Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Kampfer ep10

Dnia 04.12.2009 o 16:58, heyboy napisał:

Spoiler

Jednak Natsuru został zahipnotyzowany. Miał uwieść Shizuku żeby odwrócić jej uwagę od Sakury i białych kampferów.

Spoiler

Sakura is a b***h! Dobrze że Shizuku się połapała (póki co to wygląda na to że poza zwierzakami jest jedyną z tej ekipy która używa swojego mózgu w jakikolwiek konkretny sposób bo Akane, Mikoto i Natsuru żyją we własnym świecie całkowicie ignorując zagrożenie...)

Dnia 04.12.2009 o 16:58, heyboy napisał:

Spoiler

http://img228.imageshack.us/img228/8859/shot0004hi.jpg Tylko dlaczego pod hipnozą? Dlaczego? ;)


Spoiler

Bo ten facet ma procesy myślowe na poziomie betonowego bloku :( Nikt inny nie potrzebowałby w tej sytuacji żadnej dodatkowej zachęty. <łka nad głupotą Natsuru>
Biedny frajer nawet nie pamięta jaką okazję przepuścił...



BTW - pod koniec epka pojawiła się zapowiedź że Kara no Kyoukai 7 wyjdzie na DVD 07.12! Możliwe więc że już w nadchodzącym tygodniu pojawi się porządna translacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2009 o 20:26, Karharot napisał:

BTW - pod koniec epka pojawiła się zapowiedź że Kara no Kyoukai 7 wyjdzie na DVD
07.12! Możliwe więc że już w nadchodzącym tygodniu pojawi się porządna translacja
:)



I za tą informację masz +10 do kontaktów ze mną! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Tych 2D oczywiście. Większość z nich z pewnością nie będzie zachwycona XD


Spoiler

Oj nie, te 2D z pewnością nie będą zachwycone, na całe szczęście Setsuna odpada bo ona kocha Konokę, a Kaede ma do Negiego stosunek rodzicielski... cała reszta dziewczyn jednak... już prawie słyszę krzyki przerażenia Negiego i dziką szarżę w wykonaniu masy kobiecych bucików

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Dlaczego większość najbardziej przerażających postaci to loli... Eva, Riful, Priscilla...
W porównaniu z nimi taki Fate to uosobienie dobra i miłosierdzia...


Spoiler

Jeśli miałbym odpalić obwód filozoficzny z mózgu to wskazałbym chyba na... niewinność. W oczach ludzi dzieci są czyste, niewinne i delikatne, tym większy pewnie szok gdy widzimy dziecko które można określić tylko jako "KYAAAAA POTWÓR". A bardziej po ludzku, znajdź mi bardziej odlotowy widok niż 10-latka spuszczająca ciężki łomot ludziom dwa razy od siebie większym XD To jakbyś spuścił ze smyczy ratlerka, a ten w dzikim szale zagryzł Tyranozaura Rexa.

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Czy ja wiem? Gdybym był na miejscu Anyi i będąc jej wzrostu obejrzałbym się żeby zobaczyć
kto mi położył rękę na głowie to naprawdę nie wiem czy strach byłby pierwszym odczuciem
które by mi przyszło do głowy...
Co nie zmienia faktu że scena jest naprawdę epicka i powinna zostać uwieczniona w jakimś
muzeum XD


Spoiler

Fakt punkt widzenia potrafi się mocno różnić zależnie od płci. W sumie byłby to nawet ciekawy eksperyment, zobaczylibyśmy co ma priorytet w ludzkim organizmie, instynkt przetrwania gatunku, czy instynkt samozachowawczy jednostki :-) Przedtem musielibyśmy dorzucić ci do mózgu pewną ilość informacji np "Ta kobieta może cię rozerwać na strzępy w ciągu sekundy, a jest znana z rozrywania ludzi na strzępy
Bez dwóch zdań, scena jest wprost przepiękna, ze smutkiem muszę powiedzieć że nawet OVA nie oddała pełni piękna tej sceny.

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Popieram! XD Myśle że ta propozycja przeszłaby w niemal każdym głosowaniu :)


Spoiler

Przegłosowane, ślemy do Akamatsu-sensei petycję z prośbą o więcej Adult Evy :-3

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

W czasie samej kąpieli też była niczego sobie XD (Nawet na Kamo zrobiła wrażenie a
o to nie łatwo)


Spoiler

Fakt, nie zaprzeczę temu, ale gdy usiadła przy stole w tej sukni z Ultimate Cleavage trzymając w dłoni lampkę... wina, wyglądała naprawdę przecudownie ^^ Nie na darmo jest szlachcianką, ta kobieta ma wprost Nieziemski Styl.

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Zwłaszcza gdyby podczas wycieczki po domu strachów ugryzł te ręce które mu się pojawiły
(jak sami dają to czemu się powstrzymywać) XD


Spoiler

To mi przypomina że muszę sobie dokończyć fanfica w którym Eva zmieniła Negiego w wampirzydło... tylko gdzie ja je wepchnę... z jednej strony Clannad AS, z drugiej Fate/Stay Night, z trzeciej Belgariada... o ja biedny Przydał by się Zamek Evy...

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Racja ale przynajmniej sam pada ofiarą co najmniej połowy z nich, no i nie ma problemów
z pogratulowaniem uczniowi sukcesu (podczas gdy Eva okrutnie się mściła za udane ataki
swoich pupilów) XD


Spoiler

W sumie fakt, z drugiej strony nie jestem pewien czy powierzyłbym swoje życie gościowi który radośnie i bez żadnego skrępowania i pomyślunku ryzykuje własnym życiem dla głupstw, tym większa szansa że zacznie ryzykować MOIM życiem. Co do pochwał, jedno wiadomo na pewno, gdy Eva Zaczyna kogoś chwalić to NAPRAWDĘ wiele znaczy. Nawet Kamo był w delikatnym szoku gdy Eva i Rakan zaczeli chwalić Negiego po walce na turnieju

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Może skończy na True Neutral albo Chaotic Neutral (choć to podobno charakter czubków
więc może lepiej nie)?


Spoiler

Jeśli życie ugryzie go dostatecznie mocno dostatecznie wiele razy w tyłek to Negi może się stać drugim Archerem, gość wystartował jako idealistyczny Shirou marzący o zostaniu Super Bohaterem, a skończył jako cyniczny i pozbawiony złudzeń co do świata Archer. Shirou chyba jest albo Chaotic albo Lawful Good, podczas gdy Archer z tego co czytałem jest True Neutral

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Lub przygodę z Setsuną w gorących źródłach (to co prawda nie Gang ani nawet nie Rapenięcie
ale było blisko...).


Spoiler

To było Chikan... tylko że bez pociągu i z odwróconymi płciami XD

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

A klasą opiekował się Takahata który miał powiązania ze sprawą... Tylko czy jest możliwe
namieszanie we wspomnieniach ducha?


Spoiler

Skoro Negi dał radę Odstawić Rakan (czyli być Beyond the Impossible) i kopnąć prawa magii i Pactio w jajca by dać Chachamaru kartę to zmiana wspomnień ducha to betka XD

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Spoiler

Na odtwarzanie gatunku za bradzo bym nie liczył (nie ten typ charakteru, poza tym
czy nieumarli mogą mieć dzieci?) Ale może ją będzie suszyć na tyle że zdecyduje się Cię
zatrzymać przy sobie. Czasami Eva zabiera się za wysysanie w bardzo interesujący sposób
XD


Spoiler

Fakt na odtwarzanie gatunku szans raczej nie ma, chyba że Eva zakasa rękawy i się zacznie bawić w szalonego naukowca XD Nie chciałbym być królikiem doświadczalnym w jej eksperymentach... służenie za WoTową "Trzodę" z drugiej strony nie brzmi wcale tak źle ^^

Dnia 05.12.2009 o 18:36, Karharot napisał:

Eee? Chwilę to zajęło ale nie aż tak długo... Zresztą w tym czasie zawsze można robić
co innego :) I jak pierwsze wrażenia (bo pewnie już zagrałeś przez te dwa dni)?

Spoiler

And so as I pray "Ultimate Blade Works", ten tekst o UBW jest naprawdę miodny, ciągle mi chodzi po głowie XD No ogólnie to mi się bardzo podoba, Archer siedzący sobie, zrelaksowany, na gruzach salonu Rin był po prostu genialny XD Już na dzień dobry zacząłem za to trzymać kciuki za śmierć (możliwe brutalną, długą i bolesną) niejakiego Shinjiego. No, ogólnie to bardzom z tej gry zadowolon... tylko trochę szkoda że Archer tak łatwo uległ Saber, no ale próbował chronić Rin więc może wykazał się drobną nieostrożnością. Saber jest... krótko mówiąc BADASS, sam sposób w jaki jej walka z Lancerem była przedstawiona... miodzik, Saber wydawała się taka wściekła i zacięta, taka gwałtowna... a potem przetrwała Certain Kill Cú Chulainna, Arthuria to naprawdę Badasska. Na chwile obecną jestem w momencie gdzie Tohsaka zaraz po walce Saber z Lancerem zaczyna tłumaczyć o co biega w Holy Grail War


Btw. takie małe cuś niezwiązane z tematem. Taki mały tips, bodaj w Stanach czy Anglii Niegrzeczne dzieci dostają od Mikołaja grudkę węgla zamiast prezentów... daje do myślenia nie ??
http://booter-freak.deviantart.com/art/An-Azula-Christmas-Comic-107815449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeśli miałbym odpalić obwód filozoficzny z mózgu to wskazałbym chyba na... niewinność. W oczach ludzi dzieci są czyste, niewinne i delikatne,


Spoiler

Z tą czystością to bym nie przesadzał... Mało co jest w stanie zabrudzić siebie (i całe mieszkanie) tak szybko jak małe dziecko XD (sorry, nie mogłem się powstrzymać od tego komentarza)

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

tym większy pewnie szok gdy widzimy dziecko które można określić tylko jako "KYAAAAA POTWÓR".


Spoiler

Gdyby tylko można to było poznać po jednym spojrzeniu to życie byłoby o wiele prostsze i znacznie dłuższe (jak przekonał się zapewne każdy kto miał do czynienia z tą trójką lub im podobnym)...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A bardziej po ludzku, znajdź mi bardziej odlotowy widok niż 10-latka spuszczająca ciężki łomot ludziom dwa razy od siebie większym XD


Spoiler

Żeby tylko dwa razy od siebie większym. Żeby tylko ludziom. Żeby tylko łomot...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Fakt punkt widzenia potrafi się mocno różnić zależnie od płci. W sumie byłby to nawet ciekawy eksperyment, zobaczylibyśmy co ma priorytet w ludzkim organizmie, instynkt przetrwania gatunku, czy instynkt samozachowawczy jednostki :-)


Spoiler

To pierwsze! XD Oczywiście sprawy mogłyby się skomplikować w chwili w której mózg przejąłby pałeczkę od instynktów i zaczął łączyć właścicielkę ręki (i nie tylko) z posiadanymi faktami...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Bez dwóch zdań, scena jest wprost przepiękna, ze smutkiem muszę powiedzieć że nawet OVA nie oddała pełni piękna tej sceny.


Spoiler

Włączając ją do recapowej części epizodu... Ech też tego bardzo żałowałem :(

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Fakt, nie zaprzeczę temu, ale gdy usiadła przy stole w tej sukni z Ultimate Cleavage trzymając w dłoni lampkę... wina, wyglądała naprawdę przecudownie ^^ Nie na darmo jest szlachcianką, ta kobieta ma wprost Nieziemski Styl.


Spoiler

Eva potrafi zaprezentować niezrównany styl nawet gdy naga wisi w powietrzu w formie 10-latki... Ale rozumiem o co Ci chodzi i się zgadzam :)

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

To mi przypomina że muszę sobie dokończyć fanfica w którym Eva zmieniła Negiego w wampirzydło... tylko gdzie ja je wepchnę... z jednej strony Clannad AS, z drugiej Fate/Stay Night, z trzeciej Belgariada... o ja biedny Przydał by się Zamek Evy...


Spoiler

Albo zegarek Chao.

