Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Fate/Zero 25 FINAL

Dnia 24.06.2012 o 01:11, ziptofaf napisał:

Spoiler

Wait...co jest pierwsze i drugie? XD


Spoiler

3. My
2. Delfiny
Werble
1. Białe myszki

Dnia 24.06.2012 o 01:11, ziptofaf napisał:

Spoiler

Nie ma sprawy, mój awatar i opis Saya-chan są niebezpodstawne. Zaraz będzie jeden
oszalały z bólu blob dla ciebie XD Na miejscu czy na wynos? ^^


Spoiler

Na wynos, akurat jadłem xD

Dnia 24.06.2012 o 01:11, ziptofaf napisał:

Spoiler

Becoming Eldritch Abominations really warped how we see emotions... Ale w sumie to
sam nie wiem czemu cierpienie Saber mi w ogóle nie przeszkadza. Wychodzi na to że z nią
jest tak jak z Shiro - przy takiej porcji debilizmu i czystego, ekhem, "altruizmu" to
po prostu wolimy oglądać jak ktoś taki kończy w wiecznych mękach a nie odnosi jakiekolwiek
sukcesy ;)


Spoiler

Cóż począć? Postacie usilnie kształtowane na archetypy cnót wszelakich z małą, ponieważ moda taka, domieszką jakiegoś bezsensownego angstu mającym na celu dodać im jakiejś głębi są po prostu nudne. Każdy schwarzcharakter, nawet disneyowski, z całym wachlarzem wad i pragnień zawsze wydaje się ciekawszy, a im lepiej zrobiony tym bardziej zapada w pamięć. Tym bardziej dla nas, którzy zmarnowali nie wiadomo ile lat na oglądanie i czytanie, a przez to znający typowe sztuczki do budowania fabuły i napięcia, takie postacie jak Shirou i Saber wydają się debilne. Co innego Gilgi, Caster i Broskandar xD


Dnia 24.06.2012 o 01:11, ziptofaf napisał:

Oż ty, a znalazłem taki fajny tumblr kucykowy którego zapewne nie znasz. O i się teraz
nie podzielę! :D

We''re gonna rip out your optics and make you gonna eat... e... <przeliczanie zysków i strat> e... Ładnie psieplasiamy? *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 01:41, Alamut napisał:

We''re gonna rip out your optics and make you gonna eat... e... <przeliczanie zysków
i strat> e... Ładnie psieplasiamy? *_*

Made my day so here you go:
Princess Woona :D
http://woonastuck.tumblr.com/page/108 Cuteness overload everywhere!

Jakoś nie lubię tych poważnych i ociekających krwią blogów (wyjątkiem jest Hooves ale tam też jednak,

Spoiler

poza scenami z Derpy

, raczej czegoś co sprawia że zaciskam zęby nie ma) więc szukam raczej takich które są tego pozbawione ^_^

Ten jest całkiem fajny i się nawet nieźle rozkręca potem. No i ma Lunę w wersji extreme cute!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/zero FINAL
Damn, to było boskie. Ogólnie dzięki temu anime Nasuverse znacznie większy rozgłos zyskało i to taki, który się należy owym produkcjom, mowa tu o VN''kach głównie. :)
Teraz czekać na BDki i rewatch wszystkiego od początku do końca, z dodatkowymi scenami. :3
W obrazku

Spoiler

jak to Gil odkopał Kotomine.

:D

20120624120755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 15:12, Piotrbov napisał:

Już w domu ;)

Też powinienem już ją mieć te dwa temu, to oczywiście jakieś zamieszanie i kiedy paczka była ode mnie 20km stwierdzono, że mój adres jest błędny i wysłano ją na drugi koniec polski do zachodnio pomorskiego xD

20120624122120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 12:08, Gol_Galad napisał:

Fate/zero FINAL
W obrazku

Spoiler

jak to Gil odkopał Kotomine.

:D

Przypomina mi się pewien tekst który kiedyś słyszałem (z drobnymi przeróbkami) "Dobry ego-maniak wykorzystuje sytuacje by się popisać, Genialny ego-maniak tworzy sytuacje by móc się popisać" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 02:36, ziptofaf napisał:

Made my day so here you go:
Princess Woona :D
http://woonastuck.tumblr.com/page/108 Cuteness overload everywhere!

Aaa słyszałem o tym, ale jakoś nigdy nie szukałem, naprawdę fajne xD

Dnia 24.06.2012 o 02:36, ziptofaf napisał:

Jakoś nie lubię tych poważnych i ociekających krwią blogów (wyjątkiem jest Hooves ale
tam też jednak,

Spoiler

poza scenami z Derpy

, raczej czegoś co sprawia że zaciskam zęby
nie ma) więc szukam raczej takich które są tego pozbawione ^_^

Podobnie ze mną. Co prawda trafiłem tylko na jeden blog o poziomie Cupcakes - bogowie co Pinkie tam Trixie zrobiła... o_O - ale generalnie nie lubię wypaczania pozytywnych idei :( Być może stąd bierze się mój antyklerykalizm?

Dnia 24.06.2012 o 02:36, ziptofaf napisał:

Ten jest całkiem fajny i się nawet nieźle rozkręca potem. No i ma Lunę w wersji extreme
cute!

Najlepsze jak an razie (przez Ciebie poszedłem późno spać :P) są momenty: BLUEBLOOD! -.- xD

@Gol_Galad
Ten obrazek jest po prostu epicki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero #25 FINAL

Dnia 24.06.2012 o 14:42, MisticGohan_MODED napisał:

Kiritsugu... WTF HAVE YOU DONE ?! xD

I just don''t know what went wrong...

Dnia 24.06.2012 o 14:42, MisticGohan_MODED napisał:

Że też ze wszystkich ocalałych musiał przeżyć akurat Shirou xp

Być może jeśli fani będą wystarczającą długo biadolić to szefowie Typemoona zdecydują się na jakiś redcon wydarzeń z czwartej wojny i przekażą ster Uroboshiemu? Alternatywami, które również uznałbym za poprawę sytuacji byłyby:
1. Pełna ekranizacja "Fate/Prototype" - ten krótki easter egg zamieszczony na BD naprawdę mi się podobał.
2. Prequele! Niech nakręcą trzy pierwsze wojny, a na pewno nikt nie będzie narzekał. Pierwsza sama w sobie byłaby czymś bardzo ciekawym, ponieważ pokazaliby Zoukena nim stał się trupem, a w trzeciej ciekawiłby mnie ten cały plot z Avengerem ^^
3. Ekranizacja Heaven Feel, ale troszkę dłuższa niż UBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 16:42, Alamut napisał:

1. Pełna ekranizacja "Fate/Prototype" - ten krótki easter egg zamieszczony na BD naprawdę
mi się podobał.
2. Prequele! Niech nakręcą trzy pierwsze wojny, a na pewno nikt nie będzie narzekał.
Pierwsza sama w sobie byłaby czymś bardzo ciekawym, ponieważ pokazaliby Zoukena nim stał
się trupem, a w trzeciej ciekawiłby mnie ten cały plot z Avengerem ^^
3. Ekranizacja Heaven Feel, ale troszkę dłuższa niż UBW.

I to są dobre pomysły... szczególnie ten pierwszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 14:42, MisticGohan_MODED napisał:

Fate/Zero #25 FINAL
Kiritsugu... WTF HAVE YOU DONE ?! xD
Że też ze wszystkich ocalałych musiał przeżyć akurat Shirou xp

Przecież przeżyło więcej dzieci.

Spoiler

Trafiły pod "opiekę" Kotomine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia ep12 END

No cóż, sezon umarłych powoli dobiega końca. Zombie się skończyło, F/Z tyż, przyszła kolej na zapominalską dziewoję. W przeciwieństwie do Yuuko nie mam zamiaru odrzucać wspomnień. Jest to seria dobra, dużo humoru na początku, z czasem pojawia się posmak dramatu.

Spoiler

Tragedia jaka spotkała Yuuko była przedstawiona w bardzo porządny sposób, trochę do bani wyszło z tym, że dostaliśmy happy end, moim zdaniem Yuuko powinna zniknąć, niczym w "Uwierz w ducha" a Niiya podążyć swoją drogą.

Nie czytałem mangi, więc nie wiem jak bardzo serial różni się od niej(pomijając fakt iż wiem, że się jeszcze nie skończyła). Podobało mi się, dostarczyło zabawy i wzruszeń, zasłużone 7/10.

P.S. No i zdecydowanie mój ulubiony OP i ED tego sezonu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 329
Nie ma bata abyśmy doczekali momentu, w którym dopłyną na tę wyspę, a co dopiero wyjaśnienia czy skull Knight jest tym cesarzem albo wypatroszenia Griffitha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia ep12 END

Dnia 25.06.2012 o 09:17, luzac napisał:

Spoiler

Tragedia jaka spotkała Yuuko była przedstawiona w bardzo porządny sposób, trochę do bani wyszło z tym, że dostaliśmy happy end, moim zdaniem Yuuko powinna zniknąć, niczym w "Uwierz w ducha" a Niiya podążyć swoją drogą.


Spoiler

Bittersweet End byłby z pewnością bardziej klimatyczny (to zakończenie było jakieś takie... dziecinne. Yuuko albo powinna zniknąć na dobre albo też w ogóle nie powinno być tego znikania, wybranie obydwu rozwiązań i wrzucanie ich do jednego worka było złym pomysłem. To tyle jeśli idzie o moją ocenę zakończenia pod względem artystycznym.
Nie zgadzam się natomiast z tym "Niiya powinien podążyć swoją drogą", co jest z tym japońskim podejściem "to move on"? :/ Zamieranie w przeszłości nie jest może najszczęśliwszym co może człowieka spotkać (i obniża jego wartość jako produktywnego trybiku społeczeństwa :/) ale wymuszone odcinanie się od przeszłości i zapominanie o niej jest imo o wiele bardziej nienaturalne i niezdrowe.

Dnia 25.06.2012 o 09:17, luzac napisał:

Nie czytałem mangi, więc nie wiem jak bardzo serial różni się od niej(pomijając fakt iż wiem, że się jeszcze nie skończyła).

Wiele żartów i epizodów zostało pominiętych, o samym zakończeniu (a właściwie całym ostatnim arcu anime) trudno cokolwiek powiedzieć bo jak sam zauważyłeś manga wciąż wychodzi w najlepsze

Dnia 25.06.2012 o 09:17, luzac napisał:

zasłużone 7/10.

Tak samo przyznaję serii 7/10 - nic rewelacyjnego ale przyjemnie się ogląda i czas poświęcony na serię nie jest stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 329

Dnia 25.06.2012 o 14:04, Alamut napisał:

Nie ma bata abyśmy doczekali momentu, w którym dopłyną na tę wyspę, a co dopiero wyjaśnienia czy skull Knight jest tym cesarzem albo wypatroszenia Griffitha...

Muszę znaleźć sposób aby po mojej śmierci ktoś zdesekrował moje szczątki i zakopał je pod miejscem z dostępem do netu, w ten sposób przynajmniej mój duch będzie mógł doczytać zakończenie tej mangi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia ep12 END

Dnia 25.06.2012 o 18:11, Karharot napisał:

Spoiler

Nie zgadzam się natomiast z tym "Niiya powinien podążyć swoją drogą", co jest z tym japońskim
podejściem "to move on"? :/ Zamieranie w przeszłości nie jest może najszczęśliwszym co
może człowieka spotkać (i obniża jego wartość jako produktywnego trybiku społeczeństwa
:/) ale wymuszone odcinanie się od przeszłości i zapominanie o niej jest imo o wiele
bardziej nienaturalne i niezdrowe.



Spoiler

Bro, nie rób ze mnie nieczułego. :P Chodziło mi tylko o o tą pierwszą rzecz - żeby nie przyklejał się do ścianki akwarium jak ten jamochłon, bo Yuuko już nie ma. Pamiętać o Yuuko może jak najbardziej, zwłaszcza że bądź co bądź ocaliła jego istnienie i, d''oh, była jego pierwszą miłością. Tylko latają wkoło niego takie dwie niewyżyte i ich też trochę szkoda gdyby takie ciacho się społecznie zmarnowało. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 329

Dnia 25.06.2012 o 18:24, Karharot napisał:

Muszę znaleźć sposób aby po mojej śmierci ktoś zdesekrował moje szczątki i zakopał je
pod miejscem z dostępem do netu, w ten sposób przynajmniej mój duch będzie mógł doczytać
zakończenie tej mangi :/

Dwie opcje:
1. Trumna z blue tooth i wi-fi.
2. Kremacja i zapisek w testamencie, że urna ma stać obok routera, a najlepiej żeby sama byłą routerem.

Poza tym najpierw trzeba się będzie zastanowić jak sztucznie utrzymać gościa przy życiu ponad jego czas i czym zmusić go do dalszego gryzmolenia mangi... On w ogóle ma jakichś asystentów, czy sam to wszystko robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 21:41, Fallen-Death napisał:

Ta manga zaczeła się w roku moich urodzin (1990?) jak tak dalej pójdzie to będzie ze
mną do końca.

Módl się żeby autor dożył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się