Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 13:30, JAmamaPieCiTY napisał:

A oglondaliscie takie anime Afro samutai jak tak to na ile je oceniacie??


Chciałeś chyba zapytać, czy oglądaliśmy Afro Samurai? Widziałem pierwszy epizod i podziękowałem. Nie, że był zły, ale póki co mam co oglądać, więc wrócę do tej serii. Na razie wyszło tylko kilka epków, więc nie ma również obiektywnej recenzji. Jeśli widziałeś to podziel sie swoją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:46, greg_f napisał:

> A oglondaliscie takie anime Afro samutai jak tak to na ile je oceniacie??

Chciałeś chyba zapytać, czy oglądaliśmy Afro Samurai? Widziałem pierwszy epizod
i podziękowałem. Nie, że był zły, ale póki co mam co oglądać, więc wrócę do tej serii. Na razie
wyszło tylko kilka epków, więc nie ma również obiektywnej recenzji. Jeśli widziałeś to podziel
sie swoją opinią.

No ja właśnie nie oglądałem ale mam zamiar a teraz katuje DB GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:53, JAmamaPieCiTY napisał:

No ja właśnie nie oglądałem ale mam zamiar a teraz katuje DB GT.


Bez obrazy, kazdy ma gusta i gusciki ,ale GT to według mnie najgorsza część sagi DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:04, Alamut napisał:

Bez obrazy, kazdy ma gusta i gusciki ,ale GT to według mnie najgorsza część sagi DB.


Co nie zmienia faktu, ze można zobaczyć, co nie? Prawdziwy fan nawet chałę przeżuje :)
Jeśli zaś chodzi o Bleach, to jestem zły... od 123 odcinka są praktycznie same fillery :\ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z pewnym listem Animanda oraz Kuro-Hana zaprzestały dalszego wydawania czyt. subowania oraz udostępniania dalszych odcinków serii Death Note ;p

Jak wiadomo udało się wydać Kuro-Hanie 35 odcinków z 37 ;p
Czyli niestety ale przez pewne <tu przeklina ich i ich rodziny> nie obejrzymy ostatnich 2 odcinków z napisami :/

Mam nadzieje ,że jednak wyjdą te odcinki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach tak sobie krarzy wokol glownego watku ale dlatego bo manga dopiero powstaje... i tak nawet nie byly zle te bleachowe fillery (przynajmniej w porownaniu do Naruto ktrory mil tek dene te fillery i w takiej ilosci ze poprotu zal...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 01:11, lukasz11111 napisał:

Jak ja nienawidze anime. Moze dlatego, ze nie wyszło całkiem sopolonizowane.

A co to za różnica? xO Poza tym, ja jakoś nie widzę polonizacji niektórych anime... Już w przypadku angielskiej wersji tracą bardzo dużo do japońskiego oryginału. A co dopiero po spolszczeniu.

btw. Wie ktoś może jak to jest z Ergo Proxy? Bo ile stron, tyle opinii dot. ilości odcinków >.< Nie mogę nigdzie znaleźć odcinka #23, kilka strona podaje że seria zakończyła się na #22, ale taka Wikipedia mówi o odcinku #23 "Proxy/deus ex machina" "(代理人/deus ex machina)"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tym info oburzony. Cholera, tylko 2 odc zostały :| Ale zawsze można po jap obejrzeć, a na pewno zacząć się tego języka uczyć :D

BTW oglądaliście już Devil May Cry Anime? Naprawdę fajne, klimatem troszkę Hellsinga przypomina, no i jest w HD ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:53, tykus napisał:

BTW oglądaliście już Devil May Cry Anime? Naprawdę fajne, klimatem troszkę Hellsinga przypomina,
no i jest w HD ;D

Aargh, gdzie to można dostać i czemu ja nic o tym nie wiem? xO No nieee... Jedna z moich ulubionych gier, w dodatku "w klimacie Hellsinga", którego to za absolutne mistrzostwo uważam... omfg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:58, Mashivi napisał:

Aargh, gdzie to można dostać i czemu ja nic o tym nie wiem? xO No nieee... Jedna z moich ulubionych
gier, w dodatku "w klimacie Hellsinga", którego to za absolutne mistrzostwo uważam... omfg!


Na razie wyszedł tylko pierwszy epek, linki do torrentów mógłbym podać, ale nie chcę się narażać inkwizycji :P

A Ergo Proxy ma 23 odcinki, tak jest na stronie Anime Gate, jest też do pobrania na mojej ulubionej stronce (najpóźniej w połowie czerwca ma być 1-5 na dvd, ja tam spokojnie czekam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:49, Mashivi napisał:

> Jak ja nienawidze anime. Moze dlatego, ze nie wyszło całkiem sopolonizowane.
A co to za różnica? xO Poza tym, ja jakoś nie widzę polonizacji niektórych anime... Już w przypadku
angielskiej wersji tracą bardzo dużo do japońskiego oryginału. A co dopiero po spolszczeniu.


Jedyne Anime które oglądałem to cos tam Alchemist. o jakimś alfonso i jego bracie. Chyba wiesz o co chodzi? A poza tym wystarczająco dużo czytania w szkole na TV mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:18, greg_f napisał:

Jeśli zaś chodzi o Bleach, to jestem zły... od 123 odcinka są praktycznie same fillery :\ masakra

Chyba trochę się zagalopowałeś. Fillerami są dwa ostatnie odcinki (128 i 129) i są to pierwsze epizody nie opierające się na mandze od czasów odcinka 109. Niestety przez kilka następnych tygodni trzeba będzie zadowolić się tym, co wymyślili scenarzyści ze studia Pierrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:04, Alamut napisał:

> No ja właśnie nie oglądałem ale mam zamiar a teraz katuje DB GT.

Bez obrazy, kazdy ma gusta i gusciki ,ale GT to według mnie najgorsza część sagi DB.

Według mnie też ale mus to mus i dodam , że rysowana przez innego autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:53, tykus napisał:

BTW oglądaliście już Devil May Cry Anime? Naprawdę fajne, klimatem troszkę Hellsinga przypomina,
no i jest w HD ;D


Właśnie skończyłem :) I co prawda pierwszy epek Hellsinga bardzije mi sie podobał gdy go oglądałem. To DMC też zapowiada się całkiem ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 25.06.2007 Hyper wyemituje Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa, więc ci co nie widzieli mają okazje zobaczyć, oczywiście reszta też.
A 26.06.2007 idzie pierwszy odcinek FMA :]

Klimat Hellsinga co ? Muszę obadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać 1 odcinek DMC i muszę powiedzieć ,że normalnie bomba :D
Klimat rzeczywiście jak z Hellsinga ,którego uwielbiam :D

Anime DMC to idealna alternatywa dla fanów Hellsinga ,którzy czekają już na 4 ep z serii OAV :D
Polecam bo warto :D

/seria ma 12 odcinków tak ? Wiadomo już kiedy następny ep ? :D

20070616154846

20070616154905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się