Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

no i 3 volume poszedl ale...to ma 34 volumy?! kiedy ja to przeczytam :(
walka z evangeline nawet fajna ale dalej nie na powaznie... czekam na jakis moment absolutnego wku$%#@%@a
negimy..taki "snap", musi byc jakis moment w ktorym jest badassowaty :P

no nic, nie pozostaje mi nic innego niz czytac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 00:06, diablolod napisał:

no i 3 volume poszedl ale...to ma 34 volumy?! kiedy ja to przeczytam :(
walka z evangeline nawet fajna ale dalej nie na powaznie... czekam na jakis moment absolutnego
wku$%#@%@a
negimy..taki "snap", musi byc jakis moment w ktorym jest badassowaty :P

No niestety nie ten rodzaj shonena. Tu nie powerupujemy jak barbarzyńcy tylko trenujemy i bratamy się z nie do końca dobrymi mocami kulturalnie. Jak prawdziwe badassy nie Naruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 00:10, Tohno napisał:

Jak prawdziwe badassy nie Naruty.


Akurat tu mialem bardziej na mysli cos w stylu Yasury Shichiki w ostatnim odcinku Katanagatari :P
hmm...szkoda... mialem nadzieje ze w ktoryms chapterze Asunie ktos cos zrobi a negima wejdzie w badass mode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh Negima wejdzie w badass mode o to się nie obawiaj :) Na razie jesteś jeszcze na etapie w którym MSN była haremówką a autor jedynie przemycał wbrew edytorom elementy shonenowe, im dalej zajdziesz tym mniej będzie absurdalnego haremowego humoru (nigdy nie zniknie zupełnie ale zostanie stonowany do zabawnych przerywników a nie rdzenia historii) a coraz więcej będzie badassów i badassowania (na pewno polubisz Evangeline ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 02:04, Karharot napisał:

Oh Negima wejdzie w badass mode o to się nie obawiaj :)


aaa to czego oni mi klamia :]
volume 5, here i come!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 02:13, diablolod napisał:

aaa to czego oni mi klamia :]
volume 5, here i come!

Nikt nie kłamał. Przeczytaj mój post dokładnie a potem post Karharota. Nic tu się nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2011 o 04:42, Tohno napisał:

Nikt nie kłamał. Przeczytaj mój post dokładnie a potem post Karharota. Nic tu się nie
wyklucza.

napisales to tak jakby nie bylo badassowatych momentow;p

no volume 6 przeczytany. Coraz lepiej, coraz lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 19:32, ziptofaf napisał:

Notabene, szukam sobie jakiejś fajnej mangi/manhwy/anime z kategorii shounen/seinen.
Znajdzie się coś? Aha - Berserk/Tsukihime/cokolwiek w tych klimatach odpada. Potrzebuję
czegoś przy czym mogę się odstresować a nie na odwrót ;P

Z anime: Baccano, Needless, Black Cat, Legend of the Galactic Heroes
Mangi/manhw: History''s Strongest Disciple Kenichi (anime zobaczyć zresztą też możesz), Id, Hayate no Gotoku!, Drifters, Zennou no Noa - The World of Lostmemories, xXxHOLiC, Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE (te dwa ostatnie to powinno czytać się na zmianę, wydarzenia z obydwu wpływają na siebie i różne wątki poznajemy z innej perspektywy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS Miya Special

Spoiler

Miya to całkiem niezły stalker xD Nawet Risa się pojawiła. Scena z ugryzieniem była całkiem urocza. Cóż można jeszcze dodać... Nishishishi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS Miya Special

Spoiler

Aww :) Oglądanie (i słuchanie) Miyi zawsze poprawia mi nastrój, chciałby mieć taką młodszą siostrę ;P
Sam special nie robił wrażenia tak poganianego i skompresowanego jak ostatni ale trochę szkoda że właściwie nie było żadnej głębszej fabuły (choć oglądanie kolejnych podejrzeń Miyi-chan było całkiem zabawne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:47, MisticGohan_MODED napisał:

Skończyłem właśnie oglądać Sengoku Basarę II :]
Moim zdaniem dużo lepsza seria od poprzedniej :]

Ocena: 9,5/10

Czekam teraz na ten film :]

Jak mogło być lepsze bez Wakamoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 18:29, Karharot napisał:

Amagami SS Miya Special

Ponoć w grze też tak było - Miya nie ma swojego arcu jako takiego. Za to wyjaśniał ten wątek znaczenie tytułu Amagami. Też uważam, że fajnie by było mieć taką siostrę :P Można by z taką siostrą robić różne fajne rzeczy... Miyowy ending też był niezły. W ogóle tematy muzyczne tej postaci bardzo poprawiają nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS Miya Special

Dnia 01.05.2011 o 21:15, Arcling napisał:

Ponoć w grze też tak było - Miya nie ma swojego arcu jako takiego.

Well... Amagami isn''t that kind of game XD

Dnia 01.05.2011 o 21:15, Arcling napisał:

Też uważam, że fajnie by było mieć taką siostrę :P

Morishima-senpai ma właściwe odruchy - każdy chciałby zabrać Miyę ze sobą do domu ;)

Dnia 01.05.2011 o 21:15, Arcling napisał:

Miyowy ending też był niezły. W ogóle tematy muzyczne tej postaci bardzo poprawiają nastrój.

Ciekawe że jej ED był dostępny już od paru miesięcy. A co do tematów muzycznych Miyi to święta prawda, pomijając już oficjalny Grown Up! i rewelacyjny Can Can nawet amatorskie składanki z nią są sympatyczne i podnoszące na duchu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=mIxdaypRbnA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zainteresowały mnie Blood-C i Appleseed XIII (miejmy nadzieje że tym razem nie zostanie przesunięte, mogliby się też zdecydować w tej rozpisce czy będzie to wychodziło jako normalna seria czy też 13-odcinkowa OVA rozrzucona na więcej sezonów), poza tym może coś będzie z Usagi Drop. Znacznie więcej interesujących rzeczy jest jednak poza standardowymi seriami - wreszcie wyjdzie zakończenie OVY Black Lagoon, 8 epizod Hellsinga Ultimate, pierwszy ep Higurashi no Naku Koro ni Kira i kolejny OVY Kiss x Sis i co najważniejsze pełnometrażówka Mahou Sensei Negima! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:40, MisticGohan_MODED napisał:

Ubogi sezon znowu ;/

Te "ubogie" sezony zazwyczaj mają w sobie coś więcej niż się wydaje ;P Ten niby też miał być kiepski a okazało się że dostaliśmy jedno z najlepszych Anime świata (Madoka :D), do tego C: The money of Soul, Ao no Exorcist, Steins;Gate, Denpa Onna to Seishun Otoko - nic się po nich nikt nie spodziewał (może poza Madoką, z powodu obecności Gena Urobuchiego) a okazało się że to bardzo dobre serie na razie są ;) Więc ja bym obecnego sezonu tak z góry nie skreślał bo może się okazać znacznie lepszy niż się wydaje.

Choć sam jestem smutny że to samo studio kontynuuje prace nad Nurarihyon no Mago - po tym jak totalnie spartolili pierwszą serię (24 odcinki, z czego 4 to flashbacki, 10 to ocenzurowana i wykastrowana wersja mangi, reszta zaś to nieudane pomysły samych twórców...) to powinni oddać ją komuś kompetentnemu ;F

@ Karharot
Erm, ale od premiery kinowej do premiery DVD-kowej to zazwyczaj mija z rok (no chyba że jesteś miłośnikiem camripów), więc nie nastawiałbym się na zbyt szybkie obejrzenie Negimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się