Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czterysta samochodów w Forzy 3!

23 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2009 o 22:31, Szynkus napisał:

Po Gran Turismo jakoś to na mnie wrażenia nie robi.

A słyszałeś jak zrobili to ponad 2x więcej? Tam jest wersja prawie każdego samochodu w wersji Amerykańskiej, Europejskiej, Japońskiej poza tym GT5 jeszcze nie wyszło o FM 3 ma premierę już za chwilę i robili ją 2 lata, a nie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A słyszałeś jak zrobili to 2x więcej? Tam jest wersja prawie każdego samochodu w wersji Amerykańskiej, Europejskiej, Japońskiej poza tym GT5 jeszcze nie wyszło o FM 3 ma premierę już za chwilę i robili ją 2 lata, a nie 5.

Need For Speed''y robią w 1 rok, ale to nie znaczy że jest lepszy....

5 lat wystarczy idealnie na dopieszczenie takiego tytułu jak GT...

i w tych 950 samochodach z GT 5 znajdą się pewnie wszystkie te co tutaj i ich poszczególne wersje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:38, Mrocz napisał:

Need For Speed''y robią w 1 rok, ale to nie znaczy że jest lepszy....

Podkreśl proszę gdzie napisałem, że lepsze. A swoją drogą fizyka w GT5 jest po prostu strasznie słaba i to mówią wszyscy, którzy grali w GT 5 napisałem to tak, żeby wyprzedzić palpatine, który na pewno tu wpadnie i powie "Forza to arcade"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że te 400 samochodów w Forza 3 i około 1000 w GT5 robią wrażenie tylko za pierwszym razem xD. Potem sobie człowiek uzmysławia że taka liczba jest niemal że do nieosiągnięcia i gdzieś muszą być haczyki. Myślę że w przypadku tych gier działa magia liczb która jest po prostu metodą reklamy. Tak więc kochani nie ma co się podniecać jak dla mnie wystarczyło by około 100 super samochodów i nie kluczem do tego aby gra była dobra jest nawpychanie iluś tam wersji tego samego wozidełka. Podsumowując mam nadzieje że gry zaimponują czymś innym wtedy pewnie którąś z nich kupię ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdaje sobie sprawę. W GT2 kombinacji kolorów i wersji silnikowych wszystkich samochodów było ponad 14 tysięcy. Ale właśnie to, że mogę sobie kupić Civica 1.6 VTi lub 1.8 VTi mi się w GT najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podkreśl proszę gdzie napisałem, że lepsze. A swoją drogą fizyka w GT5 jest po prostu strasznie słaba i to mówią wszyscy, którzy grali w GT 5 napisałem to tak, żeby wyprzedzić palpatine, który na pewno tu wpadnie i powie "Forza to arcade"

Słaba jest dla tych, którzy w tą grę nie grali... ;]

Podepnij kierownicę i przekonaj się, jak niesamowita jest jazda w GT 5

A prawda jest taka, że zarówno Forza 3 i GT 5 to niesamowite gry. Ten co posiada Xboxa kupi Forze a ten co PS 3 GT 5. I całe to sranie w banie co jest lepsze jest bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 01:44, Blizzard_Beast napisał:

Gram.pl - last E3''s news today. In polnisz.



Na E3 nie mieliśmy listy samochodów, wiadomości o DLC, o tuningu. A więc myślę że news jest ok. Myślę że 400 samochodów to liczba wystarczająca. Mam nadzieję że gra pokaże jeszcze coś innego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 08:42, Pile napisał:

> Gram.pl - last E3''s news today. In polnisz.


Na E3 nie mieliśmy listy samochodów, wiadomości o DLC, o tuningu. A więc myślę że news
jest ok. Myślę że 400 samochodów to liczba wystarczająca. Mam nadzieję że gra pokaże
jeszcze coś innego ;]


To może tytuł? "Znamy pełną listę samochodów w FM3" na przykład? Bo taki jak teraz jest naprawdę mało odkrywczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 czy 1000 - kto tak na prawdę będzie jeździł wszystkimi ? Fajnie jest mieć większy wybór, ale zanim ktokolwiek dojdzie do 200, minie sporo czasu.

Ważniejsze w GT5 od 1000 samochodów jest opcja "car od demand"- będzie można jeździć nawet maluchem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah nie mogę,już robicie wojne konsolową,dla mnie 60 by wystarczyło,a w GT5 będą różne modele tych samych samochodów,więc nie liczcie na 1000 pojazdów całkowicie odmiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować