Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GameStar powraca!

45 postów w tym temacie

Artykuł o przerabianiu konsol? Nie widzę sposobu jak sposób na coś, co jest niedozwolone mogło by się ukazać w ogólnodostępnym czasopiśmie. Ale coś takiego to świetna reklama. Napewno ktoś uwierzy ,że będzie tam wyjaśnione jak przerobić konsolkę samemu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co poniektórzy,narzekają ... ja bardzo lubię prasę,w tym tę na temat gier i wolę gazetę od neta / z netem nie położę się na łóżku / nie mając laptopa ;) / - ja na pewno kupię / choćby dla recenzji Divinity 2 - a " GameRanking '' wspominam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Battleforge można se za friko zassać z sieci i legalnie grać (inna sprawa, że odinstalowałem ją po 15 minutach - strasznie pokręcona jak na rts-a). Co do innych pełniaków to oszczędzę wydawcę czasopisma i się nie wypowiem. Przyłączam się do głosów powyżej. Wydać bez płyty, ale za 5-6 zł - na pewno bym kupił, a tak wolę poczekać na nowe CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to kiedys GS wychodziłe też go głównie dla płytek kupowałem, jak nie pełniaków (niezłych) to dla modów do gierek, dużo ich dawali ale samo pismo było też dobre od Playa np. imho lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wraca. Jednak jeśli nie przebije urozmaiceniem tekstów CDA, nie ma co nawet brać. Taka sama cena, pełniaki na prawdę słabe...(Battleforge jest w Play 4 Free).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to ostatni GameStar pojawił się w roku 2003, tak? Niestety są to dla mnie dość odległe czasy, jeżeli chodzi o branżę komputerową (chodziłem wredy chyba do III-IV klasy), więc nie pamiętam tego pisma ;) A co tego wznowienia... Skoro to pierwszy numer warto kupić, może kiedyś pismo stanie się legendą (znaczy powróci do dawnej świetności, jeżeli takie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 16:17, Volvox napisał:

To rzecz której nigdy nie zrozumiem. Dziś każdy może sobie pościągać demka i inne materiały
z internetu, więc po co komu płytka? Niby są pełne wersje gier, ale w większości są słabe,
a za oszczędzoną kasę można łatwo kupić coś z tanich serii (to co się lubi, a nie to
co dają).


W CDA jest Dark Sector, a oryginał na EMPiKu chyba za 49zł, więc 19zł z gazetką i dwoma dodatkowymi pełniakami czy oryginał pudełkowy ;)? Wszystko zależy od tego jakie gry są dodawane, bo jeśli takie kaszany jak np Clicku (ale tym trochę starszym, bo przed "upadkiem" dawali lepsze) to nie dziwota. Ale fakt brakuje fajnej gazety bez płyty, może chętni do stworzenia takiej gazetki.. ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić bo nigdy wcześniej nie miałem okazji się z nim zapoznać.Ale niestety ani w Empiku ani w kioskach dziś nie był jeszcze dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 19:46, penny napisał:

Eee tam jakiś GameStar... Gdyby chodziło o wznowienie Secret Service albo Top Secret
- no to by było prawdziwe wydarzenie :)


O ile pamiętam "Top Secret" raz juz powrócił ;) Nie muszę chyba przypominać jak to się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 15:15, Volvox napisał:

Mnie najbardziej boli, że upierają się przy płycie. Bez niej było by taniej i może bym
się przez to skusił.


Żadne pismo o grach, które ma ambicję stanąć w szranki z CD-A, nie może się obejść bez płyt. Oczywiście zakładam, że wydawca GS-a - IDG Poland - ma taki plan. Płyty muszą być, bo 95% klientów kupuje czasopismo dla coverów, a nie dla lektury. Takie czasy, takie pokolenie. GS swego czasu był w zasadzie jedyną alternatywą dla CD-A, a merytorycznie byli moim zdaniem dużo lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ówczesnym czasie było to jedyne pismo, które mogło konkurować z CD-A. Mieli bardzo fajne teksty :) Chya nawet jeden z redaktorów gram.pl maczał swoje "strategiczne" palce w tworzeniu pisma ;) Mowa o Lucas The Great :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:35, O2si napisał:

Tak, w ówczesnym czasie było to jedyne pismo, które mogło konkurować z CD-A. Mieli bardzo
fajne teksty :) Chya nawet jeden z redaktorów gram.pl maczał swoje "strategiczne" palce
w tworzeniu pisma ;) Mowa o Lucas The Great :)


True. A strategie recenzował Jacek Komuda, pisarz i sarmata, który brał udział w tworzeniu scenariusza do Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamestar!!!

Łezka się w oku kręci :) pamiętam, będąc w III klasie szkoły podstawowej, za wyciągnięte od rodziców pieniądze kupowałem sporadycznie to pisemko i zaczytywałem się w nim po uszy...A teraz, będąc już w szkole średniej - ponownie mam możliwość kupna tego magazynu....Kto wie, jeśli nie będzie żadnych cięć w moim budżecie to chyba kupię Gamestara, aby sprawdzić, czy mogą zagrozić CD - Action... Chociaż szczerze mówiąc, wątpię - Action ma już wypracowaną, 15 letnią renomę, w dodatku jakość tekstów stoi tam na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 19:46, penny napisał:

Eee tam jakiś GameStar... Gdyby chodziło o wznowienie Secret Service albo Top Secret
- no to by było prawdziwe wydarzenie :)


No szkoda ja jeszcze mam gdzieś w szafie z 40 numerów Secret Service a potem new Secret Service ^^
Szkoda że akurat to pisemko skończyło swój żywot :/

Do dziś pamiętam jedną z okładek (ba nawet sporo ;) "Św. Mikołaj nie żyje" i obok zdjęcie z Mafii ^^ a recenzje też fajne mieli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować