Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2014 o 14:15, qwerty5712 napisał:

Oglądał ktoś Shinsekai Yori? Dobre, to jest?

Nieco dziwne ale mimo tego ciekawe anime któremu warto dać przynajmniej szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:15, qwerty5712 napisał:

Oglądał ktoś Shinsekai Yori? Dobre, to jest?


Po obejrzeniu jakichś 5 odcinków myślałem, że nic gorszego w życiu nie oglądałem. Potem robi się jednak sporo lepiej, ale nie zmienia to faktu, że jest to anime fabularnie poszarpane, zanadto pospieszone w rozwoju akcji i dziwne w klimacie, miejscami nielogiczne, czy mające braki. Ale obejrzeć można, dla mnie dość solidne 7, choć znam osoby, które serię absolutnie uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 12:54, Outlander-pro napisał:

Steins;Gate Fuka Ryouiki no Déjà vu

> No i nie obejrzałem ponownie Steins;Gate. Zatrzymałem się na 13-tym odcinku i dalej
mi
> się nie chciało.Ponowne oglądanie nie dla mnie.

A ja sobie ostatnio zrobiłem rewatcha całej serii by sobie wszystko przypomnieć przed
filmem i jako, że jest to moja ulubiona seria emocje były prawie jak za pierwszym oglądaniem
:P Cholernie lubię te postaci i fabułę, naprawdę mnie to rusza. Co do samego filmu, lekkie
rozczarowanie, spodziewałem się czegoś lepszego, choć film oczywiście nie jest zły, myślę,
że jest bardzo dobry, ale po genialnej serii i rewelacyjnym specialu oczekiwania miałem
trochę wyższe ... myślę, że pomysł był niezgorszy i realizacja, ale rozwiązanie akcji
przyszło zdecydowanie zbyt szybko, było bardzo długie wprowadzenie, a potem nagle hop
siup i po sprawie. Ciekawostką jest też to, że animacja wcale nie była jakoś lepsza czy
bardziej szczegółowa w porównaniu do serii - a przecież kinówki zawsze są bardziej dopieszczone,
trochę dziwne.

No właśnie. Filmówka była taka zbyt retrospekcyjna, aczkolwiek przypomniała mi za co pokochałem ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:15, qwerty5712 napisał:

Oglądał ktoś Shinsekai Yori? Dobre, to jest?

Najlepsze anime zeszłego roku pomijając Monogatari. Ludzie hejtują bo dwóch chłopców jest ze sobą w związku przez dosłownie dwa odcinki. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:47, luzac napisał:

> Oglądał ktoś Shinsekai Yori? Dobre, to jest?
Najlepsze anime zeszłego roku pomijając Monogatari. Ludzie hejtują bo dwóch chłopców
jest ze sobą w związku przez dosłownie dwa odcinki. XD

Licząc Kill La Kill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:47, luzac napisał:

> Oglądał ktoś Shinsekai Yori? Dobre, to jest?
Najlepsze anime zeszłego roku pomijając Monogatari. Ludzie hejtują bo dwóch chłopców
jest ze sobą w związku przez dosłownie dwa odcinki. XD


To zdecydowanie najmniejszy minus tej serii tbh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 14:54, qwerty5712 napisał:

Licząc Kill La Kill?

Kill la Kill kończy się dopiero w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 17:37, FratelloAgito napisał:

> nie mogę doczekać się kiedy to wyjdzie ;)

Przecież OST już wyszedł :P I bodajże nawet w same święta.

Nawet ten co wcześniej nawet nie ukazał się w tv? Zaraz poszukam.

dobra akurat ten kawałek był chwilami w poprzednich odcinkach....
ale i tak szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario+Vampire: Season II End (-epilog)

Spoiler

A więc... podczas gdy matka Moki przebywała w jej ciele Tsukune podkochiwał się właśnie w Akashy myśląc że to Moka... a Moka cały czas przy tym była i wszystko bacznie obserwowała z FPP?
Awkward :| And more than just a little bit creepy O_O

Zakończenie było takie sobie - za pozytywne, za słodkie, za dużo przyjaźni, za mało śmierci (grupowe samobójstwo Dark Lords się nie liczy po tych wszystkich uśmiechach i tym całym "lets go together") itp. itd. Ogólnie jednak seria była sympatyczna i miała parę całkiem interesujących postaci oraz epickich momentów. Ciekaw jestem czy autor rzeczywiście przymierza się do drugiego sequela/spin-offa czy też "let''s save that story for another time" było jedynie taką formułką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2014 o 18:14, MisticGohan_MODED napisał:

Też z tych wszystkich ostów najbardziej podoba mi się ten kawałem i w tej wersji własnie
:]

I nie potrafię go znaleźć, właśnie w tej, czystej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamta wzmianka,

Spoiler

że Fairy Tale działało dalej z nowym liderem może być zapowiedzią kontynuacji. Oby tylko autor za bardzo nie przeciągał tego, jeśli taki naprawdę ma zamiar i to nie była tylko pusta wzmianka. Poza tym, serii przydałby się jakiś harem end!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się