Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 17:17, Tomoya-kun napisał:

Lepiej olej ich bo przerodzili ten durny pomysł w fanatyczną religie. I teraz próbują
udawać że prowadzi ich perwersja.

Perwersja ?? Nieee ich prowadzą hormony i jakby ich jakakolwiek feministka zobaczyła to by zrobiła zdjęcia i machnęła artykuł "O facetach, czyli ci co myślą ****** zamiast mózgiem" XD Nie ma w tym ani żadnej sensacji ani odkrycia, przecież to naturalne, po co to komplikować religią ?? Religia tylko wszystko utrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:23, Cirno napisał:

Nie, teraz Ty będziesz celem, moim i fuczana!
Gdyby przenieść postać Sugisakiego Kena w realia Clannada, udałoby się stworzyć idealny
Haremu Endingu, wyobraź sobie te nieograniczone połacie Ryou, , Tomoyo, Nagisy, i innych!

I co mi zrobicie? Nie wiem jak wy ale ja mam orientacje sprecyzowaną i wole dziewczyny. Przez to prawdopodobnie zatłukł bym gołymi rękoma gdybyś próbował użyć na mnie waszych perwersji. I może nie zauważyłeś ale Sunohara miał zapędy podobne do Kena (ale na mniejszą skale) i jak skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:25, Tomoya-kun napisał:

Weź jeszcze pod uwagę że takie zakończenie idylliczne nie istnieje, a wręcz może być
groźne dla życia jak część twojego haremu dowie się o istnieniu pozostałych.

I właśnie o to chodzi w naszej religii. Osiągnięcie Idealnego Haremu Endingu! To jest bowiem głównym celem Sugisakiego Kena-sama. W haremie wszyscy mają żyć szczęśliwi!

Dnia 02.11.2009 o 17:25, Tomoya-kun napisał:

No i powstrzymaj
Lame za wczasu bo coraz bardziej odchodzi od tego twojego ideału tworząc perwersyjny
fundamentalizm (w jego rozumieniu to nie harem ale posiadanie jak najwiekszej ilosci
niewolnic)

Cóż Lami-yan to prawda, lepiej pochamuj konie bo Sugisaki Ken nie wybaczy tym którzy zejdą z jego ścieżki. Zpokorniej, wyśpiewaj 13 razy piosenkę z endingu SnI a zostanie ci to wybaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:28, Tomoya-kun napisał:

I co mi zrobicie?

Nic ci nie zrobimy ale wiedz że nigdy nie osiągniesz Idealnego Haremu Endingu. I to powinno być dla ciebie wystarczającą karą.

Dnia 02.11.2009 o 17:28, Tomoya-kun napisał:

Nie wiem jak wy ale ja mam orientacje sprecyzowaną i wole dziewczyny.

My wolimy jak te dziewczyny są gratisem do haremu.

Dnia 02.11.2009 o 17:28, Tomoya-kun napisał:

Przez to prawdopodobnie zatłukł bym gołymi rękoma gdybyś próbował użyć na mnie waszych
perwersji.

A czy ktoś tu o czymś mówił? Napenwo nie podzielimy się z tobą swoimi (może kiedyś Sugisaki-sama nam je ofiaruje) haremami ani nie wcielimy cię do jednego.

Dnia 02.11.2009 o 17:28, Tomoya-kun napisał:

I może nie zauważyłeś ale Sunohara miał zapędy podobne do Kena (ale na mniejszą
skale) i jak skończył?

Ale jest jeden szczegół. Sunohara to NIE JEST Sugisaki Ken-sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:29, Fouton napisał:

I właśnie o to chodzi w naszej religii. Osiągnięcie Idealnego Haremu Endingu! To jest
bowiem głównym celem Sugisakiego Kena-sama. W haremie wszyscy mają żyć szczęśliwi!

Ale zadajmy sobie pytanie, skąd Tomoya wziął pomysł, że w naszym Haremie, członkinie Haremu nie będą o sobie wiedziały?!

Dnia 02.11.2009 o 17:29, Fouton napisał:

Cóż Lami-yan to prawda, lepiej pochamuj konie bo Sugisaki Ken nie wybaczy tym którzy
zejdą z jego ścieżki. Zpokorniej, wyśpiewaj 13 razy piosenkę z endingu SnI a zostanie
ci to wybaczone!

Sugisakizm to religia wolna, i każdy może swoje perwersje spożytkować jak chce!
Poza tym, ten burżuazyjny i dekadencki Tomoya przeinacza prawdę, gdyby Sugisaki zszedł na ten padół, z pewnością chciałby tego czego ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Fouton napisał:

Ale jest jeden szczegół. Sunohara to NIE JEST Sugisaki Ken-sama.

I ta odpowiedź powinna wystarczyć temu niewiernemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Cirno napisał:

Ale zadajmy sobie pytanie, skąd Tomoya wziął pomysł, że w naszym Haremie, członkinie
Haremu nie będą o sobie wiedziały?!

Bo nie zna zasad Sugisakizmu.

Dnia 02.11.2009 o 17:32, Cirno napisał:

Sugisakizm to religia wolna, i każdy może swoje perwersje spożytkować jak chce!
Poza tym, ten burżuazyjny i dekadencki Tomoya przeinacza prawdę, gdyby Sugisaki zszedł
na ten padół, z pewnością chciałby tego czego ja!

Nie, yteraz mylisz pojęcia. Nie możesz spożytkować swoich perwersji jak chcesz bowiem twój harem by ci tego nie wybaczył. A harem ma być szczęśliwy. Perwersje możesz spożytkować tylko w sposób który będzie odpowiadał całemu haremowi. Jedno Veto i twoje perwersje mogą iść się...paść.
A Sugisak Ken-samai nie chciał by tego co ty! On by chciał tego co on sam chcę. Bluźnisz uważając się równym z Sugisakim-sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:33, Cirno napisał:

> Ale jest jeden szczegół. Sunohara to NIE JEST Sugisaki Ken-sama.
I ta odpowiedź powinna wystarczyć temu niewiernemu.

Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:26, Hubi_Koshi napisał:

Perwersja ?? Nieee ich prowadzą hormony i jakby ich jakakolwiek feministka zobaczyła
to by zrobiła zdjęcia i machnęła artykuł "O facetach, czyli ci co myślą ****** zamiast
mózgiem" XD Nie ma w tym ani żadnej sensacji ani odkrycia, przecież to naturalne, po
co to komplikować religią ?? Religia tylko wszystko utrudnia.


Ale fouton jest w moim wieku T.T
Jak oni w ogóle mogą takie pierdoły, jedyna słuszna droga to Tenchi Solution, a nie jakiś badziew z tego roku...
Ech... Pewnie masz racje, hormony :]

Btw. Haremy są zwykle nudne i irytujące, jedyną dobrą haremówką są te spod pędzla Akamatsu senseia i To - Love - Ru, plus parę innych tytułów o których nawet nie bmuszę chyba wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:36, Fouton napisał:

Bo nie zna zasad Sugisakizmu.

Widać że niewierny.

Dnia 02.11.2009 o 17:36, Fouton napisał:

> Sugisakizm to religia wolna, i każdy może swoje perwersje spożytkować jak chce!

Nie, yteraz mylisz pojęcia. Nie możesz spożytkować swoich perwersji jak chcesz bowiem
twój harem by ci tego nie wybaczył. A harem ma być szczęśliwy.

Oczywście, rozumie się samo przez się, że w granicach rozsądku, bo tak jak mówisz, Harem to jest najważniejsza rzecz (oprócz Sugisakiego).
>Perwersje możesz spożytkować

Dnia 02.11.2009 o 17:36, Fouton napisał:

tylko w sposób który będzie odpowiadał całemu haremowi. Jedno Veto i twoje perwersje
mogą iść się...paść.
A Sugisak Ken-samai nie chciał by tego co ty! On by chciał tego co on sam chcę. Bluźnisz
uważając się równym z Sugisakim-sama.

Nie Stawiam się na równi z Sugisakim!
Wiem, że Sugisaki chciałby tego co ja chcę, ponieważ ja chcę tego co on chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Harem endingu od Clannada żądać... Weźcie sie lepiej w durne łby walnijcie ;p


Polać mu! <piwo>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:39, Cirno napisał:

> Bo nie zna zasad Sugisakizmu.
Widać że niewierny.

Tak i nawet niema go po co nawracać. Skoro nie wierzy całym sercem w Harem Ending to niema sensu nakłaniać go siłą bo była by to sztuczna wiara

Dnia 02.11.2009 o 17:39, Cirno napisał:

Wiem, że Sugisaki chciałby tego co ja chcę, ponieważ ja chcę tego co on chce!

Mim owszystko on by nie chciał tego co ty, bo dla niego jesteś nikim. Możesz wierzyć głęboko w Sugisakiego-sama ale jednak nigdy do niego się nie zbliżysz. I to smutna prwda. Możemy tylko wierzyć całym sercem że za naszą ofiarność kiedyś dostaniemy upragniony Harem Ending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw. Haremy są zwykle nudne i irytujące, jedyną dobrą haremówką są te spod pędzla Akamatsu
senseia i To - Love - Ru, plus parę innych tytułów o których nawet nie bmuszę chyba wspominać

Kolejny który myli pojęcia. My nie chcemy haremowych serii. Gówno nas obchodzi które anime będzie haremowy. My chcemy Haremowy ENDING! Czyli że wszystko ma się skończyć haremem (dla nas lub dla Sugisakiego-sama) który razem będzie szczęśliwy a każdy będzie każdego miłował, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Ech... Pewnie masz racje, hormony :]

Na pewno mam rację XD Nawet jeśli poziom hormonów opada po ukończeniu dojrzewania to nadal jest wysoki. Swego czasu czytałem że gdyby u facetów poziom testosteronu był cały czas taki jak u nastolatków to umierali by sporo czasu wcześniej, organizm byłby chyba zwyczajnie wycieńczony.

Dnia 02.11.2009 o 17:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw. Haremy są zwykle nudne i irytujące, jedyną dobrą haremówką są te spod pędzla Akamatsu
senseia i To - Love - Ru, plus parę innych tytułów o których nawet nie bmuszę chyba wspominać

Cóż w przypadku haremów to akurat zależy od postaci i od emocji jakie te postacie dzielą. Jeśli bohaterki faceta Naprawdę kochają i są gotowe o niego walczyć to się robi ciekawie, jeśli jednak jest jedna panienka i kilka "Tak dla szpanu" to się faktycznie nudnie robi. A To-Love-Ru i to autorstwa Akamatsu to miodzik XD Po części dlatego że Akamatsu się koncentruje na komedii, a harem to tak nieco z boku :-)

Btw. ktosik tu wspominał że Clannad AS to dramat tak ?? Miałem dzisiaj małą dawkę dramatu z Marimite i... muszę przyznać że było to cokolwiek odświeżające, kto wie, może się za Clannad zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Fouton napisał:

Nic ci nie zrobimy ale wiedz że nigdy nie osiągniesz Idealnego Haremu Endingu. I to powinno
być dla ciebie wystarczającą karą.

......
Jakby mi zależało.

Dnia 02.11.2009 o 17:32, Fouton napisał:

My wolimy jak te dziewczyny są gratisem do haremu.

Pozwolisz że tego nie skomentuje bo twój tekst mówi sam za siebie. Teraz wole już nie wiedzieć co preferujecie skoro dziewczyny są tylko dodatkiem do haremu...

Dnia 02.11.2009 o 17:32, Fouton napisał:

A czy ktoś tu o czymś mówił? Napenwo nie podzielimy się z tobą swoimi (może kiedyś Sugisaki-sama
nam je ofiaruje) haremami ani nie wcielimy cię do jednego.

Jak mówiłem nie zależy mi na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:47, Tomoya-kun napisał:

......
Jakby mi zależało.

Gdy nadejdzie Ten dzień, i będzie wielki Harem Ending, będzie Ci zależało.

Dnia 02.11.2009 o 17:47, Tomoya-kun napisał:

Pozwolisz że tego nie skomentuje bo twój tekst mówi sam za siebie. Teraz wole już nie
wiedzieć co preferujecie skoro dziewczyny są tylko dodatkiem do haremu...

Harem to byt nieskończony, nie ma w nim niczego, ale żeby spełnić Harem, muszą być tam dziewczyny, rozumiesz niewierny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Fouton napisał:

> Nie wiem jak wy ale ja mam orientacje sprecyzowaną i wole dziewczyny.
My wolimy jak te dziewczyny są gratisem do haremu.

Gratisem do chłopców D: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:48, Cirno napisał:

Nie jesteś godzien nosić Twego statusu.

Sam go sobie zrobiłem, sam go sobie nadałem i sam go noszę, se zrób swój własny i wtedy wmawiaj mi że nie jestem godzien nosić Twojego statusu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się