Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 23:08, nightfaler napisał:

> Pędź na youtube, odcinki są tam dostępne :-3
Spoko, dorzucę to do tego sezonu, w którym już oglądam jakieś ~ 20 serii...
sesja zaliczy się sama ;( ;/ ;\ ;C

Trochę rozrywki i rozluźnienia ci nie zaszkodzi ^^ A poza tym powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem tego. Pierwszy filmik wydał mi się średni, ale z każdym następnym podobało mi się coraz bardziej ;) Szkoda, że z tego co widzę jest tylko 16 krótkich odcinków. Będzie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 11:17, Kosmitus napisał:

Nie znałem tego. Pierwszy filmik wydał mi się średni, ale z każdym następnym podobało
mi się coraz bardziej ;) Szkoda, że z tego co widzę jest tylko 16 krótkich odcinków.
Będzie więcej?

Nom seria jest dalej w produkcji z tego co wiem. Na razie jest zakończony pierwszy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 09:31, SiDi napisał:

Kill a Kill. Tak powinien wyglądać recap (o ile w ogóle takie coś ma prawo istnieć!)
w każdym anime.

Pełna zgoda! Kiedyś kiedy nie było Internetu recapy miały sens, teraz gdy tak łatwo dorwać poprzednie odcinki jest zwyczajnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że już byłem bliski wyłączenia odcinka, gdy zobaczyłem, że będzie to recap, ale po kilku sekundach oglądania coś dziwnie ten recap zaczął wyglądać, więc sprawdziłem co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 11:28, SiDi napisał:

Powiem szczerze, że już byłem bliski wyłączenia odcinka, gdy zobaczyłem, że będzie to
recap, ale po kilku sekundach oglądania coś dziwnie ten recap zaczął wyglądać, więc sprawdziłem
co będzie dalej ;)

Ja oglądam każdy preview następnego odcinka więc wiedziałem że to raczej nie będzie recap, a tak fajna parodia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 11:34, Hubi_Koshi napisał:

Ja oglądam każdy preview następnego odcinka więc wiedziałem że to raczej nie będzie recap,
a tak fajna parodia XD

Jak wyżej. Chociaż nowy openning mnie trochę zawiódł stary był bardziej klimatyczny.
Wydaje mi się, że cała seria nabija się z wszystkiego w anime. Chociażby ratowanie Sanketsu. W shonenach, to taki popularny motyw na arc lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 21:03, qwerty5712 napisał:

Jak wyżej. Chociaż nowy openning mnie trochę zawiódł stary był bardziej klimatyczny.
Wydaje mi się, że cała seria nabija się z wszystkiego w anime. Chociażby ratowanie Sanketsu.
W shonenach, to taki popularny motyw na arc lub więcej.

Mi się w sumie podoba, poza tym skoncentrowany na relacji Ryuuko/Satsuki co dla mnie jest plusem.
No pewnie, zacznijmy od tego że to niejako seria o Magical Girls... z ciuchami tak skąpymi że aż szczęka opada.
TTGL też w sumie było początkowo parodią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 21:26, Hubi_Koshi napisał:

No pewnie, zacznijmy od tego że to niejako seria o Magical Girls... z ciuchami tak skąpymi
że aż szczęka opada.

Teraz jeszcze mamy mundurki tamtej czwórki przypominające mechy. Np. Nonon (best girl) wygląda jakby się z Infinite Stratos urwała. http://www.youtube.com/watch?v=Yni9Z_RoODs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 23:19, Arcling napisał:

Teraz jeszcze mamy mundurki tamtej czwórki przypominające mechy. Np. Nonon (best girl)
wygląda jakby się z Infinite Stratos urwała. http://www.youtube.com/watch?v=Yni9Z_RoODs

Mi się strasznie ciuch Sanageyamy podobał, normalnie rodem z Power Rangers/Kamen Rider. Co do mundurków, mam wielką nadzieję że gdy/jeśli

Spoiler

Satsuki i Ryuuko stworzą sojusz przeciw Ragyo, Mako dostanie od Ioriego ulepszony Fight Club President Uniform. Kopała w nim tyłki i fajnie by było gdyby mogła wesprzeć Ryuuko w walce. Ewentualnie została by Battle Couple z Gamagoorim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 23:26, Hubi_Koshi napisał:

Co do mundurków, mam wielką nadzieję że gdy/jeśli

Spoiler

Satsuki i Ryuuko stworzą sojusz
przeciw Ragyo, Mako dostanie od Ioriego ulepszony Fight Club President Uniform. Kopała
w nim tyłki i fajnie by było gdyby mogła wesprzeć Ryuuko w walce. Ewentualnie została
by Battle Couple z Gamagoorim.


Spoiler

Matka połączy się z Original Life Fiber i tylko Ryuuko i Satsuki (która jest siostrą Matoi) będą w stanie ją powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 23:47, Pablo_Querte napisał:

Spoiler

Matka połączy się z Original Life Fiber i tylko Ryuuko i Satsuki (która jest siostrą
Matoi) będą w stanie ją powstrzymać.


Spoiler

Miło by było gdyby były siostrami, swoją drogą podejrzewam że Tsumugu może być z Ryuuko spokrewniony, wujek być może? Widząc że to od twórców TTGL to pewnie znowu będziemy mieli Bittersweet ending. Kto wie może Ryuuko i Senketsu poświęcą się by stworzyć świat gdzie Life Fiber i ludzie mogą współżyć w harmonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 23:19, Arcling napisał:

Nonon (best girl)

Oczywiście że best girl, szczególnie na czwartym panelu: http://i1.ytimg.com/vi/IiefOJ1Li8c/maxresdefault.jpg

Trochę z początku się zdziwiłem widząc recap a pamiętając że mówiono mi ze dowiem się wszystkiego ale szybko poszło. Lubimy takie recapy (i takie OST oczywiście - Blumenkranz mimo że w lekko innej wersji to i tak idealny).

Abstrahując od KlK a przechodząc do Space Dandy''ego.
Oglądając ostatni odcinek a w szczególności drugą jego część:

Spoiler

zombie slice of dead

czułem się jakbym oglądał dokument Davida Attenborougha. Ta seria to jeden z jaśniejszych punktów sezonu. Czekam aż ktoś podokleja do paru scen twarz Jima Carrey''ego, trzeba przeszukać internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 00:11, Wipu napisał:

Abstrahując od KlK a przechodząc do Space Dandy''ego.
Oglądając ostatni odcinek a w szczególności drugą jego część:

Spoiler

zombie slice of dead


czułem się jakbym oglądał dokument Davida Attenborougha. Ta seria to jeden z jaśniejszych
punktów sezonu. Czekam aż ktoś podokleja do paru scen twarz Jima Carrey''ego, trzeba
przeszukać internet.


Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, że to właśnie te mniej poważne, a bardziej wariackie serie błyszczą na przełomie 2013/2014 ^^

Początkowo sądziłem, że SnK zdobędzie laur za 2013, ale hype porównywalny chyba tylko do SOA oraz negatywne moim zdaniem konsekwencje dla mangi nieźle mi ją obrzydziły...

ALL HAIL KILL LA KILL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 00:11, Wipu napisał:

Oczywiście że best girl, szczególnie na czwartym panelu: http://i1.ytimg.com/vi/IiefOJ1Li8c/maxresdefault.jpg

Strój w czasie ostatnich ataków również miała całkiem fajny. No i ten jej głos...

Dnia 02.02.2014 o 00:11, Wipu napisał:

Czekam aż ktoś podokleja do paru scen twarz Jima Carrey''ego, trzeba
przeszukać internet.

Brakuje tylko tego żeby zaczął gadać tyłkiem. Chociaż, jeszcze zostało sporo odcinków, więc wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 00:58, Arcling napisał:

Strój w czasie ostatnich ataków również miała całkiem fajny. No i ten jej głos...

Nonon win scenario

20140202010527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się