Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - zamówienia przedpremierowe!

313 postów w tym temacie

Tibia to jest strasznie głupia gra z badziewną grafiką i masa innych głupot.
Tylko ja dalje jakoś niemoge zrozumieć wienc zapytam jeszcze raz.
1.Już zamówiłem pre-order i kiedy ja ten GWF dostane kilka dni przed główną premierą?
2.Jak to będzie wyglądać
Ja jestem troche nierozumny wienc tzreba mi to jakoś wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro, czy ja też mógłbym otrzymać odpowiedzi na pytania? :D

1. Czy w Polsce bedzie dystrybuowana PUDEŁKOWA wersja preorderu? Chodzi mi o to czy CD Projekt sprowadzi pudełka (zawierajace CD z bonusami) do sprzedaży np. w Empikach czy MM (skoro nie mozna ich sprzedawać online).

2. Do kiedy mozna zrezygnować z preorderu u Was w sklepie online (jesli gdzies "dorwałbym" jego pudełkową wersję)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam duzo pytan bo jestem idiotom ;p

1.Jak aktywowac unikatowe przedmioty
2.czy jak dostane cd key do eventu wlasny nie dla przyjaciol to mam go wpisac w manage account zeby aktywowac te nowe przedmioty??

3.lEPIEJ DOPISAC CD KEY Z GW:F DO CD KEYA Z GW SAMEGO NONIE

4.Ale mozesz powiedziec ze nie ejstem gwiazda idiotów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:25, -Rafał- napisał:

Destro, czy ja też mógłbym otrzymać odpowiedzi na pytania? :D

1. Czy w Polsce bedzie dystrybuowana PUDEŁKOWA wersja preorderu? Chodzi mi o to czy CD Projekt
sprowadzi pudełka (zawierajace CD z bonusami) do sprzedaży np. w Empikach czy MM (skoro nie
mozna ich sprzedawać online).

2. Do kiedy mozna zrezygnować z preorderu u Was w sklepie online (jesli gdzies "dorwałbym"
jego pudełkową wersję)?


1. Jeśli chodzi o tę pudełkową wersję z plakatem i dodatkowymi płytami to będą dostępne od 31 marca, ale tylko w wybranych zachodnich sklepach. To już było podawane kilka razy.

2. Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 21:03, Banan Chiquita napisał:

1.Jak aktywowac unikatowe przedmioty


wpisanie cdkey''a je uaktywni
unikatowe przedmioty pojawia sie najprawdopodobniej w inventory; domyslam sie ze nie bedzie mozna ich dac/sprzedac komukolwiek, a po ich zniszczeniu (w koszu) przy pomocy odpowiedniej komendy pojawia sie ponownie w inventory

Dnia 02.03.2006 o 21:03, Banan Chiquita napisał:

2.czy jak dostane cd key do eventu wlasny nie dla przyjaciol to mam go wpisac w manage account
zeby aktywowac te nowe przedmioty??


cdkey''a nalezy wpisac w manage account (jezeli chcesz rozbudowac istniejace konto; moze byc to z PvP Weekend) albo przy jego pomocy zalozyc nowe konto (gdy nie masz jeszcze konta, albo z jakis wzgledow nie chcesz rozbudowywac juz posiadanego)

Dnia 02.03.2006 o 21:03, Banan Chiquita napisał:

3.lEPIEJ DOPISAC CD KEY Z GW:F DO CD KEYA Z GW SAMEGO NONIE


tak, najlepiej dopisac cdkey''a z GW:Fraction do istniejacego konta GW:Prophecies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja mam pytanie co z edycja kolekcjonerską?? czy wyjdziee ona też??? bo ja ma GW:Prophecies właśnie z edycji kolekcjonerskiej... i GW: Factions tez bym wolał mieć właśnie z edycji kolekcjonerskiej.... z tego co wiem to cd-projekt chyba nie wyda takowej wersji.... :-( przynajmniej jak narazie tak twierdzą... tak w mailu mi odpowiedzieli... Ale może ktoś sie orientu7je gdzie można zagranica taka edycje zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma żadnego sposobu zamówienia EK, a to z tego powodu, że jeszcze takowej nie opracowano.
Ponoć ma się ukazać już po premierze GWF.
I podejrzewam, że jak już się ukaże, to w sklepie gram.pl będzie do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 12:09, DeDark napisał:


To jakiś fake, sorry, ale na stronie jest info o pre-orderze, a nie Edycji Kolekcjonerskiej i nie mają nawet wizerunku pudełka, choć premiera za miesiąc. Strona chyba też nie tej rangi co Amazon, więc sądzę, że po prostu odpalili na wypadek, gdyby EK się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 14:22, oOreVenOo napisał:

[...] do kad [...]

Mala lekcja polskiego, a potem przejdziemy do konkretow ;). Dokad odnosi sie do miejsca docelowego, a nie czasu. Daltego tez pytanie powinno brzmiec do kiedy.

Dnia 03.03.2006 o 14:22, oOreVenOo napisał:

[...]bedzie mozna skladac zamowienia na pre ordery GWF ?!

Jako, ze wysylka jest 26 kwietnia to nie bedzie problemu z zamowieniem gry nawet i 25 kwietnia. Oczywiscie mozna sie wtedy pozegnac z mozliwoscia wziecia udzialu w testach, ale bonus w postaci dodatkowych przedmiotow bedzie caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt mój błąd ;] Ale pisałem to na szybkiego. Zamówienie już zostało złożone a tak na boku nie udzielaj lekcji polskiego komuś kto ma 21 lat i sie pomylił , każdemu sie zdarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować