Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 06:24, Hubi Koshi napisał:

> Bo nikt go nie lubi.
> No, może poza Tobą:D
Ech ktoś biedaka lubić i wspierać musi skoro wszyscy się od niego odwrócili :-P

Ja! Ja tez go lubię! Choć nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:04, Alamut napisał:

O nie, nie, nie to wcale nie są pierdoły. To coś o wiele gorszego - Transwestyta ala
Sailor Moon :/ A jak zaczynałem to czytać to sie taka fajna seria zapowiadała...


Aż takie złe? To co się takiego teraz dzieje w mandze (nie czytam, ale spoilerów się nie boję)? Na pewno nic gorszego niż fillery w anime...Tam do dopiero niestrawny chłam wciskają...Bla, bla, bla...nowy kapitan...bla, bla, bla...Bleach naprawdę na psy musi schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:04, Alamut napisał:

Autor jak zwykle robi mi nadzieję, że istnieje szansa, że Saskacz zdechnie, ale jak zwykle
wyciągnie jakąś ostrą technikę, stanie się Super Uchihą 4 poziomu czy też będą jeszcze
jakieś inne brednie podczas trwającej 3 miesiące walki :/
Jedynym umileniem byłoby, gdyby Pan "latam jak motylek, kąsam jak pszczółka" (dżizas!)
nadziałby się na te swoje osiem wykałaczek...


Lol, ale sie zgadzam...
Sasuke już od dawna jest postacia nieistotna i nie ma go za bardzo jak rozwinac, jedyna ciekawa rzecza moze byc tylko encounter z Naruto, ale oczywiscie seria sie pewnie skonczy ze wszyscy zostali przyjaciolmi i zyli dlugo i szczesliwie

a co do Bleach... boże ten moty z tymi 4rema filarami utrzymujacymi Karakura Town jest tak idiotyczny, ze szkoda mi słów
w niedlugim czasie znow bedzie walczyl Ichigo z Uliquorra - i ja sie pytam - CO? CO ON DO JASNEJ ANIELKI MU ZROBI? draśnie go? no kurde... dajcie spokoj, ale magicznie podniesie swoje umiejetnosci ze bedzie mial szanse z Uliquorra, ktorego wczesniej nawet nie drasnął? jak to mówią gimnazjalisci żenua... Ichigo powinien zdechnąc razem ze swoją świtą - moze bylby chwilowy powiew swiezosci dla serii, pewnie az do ozywienia go...
Szkoda, ze bleach to nie amerykanski serial, bo juz dawno by go zdjeli z anteny z takim poziomem do jakiego sie stoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:23, Asthariel napisał:

> Nie wiem czy wiecie ale puszczają nowe odcinki Slayersów :D
Już od miesiąca chyba...

No gdzieś tak mniej więcej ;) Dzisiaj oglądałem 5 odcinek z polskimi subami i jestem zadowolony. Jednak Xellos mógł trochę mniej kolorowo znikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych 10 odcinkach Samurai Champloo i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Na początku trochę denne ale każdy następny odcinek jest coraz lepszy. Dobra kreska, ciekawe przedstawienie walki i ten humor(Mugen!) Polecam i zabieram się za dalsze oglądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:43, mikolajmix napisał:

Jestem po pierwszych 10 odcinkach Samurai Champloo i muszę przyznać że jestem pozytywnie
zaskoczony. Na początku trochę denne ale każdy następny odcinek jest coraz lepszy. Dobra
kreska, ciekawe przedstawienie walki i ten humor(Mugen!) Polecam i zabieram się za dalsze
oglądanie :)

Miło że ktoś jeszcze się do tego przekonał, choć najlepsze jescze przed tobą (i najśmieszniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY SUPER DIMENSION FORTRESS MACROSS (NADAL DOSTAJĘ CIAREK GDY CZYTAM TEN TYTUŁ) I SDF MACROSS DO YOU REMEMBER LOVE.

Whoa, że tak powiem ^^ Skończyłem oglądać SDF Macross i naprawdę świetnie się to oglądało, chociaż byłem ciut zaskoczony gdy Największa Batalia odbyła się gdzieś w środku serii, a końcówka serii to była bardziej bitwa miłosna niż militarna XD (zestrzelenia tego świra Kamajina nie liczę bo to zaledwie pół ostatniego odcinka było). Ogólnie oglądało się bardzo przyjemnie, postacie są niezwykle żywe, mechy jakkolwiek ciut staroświeckie kopią tyłki, a piosenek Minmay naprawdę przyjemnie się słucha.
Ciekawi mnie co się stało z Kaifunem... mam nadzieję że zginął potworną śmiercią.
Cóż o ile brakowało mi względnej realistyczności i intensywności walk w SDF to DYRL dostarczyło mi tego w nadmiarze, ostateczna batalia na orbicie Ziemi to była prawdziwa masakra, jeśli chodzi o siłę ognia, ogrom jednostek i ich liczbę to TTGL nawet nie podskakuje... no dobra Ostateczny Gurren-Lagann by podskoczył ^^;
Troszeczkę przeraża że twórcy Macrossa ot tak pstryknięciem palca anihilowali wszystkich ludzi na Ziemi, heh ale dowódco UN Spacy czy jak się ta organizacja nazywa ma za swoje, że nie chciała wypuścić tych cywili... w sumie to jednak dobrze zrobili, chociaż jeszcze o tym nie wiedzieli
I jeszcze pytanie do tych którzy oglądali DYRL, czy Max podczas tej ostatniej walki był "Macronizowany" czy po prostu dali mu Mecha z zminiaturyzowanym kokpitem ?? Swoją drogą ciekawi mnie co oni tam robili Milia i Max Kukukuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odcinki (po bitwie o ziemie) były dokrecone by wyciagnac ile tylko sie dalo z fanów.
Ale ta bitwa o ziemie 4 miliony statków i dziesiątki milionów myśliwców to dopiero batalia,całej ziemi chyba nie wyczyścili,troche ludzi napewno przeżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY MACROSS FRONTIER

OZMA NO BAAAKAAA!!!
Rany przez cały odcinek od chwili gdy bawił się tym pistoletem bałem się że zginie... ech pewnie w końcu zginie walcząc za swoją małą siostrzyczkę, ale mam nadzieje że jak najpóźniej, polubiłem tego drania. Ech w tym odcinku mało nie odstawił Fockera... mało co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler Code Geass #17

No nieźle nieźle :] Mimo nieumyślnej wpadki Lelouch jednak dobrze się zabezpieczył :] no i ma nowego sojusznika :]
Teraz kiedy miasto jest sparaliżowane powinien łatwo przejąć kontrolę nad miastem i uratować Nunally...

ale oczywiście wydarzy się pewnie coś nieoczekiwanego i nie wyjdzie zapewne :]
Zobaczy się w następnym epie :]

Ten pierwszy rycerz z KtR ma fajny miecz xD Excalibur w tym przypadku to nie przypadek :D

Spoiler Slayers Revolution


No nareszcie to anime spoważniało... dzięki Xellosowi :]
No i wzmianka o Rezo stała się faktem :]
Ciekawe czy Rezo rzeczywiście jeszcze żyje ? Może miał więcej klonów ? xD

Spoiler Naruto Shippuuden

No w końcu Naruto rozwalił to babsko ;p
Teraz pewnie będę jakieś dłużyzny w związku z walką z Sorą ,ale co tam... niedługo nowa OVA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:37, JaMES` napisał:

Lol, ale sie zgadzam...
Sasuke już od dawna jest postacia nieistotna i nie ma go za bardzo jak rozwinac, jedyna
ciekawa rzecza moze byc tylko encounter z Naruto, ale oczywiscie seria sie pewnie skonczy
ze wszyscy zostali przyjaciolmi i zyli dlugo i szczesliwie

Dokładnie, cały czas zemsta na tych, zemsta na tamtych drugich, o a moze jeszcze zemsta na tamtym gościu? Ile tak można... Poza tym wygląda na to, że sie juz nawet Sakurze odwidział, a więc i ten wątek dednął.

Dnia 01.08.2008 o 16:37, JaMES` napisał:

a co do Bleach... boże ten moty z tymi 4rema filarami utrzymujacymi Karakura Town jest
tak idiotyczny, ze szkoda mi słów

W każdym tanim scenariuszu musi być jakaś wpadka sił dobra, od której zależy zakłada swiata, ale gdzie indziej to jest zrobione z sensem!

Dnia 01.08.2008 o 16:37, JaMES` napisał:

w niedlugim czasie znow bedzie walczyl Ichigo z Uliquorra - i ja sie pytam - CO? CO ON
DO JASNEJ ANIELKI MU ZROBI? draśnie go? no kurde... dajcie spokoj, ale magicznie podniesie
swoje umiejetnosci ze bedzie mial szanse z Uliquorra, ktorego wczesniej nawet nie drasnął?
jak to mówią gimnazjalisci żenua... Ichigo powinien zdechnąc razem ze swoją świtą - moze
bylby chwilowy powiew swiezosci dla serii, pewnie az do ozywienia go...

Wiesz nagle sie okaże, że Ichigo obudzi w sobie moc całkowitej, kontrolowanej przemiany w Hollowa, czy coś w tym stylu :/

Dnia 01.08.2008 o 16:37, JaMES` napisał:

Szkoda, ze bleach to nie amerykanski serial, bo juz dawno by go zdjeli z anteny z takim
poziomem do jakiego sie stoczyl

Prawda, pomału patrzę, że Transformers Animated, które początkowo uznałem za zło równie wielkie jak Armadę i obrazę dla Generation 1, ma więcej sensu niż ta seria, a nawet sie rozwija. Bleach na nieszczęście jedynie sie cofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Claymore c82

Eww. Nie ma to jak obudzić się pod czułą opieką Riful, zawsze tak przejmującą się samopoczuciem gości. Brrr:(
Gdybym był na miejscu Renée to zdecydowanie wolałbym nie budzić się wcale.
Ciekawe co wyjdzie z połączenia Lucieli i Raphaeli, nie jestem do końca przekonany czy Riful zdoła to kontrolować ani nawet czy zdąży to zabić jeśli okaże się że powstała istota jest zbyt silna...
A co do reszty chaptera to dzieje się w nim zadziwiająco mało, Miria nakłania Clare aby z przydzielonym wsparciem Cynthii i Yumy udała się na poszukiwanie Rakiego a Helen namawia Deneve na wizytę w ich rodzinnych miastach. Jedynym bardziej interesującym komentarzem jest stwierdzenie Mirii że przewiduje że w ostatecznej walce wezmą także udział Abyssal Ones, a jeśli się nie myli (wątpię żeby tak było) to zmieni się to w prawdziwą jatkę. Nie jestem już pewien czy Miria szuka zemsty czy też podświadomie planuje popełnić wyjątkowo efektowne samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2 e17

Dnia 04.08.2008 o 03:02, MisticGohan_MODED napisał:

No nieźle nieźle :] Mimo nieumyślnej wpadki Lelouch jednak dobrze się zabezpieczył :]
no i ma nowego sojusznika :]


Wolałbym aby ten sojusznik przyłączył się do niego z własnej woli. W końcu gdyby Cornelia wsparła w tej walce Black Knights to Guilford na pewno opowiedziałby się po jej stronie.

Dnia 04.08.2008 o 03:02, MisticGohan_MODED napisał:

Teraz kiedy miasto jest sparaliżowane powinien łatwo przejąć kontrolę nad miastem i uratować
Nunally...


Jakoś nie sądzę aby Schneizel przegrał tak łatwo, zresztą w ostatniej scenie mówi że wszystkie karty są w jego ręku. Chociaż pozostaje jeszcze pytanie przeciwko komu prowadzi tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 03:02, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler Code Geass #17

Dnia 04.08.2008 o 03:02, MisticGohan_MODED napisał:

No nieźle nieźle :] Mimo nieumyślnej wpadki Lelouch jednak dobrze się zabezpieczył :]

Taa ciągle mi chodziło po głowie "No jak się z tego wyrwiesz Lulu, bo wyrwiesz się na pewno". Ech jaka szkoda że Brytole się wpakowali, gdyby nie oni być może Suzaku z czasem stanąłby po stronie Leloucha, a teraz wszystko jest definitywnie schrzanione.

Dnia 04.08.2008 o 03:02, MisticGohan_MODED napisał:

Teraz kiedy miasto jest sparaliżowane powinien łatwo przejąć kontrolę nad miastem i uratować
Nunally...

Czy aby na pewno ?? Są dwa problemy które mogą poważnie zagrozić Nunally. Pierwszy to nasz koffany Psycho-boy Rolo, kto wie czy szajba mu nie odbije i nie zabije Nunally. Drugim poważnym problemem jest Suzaku, a konkretnie jego Lancelot wyposażony w Freyę, która wygląda mi na broń masowego rażenia, to Lelouch będzie miał poważne kłopoty. o Shneizelu i ewentualnie Brytyjski Wampir nie wspominam bo to oczywiste.
Z drugiej strony ciekawi mnie co chodzi po głowie Gino, heh kto wie może nagle wyskoczy razem z Karren ogłaszając że ona teraz walczy po stronie Brytyjczyków XD Nee mało możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 18:21, Hubi Koshi napisał:

> Spoiler Code Geass #17

> No nieźle nieźle :] Mimo nieumyślnej wpadki Lelouch jednak dobrze się zabezpieczył
:]
Taa ciągle mi chodziło po głowie "No jak się z tego wyrwiesz Lulu, bo wyrwiesz się na
pewno". Ech jaka szkoda że Brytole się wpakowali, gdyby nie oni być może Suzaku z czasem
stanąłby po stronie Leloucha, a teraz wszystko jest definitywnie schrzanione.

Może nie jeszcze... Mam przeczucie ,że Suzaku rzuci się na tego wampirzego świra :]

Dnia 04.08.2008 o 18:21, Hubi Koshi napisał:

> Teraz kiedy miasto jest sparaliżowane powinien łatwo przejąć kontrolę nad miastem
i uratować
> Nunally...
Czy aby na pewno ?? Są dwa problemy które mogą poważnie zagrozić Nunally. Pierwszy to
nasz koffany Psycho-boy Rolo, kto wie czy szajba mu nie odbije i nie zabije Nunally.
Drugim poważnym problemem jest Suzaku, a konkretnie jego Lancelot wyposażony w Freyę,
która wygląda mi na broń masowego rażenia, to Lelouch będzie miał poważne kłopoty. o
Shneizelu i ewentualnie Brytyjski Wampir nie wspominam bo to oczywiste.

Przecie pisałem dalej w poście ,że to zbyt piękne ,aby poszło gładko xD
Rolo raczej nic nie jej zrobi ;p Pewnie będzie gdzie indziej zajęty ;p
Już bardziej prawdopodobne ,że ten wampir ją zaatakuje ;/
Suzaku jeszcze się zastanawia ,ale zobaczymy :]

Dnia 04.08.2008 o 18:21, Hubi Koshi napisał:

Z drugiej strony ciekawi mnie co chodzi po głowie Gino, heh kto wie może nagle wyskoczy
razem z Karren ogłaszając że ona teraz walczy po stronie Brytyjczyków XD Nee mało możliwe.

Też jakoś wydaje mi się to dziwne ,ale być może Gino ją uwolni ;/

>Wolałbym aby ten sojusznik przyłączył się do niego z własnej woli. W końcu gdyby Cornelia wsparła w tej >walce Black Knights to Guilford na pewno opowiedziałby się po jej stronie.
W sumie też o tym myślałem :/ No ,ale postawa Cornelii jest nadal niewyjaśniona bo wcześniejsza rozmowa nic nie dała ;/

>Jakoś nie sądzę aby Schneizel przegrał tak łatwo, zresztą w ostatniej scenie mówi że wszystkie karty są w >jego ręku. Chociaż pozostaje jeszcze pytanie przeciwko komu prowadzi tą grę...
Fakt ,że jest wyjątkowo trudnym przeciwnikiem ,ale na każdego znajdzie się sposób :]
Jeśli chodzi o grę to pewnie ma własne plany... być może jakby wiedział więcej o Geass to by było bardziej widać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koncie: tasiemce "Naruto+NS" ( filmy 1,2,4), "Bleach" (film last)
"Samurai 7", "Samurai champloo", "Samurai Kyo"
"Fate Stay Night", "Claymore", "Fullmetal Alchemist"
"Death Note"
"Ghost In The Shell - S.A.C 1st Gig+2nd Gig" (filmy all), "Neo Genesis: Evangelion"

Teraz widzę, że ciągniecie dyskusję o "Code Geass" powiedźcie co jest pierwsze "Code Geass Hangyaku no Lelouch R2" czy " Code Geass: Lelouch of the Rebellion " a może wsio ryba? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się