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W sumie fakt, z drugiej strony nie jestem pewien czy powierzyłbym swoje życie gościowi który radośnie i bez żadnego skrępowania i pomyślunku ryzykuje własnym życiem dla głupstw, tym większa szansa że zacznie ryzykować MOIM życiem.


Spoiler

Niekoniecznie. Życiem innych najczęściej ryzykują ludzie bardzo przywiązani do swojego (niemal każdy kto ma jakąkolwiek realną władzę). Poza tym Negi chciał się nauczyć głupoty, jakiego lepszego nauczyciela mógł sobie do tego wybrać?

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co do pochwał, jedno wiadomo na pewno, gdy Eva Zaczyna kogoś chwalić to NAPRAWDĘ wiele znaczy. Nawet Kamo był w delikatnym szoku gdy Eva i Rakan zaczeli chwalić Negiego po walce na turnieju


Spoiler

True. Szkoda tylko że nie robi tego osobiście (w końcu Negiemu towarzyszyła tam... Kopia? Fragment świadomości Evy?) Żeby otrzymać pochwałę od oryginału trzeba zrobić coś trudniejszego niż tylko zremisować z Rakanem...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Shirou chyba jest albo Chaotic albo Lawful Good, podczas gdy Archer z tego co czytałem jest True Neutral


Spoiler

Ciężko jest go zakwalifikować. Zależnie od arca zostawia on różne wrażenia. O szczegółach pogadamy jak już skończysz wszystkie trzy :)

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

To było Chikan... tylko że bez pociągu i z odwróconymi płciami XD


Spoiler

I w trochę bardziej ekstremalnym stylu...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Skoro Negi dał radę Odstawić Rakan (czyli być Beyond the Impossible) i kopnąć prawa magii i Pactio w jajca by dać Chachamaru kartę to zmiana wspomnień ducha to betka XD


Spoiler

Przecież było oczywiste że Chachamaru ma duszę, jak patrząc na nią można choć przez chwilę pomyśleć inaczej? :)

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

And so as I pray "Ultimate Blade Works", ten tekst o UBW jest naprawdę miodny, ciągle mi chodzi po głowie XD


Spoiler

Szkoda tylko że wygłasza to w angielskim (tym japońskim angielskim)... Sam tekst jednak faktycznie jest miodny :)

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No ogólnie to mi się bardzo podoba, Archer siedzący sobie, zrelaksowany, na gruzach salonu Rin był po prostu genialny XD


Spoiler

To się nazywa igranie z Tohsaką (śmiercią) XD
http://img42.imageshack.us/img42/9039/fsnv2040.jpg

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Już na dzień dobry zacząłem za to trzymać kciuki za śmierć (możliwe brutalną, długą i bolesną) niejakiego Shinjiego.


Spoiler

Tjaaa. Go for it /censored/!

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

tylko trochę szkoda że Archer tak łatwo uległ Saber, no ale próbował chronić Rin więc może wykazał się drobną nieostrożnością.


Spoiler

Saber jest uznawana za niezrównaną w walce bezpośredniej (nie bez powodu Rin zależało właśnie na tej klasie), poczekaj aż zobaczysz do czego jest zdolna na full-powerze, ten widok przystopuje nawet Archera.

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Saber jest... krótko mówiąc BADASS, sam sposób w jaki jej walka z Lancerem była przedstawiona... miodzik,


Spoiler

Opisy tych walk są w F/SN naprawdę świetne. Niby to tylko statyczny obraz (mniej lub bardziej) ale starcie Servantów pozostawia głębsze wrażenie niż większość normalnych gier...

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Saber wydawała się taka wściekła i zacięta, taka gwałtowna... a potem przetrwała Certain Kill Cú Chulainna, Arthuria to naprawdę Badasska. Na chwile obecną jestem w momencie gdzie Tohsaka zaraz po walce Saber z Lancerem zaczyna tłumaczyć o co biega w Holy Grail War


Spoiler

Ach tak <szybko wraca się i kasuje kilka spoilerów które o mały włos by puścił>

Dnia 05.12.2009 o 21:02, Hubi_Koshi napisał:

Btw. takie małe cuś niezwiązane z tematem. Taki mały tips, bodaj w Stanach czy Anglii Niegrzeczne dzieci dostają od Mikołaja grudkę węgla zamiast prezentów... daje do myślenia nie ??
http://booter-freak.deviantart.com/art/An-Azula-Christmas-Comic-107815449

Ciekawe czym ona się zajmuje przez okrągły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:26, Karharot napisał:

BTW - pod koniec epka pojawiła się zapowiedź że Kara no Kyoukai 7 wyjdzie na DVD
07.12! Możliwe więc że już w nadchodzącym tygodniu pojawi się porządna translacja
:)


Ktoś jeszcze potrzebuje jakiegoś dowodu na istnienie Haruhi?!
No żyć nie umierać!
A biorąc pod uwagę, ze zapowiada się na epickość piątki to już nie moge się doczekać x 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytasz pan czasami maile czy twój adres jest inny niż na gramsajcie, ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:26, Karharot napisał:

BTW - pod koniec epka pojawiła się zapowiedź że Kara no Kyoukai 7 wyjdzie na DVD
07.12! Możliwe więc że już w nadchodzącym tygodniu pojawi się porządna translacja
:)

To git ,ale znając życie na odpowiednie suby jeszcze sobie poczekamy ;/
No chyba ,że GG i Takajun sprawią miłą niespodziankę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:26, Karharot napisał:

BTW - pod koniec epka pojawiła się zapowiedź że Kara no Kyoukai 7 wyjdzie na DVD
07.12! Możliwe więc że już w nadchodzącym tygodniu pojawi się porządna translacja
:)

Fajnie, może wreszcie obejrzę całą serię ;) To już ostatnia część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:30, Kosmitus napisał:

Fajnie, może wreszcie obejrzę całą serię ;) To już ostatnia część?

Yup.
Ma wyjść jeszcze epilog ale według wszelkich informacji będzie to OVA albo special przedstawiający jedynie dialog pomiędzy Shiki i Mikiyą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrano może pełną wersję Pumpkin Ondo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:44, Piciambeer napisał:

Czytasz pan czasami maile czy twój adres jest inny niż na gramsajcie, ha?

To mój mail, po prostu rzadko na niego zaglądam ^^; Odpowiem jak tylko z zajęć wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznę Gundama od Mobile Suit Gudnam 00 to coś stracę, lub coś złego się stanie? W takim razie w jakiej kolejności powinienem całą serię oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 10:48, Mysterum napisał:

Jak zacznę Gundama od Mobile Suit Gudnam 00 to coś stracę, lub coś złego się stanie?
W takim razie w jakiej kolejności powinienem całą serię oglądać?

Zasadniczo nic bo Gundamy ogólnie nie są do siebie powiązane (najwyżej jakieś niewielkie nawiązania). Tak więc możesz zacząć oglądać od czego zechcesz. No i fabularnie to 00 jest pierwszą częścią bo dzieje się jeszcze w erze Anno Domini a reszta w Universal Century i Cosmic Era. No i sam uważam 1 serie 00 za najlepszego Gundama (szkoda że 2 była słabsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah - ja to zawsze muszę coś znaleźć :P Widział już ktuś tego obrazka? :|

20091206120023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, po szybkim re-watchingu skończyłem Kanona. Oczywiście słabszy od Clannad, jednak również bardzo dobry i teraz mam lepsze wrażenia niż po oglądaniu go za pierwszym razem. Nie żałuję, że rewatchingowałem go, bo inaczej pewnie bym go nie docenił należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:00, orzel286 napisał:

Hah - ja to zawsze muszę coś znaleźć :P Widział już ktuś tego obrazka? :|

"Pochrupałbym se" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:17, Mysterum napisał:

Nie żałuję, że rewatchingowałem go, bo inaczej pewnie bym go nie docenił należycie.


Słusznie słusznie.

W Matrasach wreszcie pojawił się Blicz namba 2, czadowy jak poprzedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z KMPlayerem i MPC, w ogóle nie chcą mi dźwięku odtwarzać w anime, choć wcześniej działało wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować