Zaloguj się, aby obserwować  
Ufolud16

Left 4 Dead 2

207 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 10:26, donard napisał:

> Ile gb musi mi się pobrać , żebym mógł pograć w L4D2 , dawno nie grałem i nie wiem
czy
> instalować ...
koło 10 gb

Nawet jeżeli mam wersję podstawową na kompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 10:24, Net_com napisał:

Ile gb musi mi się pobrać , żebym mógł pograć w L4D2 , dawno nie grałem i nie wiem czy
instalować ...

Ja instalowałem jakoś tydzień temu i do pobrania miałem około 4-5 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpel opowiadał mi o L4D2 na X-360 i mówił,że jest tam 48 godzin darmowego grania po sieci. Ile jest w tym prawdy? I czy tylko ta gra tak ma czy inne też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 20:21, bobobo napisał:

Kiedyś kumpel opowiadał mi o L4D2 na X-360 i mówił,że jest tam 48 godzin darmowego grania
po sieci. Ile jest w tym prawdy? I czy tylko ta gra tak ma czy inne też?


Na X360 to ogólnie się płaci za granie w sieci w każdą grę (tzw. konto Live Gold) ale raczej nie musisz nic dopłacać w samym L4D2. BTW sprzedaję L4D2 na X360 (49 zł) więc jbc to mów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:43, Kuban11 napisał:

Obiło mi się o uszy że L4D2 zawiera trochę więcej fabuły niż 1.
Czy zatem należy grać w kampanie w jakiejś kolejności?

Tu nie ma fabuły ;P Dojdź z punkyu a do punkty b tłukąc przy tym jak najwięcej zombie i nie dając się zabić. Sporadyczni pojawiają się dialogi mówiące że teraz trzeba coś zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :P Mam 1 pytanko :E Za nie długo będę kupował Left 4 Dead 2 w sklepie gram.pl i mam takie pytanie. Jeśli grę będę już posiadał, steam ma pobierać patch''e, to ile one zajmują. Mogę jakoś odznaczyć te DLC i pobrać sam patch ?? Czy nie mogę ?? Ponieważ ja mam określony limit pobierania danych 3GB :/ i chcę tylko pobrać patch''a, aby móc sobie zagrać na multiplayer. Z góry dziękuje za odpowiedź na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:48, koperak napisał:

Siemka wszystkim :P Mam 1 pytanko :E Za nie długo będę kupował Left 4 Dead 2 w sklepie
gram.pl i mam takie pytanie. Jeśli grę będę już posiadał, steam ma pobierać patch''e,
to ile one zajmują. Mogę jakoś odznaczyć te DLC i pobrać sam patch ?? Czy nie mogę ??
Ponieważ ja mam określony limit pobierania danych 3GB :/ i chcę tylko pobrać patch''a,
aby móc sobie zagrać na multiplayer. Z góry dziękuje za odpowiedź na moje pytanie :)

niestety nie bez dlc nie da rady pograc w multi gra waży 10 GB w tym min 3 GB patchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 06:56, koperak napisał:

Słyszałem jeszcze, że te DLC to tylko dodawają kampanie, ale do czego ?? Do multi czy
singleplayer? No to jak wtedy bym nie mógł grać ?

Do multi i singla. Pojawiają sie na liście kampanii jak wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:14, koperak napisał:

A do grania w Singleplayer muszę pobrać jedynie patch''a ? Jeśli tak, to dobrze :)

Nie da sie pobrać jedynie patchy. Musisz też DLC pobrać. Bez tego nie uruchomisz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:14, koperak napisał:

A do grania w Singleplayer muszę pobrać jedynie patch''a ? Jeśli tak, to dobrze :)


Singleplayer w tej grze jest bezcelowy, cała zabawa polega na graniu z ludźmi. Z botami to nie to samo - są głupie, nie pograsz z nimi na wyższych poziomach trudności, ani w kontrę, ani w poszukiwacza, ani w ogóle w nic. :)

Zawsze możesz ściągnąć wszystko na innym komputerze, np. u jakiegoś kolegi i nagrać sobie na 2 płytki pliki gry (niestety da się tylko skopiować całość plików gry, a nie tylko DLC i patche) - skompresowany L4D2 zajmuje ok. 7,5 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:06, Salwatorowiec napisał:

Gdzie się wgrywa dodatkowe kampanie do tej gry?

Pliki .VPK musisz przekopiować do (...)\Steam\steamapps\common\left 4 dead 2\left4dead2\addons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po instalacji można pozbyć się gry [ sprzedać na przykład ] bez konieczności sprzedaży całego swojego konta Steam [ bo z tego co pamiętam gra wymaga Steama prawda? ]? Ewentualnie czy da się to jakoś legalnie obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 14:20, Tyler_D napisał:

Czy po instalacji można pozbyć się gry [ sprzedać na przykład ] bez konieczności sprzedaży
całego swojego konta Steam [ bo z tego co pamiętam gra wymaga Steama prawda? ]? Ewentualnie
czy da się to jakoś legalnie obejść?

Jedynym wyjściem na sprzedaż gry zarejestrowanej na Steamie jest założenie dla niej specjalnego konta. Jeżeli dodałeś Left 4 Dead 2 do profilu, na którym masz już jakieś gry, to nie ma mowy o sprzedaniu pojedynczego tytułu - musiałbyś oddać całe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować