Zaloguj się, aby obserwować  
piosi

Nowa gierka

14 postów w tym temacie

Taki temat już istnieje - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5124&u=21 - razem z Kukowsky''m prosimy o dopisywanie się do istniejących wątków . Wyszukiwarka to taki miły stworek, wystarczy, że powiesz mu o czym chcesz napisać/poczytać na forum, a ona ci znajdzie istniejące tematy . Najlepsza marka to gramowa wyszukiwarka!

Regulamin
Co jest zabronione : SPAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Ja mam do Ciebie tylko takie jedno pytanie. Czemu odpowiadasz na mój post? W takim wypadku pouczenie jest skierowane do mnie. I chciałbym zauważyć, że podałem identyczny link. To, co zrobiłeś teraz można nazwać spamem, gdyż powtórzyłeś niepotrzebnie moją wypowiedź. Następnym razem sprawdź na czyj post odpowiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechcący :P Przepraszam cię kolego delegacie :) Przypadkowo się to zdażyło :P


Zostawmy temat na wieczne zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:29, Frozen- napisał:

proponuje nauczyc sie ortografii polskiej,a potem dopiero zapraszam na forum.

A sam zaczynasz zdanie z małej litery :P. Nauczyciela z ciebie nie bedzie :). Dobra nie męczmy juz tego topica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same zgrywusy w tym temacie serdecznie proponuje założyć kłódeczkę bo temat nie trzyma fasonu i jest nie tematyczny a kolega co go założył nie miał niestety nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 17:20, piosi napisał:

Widzieliście tą nową gierkę? Bitefight http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=34499. Miłej gry życzę.

banan, bankomat, bandyta a już wiem ban!! Boże ludzie apeluje na litośc boską przestańcie dawac linki do tej gry!! Ile można czy wam do jasnej .. (wstawic co wam pasuje) nie możecie przestac nie dośc że ta gra jest żałosna to co poniektórzy dający do niej "sfabrykowany link" są jeszcze bardziej żałośni!! Drogi CDP błagam instalnijcie jakiś filtr na forum co by te "inteligentne" osoby nie były w stanie dawac linków do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Po co odświeżasz temat? Wyjaśniliśmy już tutaj sprawę. I jeszcze pytanie. Do kogo mówisz, że ma się nauczyć ortografii?? Bo ja bym to odniósł do Ciebie. Wielka litera na początku zdania obowiązuje. U innych nie zauważyłem żadnych błędów. Tylko u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego spokojnie to tylko Obywatel pewnie regulaminu nie przeczytał tylko odrazu dał akceptuję nie ma po co się denerwować temat będzie zmknięty i się nie denerwujcie i nie zwracajcie tak na siebie uwagi bo z tymi słownikami itd jest bardzo nie ładne! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:34, PolishWerewolf napisał:

U innych nie zauważyłem żadnych błędów. Tylko u Ciebie.


Błąd jest konkretnie u WorldWar3PL (zdażyło). Dziwne lódzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dziwne LUDZIE :)

Sorry za błąd, a teraz naprawdę - zostawmy ten temat w spokoju ! Błagam was i proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować