic 85 zeta. Czyli oszczednosc jest niecale 15 zlotych ... czy to az tak wiele przy grze wartej 100zl. Fakt dostajesz kolejne wPLN ale mniej niz wydales na to. Wiec stopniowo masz ich coraz mniej z minimalnymi oszczednosciami. A biorac pod uwage jeszcze sklepy wirtualne gdzie z przesylka placisz mniej niz sugerowana cena 99.90zl, a sa takie to oszczednosc wydaje sie jeszcze mniejsza :P A najbardziej smieszy ten caly szum i klamstwa ktore ludziska lykali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:06, WorldWar3PL napisał:

No niestety nic co dobre nigdy nie powstanie :( Ale mają być konkursy na wPLN :)

Hehe i co sobie za nie kupisz :] 15 kubkow z wiedzminem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa wPLN jest nieco chybiona, bo kojarzy się z błędem połkniętej spacji w zwrocie "w PLN". Osobiście sugerowałbym to zmienić na coś innego, bo teraz wygląda to fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować