Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 00:41, ziptofaf napisał:

Poleci mi ktoś jakieś anime? Najlepiej coś pokroju "Death Note", czyli wyzwanie intelektualne,
a nie tępą rzeź :) Na razie myślę o "Ghost in the Shell" - warto obejrzeć? Byłbym też
bardzo wdzięczny za inne propozycje.

Jeśli podobał ci się Death Note to oczywistym wyborem jest Code Geass, tu też mamy motyw nastolatka dysponującego nadludzką inteligencją i "magiczną" mocą. Tutaj jednak główny bohater dysponuje tytułowym Geassem, jest wielu użytkowników Geassa, każda moc jest inna. Główny bohater Lelouch Lamperouge może każdemu wydać jakiś rozkaz i ta osoba go wykona nie ważne jak bardzo by się sprzeciwiała. Poza tym mamy tutaj mechy (nazywane Knightmare''ami) Imperium Brytyjskie rządzące 1/3 świata, śliczne dziewczyny, intrygującą fabułę i sporo taktyczno/strategicznych potyczek między Lelouchem i różnymi dowódcami. Miodności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:41, ziptofaf napisał:

Na razie myślę o "Ghost in the Shell" - warto obejrzeć?


Zdecydowanie tak! I to od razu w pełnym pakiecie czyli:
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell 2: Innocence
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Solid State Society
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd Gig

to powinno zająć Ci trochę czasu:)

Dnia 27.07.2008 o 00:41, ziptofaf napisał:

Byłbym też
bardzo wdzięczny za inne propozycje.


Możesz spróbować też:
Cowboy Bebop
Higurashi no Naku Koro ni
(+kai)
z lżejszych pozycji mogę też polecić:
Claymore
Black Lagoon

Rozrzut w klimatach jest bardzo duży więc myślę że przynajmniej jedna z tych serii przypadnie Ci do gustu (choć mam nadzieję że więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:50, Karharot napisał:

> Na razie myślę o "Ghost in the Shell" - warto obejrzeć?

Zdecydowanie tak! I to od razu w pełnym pakiecie czyli:
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell 2: Innocence
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Solid State Society
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd Gig

to powinno zająć Ci trochę czasu:)

Wow! Ile to ma odcinków? 300??? No to chyba już dzisiaj zacznę.

Dnia 27.07.2008 o 00:50, Karharot napisał:

> Byłbym też
> bardzo wdzięczny za inne propozycje.

Możesz spróbować też:
Cowboy Bebop
Higurashi no Naku Koro ni
(+kai)
z lżejszych pozycji mogę też polecić:
Claymore
Black Lagoon

Rozrzut w klimatach jest bardzo duży więc myślę że przynajmniej jedna z tych serii przypadnie
Ci do gustu (choć mam nadzieję że więcej)


No to mam co robić przez wakacje i w najbliższym roku szkolnym. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Wierz mi sporo razy kiedy go widziałem w anime (i mandze w sumie też) to kojarzył mi
się z L te same ciuchy, te same włosy, tylko gęba taka trochę normalniejsza.


Mam nadzieję że przynajmniej nie wsuwa czego popadnie przez 90% czasu? Strasznie mnie to u L denerwowało...

Dnia 27.07.2008 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Ogólnie główny bohater zbiera sobie oddział super-power dziewczyn i z ich pomocą kopie
tyłki innym gościom którzy mają swoje.


Czyli jeśli dobrze kojarzę koleś ma oddział super-lasek który zajmuje się walką z wrogimi oddziałami składającymi się zapewne również z dziewczyn? Napuszcza jedne na drugie i ogląda efekty?
Heh, niektórzy to mają za dobrze:D

Dnia 27.07.2008 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

naprawdę fajnie się to ogląda/czyta. Rozkosz dla oczu normalnie.


Może kiedyś obejrzę, ale na razie muszę skończyć parę serii i zacząć parę innych które wylądowały na mojej liście a nie miałem nawet czasu sprawdzić co to...

EDIT:
->ziptofaf

Dnia 27.07.2008 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Wow! Ile to ma odcinków? 300??? No to chyba już dzisiaj zacznę.


Nie jest tak źle (a może jest źle?):) W kolejności są to dwa filmy, seria 26 odcinków, film oparty na serii i druga 26 odcinkowa seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:03, Karharot napisał:

Mam nadzieję że przynajmniej nie wsuwa czego popadnie przez 90% czasu? Strasznie mnie
to u L denerwowało...

Na szczęście nie XD Chociaż Musubi (jego pierwsza Sekirei, czyli jego pierwsza dziewczyna) organizuje OGROMNE talerze Curry, po obiadku to on jak Budda wygląda, tylko brzuszek pogłaskać.

Dnia 27.07.2008 o 01:03, Karharot napisał:

Czyli jeśli dobrze kojarzę koleś ma oddział super-lasek który zajmuje się walką z wrogimi
oddziałami składającymi się zapewne również z dziewczyn? Napuszcza jedne na drugie i
ogląda efekty?

Nooo ogólnie to nie jest zbyt szczęśliwy gdy jego Sekirei muszą walczyć, ale ogólnie jest mniej więcej tak jak opisujesz ^^

Dnia 27.07.2008 o 01:03, Karharot napisał:

Heh, niektórzy to mają za dobrze:D

Ty jeszcze nic nie wiesz XD Teraz to on ma taki hardcore że gdy idzie spać to trzy dziewczyny się na nim układają i śpią razem z nim ^^

Dnia 27.07.2008 o 01:03, Karharot napisał:

Może kiedyś obejrzę, ale na razie muszę skończyć parę serii i zacząć parę innych które
wylądowały na mojej liście a nie miałem nawet czasu sprawdzić co to...

Hehe no to wesolutko masz, jeśli przy kończeniu jesteśmy to ja DearS sobie muszę skończyć ogladać i może mangę przeczytam.

Dnia 27.07.2008 o 01:03, Karharot napisał:

Nie jest tak źle (a może jest źle?):) W kolejności są to dwa filmy, seria 26 odcinków,
film oparty na serii i druga 26 odcinkowa seria.

NIENIENIENIENIE Pierwsza seria, Druga seria, Film. Film na podstawie serialu ma miejsce PO drugiej serii, jakieś 2-3 lata po drugiej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:13, Hubi Koshi napisał:

Ty jeszcze nic nie wiesz XD Teraz to on ma taki hardcore że gdy idzie spać to trzy dziewczyny
się na nim układają i śpią razem z nim ^^


Och biedactwo, jakże ja mu współczuję...XD

Dnia 27.07.2008 o 01:13, Hubi Koshi napisał:

NIENIENIENIENIE Pierwsza seria, Druga seria, Film. Film na podstawie serialu ma miejsce
PO drugiej serii, jakieś 2-3 lata po drugiej serii.


Orientujesz się w temacie lepiej ode mnie więc wierzę Ci na słowo:)
Nie trzeba od razu krzyczeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:29, Karharot napisał:

Och biedactwo, jakże ja mu współczuję...XD

Pozwól że zaprezentuje.

Dnia 27.07.2008 o 01:29, Karharot napisał:

Orientujesz się w temacie lepiej ode mnie więc wierzę Ci na słowo:)
Nie trzeba od razu krzyczeć:)

Ależ ja jestem spokojny ^^ Gdybym się denerwował już miałbyś w sobie z 3 kg żelaza, ołowiu że o promieniowaniu gamma nie wspominam. Film SAC ma miejsce te parę lat po drugiej serii, Major odeszła, Tachikomy popełniły seppuku by ratować wszystkich pod koniec serii (pojawiają się pod koniec filmu, pod koniec serii zgrały swoje umysły do sieci i Major ich odtworzyła) Togusa został "szefem operacyjnym" i takie tam szczególiki.

20080727013539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:13, Hubi Koshi napisał:

Ty jeszcze nic nie wiesz XD Teraz to on ma taki hardcore że gdy idzie spać to trzy dziewczyny
się na nim układają i śpią razem z nim ^^


A taki mały spoilerek dla osób co mangi nie czytały. Nie tylko dziewczyny ;p Zresztą potem się ta liczba co najmniej podwoi ale to już chyba łatwo wywnioskować szczególnie patrząc na opa. Podobno seria miała mieć 12 odcinków ale ze względu na popularność ma być 26. Mangi i tak nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY SEKIREI

Dnia 27.07.2008 o 02:00, Fouton napisał:

A taki mały spoilerek dla osób co mangi nie czytały. Nie tylko dziewczyny ;p

Nooo co do tego to nie jestem pewien, ostatecznie Kagari/Homura to teraz bardziej dziewczyna niż facet ^^ Swoją drogą padłem na kolana gdy Yukari dorwała Nii-chana Kuusano, rany to dopiero było reakcja gdy dorwała sobie bishonena ^^ Straszna szkoda że nie pokazali w mandze jak go "uskrzydliła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:37, Hubi Koshi napisał:

Pozwól że zaprezentuje.


No i nico:(
Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Obrazek jak nie chciał się załadować tak nie ładuje się do teraz:(
Widać gram.pl uznało że jestem zbyt niedojrzały aby oglądać sceny gruppen sexu:(

Dnia 27.07.2008 o 01:37, Hubi Koshi napisał:

Ależ ja jestem spokojny ^^ Gdybym się denerwował już miałbyś w sobie z 3 kg żelaza, ołowiu
że o promieniowaniu gamma nie wspominam.


Ano fakt, powinienem się domyślić że tym razem się nie zdenerwowałeś, w końcu wciąż pamiętam jak mnie posłałeś na tą przebieżkę po polu minowym:D

EDIT:

Dnia 27.07.2008 o 01:37, Hubi Koshi napisał:

A taki mały spoilerek dla osób co mangi nie czytały. Nie tylko dziewczyny ;p

Dnia 27.07.2008 o 01:37, Hubi Koshi napisał:

Nooo co do tego to nie jestem pewien, ostatecznie Kagari/Homura to teraz bardziej dziewczyna
niż facet ^^


Eww... takich akcji to naprawdę mu nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:04, Hubi Koshi napisał:

SPOILERY SEKIREI
> A taki mały spoilerek dla osób co mangi nie czytały. Nie tylko dziewczyny ;p
Nooo co do tego to nie jestem pewien, ostatecznie Kagari/Homura to teraz bardziej dziewczyna
niż facet ^^

Pytałsię Minato czy ma zmienić forme ale on mu powiedział że taka mu odpowiada więc chyba nadal facet. Swoją drogą dziwnie bym się czuł patrząc na Homure i myśląc że kiedyś między jego nogami było to coś.
>Swoją drogą padłem na kolana gdy Yukari dorwała Nii-chana Kuusano, rany

Dnia 27.07.2008 o 02:04, Hubi Koshi napisał:

to dopiero było reakcja gdy dorwała sobie bishonena ^^ Straszna szkoda że nie pokazali
w mandze jak go "uskrzydliła"

No nie wiem czy taka znów szkoda, ale mi się wydaje że pokazywali. Jakiś czas temu czytałem więc mogę się mylić.
Teraz taka mała refleksja co do liczby Sekirei u każdego Ashikabi. Mam wrażenie że w następnym punkcie (to już 3 czy 4?) projektu, Ashikabi będzie mógł ponownie uskrzydlić pokonanego Sekirei (za to trzymam kciuki :D). Ciekawi mnie też co Minato powie jak się dowie że jego imouto została ashikabi i uskrzydliła "skarb naszego kraju - bishounena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:08, Karharot napisał:

Widać gram.pl uznało że jestem zbyt niedojrzały aby oglądać sceny gruppen sexu:(

Tam żadnego gruppen sex nie ma XD A ja i tak się tak łatwo nie poddam
http://img297.imageshack.us/img297/4123/04hh2.jpg

Dnia 27.07.2008 o 02:08, Karharot napisał:

Ano fakt, powinienem się domyślić że tym razem się nie zdenerwowałeś, w końcu wciąż pamiętam
jak mnie posłałeś na tą przebieżkę po polu minowym:D

No widzisz i nawet w jednym kawałku jesteś ^^

Dnia 27.07.2008 o 02:08, Karharot napisał:

Eww... takich akcji to naprawdę mu nie zazdroszczę.

Eee tam Kagari-san jest naprawdę przystojny nie ma czego żałować, a jedna moja kumpela rzuciła kiedyś taki rozkoszny tekst "Żeby życiu dodać smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" nie ma to jak urozmaicenie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:15, Hubi Koshi napisał:

> Widać gram.pl uznało że jestem zbyt niedojrzały aby oglądać sceny gruppen sexu:(

Tam żadnego gruppen sex nie ma XD A ja i tak się tak łatwo nie poddam
http://img297.imageshack.us/img297/4123/04hh2.jpg

Słabo bo zdjęcie bez Tsukiumi i Kazehany ;p Dwóch moich faworytek brak. BTW tylko w mojej wersji mangi w tej scenie(lub podobnej) Minato myślał o tym że Kuu trzyma ręke w niewłaściwym miejscu?

Dnia 27.07.2008 o 02:15, Hubi Koshi napisał:

> Eww... takich akcji to naprawdę mu nie zazdroszczę.
Eee tam Kagari-san jest naprawdę przystojny nie ma czego żałować, a jedna moja kumpela
rzuciła kiedyś taki rozkoszny tekst "Żeby życiu dodać smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek"
nie ma to jak urozmaicenie XD

Sam Homura by go prędzej spalił. Zresztą Tsukiumi nie pozwoli na romans Minato z Kagarim aka Homurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

> SPOILERY SEKIREI

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

Pytałsię Minato czy ma zmienić forme ale on mu powiedział że taka mu odpowiada więc chyba
nadal facet. Swoją drogą dziwnie bym się czuł patrząc na Homure i myśląc że kiedyś między
jego nogami było to coś.

W sumie ja to zinterpretowałem bardziej jako "Nie zmieniaj się dla mnie, bądź sobą takim cię pragnę" Ale mi gejowski tekst wyszedł XD Nooo to pewnie podobnie czują się faceci którzy się dowiadują że ich żony przeszły operację zmiany płci XD

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

No nie wiem czy taka znów szkoda, ale mi się wydaje że pokazywali. Jakiś czas temu czytałem
więc mogę się mylić.

Dotarłem do momentu w którym Minato uskrzydlił Tsukiumi i do tego momentu nie pokazali więc nie wiem. Wybacz, ale ja po prostu lubie takie słodkie momenty, może i jestem Zboczeńcem, ale Romantycznym Zboczeńcem XD

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

Teraz taka mała refleksja co do liczby Sekirei u każdego Ashikabi. Mam wrażenie że w
następnym punkcie (to już 3 czy 4?) projektu, Ashikabi będzie mógł ponownie uskrzydlić
pokonanego Sekirei (za to trzymam kciuki :D).

Hehe GENIALNY pomysł XD Minato zorganizuje sobie haremik, w sumie nie było by to takie złe, chciałbym by biedactwa które dostały się w łapy tego Mikogamiego dostały trochę miłości od Minato ^^

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

Ciekawi mnie też co Minato powie jak się
dowie że jego imouto została ashikabi i uskrzydliła "skarb naszego kraju - bishounena".

Może się zrobić dramatycznie... ostatecznie Minato będzie musiał walczyć ze swoją siostrą, a Kuu-chan ze swoim bratem... najlepiej gdyby ktoś inny ją skopał i Minato oraz Kuu-chan mogli wywrzeć zemstę NIAHAHAHAHA
A tak w ogóle to MIYA-SAN RZĄDZI XD Kurde uwielbiam tą kobietę jest naprawdę przerażająca, a jak chciała dać Karasubie popalić tym porem czy co to tam było, Padłem!

Edit!

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

Słabo bo zdjęcie bez Tsukiumi i Kazehany ;p Dwóch moich faworytek brak. BTW tylko w mojej wersji mangi w tej
scenie(lub podobnej) Minato myślał o tym że Kuu trzyma ręke w niewłaściwym miejscu?

Spoko wszystko jest w porządku to co opisujesz miało miejsce po prostu na następnej stronie

Dnia 27.07.2008 o 02:10, Fouton napisał:

Sam Homura by go prędzej spalił. Zresztą Tsukiumi nie pozwoli na romans Minato z Kagarim aka Homurą.

Tsukiumi też się tak broniła, a rezultaty znamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:15, Hubi Koshi napisał:

Tam żadnego gruppen sex nie ma XD A ja i tak się tak łatwo nie poddam


Jakiś taki zużyty ten chłopak:)
Mimo wszystko jeśli tak ma wyglądać piekło to muszę szybko wykombinować czym by tu pogrzeszyć żeby mnie to nie ominęło:D

Dnia 27.07.2008 o 02:15, Hubi Koshi napisał:

Eee tam Kagari-san jest naprawdę przystojny nie ma czego żałować,a jedna moja kumpela
rzuciła kiedyś taki rozkoszny tekst "Żeby życiu dodać smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek"
nie ma to jak urozmaicenie XD


Um. Jednak podziękuję, jak już przez moje życie przewinie się tyle dziewczyn że zaczną mi się nudzić to może pomyślę nad odmianą:) Ale na razie się na to nie zapowiada... na razie całkiem wystarczyła by JEDNA dziewczyna...:(
Swoją drogą - czy to nie tekst z Fallouta 2? Interesującą kumpelę masz że rzuca takimi cytatami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:20, Hubi Koshi napisał:

> No nie wiem czy taka znów szkoda, ale mi się wydaje że pokazywali. Jakiś czas temu
czytałem
> więc mogę się mylić.
Dotarłem do momentu w którym Minato uskrzydlił Tsukiumi i do tego momentu nie pokazali
więc nie wiem. Wybacz, ale ja po prostu lubie takie słodkie momenty, może i jestem Zboczeńcem,
ale Romantycznym Zboczeńcem XD

Nie wiem który to moment ale jeśli jeszcze nie widziałeś w akcji siostry Minato zwanej w kręgach Ashikabi jako Diabeł to będziesz miał jeszcze okazje zobaczyć uskrzydlenie Bishounena na własne oczy ;p Jeśli już po tej scenie to znaczy że uskrzydlenia niema lecz może będzie w anime.

Dnia 27.07.2008 o 02:20, Hubi Koshi napisał:

> Teraz taka mała refleksja co do liczby Sekirei u każdego Ashikabi. Mam wrażenie
że w
> następnym punkcie (to już 3 czy 4?) projektu, Ashikabi będzie mógł ponownie uskrzydlić

> pokonanego Sekirei (za to trzymam kciuki :D).
Hehe GENIALNY pomysł XD Minato zorganizuje sobie haremik, w sumie nie było by to takie
złe, chciałbym by biedactwa które dostały się w łapy tego Mikogamiego dostały trochę
miłości od Minato ^^

Ja czytając pierwszy Volume już myślałem że Minato zabierze do domu tą Sekirei co walczyła kosą i nazywała go zboczeńcem. Nie sprawdziło się więc mam cichą nadzieje że w późniejszych chapterach coś takiego wprowadzą.

Dnia 27.07.2008 o 02:20, Hubi Koshi napisał:

> Ciekawi mnie też co Minato powie jak się
> dowie że jego imouto została ashikabi i uskrzydliła "skarb naszego kraju - bishounena".

Może się zrobić dramatycznie... ostatecznie Minato będzie musiał walczyć ze swoją siostrą,
a Kuu-chan ze swoim bratem... najlepiej gdyby ktoś inny ją skopał i Minato oraz Kuu-chan
mogli wywrzeć zemstę NIAHAHAHAHA
A tak w ogóle to MIYA-SAN RZĄDZI XD Kurde uwielbiam tą kobietę jest naprawdę przerażająca,
a jak chciała dać Karasubie popalić tym porem czy co to tam było, Padłem!

Jak już przy numerze jeden jesteśmy to zastanawia mnie czy Matsu jest aż tak silna skoro ma 2? Znaczy sterowanie satelitą to już coś ale może potrafi coś więcej.

Dnia 27.07.2008 o 02:20, Hubi Koshi napisał:


Edit!
> Słabo bo zdjęcie bez Tsukiumi i Kazehany ;p Dwóch moich faworytek brak. BTW tylko
w mojej wersji mangi w tej
> scenie(lub podobnej) Minato myślał o tym że Kuu trzyma ręke w niewłaściwym miejscu?
Spoko wszystko jest w porządku to co opisujesz miało miejsce po prostu na następnej stronie

Huh, już się wystraszyłem że to nie wybredny żart translatora ;p

Dnia 27.07.2008 o 02:20, Hubi Koshi napisał:


> Sam Homura by go prędzej spalił. Zresztą Tsukiumi nie pozwoli na romans Minato z
Kagarim aka Homurą.
Tsukiumi też się tak broniła, a rezultaty znamy :-P

Rezultaty znamy - ultra kawaii panienka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:28, Karharot napisał:

Jakiś taki zużyty ten chłopak:)
Mimo wszystko jeśli tak ma wyglądać piekło to muszę szybko wykombinować czym by tu pogrzeszyć
żeby mnie to nie ominęło:D

Wierz mi nie jesteś jedynym który zaczyna wertować Biblię w poszukiwaniu najcięższych grzechów ^^

Dnia 27.07.2008 o 02:28, Karharot napisał:

Um. Jednak podziękuję, jak już przez moje życie przewinie się tyle dziewczyn że zaczną
mi się nudzić to może pomyślę nad odmianą:) Ale na razie się na to nie zapowiada... na
razie całkiem wystarczyła by JEDNA dziewczyna...:(

O tak jedna dziewczyna tak ci da popalić że nie będziesz mieć sił na nic innego, kobiety to zło... no może poza seks-niewolnicami XD Heh przypomina mi się mój stary opis "Dobry elf to martwy elf, Dobra elfka to seks-niewolnica XD)

Dnia 27.07.2008 o 02:28, Karharot napisał:

Swoją drogą - czy to nie tekst z Fallouta 2? Interesującą kumpelę masz że rzuca takimi
cytatami:D

Serio z Fallouta ?? Dawno nie grałem, ale jakoś nie pamiętam by było tam coś takiego... nom kumpela interesująca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:29, Fouton napisał:

Nie wiem który to moment ale jeśli jeszcze nie widziałeś w akcji siostry Minato zwanej
w kręgach Ashikabi jako Diabeł to będziesz miał jeszcze okazje zobaczyć uskrzydlenie
Bishounena na własne oczy ;p Jeśli już po tej scenie to znaczy że uskrzydlenia niema
lecz może będzie w anime.

Jako że jestem strasznym spoileromanem nie mogłem się powstrzymać przed przejrzeniem Wikipedii ^^; dlatego mniej więcej wiem o co kaman, heh nie mogę się doczekać by zobaczyć Yukari w akcji to będzie coś naprawdę morderczego... ciekawi mnie czy się wkurzy czy ucieszy kiedy się skapnie że Kuu-chan jest z Minato

Dnia 27.07.2008 o 02:29, Fouton napisał:

Ja czytając pierwszy Volume już myślałem że Minato zabierze do domu tą Sekirei co walczyła
kosą i nazywała go zboczeńcem. Nie sprawdziło się więc mam cichą nadzieje że w późniejszych
chapterach coś takiego wprowadzą.

Heh mnie tam ona Ciut zirytowała, ale scena z Musubi "poprawiającą" kosę była cudna XD No ogólnie to może się zrobić ciekawie jeśli Ashikabi będą sobie mogli dobierać kolejne Sekirei, chociaż wątpię by do tego doszło, Minato by został uduszony w łóżku, albo rozszarpany przez swoje Sekirei, a swoją drogą powaliło mnie jak Kusano była strasznie zazdrosna o Minato gdy pojawiła się Tsukiumi

Dnia 27.07.2008 o 02:29, Fouton napisał:

Jak już przy numerze jeden jesteśmy to zastanawia mnie czy Matsu jest aż tak silna skoro
ma 2? Znaczy sterowanie satelitą to już coś ale może potrafi coś więcej.

Zdolność schakowania systemu komputerowego najpotężniejszej korporacji w tym świecie to JUŻ JEST COŚ. Chociaż faktycznie ciekawi mnie co ona jeszcze może potrafi, może jest zdolna kontrolować maszyny myślą, to by było niezłe.

Dnia 27.07.2008 o 02:29, Fouton napisał:

Huh, już się wystraszyłem że to nie wybredny żart translatora ;p

Raczej niewybredny żart autora XD

Dnia 27.07.2008 o 02:29, Fouton napisał:

Rezultaty znamy - ultra kawaii panienka!

O paskudnym temperamencie i niesamowitej wręcz Possesivności nie wspominamy, ale faktycznie scena w której rozmawiała z Minato i ją uskrzydlił, ech coś pięknego. Swoją drogą ciekawi mnie jak to teraz będzie, jak się będą Tsukiumi z Homurą dogadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 02:31, Hubi Koshi napisał:

Wierz mi nie jesteś jedynym który zaczyna wertować Biblię w poszukiwaniu najcięższych
grzechów ^^


A właśnie! Zapomniałem że istnieje instrukcja obsługi! Jak zwykle przystąpiłem do zabawy bez dokładnego zapoznania się z nią. No nic - dzięki za radę, poszukam tam czegoś odpowiedniego:D

Dnia 27.07.2008 o 02:31, Hubi Koshi napisał:

O tak jedna dziewczyna tak ci da popalić że nie będziesz mieć sił na nic innego, kobiety
to zło...


W sumie racja. I pewnie dlatego między innymi tak lubię mangę i anime, w końcu mogę tam poznać masę ciekawych, atrakcyjnych i miłych (to już nie zawsze) panienek które nie bręczą nic o zobowiązaniach niedostatecznym zaangażowaniu czy innych takich dziwnych rzeczach:)

Dnia 27.07.2008 o 02:31, Hubi Koshi napisał:

"Dobry elf to martwy elf, Dobra elfka to seks-niewolnica XD)


Zwłaszcza jeśli to Mroczna Elfka. Taka to potrafi zrobić z facetem rzeczy o jakich mu się nie śniło (w najgorszych koszmarach):D

Dnia 27.07.2008 o 02:31, Hubi Koshi napisał:

Serio z Fallouta ?? Dawno nie grałem, ale jakoś nie pamiętam by było tam coś takiego...
nom kumpela interesująca ^^


W ten sposób ktoś chyba opisał Panią Bishopp w Nowym Reno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się