Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 01:07, Ajinur napisał:

Mimo, że nie uroniłem łzy i wzruszyłem się tylko 2 razy to i tak uznaje to za dosyć emocjonujące
przeżycie.


Jak można było nie uronić łzy podczas pewnej sceny. To jest nieludzkie, brutalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jormungand #3

Ten serial to jest jawna kpina z widzów, a scena strzelaniny to jeden wielki żart. Co to w ogóle miało być? Takiego nagromadzenia absurdów w ciągu kilku minut akcji nie widziałem jeszcze nigdy.

Zabójcy stojący na środku placu stanowią zagrożenie dla bohaterów. [1]Jeden z nich (Lehm?) przychodzi z ratunkiem i mając idealną pozycje do oddania strzału co robi? Zakłada tłumik (lolwut? po co?). [2]W miedzyczasie młody strzelając z karabinu biegnie przez całą długość placu naprzeciw wroga schowanego za policyjną tarczą, nawzajem się ostrzeliwują, nikt oczywiście nie trafia (plot armor FTW!). [3]Członek teamu dostrzega jednak samobójczy charakter tego ataku i ratuje chłopaka zahaczająć linką o jego nogę i ściągając go z tego placu (OMG, teraz przesadzili...). Później mamy przerwę na rozmowę. [4]W następnej scenie Lehm ponownie znajduje się w idealnej pozycji, decyduje się na oddanie 3 strzałów i... mijają 4 sekundy po których dziewczyna z tarczą obraca się, osłaniając się przed nadlatującymi pociskami. 0_0

Ja chyba podziękuję za taki serial...

20120426123348

20120426123354

20120426123359

20120426123404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 07:49, luzac napisał:

INKWIZYTORZY! ON NIE PŁAKAŁ PRZY AFTER STORY!

Człowiek ledwo z pracy wraca, a tu już nowe obowiązki( zakłada zbroję poprawia katanę, sprawdza resztę uzbrojenia) dobra to gdzie ten niewierny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 07:49, luzac napisał:

INKWIZYTORZY! ON NIE PŁAKAŁ PRZY AFTER STORY!

@Piotrbov:
@luzac:

Właśnie to jest dziwne bo w 3-ech, a nawet 4-ech scenach myślałem, że już nie dam rady i zaczne ryczeć jak małe dziecko... i to nie było tak, że chciałem się powstrzymywać od tego.
Było wręcz na odwrót, że nawet chciałem już sie popłakać i żeby mi trochę ulżyło, ale nie mogłem...nie wiem czemu...Na końcu aż sam sobie się dziwiłem...(stary coś jest z tobą nie tak:O)

Przez Clannada after story, Angel Beats i ten ostatnio obejrzany przegenialny film Suzumiya Haruhi znowu mam nieziemską ochotę na takie wzruszające i poruszające historie ahh. Idzie lato,a mi w głowie takie rzeczy heh.
Jednak zauważyłem, że dla mnie takim wyznacznikiem albo czymś co decyduje o tym czy polegne jest jednak muzyka w serii. Dlatego właśnie Angel Beats wygrywa w tej kwestii z Clannadem, mimo, że ten wcale takiej złej nie miał...

Clannada jednak zapamiętam bo była to jedna z tych serii, która po zakończeniu sprawiła, że nie wiedziałem co powiedzieć przez minute, a po chwili dużo rozmyślałem o paru rzeczach bo jak sobie tak pomyślałem, że sam miałbym coś takiego to zwyczajnie wymiękam po całości... Nie wiele było takich serii, które wywołały u mnie takie odczucia i tyle emocji.
http://www.youtube.com/watch?v=ykjwyBZNFKE
http://www.youtube.com/watch?v=J2yzMhNkgsk
http://www.youtube.com/watch?v=_-t06qBtiJk&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=bhL8B4Oc8Bo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Nml29yeitgo
http://www.youtube.com/watch?v=4D1smUDG00k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=uU7L22CouVY&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=QmSOW9OhdOg&feature=related
Przez te kawałki wylałem już zbyt wiele łez!
Jednak jestem zbyt surowy, a nie można być takim..Clannad after story zasługuję na 9/10 :))
Eh taki pogodny weekend się zapowiada, a ja tak posmutniałem eh.
Może jednak inkwizycja mi daruje tym razem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:48, Ajinur napisał:

Eh taki pogodny weekend się zapowiada, a ja tak posmutniałem eh.
Może jednak inkwizycja mi daruje tym razem^^


Zwiększ ocenę to się pomyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:51, Piotrbov napisał:

> Eh taki pogodny weekend się zapowiada, a ja tak posmutniałem eh.
> Może jednak inkwizycja mi daruje tym razem^^

Zwiększ ocenę to się pomyśli ;)

No ejże już zwiększyłem, pierwotnie miało być 8, a teraz jest takie mega 9 :D To jest jawny szantaż :P
Jeżeli ta inkwizycja jest taka straszna to chyba nie mam wyjścia jak dać naciągane 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :)

Ja tu nie zaglądam tak często jak Wy bo ten temat jest dosłownie oblegany przez maniaków anime i manga co nawet widać w avatarach niektórych osób :P
Ogólnie rzecz biorąc to OAVY Hellsinga wywołują u mnie palpitacje serca oraz wielką ekscytacje. Mógłbym to oglądać i oglądać bez końca tak jak i tego psychopatycznego Alucarda jak i całą resztę.
Nie pamiętam na którym EPKu zakończyłem przygodę ale wiem, że moje serce wtedy wręcz cierpiało i chyba nigdy nie nazwę czegoś innego pięknym :P anywawy. Ponoć Andersen znów stoczył walkę z Alucardem ?
A ten pierwszy jakiegoś dodatkowego skilla / moce wyrwał bo coś on tam niby na siebie włożył.. jakąś

Spoiler

Koronę Cierniową

dobrze mówię ?. Ktoś mnie bardziej oświeci tudzież kopsnie jakimś spoilerem nawet [bym się nie obraził] ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:54, Ajinur napisał:

Jeżeli ta inkwizycja jest taka straszna to chyba nie mam wyjścia jak dać naciągane 10/10

Naciągane powiadasz? Panowie, Bracia Inkwizytorzy, wyrok uznaję za prawomocny!


;3

20120426175705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:56, Braveheart napisał:

Witojcie :)

Ja tu nie zaglądam tak często jak Wy bo ten temat jest dosłownie oblegany przez maniaków
anime i manga co nawet widać w avatarach niektórych osób :P


A kucyki, a kucyki to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:57, Lex napisał:

> Jeżeli ta inkwizycja jest taka straszna to chyba nie mam wyjścia jak dać naciągane
10/10
Naciągane powiadasz? Panowie, Bracia Inkwizytorzy, wyrok uznaję za prawomocny!


;3

O.O Przekonaliście mnie...Zmieniam ocenę na 11/10 i uznaje to anime za jedno z moich ulubionych i tak szczerze powiedziawszy nie było akcji przy której bym nie płakał xD Czy ten brutalny osąd zostanie cofnięty w jakikolwiek sposób?:D Jak powiecie, że to mało to się chyba już sam powiesze:p
BTW. w ogóle to chcę sie skonsultować z moim adwokatem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:01, Piotrbov napisał:

A kucyki, a kucyki to co?

Kucyki powiadasz hmmmm :P. Jakiś mizerny ten twój avatarek kucyka :P Ledwo co tam widać go :]
I chyba dałeś jakiś mega duży obraz bo gram pl automatycznie zmniejsza do 64 x 64 przez co stał się aż za ostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba nie ma tutaj tematu o zwykłej animacji zachodniej. Nie wiecie może, czy na amerykańskich kanałach nie leci coś w stylu "Justice Legue" lub podobnych?
Trafiłem już na "Avengers" ale może coś jeszcze jest?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:56, Braveheart napisał:

Witojcie :)

Dnia 26.04.2012 o 17:56, Braveheart napisał:

A ten pierwszy jakiegoś dodatkowego skilla / moce wyrwał bo coś on tam niby na siebie
włożył.. jakąś

Spoiler

Koronę Cierniową

dobrze mówię ?. Ktoś mnie bardziej oświeci tudzież
kopsnie jakimś spoilerem nawet [bym się nie obraził] ;-)

Spoiler

To był gwóźdź św. Heleny, jeden z tych którymi ukrzyżowano Jezusa.



@ Ajinur

Czy sądzisz że "udawana" ocena starczy? Naprawdę, w inkwizycji są Szarzy Rycerze i potężni psionicy. Przeczytają twoje myśli a potem wywrócą twój mózg na nice.

A co do adwokata - jedynym sądem na jakim Inkwizycja dochodzi swoich praw jest Sąd Polowy i rozstrzelanie przez ciężkie boltery. Tu nie ma miejsca na demokrację i wszyscy przestrzegają bardzo prostej doktryny:

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.

Więc o ile adwokatem nie będzie awatar Khorne''a czy Rakan z Negimy, to na zbyt wiele ci się nie przyda.

Zwłaszcza że zgodnie z Codex Astares:
Do not let thine eyes be clouded with Chaos. Thou, even art trapped in the cage of madness, shall let out tears of sorrow and blood after watching Clannad After Story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:05, ziptofaf napisał:

Spoiler

To był gwóźdź św. Heleny, jeden z tych którymi ukrzyżowano Jezusa.


To dzięki niemu zyskuje te moce ? :> Co on sobie to w czerep wbił ... w którym EPKu to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:12, Braveheart napisał:

>

Spoiler

To był gwóźdź św. Heleny, jeden z tych którymi ukrzyżowano Jezusa.


To dzięki niemu zyskuje te moce ? :> Co on sobie to w czerep wbił ... w którym EPKu
to jest ?


8 i 9 odcinek OVY.

Spoiler

I nie w czerep a prosto w serce. Mocny artefakt prawdę mówiąc, zapewnia moc równą, jeśli nawet nie większą, niż ta którą dysponuje Alucard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jormungand ep3

Tu trzeba przyznać. Strzelanina to porażka. Nie wiem jak wyglądało to w mandze, ale tutaj jej tempo połączone z układem scen stworzyło dość niezręczne widowisko, przy którym filmy z Arnoldem w kwiecie popularności są już bardziej realistyczne. Reszta odcinka była całkiem zabawna,

Spoiler

zwłaszcza scena w której Tojo prosi Jonaha by policzył następne zadanie podczas gdy wynik w poprzednim był błędny. Aczkolwiek późniejsze wejście reszty ekipy z uśmiechem na ustach... brrrrry, oni chyba rzeczywiście mają jakieś braki w śrubkach.



Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead ep4

Ayumu i Orito znowu razem.
Spoiler

Po raz kolejny odcinek pełen humoru i fanservice''u z ostrym odkryciem na koniec, tym razem w przypadku Anderson-kuna. Nie mogę się doczekać kiedy akcja w końcu ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 21:20, luzac napisał:

Jormungand ep3

Z tego co opowiadacie zapowiada sie miodna akcja i niezła komedia, kreska troche przypomina mi tą z black lagoon, chyba się za to wezme.
@ Ziptofaf:
Mam jednego asa w rękawie, ale skorzystam z niego dopiero w tedy gdy moje życie będzie wisiało na włosku, tak więc droga Inkwizycjo miej się na baczności i to wcale nie jest groźba:p
Ej ocena jest ze szerego serca, wcale nie udawana po prostu się przejęzyczyłem, eh te literówki wykończą człowieka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:06, Braveheart napisał:

> A kucyki, a kucyki to co?
Kucyki powiadasz hmmmm :P. Jakiś mizerny ten twój avatarek kucyka :P Ledwo co tam widać
go :]
I chyba dałeś jakiś mega duży obraz bo gram pl automatycznie zmniejsza do 64 x 64 przez
co stał się aż za ostry :P

A mój? A mój? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się