Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

uhhhhh gorrrrąco mi się zrobiło przy oglądaniu tych wszystkich gifów i obrazków XD

(pora na założenie specjalnego działu o hentaiach? :D)

...dobra już nic nie mówię, bo znowu wyjdzie na to, że mam zryty beret XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:14, orzel286 napisał:

...dobra już nic nie mówię, bo znowu wyjdzie na to, że mam zryty beret XD

Zryci to są ci, którzy nie lubią hentajów i eromang ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:27, SiDi napisał:

Świetne :) Chyba dobrze, że takie rzeczy mi się podobają co nie? ;p

Każdy ma swoje gusta i guściki. To nie choroba, dopóki nie próbujesz znaleźć na aukcjach albo forach odpowiedników w skali 1:1 do kupienia/zrobienia. Jak się podoba, jest dobrze, bo wiesz co dobre.
No i akurat udało mi się odnaleźć na dysku jeszcze cosik http://img269.imageshack.us/img269/8792/gif8i.gif , http://img195.imageshack.us/img195/6862/bg30i1.jpg (<3) Ok, it''s too hawt here...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:49, Gol_Galad napisał:

O_O


Źle przyjąłeś moją interpretację ;P

Spoiler

chodziło mi oto, że to dobrze, że mi się podobają panie a nie panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:51, Karharot napisał:

Ja ostatnio przerabiam coś w czymś też występują stroje pokojówek (a przynajmniej jeden)
tyle że wrażenia są nieco mniej... pozytywne...->
http://img83.imageshack.us/img83/3213/eden.jpg


Taaa. Eden. It''s an Endless World. Trochę dziwna, lecz z porządną fabułą manga. Właśnie jutro idę do sklepu kupić najnowszy 17 tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle dziwna tylko strasznie skacząca między gatunkami (i nie każdemu wszystko musi się podobać) mimo wszystko większość jest fajna. Szkoda tylko że jest to tak mało popularny tytuł bo inaczej pewnie przetłumaczyli by już wszystko aż do 18 tomu a tak na zakończenie jeszcze sobie poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:51, Karharot napisał:

Ja ostatnio przerabiam coś w czymś też występują stroje pokojówek (a przynajmniej jeden)
tyle że wrażenia są nieco mniej... pozytywne...->
http://img83.imageshack.us/img83/3213/eden.jpg

Hadaka Apron EPIC FAAAAILLLLL XD Buehehe żeby chociaż nogi ogolił XD A ja mam tu coś z serii którą ostatnio oglądam (Magical Girls uzbrojone w zabawki rodem z serii o mechach)
http://img102.imageshack.us/img102/8537/lovegauge.jpg
Powiem tylko że niektóre z tych ataków np Blaster-3 Divine Buster są w stanie przebić się przez Połowę Ogromnego Epickiego Starożytnego Okrętu Wojennego. Zresztą co ja będę mielił ozorem.
http://www.youtube.com/watch?v=yDbtwnH6oBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:42, Karharot napisał:

Może nie tyle dziwna tylko strasznie skacząca między gatunkami (i nie każdemu wszystko
musi się podobać) mimo wszystko większość jest fajna. Szkoda tylko że jest to tak mało
popularny tytuł bo inaczej pewnie przetłumaczyli by już wszystko aż do 18 tomu a tak
na zakończenie jeszcze sobie poczekamy...


No, cóż... Egmont nie jest znany z szybkości wydawania mang. A tak trzeba poczekać, lecz słyszałem, że 18 tom powinien się pojawić też w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:03, Hubi_Koshi napisał:

Powiem tylko że niektóre z tych ataków np Blaster-3 Divine Buster są w stanie przebić
się przez Połowę Ogromnego Epickiego Starożytnego Okrętu Wojennego. Zresztą co ja będę
mielił ozorem.


Uh. Dragon Slave Liny przy tym wymięka...
Czyli podsumowując daję panience 7/10 za wygląd i 11/10 za umiejętności:D (wersja nieoficjalna, wszelkie prawa do przekazania jej ocenianej zastrzeżone):D

-> Piotrbov
Pewnie powinniśmy się cieszyć że w ogóle ktoś w naszym wspaniałym kraju mangę wydaje.
Głosuję za tym aby przyłączyć się do Propatrii, pomimo niewielkich minusów pewnie skróciłoby to czas tłumaczenia materiałów pochodzących spoza naszej granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koty - TAK! - mrrrau :D

pokojówki - nie! - stwierdziłem to oglądając pierwsze odcinki He is my Master - źle mi się takie coś kojarzy... pisałem już o tym Sebatowi więc zrobię ctrl+c z archiwum i ctrl+v tutaj: co to wogle za termin "służący" (dopisane teraz - pokojówka to jakaś forma służącego nie? :P)? Równie dobrze może być "sługus" "podnóżek" albo nawet "siepacz".

Hmm... Wyobrażacie sobie full serwis, albo inaczej - usługi "dodatkowe" (poza pakietem standardowym)?
Mockery (HK-47 style rlz!): "Ouuuu masta, aj łud du ewryfing for ju...." :P

śmierdzi mi to BDSM na kilometry i wogle ma to takie jakieś... takie wewnętrzne "fuj" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to Japończycy mają jakąś wykręconą opinię o pokojówkach, w m&a 99% z nich to ninja/androidy/rewolucjonistki (viva Roberta)/cyborgi/inne maszyny do zabijania.
Porównanie z HK-47 całkiem na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:29, Karharot napisał:

Uh. Dragon Slave Liny przy tym wymięka...

