Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2015 o 21:17, Zekzt napisał:

założyłem w końcu [wczoraj przed pójściem spać =P]

No, to nie taki znowu nowicjusz w temacie jesteś, to spoko, uzupełnij, to rzucę okiem, ale na razie też chętnie w ciemno mogę tytułami porzucać :)

Dnia 30.04.2015 o 21:17, Zekzt napisał:

Bakemonogatari - jedyny który wisi odłogiem z wymienionych w liście "do obejrzenia" :) /.../

No to elegancko, ja Kowboja szczerze kocham (ah ten soundtrack! mam nawet kupione OST :)), do Samuraja jakoś na razie przekonać się jednak nie mogłem (stanąłem gdzieś na 7 epie), ale kiedyś do niego wrócę.
Tak Ci zapodałem parę swoich ulubionych tytułów. Takiego Steins;Gate''a to oglądaj od razu, jak najszybciej - jak dla mnie najlepsza seria ever :D A poza tym jeśli chodzi o polecenia, to mów jakie gatunki Cię interesują, to chętnie coś doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 10:22, luzac napisał:

Poprzednia ekipa od MALgrapha is kill, ale pojawili się następcy: http://graph.anime.sc/


Nigdy nie slyszalem o MALgraph, ale ta stronka dosc ciekawa. Musialem kilkanascie minut odczekac, az mi zaladuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 10:22, luzac napisał:

Poprzednia ekipa od MALgrapha is kill, ale pojawili się następcy: http://graph.anime.sc/


Troszkę trwa nim stronka się załaduje, ale całkiem ciekawe - szczególnie te tabele ile anime / mangi z danego roku się obejrzało / przeczytało. No i te osiągnięcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to dziwne, tez sobie ją obadałem i mam odwrotne odczucia, bo u mnie działa zadziwiająco sprawnie.
Inna kwestia - macie adblocka ? Może spowolnienia wynikają z jakiś reklam/banerów które u mnie są zwyczajnie z automatu blokowane ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że jest kolejka zanim załaduje się nasz profil. I kto w tych czasach nie używa adblocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 14:19, Zekzt napisał:

Hmm a to dziwne, tez sobie ją obadałem i mam odwrotne odczucia, bo u mnie działa zadziwiająco
sprawnie.
Inna kwestia - macie adblocka ? Może spowolnienia wynikają z jakiś reklam/banerów które
u mnie są zwyczajnie z automatu blokowane ^^


Adblock, to pierwsze rozszerzenie, jakie instaluję w przeglądarce ^^
Wydaje mi się, że czas oczekiwania zależny jest od kolejki (stronka podaje, że potrzeba minimum 5 minut na jej przesunięcie) oraz zawartości profilu. Im ktoś bardziej skorumpowany, tym więcej danych do przeanalizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 14:22, SiDi napisał:

Pewnie chodzi o to, że jest kolejka zanim załaduje się nasz profil. I kto w tych czasach
nie używa adblocka?


Ja nie używam.:O

@Luzac

Dzięki za linka. Juz się martwiłem, że jak MALgraph umrze, to nie będzie gdzie popatrzeć na te wszystkie statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate / Stay Nigh: Unlimited Blade Works odc. 17

Jak zwykle wszystko stoi na wysokim poziomie, a dwie główne walki - panowie w lateksach i czarujące w podwójnym tego słowa znaczeniu panie - zostały zanimowane gnielanie. Gae Bolg to wygląda jak taktyczna atomówka ;]

Spoiler

Naturalnie szkoda Medei i Senseia, ale cóż począć - zbliżamy się do końca tej burdy, która mieni się piątą wojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate / Stay Nigh: Unlimited Blade Works odc. 17
Mnie się wydaje, czy

Spoiler

Archer jest równie OP jak Gilgamesh?



Ich skille wyglądają podobnie (oprócz tego, że
Spoiler

Archerowe

są wynikiem trace).

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate / Stay Nigh: Unlimited Blade Works odc. 17

Dnia 03.05.2015 o 18:34, Piciambeer napisał:

Mnie się wydaje, czy

Spoiler

Archer jest równie OP jak Gilgamesh?


Zapnij pasy, czeka się wspaniałą zabawa ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 18:34, Piciambeer napisał:

Fate / Stay Nigh: Unlimited Blade Works odc. 17
Mnie się wydaje, czy

Spoiler

Archer jest równie OP jak Gilgamesh?


[m-G.]


Powiedzmy, że tak. Jeżeli nie chcesz sobie psuć zabawy spoilerami to o więcej nie pytaj ;)

P.S. Czekam teraz na post od Karharot''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie z innej bajki:

Pamiętam, że kilka miesięcy temu padały tutaj pozytywne opinie gdy zaczęło wychodzić Shingeki no Bahamut, ale jak seria wypadła w ocenach końcowych? Widziałem próbki animacji i jest naprawdę piękna, ale czy warto to nadrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 22:00, Alamut napisał:

Pamiętam, że kilka miesięcy temu padały tutaj pozytywne opinie gdy zaczęło wychodzić
Shingeki no Bahamut, ale jak seria wypadła w ocenach końcowych? Widziałem próbki
animacji i jest naprawdę piękna, ale czy warto to nadrobić?

Jak najbardziej warto.

@Gintama
Coś się zmieni czy przez 200 odcinków będe oglądał to w formie jeden odcinek jedna historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 22:22, koale napisał:

@Gintama
Coś się zmieni czy przez 200 odcinków będe oglądał to w formie jeden odcinek jedna historia?

Ta seria działa mniej więcej tak:
- kilkadziesiąt odcinków mniej lub bardziej durnowatych skeczów
- kilkanaście odcinków poważnej i naprawdę wciągającej fabuły + to, że z pozoru losowe historie pomału splatają się w epicką i dramatyczną opowieść, na której bazuje świat Gintamy
- kilkadziesiąt odcinków mniej lub bardziej durnowatych skeczów
- i tak w kółko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 21:17, Inferno0009 napisał:

Powiedzmy, że tak. Jeżeli nie chcesz sobie psuć zabawy spoilerami to o więcej nie pytaj ;)

P.S. Czekam teraz na post od Karharot''a

Why? Mnie proszę w to nie wciągać. Wypaliłem się ostatnio dyskusją na temat Gila, nie chce mi się tak szybko wchodzić w następne rozważania na temat jeszcze jednego faceta za którym nie przepadam ;P

Z innej beczki - wyszedł 46 chapter Gate (nie mogę zrozumieć czemu tak mało osób to czyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 23:31, Alamut napisał:

- kilkanaście odcinków poważnej i naprawdę wciągającej fabuły + to, że z pozoru losowe
historie pomału splatają się w epicką i dramatyczną opowieść, na której bazuje świat
Gintamy

Miałem nadzieje, że coś takiego ktoś napisze ;D

Te pierwsze kilkadziesiąt skeczowych odcinków to bardziej dziesiąt czy naście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 11:38, koale napisał:

Te pierwsze kilkadziesiąt skeczowych odcinków to bardziej dziesiąt czy naście?

Hm... Trudno mi powiedzieć... W anime te slapstickowe odcinki działały mi na nerwy, więc uznałem je za marnowanie czasu i się całkowicie na mangę przerzuciłem xD

Tutaj jest znowu tendencja 10 chapterów niepowiązanego bullshitu,20 chapterów komediowego arcu, a potem 20-30 czegoś porządnego. Tyle że nawet w poważnych historiach strony taka jak ta:
http://a.mfcdn.net/store/manga/551/25-215.0/compressed/12.jpg
Wymieszane są z czymś takim:
http://a.mfcdn.net/store/manga/551/26-222.0/compressed/15.jpg

Specyficzna seria jednym słowem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się