Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 15:40, necron1501 napisał:

btw. z jakiego anime jest ta pani

Tineye twierdzi, że to Misa z Death Note.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi ni Todoke 10/10
Myślałem, że chociaż zakończenie bdzie ''clannadowe'' czyli

Spoiler

ktoś komuś wyzna miłość i będą ze sobą

. No ale niestety muszę poczekać...
kthx bai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 22:41, necron1501 napisał:

I kolejne pytanie :D

ID wychodzi co tydzień, czy co miesiąc? Bo dobiłem do końca ;(

Tygodniowo. Na razie A-team nie dobił do aktualnego rozdziału, tłumaczą po kolei tomy(jak to jest w wypadku The Breaker). Jak zrobią to zrobią. : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 23:46, Gol_Galad napisał:

Tygodniowo. Na razie A-team nie dobił do aktualnego rozdziału, tłumaczą po kolei tomy(jak
to było w wypadku The Breaker). Jak zrobią to zrobią. : p

Poprawka.

Mahou Shoujo Madoka★Magica #1
Pierwsze wrażenia, zaznaczę spojlerem, ale jakby ktoś był niepewny tego anime to może przeczytać.
SHAFT.

Spoiler

Dobra muzyczka na początku przy wizji końca świata, fajna rodzinka, tła i lokacje totalnie w stylu Bakemonogatari na plus, efektowna animacja, zwalone twarze postaci, mroczna atmosfera(coś czuję, ze będzie krwawo), opening Sayonara Zetsubou Sensei atakujący uciekające dziewczynki(btw one licealistkami chyba są : O), biały futrzak chcący kontraktu w którym spełni jedno życzenie - ciekawe jaki w tym haczyk i...
UNLIMITED MUSKET WORKS!


Naprawdę bardzo dobry start.

20110107104547

20110107104609

20110107104643

20110107104658

20110107104713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 23:46, Gol_Galad napisał:

> I kolejne pytanie :D
>
> ID wychodzi co tydzień, czy co miesiąc? Bo dobiłem do końca ;(
Tygodniowo. Na razie A-team nie dobił do aktualnego rozdziału, tłumaczą po kolei tomy(jak
to jest w wypadku The Breaker). Jak zrobią to zrobią. : p


Takie pytanie co do 117 (bo to jest ostatni co nie?)

Spoiler

Ten drugi głos, to głos ocalałego boga co nie? Chaos sobie nim zawładnął, dlatego w teraźniejszości jest takim badassem i to dzięki temu tylko ground zero wyparowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w potrzebie! Jakie możecie polecić anime w stylu School Rumble i Triguna, ew. też jakąś serię z postacią podobną do Hirumy z Eyeshielda 21? Zaznaczę, że najlepiej jeśli nie będą sprzed roku 2000 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj jeszcze film pełnometrażowy Trigun Badlands Rumble i przeczytaj mangę Trigun Maximum, bo seria TV jest "urwana".

Co do czegoś podobnego... hm, może Cowboy Bebop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mahou Shoujo Madoka★Magica ep1

W sumie bardzo ciekawy projekt. Muzycznie jest ok, graficznie... jest bardzo, bardzo ok (tła i animacja rodem z Bakemonogatari, a projekty postaci żywcem przeniesione z Hidamari Sketch - w sumie nie ma się co dziwić, bo projektem ich zajęła się Aoki Ume). Co do fabuły, może być ciekawie, ja tam czekam na kolejne epki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:21, necron1501 napisał:

Takie pytanie co do 117 (bo to jest ostatni co nie?)

To jest 116. 117

Spoiler

ukazuje powrót przemienionego Chaosa.

Dnia 07.01.2011 o 17:21, necron1501 napisał:

Spoiler

Ten drugi głos, to głos ocalałego boga co nie? Chaos sobie nim zawładnął, dlatego
w teraźniejszości jest takim badassem i to dzięki temu tylko ground zero wyparowało?


Spoiler

Tak. No może nie do końca zawładnął, bo zapieczętował jego "duszę" w czerwonym kamieniu po uzgodnieniach z Perfect Being. Co do wyparowania Ground Zero - to właśnie musiało być jakoś związane z tym co Chaos ustanowił z tą istotą, bo po tym powstał nowy świat albo tylko zmieniła się nazwa, gdyż właśnie tam Bóg bawił się w stworzenie, a jak widzimy niektórzy pozostali, chociaż jeszcze mniej pamięta tamte wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hmm, ten perfect being, zalatuje mi głównym złym zaraz po Chaosie :P Pewnie ID, jak tylko się naprawi będzie miał ręce pełne roboty.



Nie mogę się doczekać kolejnego chaptera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi no Iru Machi 118

Spoiler

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



No i zaraz zabieram się za nowe serie (albo za film Gundam 00). Nie zwróciłem uwagi na Mahou Shoujo Madoka (Star :D) Magica, ale wygląda na to, że i to anime będę musiał sprawdzić. Nigdy nie zbliżałem się do gatunku Mahou Shoujo, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yumekui Merry
A już sądziłem, że to (kolejna) inwazja kotów z kosmosu czy co, a tu proszę, kolejny interesujący tytuł - bardzo przyjemny w oglądaniu. : o
Jak na razie całkiem dobry opening http://www.youtube.com/watch?v=29PUhhDH2dY
To jest właściwie jakby "inwazja", ale tutaj chodzi o istoty ze świata snów(jak na razie jeden z nich wygląda jak Jack of Blades z Fable, co zaliczam na plus:P) potrzebujących medium(jednym z nich jest główny bohater), aby przedostać się do normalnego świata. Merry Nightmare(udany debiut jej seiyuu Ayane Sakura, nie tylko ja ją pomyliłem z Hanazawa Kaną czy innymi popularnymi seiyuu, ending przez nią śpiewany również), głównej bohaterce zaś to się udało i wie tylko, że chce wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:01, PAPISHON napisał:

/cut/


Hatsukoi Limited już widziałem. Szukam czegoś bardziej zwariowanego ;]. Cowboy Bebop też oglądałem, ale że jest film Trigun to szczerze pierwsze słyszę więc zaraz się za to biorę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 21:37, drblase napisał:

Hatsukoi Limited już widziałem. Szukam czegoś bardziej zwariowanego ;]. Cowboy Bebop
też oglądałem, ale że jest film Trigun to szczerze pierwsze słyszę więc zaraz się za
to biorę :).


To możliwe, że pierwsze słyszysz, bo wyszedł około tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 2011 MOVIE
http://berserk2010.blogspot.com/2011/01/twitter-translations-11-official.html#more

http://twitter.com/berserk_project/status/23203038546108416

Okej, czyli film wychodzi w połowie roku (optymistycznie) dodajmy 9 miesięcy = marzec 2012 (wtedy zapewne wyjdzie na blu-rayu, camripy są be ;p ) ... Ale to i tak lepiej niż nigdy go nie zobaczyć ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się