Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 12:42, Latniak napisał:

Chce dopowiedzieć, że "gra" po time skipie jest już na troszkę innym poziomie... jest, jakby
to powiedzieć, dojrzalsza, no i bardziej ryzykowna.


i troche bardziej nudna :P Light po tych kilku latach zamiast zmądrzeć to chyba zgłupiał :/ a koniec z pewnością zaskakujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:04, JaMES` napisał:

i troche bardziej nudna :P Light po tych kilku latach zamiast zmądrzeć to chyba zgłupiał :/
a koniec z pewnością zaskakujący


Całkiem możliwe, że zgłupiał. Przecież przez te kilka lat wszyscy jedli mu z ręki. Nie miał żadnych wrogów, to się nie rozwijał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:16, JaMES` napisał:

nom :) nareszcie coś zaczelo sie dziac, nareszcie dostaja w dupe, jakas odmiana od ciaglych
power-upow i rozwalania wrogow pod wplywem emocji :P
chociaz chcialbym zeby teraz WIchigo wrócił i gula Ullquiorrze zrobił ;)


Kolejny czapter i widać że Kurosaki bez maski jest nikim ;p Wszsycy dostają równo w dupe... no może tylko ishida pomoże trochę renjiemu.
No i nie wiadomo co Grimjaw robi u Inoue...

OP jak zwykle robi wymiot ;) Tyle sie dzieje w tych ostatnich czapterach ze ciężko za akcja nadążyć ;)

W naruto fajna zabawa, Sasuke ma chyba jeszcze wiele do pokazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:42, Latniak napisał:

Kolejny czapter i widać że Kurosaki bez maski jest nikim ;p Wszsycy dostają równo w dupe...
no może tylko ishida pomoże trochę renjiemu.
No i nie wiadomo co Grimjaw robi u Inoue...


nom, ciekawe
z jednej strony chcialbym zeby wszyscy po dupie dostaliu, a z drugiej ichigo moglby w koncu cos pokazac
ciekaw jestem co to za ciemnosc go ogarnela

Dnia 22.04.2007 o 21:42, Latniak napisał:

OP jak zwykle robi wymiot ;) Tyle sie dzieje w tych ostatnich czapterach ze ciężko za akcja
nadążyć ;)


standard ;] a to dpiero poczatego tego arc :D

Dnia 22.04.2007 o 21:42, Latniak napisał:

W naruto fajna zabawa, Sasuke ma chyba jeszcze wiele do pokazania.


z pewnoscia, naruto moglby sie czegos nauczyc, bo jak na razie to on zadnej z poteznych technik uzywac nie moze bo wszystkie sa nibezpieczne dla niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 11:50, JaMES` napisał:

z pewnoscia, naruto moglby sie czegos nauczyc, bo jak na razie to on zadnej z poteznych technik
uzywac nie moze bo wszystkie sa nibezpieczne dla niego ...


Zapewne skończy się tak, że Naruto nie wytrzyma presji i wyskoczy mu 5 ogonek... tylko, że wtedy może (albo nawet na pewno) zginie ktoś, kto nie powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiadomo, ale juz sie pojawil nowy chapter OP i to wlasnie w odniesieniu do niego mowilem o Brooku

poza tym wyszedł też GANTZ, nareszcie cos nowego, a nie gwałty na obcych, zastanawialem sie co sie dzialo z Vampirami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Hyperze puszczali Full Metal Alchemist. Co sądzicie o tym anime? Moim zdaniem jest świetne choć końcówka trochę nudna i przeciągana. Podobno 6 maja na antenie Hypera ma być wyemitowany film zamykający serial. Czekam z niecierpliwością bo zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMA jest nawet fajne - film tez dobry - aczkolwiek nie oglądać przed obejrzeniem serii - manga też dobra ale się nieco różni od serii TV - ogólnie dobre =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz takie pytanie - mam trochę wolnego czasu i nie wiem co oglądać xD Zastanawiam się między Death Note a .hack//Roots (lub //SIGN - tutaj również, które lepsze na początek? ;p), co polecacie? Jeśli to w czymś pomoże, to jestem wiernym fanem Hellisnga i Neon Genesis Evangelion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio oglądam Eureka Seven i narazie się sprawuje dość ok - chociaż dopiero 3 odcinki czy cztery. Polecam Trigun aczkolwiek to klimaty Cowboy Bebopa lekko śmieszne, bardzo poważne. Jeśli chodzi o DH i .hack ... hmmm death note znam z mangi i filmu - jak jest z anime nie wiem ale na razie mi się nie chce bo jestem na świeżo z tą historią ;) co do .hack - wiem tylko o czym to jest - jakie się nie wypowiem. Mogę polecić jakoś Basilisk ewenualnie jeśli wampiry lubisz to Trinity Blood =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Death Note, też jestem fanem Hellsinga i Evangeliona więc mogę ci polecić DN z czystym sercem ;) a .hack//Roots to raczej kolejny odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:39, Lucas016 napisał:

Zdecydowanie Death Note, też jestem fanem Hellsinga i Evangeliona więc mogę ci polecić DN z
czystym sercem ;) a .hack//Roots to raczej kolejny odgrzewany kotlet.


Death Note też chyba jesteś fanem sądząc po avatarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:41, mefjak napisał:

Death Note też chyba jesteś fanem sądząc po avatarze ;)

Nom, ostatnio jest to najlepsze anime jakie się ukazuje. Co do Triguna, też polecam bo to klasyka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anime nie oglądałem - ale się kiedyś zabiorę... co do mangi - kieeedyś czytałem i pomyślałem że fajnie by było poczytać w tomikach - i co? będzie na polskim rynku =D haha jeszcze parę tytułów klasycznych bym chciał ale może się machnę i napisze do jpf''a =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:47, mefjak napisał:

anime nie oglądałem - ale się kiedyś zabiorę... co do mangi - kieeedyś czytałem i pomyślałem
że fajnie by było poczytać w tomikach - i co? będzie na polskim rynku =D haha

Też już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że do połowy maja sie ukaże. Kiedyś zaskoczyła mnie podobnie polska edycja FMA.
>jeszcze parę tytułów klasycznych bym chciał ale może się machnę i napisze do jpf''a =)
No jest kilka tytułów jak Bleach, One Piece etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 16:52, Lucas016 napisał:

Też już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że do połowy maja sie ukaże. Kiedyś zaskoczyła
mnie podobnie polska edycja FMA.

mam i czekam na kolejny tom =)

Dnia 28.04.2007 o 16:52, Lucas016 napisał:

No jest kilka tytułów jak Bleach, One Piece etc.

szczerze bleach może jeszcze jakoś tak niechętnie... One Piece oglądałem po niemiecku :P ale jakoś krecha mnie nie interesuje - ale może sie przekonam kiedyś ;) - a chciałbym żeby w końcu dokończyli Kenshina (wiem że to egmont:P) i fajnie jakby wydali Hunter X Hunter - bo jakoś mi się to fajnie czytało i oglądało =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:01, mefjak napisał:

mam i czekam na kolejny tom =)

ja też, też ma być w maju chyba^^

Dnia 28.04.2007 o 17:01, mefjak napisał:

szczerze bleach może jeszcze jakoś tak niechętnie... One Piece oglądałem po niemiecku :P

Jeszcze mi się Berserk przypomniał, super anime i manga też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:05, Lucas016 napisał:

Jeszcze mi się Berserk przypomniał, super anime i manga też.


co do tego tytułu to się zastanawiałem i wygrał basilisk =P berserk miał być następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się