Dwie małe uwagi
1. To Nie Jest, jej najpotężniejszy atak :-)
2. Jej koleżanka Yagami Hayate, specjalistka od zaklęć o dużym polu działania jest traktowana mniej więcej jak Taktyczna Atomówka, gdy ją wzywają to ewakuują teren XD

Dnia 22.06.2009 o 22:29, Karharot napisał:

Czyli podsumowując daję panience 7/10 za wygląd i 11/10 za umiejętności:D (wersja nieoficjalna,
wszelkie prawa do przekazania jej ocenianej zastrzeżone):D

Może cię źle zrozumiałem, ale Nie Bój Się XD Nanoha-san to naprawdę miła i spokojna dziewczyna (no w StrikerS już kobieta) i krzywdy ci nie zrobi... chyba że porwiesz jej adoptowaną córkę i zmusisz matkę i córkę do walki ze sobą... wtedy się wścieknie. Nie na darmo w fandomie nazywana jest Białą Diablicą, a to dlatego że tłucze ludzi których LUBI, ludzie których Nie Lubi... cóż... na filmiku miałeś przykład co się z nimi dzieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, potrzebuję pomocy w znalezieniu sobie jakiegoś fajnego anime do obejrzenia - to co mnie obchodzi to i walki, i fabuła :)
Oglądałem Naruto, Bleach, One Piece, wszystkie pokroje Gundamów, Death Note, Blue Dragon, Slayers i kilkanaście innych, także te najbardziej popularne raczej odpadają. Znajdzie się coś, co może mi spodobać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 02:07, ziptofaf napisał:

Znajdzie
się coś, co może mi spodobać? :)

Hmm Wszystkie pokroje czyli mam rozumieć że Code Geass oglądałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 02:07, ziptofaf napisał:

Znajdzie
się coś, co może mi spodobać? :)

TTGL pewnie oglądałeś? A oprócz tego i wspomnianego Code Geass to:
Claymore
Macross Zero i Macross Frontier
Sword of the Stranger
Fate/Stay Night
FLCL
Pod tymi tytułami podpisuję się wszystkimi kończynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 02:07, ziptofaf napisał:

Dobra, potrzebuję pomocy w znalezieniu sobie jakiegoś fajnego anime do obejrzenia - to
co mnie obchodzi to i walki, i fabuła :)
Oglądałem Naruto, Bleach, One Piece, wszystkie pokroje Gundamów, Death Note, Blue Dragon,
Slayers i kilkanaście innych, także te najbardziej popularne raczej odpadają. Znajdzie
się coś, co może mi spodobać? :)

Nie sprecyzowałeś wszystkich tytułów, więc też dodam coś od siebie, oczywiście podpisując się pod tymi co dał Kosmitus : D.Gray-Man, Darker than BLACK, Casshern Sins, Ga-Rei Zero(po tym polecam mange, ew. czekanie na kolejną serię :] ), Kara no Kyoukai(wszystkie filmy z tej serii są genialne), Kuroshitsuji, Samurai Champloo, RahXephon, Xam''d: Lost Memories, Blood+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 02:07, ziptofaf napisał:

Znajdzie się coś, co może mi spodobać? :)


Oprócz to co było ciekawe też : Koukaku no Regios; Kateikyoushi Hitman Reborn! ;Senjou No Valkyria: Gallian Chronicles; Tower of douraga(obie części); Zero no Tsukaima 1 seria zajebista 2 do obejrzenia 3 już dużo słabsza;Kiba;Tsubasa: Reservoir Chronicle;Tears of Tiara. To tak na szybko z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

Dwie małe uwagi
1. To Nie Jest, jej najpotężniejszy atak :-)


Mhmmm:)
Podoba mi się ta panienka:D

Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

2. Jej koleżanka Yagami Hayate, specjalistka od zaklęć o dużym polu działania jest traktowana
mniej więcej jak Taktyczna Atomówka, gdy ją wzywają to ewakuują teren XD


Znaczy się nie dość że to nie był najpotężniejszy atak tej czarodziejki to jeszcze nie jest ona specjalistką od town-killerów? Nice. Ciekawe jakie usposobienie ma ta druga...

Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

Może cię źle zrozumiałem, ale Nie Bój Się XD Nanoha-san to naprawdę miła i spokojna dziewczyna
(no w StrikerS już kobieta) i krzywdy ci nie zrobi...


To dobrze. W takim razie dostaje +5 do atrakcyjności za osobowość.
Co do zastrzeżenia to pamiętając Linę wolałem się zabezpieczyć. Ten komentarz nie był wart utracenia kilku (wszystkich?) istotnych części ciała przy ewentualnym ataku szału opisywanej:)
<odzywają się traumatyczne wspomnienia związane z poprzednimi ponadnaturalnymi znajomościami>

Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

chyba że porwiesz jej adoptowaną córkę i zmusisz matkę i córkę do walki ze sobą...


Nie mam takich planów (bo nie znam jej córki:).

Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

Nie na darmo w
fandomie nazywana jest Białą Diablicą, a to dlatego że tłucze ludzi których LUBI,


Eeee... -5 do atrakcyjności za nieprzyjemne upodobania.

Dnia 23.06.2009 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

ludzie których Nie Lubi... cóż... na filmiku miałeś przykład co się z nimi dzieje ^^


To akurat zdrowy objaw. Wrogom nie należy dawać drugiej szansy (najlepiej nie dawać im nawet pierwszej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się