Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 18:52, Taikun napisał:

/.../


Niby za co? Oo
Zdjęcie z profilu, więc naturalnym jest że nie widzisz ich...

@Cirno
Na /b/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:05, SiDi napisał:

> /.../

Niby za co? Oo
Zdjęcie z profilu, więc naturalnym jest że nie widzisz ich...


joke :P

Dnia 05.05.2009 o 19:05, SiDi napisał:

@Cirno
Na /b/?


o /b/ się nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to rozbawił ten jakby nie patrzeć cosplay: http://img2.gelbooru.com/images/3/304b0d57d8bb0a0ad8f2e781ae6d688e446530a0.jpg?2526 czyż death note nie wyglądał by ciekawiej z tak ubranymi bohaterami ;p
I rzeby porpawić ważenia estetyczne( SiDi o coś takiego cie nie podejrzewałem XD) po tamtym daje za to normalny cosplay ale za to lepszy:
http://img2.gelbooru.com/images/3/e29aaf15bd1eb7f1c931063097c8c8a198ad9f8d.jpg?2218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfen LieD obejrzany do końca, nawet niezłe Anime, bo i pośmiać się było z czego :D, pojawiły się też wzruszające momenty, otarcia o dramat psychologiczny i jak na dobry thriller przystało EL trzyma w odpowiednich momentach w napięciu. Ogólnie Anime raczej udane, ale i tak jakoś nie specjalnie mnie zachwyciło, wątek romantyczny taki jakiś nieprzemyślany (amnezja + dramatyczne wydarzenia z dzieciństwa, no ile można w kuło ten sam schemat wałkować ? -_-). Do tego EL to żaden Horror. To że w historii pojawiają się hektolitry krwi, to od razu Horror ? No bez przesady... Jak dla mnie Elfen LieD, to takie w miarę solidne 7/10, ale trochę obawiam się czy aby na pewno nie zawyżyłem tej oceny.

PS. Zacząłem oglądać Battle Programer Shirase i już wiem co to za ''''TEN motyw''''. xD Wiedziałem, że to jakiś mało wesoły żart, ale nie sądziłem, że aż tak zniechęci mnie to do dalszego oglądania tego Anime. Moim zdaniem podteksty zawarte w BPS są po prostu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:04, Dark_Sebat napisał:

PS. Zacząłem oglądać Battle Programer Shirase i już wiem co to za ''''TEN motyw''''.
xD Wiedziałem, że to jakiś mało wesoły żart, ale nie sądziłem, że aż tak zniechęci mnie
to do dalszego oglądania tego Anime. Moim zdaniem podteksty zawarte w BPS są po prostu
chore...

Tym P.S.em zachęciłeś mnie do obejrzenia tego anime, bo jakież to podteksty mogą być w anime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 22:08, Cirno napisał:

Tym P.S.em zachęciłeś mnie do obejrzenia tego anime, bo jakież to podteksty mogą być
w anime :D

Na pewno sam domyślisz się co to za podteksty. ;P Jak już się tego dowiesz, to śmiało możesz podzielić się swoimi ''''wrażeniami'''' na ich temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Co to niby kurna ma być? xD

Coś czego ludzkie oczy nie powinny nigdy zobaczyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:21, Cirno napisał:

Coś specjalnie dla Ciebie :D


Twoja dziewczyna? Wybacz, nie odijam :)

@Hubi
Hahaha, Rakan :D
"That damn guy who you can stab with swords all you like and it won''t do a damn thing, dammit"

Taak, na szczęście się nie przyglądałem, Chichigami i Haruhi - chan jedyne wiedzą co tam można zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 18:41, SiDi napisał:

Druga sprawa: skończyłem właśnie Shingetsutan Tsukihime
Ogólne wrażenie pozytywne, z lekkim niedosytem. Już niedługo sesja, już niedługo wakacje,
ale jednak

Spoiler

Shiki i Arcueid nie mogli zostać razem. Myślałem, że gdy pokazała się w
tej klasie to już będzie gitara, niestety tak się nie stało

. Serię mogę polecić wszystkim,
którzy lubią dramat/romans/tajemnice.

Niema anime Tsukihime! Niema niema i jeszcze raz niema! W gre zagraj lepiej. A anime niema i pewnie nigdy nikt go nie zrobi. Szkoda.
A tak na poważnie to radze w gre zagrać. Anime jest słabe w porównaniu do VN. Prowadzony jest wątek Arcueid, który jest jednym z gorszych. Na dodatek niema Nanaya Shikiego! Jednej z bardziej epickich postaci w dziejach. Wiele wątków zostało uciętych - pokojówki Kohaku i Hisui są bezbarwne jak cholera, a w grze to były jedne z ciekawszych psychologicznych opowieści. Co mnie najbardziej wkurzyło to zmienienie Aozaki Aoko z sorcererki z ADHD w paniusie z grzecznego domu. Bleh! Anime niestety jest tak wykastrowane, że sami twórcy gry nie uznają go za oficjalne zobrazowanie serii.
Ale tak poza tym to anime niema i lepiej niech żaden fan nie zobaczy tego że o nim pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:08, Ichibanboshi-kun napisał:

@Hubi
Hahaha, Rakan :D
"That damn guy who you can stab with swords all you like and it won''t do a damn thing,
dammit"

Bo Rakan jest tak Awesome że aż zasługuje na zmianę avatarka XD Wyciąłem go sobie z tego
http://watarukaze.files.wordpress.com/2008/08/rakan-hs.jpg
Swoją drogą ciekawi mnie że dziewczyny wspomniały o tym że Colonel Kurczak musiał się pocałować z Nagim ale NIGDY nie pomyślały tego samego o Rakanie, czyżby jakaś forma podświadomej ochrony umysłu ??
O a tu karty z wszystkimi dziewczynami plus Pułkownikiem Kurczakiem i Jackiem
http://watarukaze.files.wordpress.com/2008/08/albireo-hs.jpg

Dnia 06.05.2009 o 15:08, Ichibanboshi-kun napisał:

Taak, na szczęście się nie przyglądałem, Chichigami i Haruhi - chan jedyne wiedzą co
tam można zobaczyć

Ja też szybko wyłączyłem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:16, Hubi_Koshi napisał:

Bo Rakan jest tak Awesome że aż zasługuje na zmianę avatarka XD Wyciąłem go sobie z tego
http://watarukaze.files.wordpress.com/2008/08/rakan-hs.jpg
Swoją drogą ciekawi mnie że dziewczyny wspomniały o tym że Colonel Kurczak musiał się
pocałować z Nagim ale NIGDY nie pomyślały tego samego o Rakanie, czyżby jakaś forma podświadomej
ochrony umysłu ??

Brrr.... To jest tak straszne jak cosplay SiDiego, blee, kapu chuu z Rakanem?.
Z całą pewnościa mają automatyczną blokadę

Dnia 06.05.2009 o 15:16, Hubi_Koshi napisał:

O a tu karty z wszystkimi dziewczynami plus Pułkownikiem Kurczakiem i Jackiem
http://watarukaze.files.wordpress.com/2008/08/albireo-hs.jpg

Taaa, z nim to jest bardziej do pomyslenia pactio, każdy może się pomylić nie? JA sam nigdy nie potrafię zapamiętać czy to facet czy nie, eh, nie dość że Bishoenen to nazywa się Imma

Dnia 06.05.2009 o 15:16, Hubi_Koshi napisał:

Ja też szybko wyłączyłem :-/

I dobrze, jeszcze koszmary by w nocy jakies przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:14, Fouton napisał:

/ciach/


A niby skąd mam tą grę wziąć? Ściągnąć sobie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:17, SiDi napisał:

> /ciach/

A niby skąd mam tą grę wziąć? Ściągnąć sobie? ;P


No skoro anime jest tak ucięte może też bym zagrał w grę. O ile jest jakoś dobrze dostępna. A o polskim tłumaczeniu zgaduje można pomarzyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Brrr.... To jest tak straszne jak cosplay SiDiego, blee, kapu chuu z Rakanem?.
Z całą pewnościa mają automatyczną blokadę

Chuu Chuu z Rakanem, Kapu-chuu to ma Negi z Evą XD Zdecydowanie blokada mentalna... z drugiej strony licho wie co by sobie wyobrażała ta czarnowłosa z oddziału Yue, ostatecznie lubi mięśniaków, heh może też ma ciągoty do Yaoi XD Mogły by się wtedy z Class Rep wymieniać fantazjami XD

Dnia 06.05.2009 o 15:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Taaa, z nim to jest bardziej do pomyslenia pactio, każdy może się pomylić nie? JA sam
nigdy nie potrafię zapamiętać czy to facet czy nie, eh, nie dość że Bishoenen to nazywa
się Imma

Hmm chyba coś przegapiłem, o co chodzi z Imma ?? No faktycznie gość jest diablo przystojny, w sumie dziwota że go dziewczyny z haremu nie obskoczyły. Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego on się nie może ruszyć z podziemi szkoły... to w sumie dość podejrzane że wygląda identycznie jak 20 lat temu, może jest biografią samego siebie, a może przywiązał się do magii drzewa by pozostać młody ??

Dnia 06.05.2009 o 15:25, Ichibanboshi-kun napisał:

I dobrze, jeszcze koszmary by w nocy jakies przyszły

Koszmary to nie, gorsze rzeczy się widywało, ale niesmak jednak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się