Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2010 o 23:42, MisticGohan_MODED napisał:

Shiki #12
Cieszę się ,że wrócili już po przerwie :]


Tylko na jeden tydzień. Według [umee] za tydzień nie będzie nowego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem pierwszy raz w życiu w Touhou... 9.5 Shoot the bullet. Jest to najtrudniejsza gra na świecie. Po prostu ... 2 poziom nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:01, SiDi napisał:

Zagrałem pierwszy raz w życiu w Touhou... 9.5 Shoot the bullet. Jest to najtrudniejsza
gra na świecie. Po prostu ... 2 poziom nie do przejścia.

Polecam moje ulubione Imperishable Night i Subterranean Animism. Razem z UFO to chyba najlepsze Touhou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:01, SiDi napisał:

Zagrałem pierwszy raz w życiu w Touhou... 9.5 Shoot the bullet. Jest to najtrudniejsza
gra na świecie. Po prostu ... 2 poziom nie do przejścia.


Poczekaj na mój ulubiony poziom trudności - lunatic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:01, SiDi napisał:

Zagrałem pierwszy raz w życiu w Touhou... 9.5 Shoot the bullet. Jest to najtrudniejsza
gra na świecie. Po prostu ... 2 poziom nie do przejścia.

Mozesz sprobowac zaczac od 12.8 Fairy Wars. Poziomy trudnosci Normal i Hard nie karaja za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wplatają filmy One Piece w serię? Czy to są jakieś inne historie czy recapy serii TV?
I przy okazji - znowu są jakieś problemy z MAL-em? Bo sygnaturka mi się nie aktualizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:48, Abomek napisał:

> Zagrałem pierwszy raz w życiu w Touhou... 9.5 Shoot the bullet. Jest to najtrudniejsza

> gra na świecie. Po prostu ... 2 poziom nie do przejścia.
Mozesz sprobowac zaczac od 12.8 Fairy Wars. Poziomy trudnosci Normal i Hard nie karaja
za bardzo.


Właśnie gram w GreatFairy Wars. Różni się to całkowicie od tego Shoot the bullet, bo tam miałem robić zdjęcia co było niemożliwe, a tutaj mam niszczyć to co jest przede mną. Czasami jakaś głupia touhou wlatuje mi na ekran i zasłania wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legend of the Legendary Heroes ep15.5

Repeat after me: "Speaking with the perverted beast makes you pregnant." Dzięki Iris ten recap był zabawny jak cholera. Oczywiście trochę szkoda, że fabuła nie poszła do przodu, ale coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2010 o 12:56, heyboy napisał:

I przy okazji - znowu są jakieś problemy z MAL-em? Bo sygnaturka mi się nie aktualizuje...


Sygnaturka na MALu potrafi się zaktualizować po naprawdę długim czasie, więc nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Sygnaturka na MALu potrafi się zaktualizować po naprawdę długim czasie, więc nie masz
się co martwić.

Trochę mnie to dziwi, bo ponad 20 godzin jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło czekać na jej aktualizację. No nic, może się w końcu zaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:35, heyboy napisał:

> Sygnaturka na MALu potrafi się zaktualizować po naprawdę długim czasie, więc nie
masz
> się co martwić.
Trochę mnie to dziwi, bo ponad 20 godzin jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło czekać na
jej aktualizację. No nic, może się w końcu zaktualizuje.


Ja czekałem 2 dni na aktualizację. Kiedyś (nie wiem dlaczego) pomagało wciskanie klawisza F5 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Wie ktoś może, kiedy wychodzi następny odcinek ,,Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai" ? Obejrzałem wczoraj dwa odcinki i czekam na trzeci. Próbowałem przetłumaczyć tekst na stronie serialu przy pomocy google translate, ale wychodziło mi masło maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Karharocie, może doczep ten post Aboma do tematu ;)

Done. Zmodyfikowałem przypięty post bo szczerze mówiąc nie lubię zbyt wielkiego śmietnika na górze tematu tym bardziej że powoduje to problemy gdy strona wolniej d ;)ziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się