Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 16:24, lisek93 napisał:

Mnie się podobało ( przy okazji dzięki za polecenie tytułu :D )
ciekawa jestem czy planują drugą serię ( czy cóś podobnego ;) )

Na razie KyoAni czyli studio od Haruhi robi drugą serię ich innego anime Clannad ale 2 seria Haruhi będzie w 2009 roku więc troche jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:17, Fouton napisał:

> > SPOILERY SEKIREI


Dnia 27.07.2008 o 16:17, Fouton napisał:

Akurat dla mnie lepsza scena z Kazehaną była jak stała na dachu i mówiła "I wanna fuck
him" czy coś w tym guście. Jeszcze pod spodem był dopisek tłumacza "Tak, ona naprawde
tak powiedziała" Wtedy padłem xD

O tą scenę Między innymi mi chodziło XD Ona jest naprawdę świetna z tymi swoimi zagrywkami i odzywkami, dochodzę do wniosku że jest nawet bardziej zboczona niż Matsu XD Hmm... z drugiej strony nigdy Za Bardzo nie próbowała niczego z Minato, chociaż gdyby w okolicy nie kręciła się Miya... Brrr XD

Dnia 27.07.2008 o 16:17, Fouton napisał:

Mnie bardziej ciekawi ich walka a nie sojusz ;p Bishounen vs 4 Bishoujou+dziecko+ nie
wiadomo co(Homura)

Cóż na razie raczej walczyć nie będą, może potem gdy już nie będzie innych frajerów do bicia XD Hmm może Bishoujounen ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:25, Fouton napisał:

> Mnie się podobało ( przy okazji dzięki za polecenie tytułu :D )
> ciekawa jestem czy planują drugą serię ( czy cóś podobnego ;) )
Na razie KyoAni czyli studio od Haruhi robi drugą serię ich innego anime Clannad ale
2 seria Haruhi będzie w 2009 roku więc troche jeszcze poczekamy.


o... no to faktycznie trochę poczekamy ...
w zasadzie ten cały Clannad - nie wiem czemu, ale na początku w ogóle mnie nie wciągnął.
chyba muszę zacząć spróbować oglądać od nowa - sporo osób uważa, że anime jest niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:28, Hubi Koshi napisał:

> > > SPOILERY SEKIREI

Dnia 27.07.2008 o 16:28, Hubi Koshi napisał:

O tą scenę Między innymi mi chodziło XD Ona jest naprawdę świetna z tymi swoimi zagrywkami
i odzywkami, dochodzę do wniosku że jest nawet bardziej zboczona niż Matsu XD Hmm...
z drugiej strony nigdy Za Bardzo nie próbowała niczego z Minato, chociaż gdyby w okolicy
nie kręciła się Miya... Brrr XD

Wiesz podczas uskrzydlania przykleiła się do niego tak że nawet Water Carnival Tsukiumi nic nie dał :D

Dnia 27.07.2008 o 16:28, Hubi Koshi napisał:

> Mnie bardziej ciekawi ich walka a nie sojusz ;p Bishounen vs 4 Bishoujou+dziecko+
nie
> wiadomo co(Homura)
Cóż na razie raczej walczyć nie będą, może potem gdy już nie będzie innych frajerów do
bicia XD

No nie wiem. W końcu nie bez powodów Yukari jest nazywana Diabłem. Chociaż chyba tak daleko by się nie posunęła. Może gdyby nie Kuu jako Sekirei Minato...

Dnia 27.07.2008 o 16:28, Hubi Koshi napisał:

Hmm może Bishoujounen ??

Leże pod krzesłem i nie mogę wstać xD Tak trafnego i śmiesznego określenia ze świecą szukać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:35, Fouton napisał:

> > > > SPOILERY SEKIREI

Dnia 27.07.2008 o 16:35, Fouton napisał:

Wiesz podczas uskrzydlania przykleiła się do niego tak że nawet Water Carnival Tsukiumi
nic nie dał :D

Hmm... Taaaak o tym zapomniałem ^^; No Kazehana wydaje się być szatańsko bezpośrednia, ale stara się być po prostu miła, czuła i kochająca podczas gdy Matsu by zaraz chciała gwałcić XD

Dnia 27.07.2008 o 16:35, Fouton napisał:

No nie wiem. W końcu nie bez powodów Yukari jest nazywana Diabłem. Chociaż chyba tak
daleko by się nie posunęła. Może gdyby nie Kuu jako Sekirei Minato...

Oh gdyby choć przez chwilę myślała że Kuu-chan dzieje się u Minato krzywda to nie została by z tego chłopaka mokra plama do starcia, ale że dba o swoje Sekirei to wątpię by miała jakiekolwiek powody by rzucić się Minato do gardła... poza tym gdyby zaczęła bitke w domu Minato strach pomyśleć co by zrobiła Miya ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:56, Hubi Koshi napisał:

> > > > > SPOILERY SEKIREI

> Wiesz podczas uskrzydlania przykleiła się do niego tak że nawet Water Carnival Tsukiumi

> nic nie dał :D
Hmm... Taaaak o tym zapomniałem ^^; No Kazehana wydaje się być szatańsko bezpośrednia,
ale stara się być po prostu miła, czuła i kochająca podczas gdy Matsu by zaraz chciała
gwałcić XD

No nie wiem ;p Miała tyle okazji a nie zrobiła nic więcej niż taka Kazehana czy Tsukiumi. Dziewcze się bardziej kontroluje niż Kazehana

Dnia 27.07.2008 o 16:56, Hubi Koshi napisał:

> No nie wiem. W końcu nie bez powodów Yukari jest nazywana Diabłem. Chociaż chyba
tak
> daleko by się nie posunęła. Może gdyby nie Kuu jako Sekirei Minato...
Oh gdyby choć przez chwilę myślała że Kuu-chan dzieje się u Minato krzywda to nie została
by z tego chłopaka mokra plama do starcia, ale że dba o swoje Sekirei to wątpię by miała
jakiekolwiek powody by rzucić się Minato do gardła... poza tym gdyby zaczęła bitke w
domu Minato strach pomyśleć co by zrobiła Miya ^^;

Rzeź i tyle xD Zresztą sam "bishounen" powiedział że chciałby aby Kuu-chan trafiła do kogoś takiego jak brat Yukari. A przypomniał mi się jeszcze tekst Tsukiumi "Co?! Uskrzydliłeś taką małą dziewczynkę?". To jest też powód dla którego Yukari by mogła skoczyć do gardła Minato. W końcu pedofilię trzeba tępić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 17:04, Fouton napisał:

> > > > > > SPOILERY SEKIREI


Dnia 27.07.2008 o 17:04, Fouton napisał:

No nie wiem ;p Miała tyle okazji a nie zrobiła nic więcej niż taka Kazehana czy Tsukiumi.
Dziewcze się bardziej kontroluje niż Kazehana

Może dlatego że szatańsko boi się Miyi i Tsukiumi ?? Chociaż Musubi też się powinna bać bo może oberwać Kuma Kenem Swoją drogą mogę się mylić, ale nie było chyba jeszcze sceny w której cała piątka spała razem z Minato prawda ?? Ja pamiętam tylko 4x kiedy dołączyła Tsukiumi, czy to może moja pamięć szwankuje ?? Hmm... ciekawe czy Homura dołączy do "rytualnego duszenia Minato w łóżku" jak można by określić to leżenie na nim XD

Dnia 27.07.2008 o 17:04, Fouton napisał:

Rzeź i tyle xD Zresztą sam "bishounen" powiedział że chciałby aby Kuu-chan trafiła do
kogoś takiego jak brat Yukari.

No widzisz No Stress Dude No Stress Relax ^^ O ile bishounen nie zrobi się zazdrosny o to że Kuu-chan nazywa Minato nii-chanem wszystko będzie w porządku.

Dnia 27.07.2008 o 17:04, Fouton napisał:

A przypomniał mi się jeszcze tekst Tsukiumi "Co?! Uskrzydliłeś
taką małą dziewczynkę?". To jest też powód dla którego Yukari by mogła skoczyć do gardła
Minato. W końcu pedofilię trzeba tępić ;p

Jak znam życie pewnie się skończy na paru kuksańcach i może starym dobrym chwytem łamiącym kark, ale ogólnie to chłopak wyjdzie bez szwanku. Swoją drogą taka mi myśl przyszła do głowy, jak sądzisz czy podczas następnego egzaminu do koledżu Matsu nafaszeruje Minato środkami uspokajającymi i jakimiś dopalaczami pewności siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 17:26, Hubi Koshi napisał:

> > > > > > > SPOILERY SEKIREI
Może dlatego że szatańsko boi się Miyi i Tsukiumi ?? Chociaż Musubi też się powinna bać
bo może oberwać Kuma Kenem Swoją drogą mogę się mylić, ale nie było chyba jeszcze sceny
w której cała piątka spała razem z Minato prawda ?? Ja pamiętam tylko 4x kiedy dołączyła
Tsukiumi, czy to może moja pamięć szwankuje ?? Hmm... ciekawe czy Homura dołączy do "rytualnego
duszenia Minato w łóżku" jak można by określić to leżenie na nim XD

Była scena, jak już się miała 5 z Kazehaną kłaść ale Miya-san wpadła i rozkazała każdy do siebie (chyba coś takiego)

Dnia 27.07.2008 o 17:26, Hubi Koshi napisał:

> Rzeź i tyle xD Zresztą sam "bishounen" powiedział że chciałby aby Kuu-chan trafiła
do
> kogoś takiego jak brat Yukari.
No widzisz No Stress Dude No Stress Relax ^^ O ile bishounen nie zrobi się zazdrosny
o to że Kuu-chan nazywa Minato nii-chanem wszystko będzie w porządku.

Na moje oko Kuu-chan powinna nazywać bishounena onee-chan, bo tak jak Homurze z wyglądu bardziej mu do kobitki ;p To właśnie urok Bishounenów

Dnia 27.07.2008 o 17:26, Hubi Koshi napisał:

Jak znam życie pewnie się skończy na paru kuksańcach i może starym dobrym chwytem łamiącym
kark, ale ogólnie to chłopak wyjdzie bez szwanku. Swoją drogą taka mi myśl przyszła do
głowy, jak sądzisz czy podczas następnego egzaminu do koledżu Matsu nafaszeruje Minato
środkami uspokajającymi i jakimiś dopalaczami pewności siebie ??

Jak już przy koledżu jesteśmy to trochę pozostawili bez odpowiedzi tą mega super inteligencję Minato. Czy on zawsze taki był tylko za dużo stresu czy to każdy sekirei po uskrzydleniu oddaje mu część swojej wiedzy (swoją drogą ciekawe założenie xD)A Matsu jak Matsu (BTW też miałeś wersję w której na początku przedstawiła się jako Mazu?) pewnie będzie mu jakoś podpowiadać. A co do odstresowania to jest inny szybszy i wygodniejszy sposób ale manga by podchodziła pod hentaikę wtedy ;] Mimo że już jej do tego nie daleko. Narazie to tylko mocne Ecchi. (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

> > > > > > > > SPOILERY SEKIREI
Była scena, jak już się miała 5 z Kazehaną kłaść ale Miya-san wpadła i rozkazała każdy
do siebie (chyba coś takiego)

Mhm trzeba będzie jeszcze raz, tym razem powoli i na spokojnie "przelecieć" całą mangę, mam paskudny zwyczaj "przelatywania" przez kolejne strony jakby mnie gonił gej-karateka z libido w okolicy sufitu.

Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

Na moje oko Kuu-chan powinna nazywać bishounena onee-chan, bo tak jak Homurze z wyglądu
bardziej mu do kobitki ;p To właśnie urok Bishounenów

Faaakt, jak pierwszy raz zobaczyłem Shi-chana to miałem poważną zagwozdkę próbując rozgryźć czy to chłopak czy dziewczyna na szczęście Yukari mnie poratowała swym niezawodnym instynktem XD

Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

Jak już przy koledżu jesteśmy to trochę pozostawili bez odpowiedzi tą mega super inteligencję
Minato. Czy on zawsze taki był tylko za dużo stresu
czy to każdy sekirei po uskrzydleniu oddaje mu część swojej wiedzy (swoją drogą ciekawe założenie xD)

Tak mi się wydaje, chyba wspomnieli o tym raz (oprócz Matsu) kiedy robił testy które dała mu Matsu zdobył perfect score bez żadnych problemów, a Matsu sama stwierdziła że on nie potrzebuje się wiecej uczyć tylko potrzebuje więcej pewności siebie, ostatecznie czego tak w sumie mógł się nauczyć od swoich Sekirei co mogło by być przydatne na egzaminie ??

Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

A Matsu jak Matsu (BTW
też miałeś wersję w której na początku przedstawiła się jako Mazu?)

Nee raczej jako Matsu

Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

pewnie będzie mu jakoś podpowiadać.

Hehe taaak shakuje satelitę komunikacyjnego i da Minato malutką słuchaweczkę oddziaływującą na ucho środkowe, taka malutka żeby nikt nie zauważył, zresztą ona chyba nawet wspominała coś o przeróbce wyników :-P

Dnia 27.07.2008 o 17:50, Fouton napisał:

A co do odstresowania to jest inny szybszy i wygodniejszy sposób ale
manga by podchodziła pod hentaikę wtedy ;] Mimo że już jej do tego nie daleko. Narazie
to tylko mocne Ecchi. (niestety)

Żartujesz sobie XD Ty wiesz jakiego on miałby WTEDY stresa, przecież on dostaje krwotoku z nosa jak tylko jego Sekirei troszkę więcej ciała pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

> > > > > > > > > SPOILERY SEKIREI

/\ zobacz ile już się tych strzałeczek nazbierało xD

Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

> Była scena, jak już się miała 5 z Kazehaną kłaść ale Miya-san wpadła i rozkazała
każdy
> do siebie (chyba coś takiego)
Mhm trzeba będzie jeszcze raz, tym razem powoli i na spokojnie "przelecieć" całą mangę,
mam paskudny zwyczaj "przelatywania" przez kolejne strony jakby mnie gonił gej-karateka
z libido w okolicy sufitu.

Znam to dobrze ;p Tylko może nigdy nie miałem skojarzeń w tym stylu.Sam nie pamiętam już połowy mangi bo tak się śpieszyłem. Ale teraz gdy chaptery wychodzą co jakiś czas czytam na spokojnie delektując się każdą z 20 stron ;p

Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

Faaakt, jak pierwszy raz zobaczyłem Shi-chana to miałem poważną zagwozdkę próbując rozgryźć
czy to chłopak czy dziewczyna na szczęście Yukari mnie poratowała swym niezawodnym instynktem
XD

Moja mina jak Yukari nazwała go Bishounenem? Bezcenne. Byłem w 100% pewien że to dziewczyna.

Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

Tak mi się wydaje, chyba wspomnieli o tym raz (oprócz Matsu) kiedy robił testy które
dała mu Matsu zdobył perfect score bez żadnych problemów, a Matsu sama stwierdziła że
on nie potrzebuje się wiecej uczyć tylko potrzebuje więcej pewności siebie, ostatecznie
czego tak w sumie mógł się nauczyć od swoich Sekirei co mogło by być przydatne na egzaminie
??

Jak to czego? Jak robic curry (Musubi) Jak pielęgnować roślinki (Kuu-chan) Jak hakować system/informatyka(Matsu) Fizyka obektu który znalazł się pod wodą (Tsukiumi) no i hmm.... Kazehana... sprośności mu się raczej do niczego nie przydadzą. Homury nie licze bo to jeszcze było przed jego uskrzydleniem ;p

Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

> A Matsu jak Matsu (BTW
> też miałeś wersję w której na początku przedstawiła się jako Mazu?)
Nee raczej jako Matsu

http://www.onemanga.com/Sekirei/16/06/ [18+] Screena mi się robić nie chciało mam nadzieje że obejdzie się bez degradów etc. bo to czysto w celu naukowym ;p

Dnia 27.07.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

Żartujesz sobie XD Ty wiesz jakiego on miałby WTEDY stresa, przecież on dostaje krwotoku
z nosa jak tylko jego Sekirei troszkę więcej ciała pokażą.

Pociekło by chwile i by się przyzwyczaił. Zresztą on ma moc! Potrafi opóźnić krwotok (vide macanie Tsukiumi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Cg r2 ep 16 choć nikogo taki spoiler chyba nie obchodzi
Zobaczyłem ułamek sekundy RAWa bo przyjemności sobie psuć nie chcę, bowiem zastanawiałem się kto teraz będzie komentował wydarzenia na początku każdego epka. Czy dziecinnym głosem C.C. czy może zostanie tak jak było. A tu prosze. Lulusz. Nic, pozostaje czekać na transy 16 epka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

> > > > > > > > > > SPOILERY SEKIREI
/\ zobacz ile już się tych strzałeczek nazbierało xD

Łatwiej zauważalne dzięki temu będzie ^^

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

Znam to dobrze ;p Tylko może nigdy nie miałem skojarzeń w tym stylu.Sam nie pamiętam
już połowy mangi bo tak się śpieszyłem. Ale teraz gdy chaptery wychodzą co jakiś czas
czytam na spokojnie delektując się każdą z 20 stron ;p

Poczytaj sobie Ultimate! Hentai Kamen i wtedy zrozumiesz skąd to skojarzenie ^^; ale uważaj to może wywołać u ciebie fobie względem łysych karateków z "smoczymi" wąsikami. Nom ja teraz sobie ciutkę odczekam i od nowa całą mangę przeczytam, powoli, spokojnie, delektując się każdym kawałeczkiem słodkiego ciałka jakie zostanie pokazane ^^ A pokazywane jest sporo XD

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

Moja mina jak Yukari nazwała go Bishounenem? Bezcenne. Byłem w 100% pewien że to dziewczyna.

Heh ja przeczytałem spoilery zanim się w ogóle na dobre zabrałem do czytania więc wiedziałem że Yukari wpadnie na jakiegoś bishonenika więc mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać, ale i tak ciężko uwierzyć że to chłopak ^^; Tak ci się przyznam że czytałem jednego doujina w którym siostra ubierała bishonenikowatego braciszka w damskie ciuszki i tutaj taki sam myk, ech te dziewczyny są stuknięte XD
\> Jak to czego? Jak robic curry (Musubi) Jak pielęgnować roślinki (Kuu-chan) Jak hakować

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

system/informatyka(Matsu) Fizyka obektu który znalazł się pod wodą (Tsukiumi) no i hmm....
Kazehana... sprośności mu się raczej do niczego nie przydadzą. Homury nie licze bo to
jeszcze było przed jego uskrzydleniem ;p

To nie jest Curry to broń gastrycznego masowego rażenia. Albo jak użyć ich by bawić się z ludźmi w organiczny Bondage. Jak być ściganym przez ogromną korporację ^^. Taaa jak topić szpono ręce psycho-girls. Taaa to mu się zdecydowanie przyda.

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

http://www.onemanga.com/Sekirei/16/06/ [18+] Screena mi się robić nie chciało mam nadzieje
że obejdzie się bez degradów etc. bo to czysto w celu naukowym ;p

Aaa to jednak Mazu, bo czytamy Sekirei z tego samego źródła XD Hmm jeśli ci się oberwie to się zastanawiam za co, za rozpowszechnianie erotyki, czy też może za podawanie linka do źródła gdzie można mangę czytać XD

Dnia 27.07.2008 o 18:24, Fouton napisał:

Pociekło by chwile i by się przyzwyczaił. Zresztą on ma moc! Potrafi opóźnić krwotok
(vide macanie Tsukiumi).

Jego organizm był chyba po prostu zbyt zszokowany by nosebleedować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

> > > > > > > > > > > SPOILERY SEKIREI
> /\ zobacz ile już się tych strzałeczek nazbierało xD
Łatwiej zauważalne dzięki temu będzie ^^

Cholera już dziś CG więc zaraz skończą się strzałeczki.

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

> Znam to dobrze ;p Tylko może nigdy nie miałem skojarzeń w tym stylu.Sam nie pamiętam

> już połowy mangi bo tak się śpieszyłem. Ale teraz gdy chaptery wychodzą co jakiś
czas
> czytam na spokojnie delektując się każdą z 20 stron ;p
Poczytaj sobie Ultimate! Hentai Kamen i wtedy zrozumiesz skąd to skojarzenie ^^; ale
uważaj to może wywołać u ciebie fobie względem łysych karateków z "smoczymi" wąsikami.

Czytałem z rok temu (czy coś koło tego) jeden chapter, ale nie lubie tego stylu rysowania. Może skusze się skoro polecasz ;p

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

Nom ja teraz sobie ciutkę odczekam i od nowa całą mangę przeczytam, powoli, spokojnie,
delektując się każdym kawałeczkiem słodkiego ciałka jakie zostanie pokazane ^^ A pokazywane
jest sporo XD

Cholera wczoraj (znaczy to już było dzisiaj) to ja byłem kusicielem. Dzisiaj jest na odwrót. Złodziej kradnie moją role. Szatan wcielony. Pasował byś na Sekirei Yukari.

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

> Moja mina jak Yukari nazwała go Bishounenem? Bezcenne. Byłem w 100% pewien że to
dziewczyna.
Heh ja przeczytałem spoilery zanim się w ogóle na dobre zabrałem do czytania więc wiedziałem
że Yukari wpadnie na jakiegoś bishonenika więc mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać,

CZITER!!!!

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

ale i tak ciężko uwierzyć że to chłopak ^^; Tak ci się przyznam że czytałem jednego doujina
w którym siostra ubierała bishonenikowatego braciszka w damskie ciuszki i tutaj taki
sam myk, ech te dziewczyny są stuknięte XD

Może i tak ale nie skomentuje tego co czasem podnieca facetów ;p

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

\> Jak to czego? Jak robic curry (Musubi) Jak pielęgnować roślinki (Kuu-chan) Jak
hakować
> system/informatyka(Matsu) Fizyka obektu który znalazł się pod wodą (Tsukiumi) no
i hmm....
> Kazehana... sprośności mu się raczej do niczego nie przydadzą. Homury nie licze
bo to
> jeszcze było przed jego uskrzydleniem ;p
To nie jest Curry to broń gastrycznego masowego rażenia. Albo jak użyć ich by bawić się
z ludźmi w organiczny Bondage. Jak być ściganym przez ogromną korporację ^^. Taaa jak
topić szpono ręce psycho-girls. Taaa to mu się zdecydowanie przyda.

No przecież to jest podstawowy program każdego koledżu xD

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

> http://www.onemanga.com/Sekirei/16/06/ [18+] Screena mi się robić nie chciało mam
nadzieje
> że obejdzie się bez degradów etc. bo to czysto w celu naukowym ;p
Aaa to jednak Mazu, bo czytamy Sekirei z tego samego źródła XD Hmm jeśli ci się oberwie
to się zastanawiam za co, za rozpowszechnianie erotyki, czy też może za podawanie linka
do źródła gdzie można mangę czytać XD

Prędzej za to drugie bo jakaś tam niewielka cenzura w tej mandze jest.

Dnia 27.07.2008 o 18:40, Hubi Koshi napisał:

> Pociekło by chwile i by się przyzwyczaił. Zresztą on ma moc! Potrafi opóźnić krwotok

> (vide macanie Tsukiumi).
Jego organizm był chyba po prostu zbyt zszokowany by nosebleedować.

Niee, on się już przyzwyczaja. Już chyba widział nago każdą/ego ze swoich sekirei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:24, lisek93 napisał:

Ja właśnie to obejrzałam :)
Anime niezłe... czy może nawet świetne :)
Mnie się podobało ( przy okazji dzięki za polecenie tytułu :D )

Nie ma sprawy. Cieszę się że ci się podobało i polecam jeszcze te dwa tytuły z tamtego posta. Zwłaszcza FMA bo nie wiem czy Higurashi ci się spodoba ze względy na te niezwykle mocne sceny przemocy.

Dnia 27.07.2008 o 16:24, lisek93 napisał:

ciekawa jestem czy planują drugą serię ( czy cóś podobnego ;) )

Było coś słychać o drugiej serii ale jak pisał ci Fouton, studio odpowiedzialne za Haruhi zajęło się teraz innym tytułem i trzeba będzie poczekać.

SPOILERY THE MELANCHOLY OF HARUHI SUZUMIYA
A tak swoją drogą jak ci się podobała Epicka Kosmiczna Bitwa z kółkiem komputerowym? Jak dla mnie jeden z fajniejszych odcinków tego anime :) Heh Nagato nieźle dała czadu, a Asashina-chan też jak zwykle boska XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:34, Kosmitus napisał:

SPOILERY THE MELANCHOLY OF HARUHI SUZUMIYA
A tak swoją drogą jak ci się podobała Epicka Kosmiczna Bitwa z kółkiem komputerowym?
Jak dla mnie jeden z fajniejszych odcinków tego anime :) Heh Nagato nieźle dała czadu,
a Asashina-chan też jak zwykle boska XD



~~ SPOILERY THE MELANCHOLY OF HARUHI SUZUMIYA ~~

Nagato : Pozwolenie?
Kyon : Czy to możliwe, że chcesz wygrać? No dobra. Zrób to. :D
Nagato : Rozumiem. < sru : enter :D >

hahah ^^ do tego ten tekst Asahiny " Mamy w to strzelać?" po upływie dość sporej ilości czasu :))

A sam odcinek - racja, jeden z najfajniejszych w serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2 e16

C.C.... przez chwilę sądziłem że Lulu to skur... *ekhm*, drań większy niż myślałem, ale jego reakcja gdy C.C. zaczęła się rozbierać (szkoda że nie zdążyła:) oczyściła go z winy:) Swoją drogą C.C. stała się teraz naprawdę słodkim biedactwem:) I niestety wygląda na to że śmiertelnym:(
Zero w pełnym stroju wchodzący do pokoju zaraz po tym jak zaproponował stworzenie Narodów Zjednoczonych i pchający przed sobą wózek z jedzeniem niczym ktoś z obsługi hotelowej pewnie wstrząsnąłby światową sceną polityczną:D
No cóż, przynajmniej C.C. wciąż lubi pizze, to już jakiś początek w odzyskiwaniu wspomnień.
A ten komentarz Lulu do Milly występującej w stroju pingwina... Ciekawe jak to jest oglądać jeden ze swoich autorytetów w takiej sytuacji:)
Karren dająca wycisk Suzakiemu - to też scena która mi się spodobała (ach te plastry na jego twarzy):) Chociaż ja chcę aby wreszcie wróciła do pilotowania Gurena, najlepiej na wstępie spuszczając baty Brandliemu.
Do Suzaku, Anyi i Gino dołączył Bismarck + Knight of Ten + cała armia. A wszystko to przeszło pod dowództwo Shneizela... Hmm. Zapowiada się że wszystkie dotychczasowe bitwy były niczym w porównaniu z tym co rozpęta się w Japonii jeśli Zero zaatakuje...
A Nina przestała być niestabilna, wcześniej przynajmniej po części była normalna, teraz odjechała na dobre...

Z rzeczy nie do końca jasnych:
Ciekawe o czym Jeremiah rozmawiał z Guilfordem? Zastraszał go czy też przekonywał do zmiany stron? Ech, to że nie pokazano jak przebiegła rozmowa Zero z Cornelią było wrednym zagraniem:(
No i Ohgi żyje, ciekawe co z Vilettą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

SPOILERY CG R2 e16

C.C.... przez chwilę sądziłem że Lulu to skur... *ekhm*, drań większy niż myślałem, ale
jego reakcja gdy C.C. zaczęła się rozbierać (szkoda że nie zdążyła:) oczyściła go z
winy:)

Myślałem że on specjalnie kazał się jej rozebrać...huh na szczęście taki bez duszny to on nie jest.

Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

Swoją drogą C.C. stała się teraz naprawdę słodkim biedactwem:) I niestety wygląda
na to że śmiertelnym:(

Nie koniecznie. Przecież wcześniej też krwawiła.

Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

Karren dająca wycisk Suzakiemu - to też scena która mi się spodobała (ach te plastry
na jego twarzy):)

Piękne Kombo w wykonaniu Kallen. Ah te prawe sierpowe. No i jeszcze na koniec jej oświadczenie że nienawidzi Suzaka. Mniam!
>Chociaż ja chcę aby wreszcie wróciła do pilotowania Gurena, najlepiej

Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

na wstępie spuszczając baty Brandliemu.
Do Suzaku, Anyi i Gino dołączył Bismarck + Knight of Ten + cała armia. A wszystko to
przeszło pod dowództwo Shneizela... Hmm. Zapowiada się że wszystkie dotychczasowe bitwy
były niczym w porównaniu z tym co rozpęta się w Japonii jeśli Zero zaatakuje...
A Nina przestała być niestabilna, wcześniej przynajmniej po części była normalna, teraz
odjechała na dobre...

Najlepsze jak Lojdo Hakszaku przywalił jej tym że taka postawa ją zabije ;p

Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

Z rzeczy nie do końca jasnych:
Ciekawe o czym Jeremiah rozmawiał z Guilfordem? Zastraszał go czy też przekonywał do
zmiany stron?

Myśle że dał mu do słuchawki Cornelię

Dnia 28.07.2008 o 02:37, Karharot napisał:

Ech, to że nie pokazano jak przebiegła rozmowa Zero z Cornelią było wrednym
zagraniem:(
No i Ohgi żyje, ciekawe co z Vilettą...

Nie wyglądał na załamanego więc pewnie też żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2 e16

Dnia 28.07.2008 o 03:51, Fouton napisał:

Nie koniecznie. Przecież wcześniej też krwawiła.


Ale nie potrzebowała potem plastra...

Dnia 28.07.2008 o 03:51, Fouton napisał:

Najlepsze jak Lojdo Hakszaku przywalił jej tym że taka postawa ją zabije ;p


Ja bym się nie zdziwił jakby w końcu odpaliła swój wynalazek osobiście i to stojąc przy nim. Już raz zresztą próbowała to zrobić.

Dnia 28.07.2008 o 03:51, Fouton napisał:

Myśle że dał mu do słuchawki Cornelię


Chciałbym:) Cornelia walcząca w szeregach Black Knights to by było coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2 e16

Polak dowódcą 7 dywizji Black Knights - Fryderyk Szymanowski
W ciagu 2 odcinków szykuje się epicka bitwa na morzu,lądzie i w powietrzu oraz starcie( pewnie bardziej psychologiczne) Lulusza z Suzaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeglądam Onemanga lub Bleach Exile kiedy wyświetla mi się karta nowa mangi opera automatycznie przeskakuje do tej karty, co zrobic by tak się nie działo? Nie chce zmieniac przeglądarki na ognistego lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się