Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 18:03, Cirno napisał:

> > Mhm brzmi ciekawie, o ile nie ma gwałtów to jest gotowy się na to pisać :-)

> Nie tam takich nie spotkasz, jedynymi tytułami gdzie to jeszcze występuje jest :

Spoiler

Perfect
> Blue i Ef tale of melodies(ten ma najbardziej przygnębiająca scene w anime ever)


School days.

Wiesz miedzy SD, a tymi tytułami jest różnica kilku lig. Bo SD przypomina bardziej amerykański serial gdzie miłość= sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:05, Hubi_Koshi napisał:

Perfect Blue... obiło mi się o uszy, to o panience która chciała zostać Pop-Gwiazdą ??
Okej to wiem co omijać, co do przygnębienia... dramaty tak na mnie nie działają. Dramaty
mnie... wkurzają, w sensie irytuję się i złoszczę że Wszystko Poszło Nie Tak, całkiem
fajne uczucie w odpowiednich dawkach, bo w zbyt dużych to bym chyba zaczął farbę z ściany
zębami zdzierać ^^;

Spoiler

Ona była gwiazdą ale zostąła aktorką. Kwestia że to jest thiller, i to na prawdę mocny.

Wyreżyseował go Satoshi Kon(paprika, Tokyo Godfathers, Millenium Actress)
Hehehe, znam to uczucie :D
Ale jednak osobiście uważam ze drmaty anime należą do tych z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:06, Tomoya-kun napisał:

Wiesz miedzy SD, a tymi tytułami jest różnica kilku lig. Bo SD przypomina bardziej amerykański
serial gdzie miłość= sex

Ale w grze można osiągnąć Harem Ending dlatego jako Sugisakitanin cenię ten tytuł bardziej niż 2 wymienione przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:05, Fouton napisał:

Postać w anime/Noveli to tylko symbol. Prawdziwy Sugisaki-sama jest Bogiem który żyje
w nas a ten jest stylizowany tylko na niego. Wiara w niego będzie w nas niezależnie od
rezultatu anime (mimo że jest to pewnie że tak nie będzie ale czułem zobowiązanie odpisać
na to).

[Bierze telefon i... odkłada go, musi się najpierw zastanowić do kogo powinien zadzwonić, jest pewien że wiele organizacji zainteresuje się powstaniem nowej religii, Inkwizycja, Wydział 13 Iscariote, Mudżahedini, Radio Maryja... teraz tylko komu dać namiary... a może podać im wszystkim... taaak to będzie ciekawy widok jak bojówki kilku różnych grup świrów zaczną do siebie nawzajem walić z broni automatycznej... Mhm i tak pewnie wszystkich Yumi i Heinkel wymordują. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:05, Hubi_Koshi napisał:

Perfect Blue... obiło mi się o uszy, to o panience która chciała zostać Pop-Gwiazdą ??
Okej to wiem co omijać, co do przygnębienia... dramaty tak na mnie nie działają. Dramaty
mnie... wkurzają, w sensie irytuję się i złoszczę że Wszystko Poszło Nie Tak, całkiem
fajne uczucie w odpowiednich dawkach, bo w zbyt dużych to bym chyba zaczął farbę z ściany
zębami zdzierać ^^;

Skoro nie lubisz zbędnego przygnębienia to Clannad jest dla ciebie w sam raz bo mimo że niektóre sceny są smutne to cały czas jest taki specyficzny klimat nadzieji. Tylko pamiętaj aby zobaczyć potem też Kanona. Bo te 2 tytuł są idealnie wywarzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w VN SD można osiągnąć Haremu Endingu, może nie TEJ klasy Haremu Endingu, lecz nadal cenię ten tytuł, za sam Harem Ending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:09, Tomoya-kun napisał:

Skoro nie lubisz zbędnego przygnębienia to Clannad jest dla ciebie w sam raz bo mimo
że niektóre sceny są smutne to cały czas jest taki specyficzny klimat nadzieji. Tylko
pamiętaj aby zobaczyć potem też Kanona. Bo te 2 tytuł są idealnie wywarzone.

Nienie nie o to chodzi, chodzi mi o to że motywy które z założenia miały przygnębiać i smucić oglądającego na mnie działają wkurzająco (w pozytywnym sensie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc cała ta dyskusja nie miała sensu. Bo okazało się że mój kolega wyznawca Lami-yan wcale nie uważa Sugisakizmu za najważniejszą religię. Wbić mi nóż w plecy tak perfidnie.
Więc zostałem sam i jako jedyny będę dążył do Idealnego Haremu Endingu.
Więc Tomoya-kun miał rację że Lama jest niewarty tej religii i łamie jej zasady. A ja jak głupi broniłem go. I po tym wszystkim zostałem zdradzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:44, Fouton napisał:

Więc Tomoya-kun miał rację że Lama jest niewarty tej religii i łamie jej zasady. A ja
jak głupi broniłem go. I po tym wszystkim zostałem zdradzony.

Zawsze dbaj tylko o własny tyłek, na pocieszenie powiem ci że zgadzam się z tobą co do tego że w Idealnym Harmie powinno chodzić o szczęście, zarówno chłopaka jak i dziewczyn. W sumie to jeden z głównych powodów dla których popieram haremy, bo jakby nie one to wszystkie oprócz jednej musiały by zostać odrzucone a to by je bardzo zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:48, Cirno napisał:

Przykro mi, wierzę tylko w ZUNa.

Spie**alaj podła żmijo nie masz nawet prawa cytować moich postów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:53, Cirno napisał:

To Ty jesteś zdrajcą, BO JESTEŚ TYPEMOONFAGIEM A TO JAK RELIGIA!

Miałeś gnido nie cytować moich postów. I nie wymyślaj teraz wymówek bo nie zmieni to tego że dla mnie jesteś największym zdrajcą ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:55, Cirno napisał:

To ty jeteś zdrajcą, zdradzasz samego siebie z type moonem zdrajco!

Już ci to napisałem na gg ale napisze to też tu. Type-Moon to firma. Lubie ją (ba uwielbiam) ale nie jest dla mnie religią. Najbardziej wierze w Sugisaki Ken-sama so your argument is invalid. Idź zdechnij zdrajco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ZUN stworzy nowe, cudowne Touhou i wtedy ugryziesz się w twój oślizgły ogon gadzie, bo tam będzie harem ending!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:57, Cirno napisał:

Mam nadzieję że ZUN stworzy nowe, cudowne Touhou i wtedy ugryziesz się w twój oślizgły
ogon gadzie, bo tam będzie harem ending!

Nie waż się wypowiadać słów Harem Ending plugawcze. Zdrajca który half-assowo wierzy w harem ending i wiąże go z perwersją może równie dobrze gotować się w lawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Bóg jest kobietą XD

A słyszałeś że mężczyźni jako "gatunek" podobno wyginą za jakieś paręset tysięcy lat XD Będzie wtedy Niebo Yuri.

Dnia 02.11.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

A co za różnica, i tak z niego to jakoś wyciśnie, fjanei w ostatnim czpku załatwiła Kurumu
i resztęXD

Mi sie bardziej podobało to co pokazała Zanim ich skopała :-) Haha nawet Kurumu była zaskoczona że Moka-san może zrobić taką minę XD

Dnia 02.11.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Taak, do teraz zastnawiam się dlaczego to tak nagle skończyli, bo wątpię aby tak właśnie
miał wyglądać koniec, strasznie to naciągne było.

A tam różne teorie latają, że nie było popularne, że autor nie chciał dalej pisać i takie tam (były jakieś teorie spiskowe że autor się z żoną rozwiódł i zostawił Toloveru bo miała prawa do jakiejś postaci. Ot takie tam teoryjki

Dnia 02.11.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie, nic tak popieprzonego w Clannadzie nie znajdziesz, żadnych też tentacle rapeów i
innych indywiduów

Mhm... tentacle rape''y... nienie, nicnic, nic nie mówiłem XD

Dnia 02.11.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Taaa, jeśli już mają Ci napaleńcy kogoś czcić to powinien być Rito, ba, nazwet zapomniałeś
o jego koledze z klasy który się w "Ricie" zakochał XD

Nie zapominaj o Ren/Run, pocałował jedno, drugie się w nim zakochało XD A w przypadku Magical Girl Kyoko kto wie może mięlibyśmy Miłość od pierwszego Accidental Pervert momentu XD XD Be it a guy or a girl Rito will woo anyone XD Ba! Idę o zakład że z czasem nawet Peke by w sobie rozkochał XD Jakby się ten Fashion-Freak jeszcze raz pokazał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystko wiążę z perwersją, jesteś nic nie wart, nie odowiadaj na moje posty bo spotka cię kara od wielkiego ZUNa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się