Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

18 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gramer.pl można już składać zamówienia przedpremierowe na grę Mount & Blade: Ogniem i Mieczem w wersji zwykłej i kolekcjonerskiej. Skojarzenia z "Potopem" oraz "Ogniem i Mieczem" Henryka Sienkiewicza są jak najbadziej na miejscu.

Przeczytaj cały tekst "Rusza pre-order Mount & Blade: Ogniem i Mieczem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie interesuje mnie ten tytuł. Kolekcjonerka w cenie dzisiejszego standardu cenowego podstawowego wydania gry? I do tego całkiem bogate wydanie. Kusi, ale jeszcze nie teraz, a i nawet nie za miesiąc/dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery i dzień po niej, aż do dzisiaj popołudniu Uncharted 2 nie było w sklepie gram.pl... Myślałem że zafunduję sobie świetny weekend z moją dziewczyną (jej imię - PS3), ale muszę poczekać aż do poniedziałku ;/ Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tutejszego zamówienia i po prostu pójść jutro do empiku po tą grę, aby mieć co robić w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienili oprócz historii.. Ja czekam na Warband.. Nawet nie pokusili się o polepszenie grafiki.. (Chyba nawet jest mod o nazwie Ogniem i Mieczem..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt że mogli by troche polepszyć grafikę ale ta gra jest jedną z niewielu produkcji które są tak innowacyjne i oryginalne nie to co większość gier które są podobne jedna do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andurril pozdrów swoją dziewczynę... piękne ma imię.

To temat o M&B a raczej jego preorderze a wy wypłakujecie się bo nie ma waszego "kochanego" Uncharted 2. I oczekujecie, że inni użytkownicy wam współczują/ pocieszą itd.? Zamierzacie teraz w każdym temacie związanym z jakimś preorderem wyżalać się jacy to źli ci od gram.pl?

Co do m&b. Fakt gra jest innowacyjna ale jak dla mnie przez to niestrawna. Odpuszczę sobie chociaż muszę przyznać, że EK ciekawe a i dosyć tanie. Za taką cenę to się dostanie nowsze gry ale w zwykłych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:16, Andurril napisał:

W dniu premiery i dzień po niej, aż do dzisiaj popołudniu Uncharted 2 nie było w sklepie
gram.pl... Myślałem że zafunduję sobie świetny weekend z moją dziewczyną (jej imię -
PS3), ale muszę poczekać aż do poniedziałku ;/ Zastanawiam się czy nie zrezygnować z
tutejszego zamówienia i po prostu pójść jutro do empiku po tą grę, aby mieć co robić
w weekend...

oftop, ale przykro mi z twojego powodu. pól dnia dziś walczyliśmy, żeby wysłać Uncharted 2.

Uncharted 2 wjechał z opóźnieniem na magazyn, dopiero wczoraj. Dziś przyjęto dostawę, ale wystąpił problem z komunikacją między naszym systemem sklepowym, a systemem centrum logistycznego Action SA, z którego wysyłane są paczki. Czekamy, aż informatycy z Action rozwiążą ten problem, po naszej stronie jest raczej wszystko ok, czyli zła wiadomość: paczki z Uncharted 2 zostaną wysłane w poniedziałek z dostawą na wtorek. Możesz oczywiście anulować zamówienie, w takim przypadku napisz do mnie na anna.stanulewicz ( małpa) gram.pl.

Przepraszam za to opóźnienie, walczyliśmy dziennie do 17:00, czyli do ostatniego momentu, kiedy zamówienia mogą zostać spakowane tego samego dnia, ale się nie udało.Generalnie takich problemów nie zdarza się wiele, ale system Action był upgrade''owany ostatnio i wczoraj musieliśmy wstrzymać wysyłki, aby ponownie dostosować nasz system. Dziś zamówienia wczorajsze zostały wysłane, ale z Uncharted 2 (czyli jedynym pre-orderem, który miał być wysłany pod koniec tygodnia) coś się wykrzaczyło.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:07, KamyK_84 napisał:

Andurril pozdrów swoją dziewczynę... piękne ma imię.

To temat o M&B a raczej jego preorderze a wy wypłakujecie się bo nie ma waszego "kochanego"
Uncharted 2. I oczekujecie, że inni użytkownicy wam współczują/ pocieszą itd.? Zamierzacie
teraz w każdym temacie związanym z jakimś preorderem wyżalać się jacy to źli ci od gram.pl?

Co do m&b. Fakt gra jest innowacyjna ale jak dla mnie przez to niestrawna. Odpuszczę
sobie chociaż muszę przyznać, że EK ciekawe a i dosyć tanie. Za taką cenę to się dostanie
nowsze gry ale w zwykłych wersjach.



Ja tylko dopowiedziałem temat poruszony przez jakąś tam osobę wyżej, nie potrzebuję niczyjego współczucia, po prostu szkoda, że wystąpiły takie problemy, bo strasznie się napalałem na tą grę i oczekiwałem jej na weekend.

Jeśli chodzi o Ogniem i Mieczem, to bardzo ciekawa produkcja, najpierw miał to być mod (2-3 lata temu takie były plany) ale ktoś postanowił zrobić z tego całą grę opartą na zwykłym Mount & Blade i z jego silnikiem. Kiedyś kupię. Może za rok...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:29, Ramonek napisał:

Nie nie dodali MP . Jeśli ci chodzi o MP to M&B warband jest w fazie beta i jako że jestem
w niej mogę ci powiedzieć że jest świetna !

A można dołączyć jeszcze do bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.0

Doczekałem się gry, w których Polska będzie brała czynniejszy udział niż tylko spełnianie roli pobocznej armii. Mało tego, polska husaria na okładce... 2012 się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:13, Andurril napisał:

Jeśli chodzi o Ogniem i Mieczem, to bardzo ciekawa produkcja, najpierw miał to być mod
(2-3 lata temu takie były plany) ale ktoś postanowił zrobić z tego całą grę opartą na
zwykłym Mount & Blade i z jego silnikiem. Kiedyś kupię. Może za rok...?


Niezupelnie.
Mod fanowski nadal jest tworzony, niezaleznie od tego ktos zdecydowal sie zrobic komercyjny produkt o tej samej nazwie.
A tu link do wiadomosci w temacie :)
http://www.cdprojekt.pl/news/5150/CD_Projekt_i_TUL_Rozmowy_na_szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować