Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 00:04, Vaxinar napisał:

Chyba się zapędziłem. :D

Że tak powiem, witaj po Ciemnej&Schizolskiej Stronie wyobraźni :-] Hehe pomysł brzmi smakowicie, ale czyż tego właśnie nie robią w najnowszych tomikach szturmując Londyn i rozprawiając się zarówno z wampirycznym Waffen SS jak i Angielskimi cywilami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zobaczyłem pierwszy epizod Devil May Cry. Ogólne, pierwsze wrażenie jest dobre. Dante jest wystylizowany na DMC3 i to mi się podoba :) Akcja wartka, kreska też niczego sobie tylko wydaje mi się, że jest taki troszkę za cukierkowy... Większość akcji dzieje się w dzień, no i Patty... Ominąłem jakiś rozdział? Skąd ona się wzięła?
Preview odcinka 2 zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że zabierze się za niego również jakaś znana fansub-group, bo to co jest teraz, to... szkoda gadać. Seria zapowiada się dobrze, ma klimat troszkę zbliżony do HS, więc to też jest plus. Na ANSI są napiski Tykusa.Dobra robota :)

Oglądałem również 10 epek Seirei no Moribito i mogę stwierdzić, że jest jak dla mnie na razie bezkonkurencyjne. Polecam tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 08:28, Hubi Koshi napisał:

Że tak powiem, witaj po Ciemnej&Schizolskiej Stronie wyobraźni :-] Hehe pomysł brzmi smakowicie,
ale czyż tego właśnie nie robią w najnowszych tomikach szturmując Londyn i rozprawiając się
zarówno z wampirycznym Waffen SS jak i Angielskimi cywilami ??


Eeee, ale to nie tak miało trochę wyglądać jednak. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 00:04, Vaxinar napisał:

Mimo wszystko dalej obstaję przy zdaniu, że jeszcze lepiej byłoby, gdyby wszyscy pod sztandarami
papieża niszczyli niewiernych... BUhehehehe
Wyobrażasz to sobie? Taka nowa Inkwizycja, coś jak faceci w czerni, ale wiesz dla wiary.
Chyba się zapędziłem. :D


Nie wiem jak daleko jesteś w czytaniu Hellsinga, ale przyjmując SPOILER, że gdyby biskup Maxwell nie został pożarty przez zombi to 13 Kongregacja Watykańska mogłaby poprowadzić krucjatę zwołaną przeciw Waffesn SS "Wampir" także przeciwko protestantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:49, MisticGohan_MODED napisał:

/seria ma 12 odcinków tak ?


Tak

Dnia 16.06.2007 o 15:49, MisticGohan_MODED napisał:

Wiadomo już kiedy następny ep ? :D


Narazie nie. Mam głęboką nadzieję, że wkrótce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile dziewczyn ma GramSajty o anime i mandze?? Co szukam to sami faceci ( bez urazy,PS: jestem jednym z nich xD ), a chciałbym pogadać z jakąś dziewczyną która ma podobne zainteresowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:06, Ghoster7 napisał:

Zastanawiam się ile dziewczyn ma GramSajty o anime i mandze?? Co szukam to sami faceci ( bez
urazy,PS: jestem jednym z nich xD ), a chciałbym pogadać z jakąś dziewczyną która ma podobne
zainteresowania :(

No to spider-lady. Chyba Olga2468 lubi. Znaczy Death Note''a, a czy inne to nie wiem. No i ze mną możesz pogadać, ja jestem bezpłciowy jak teletubiś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:08, greg_f napisał:

Na ANSI są napiski Tykusa.Dobra robota :)

Za suby ponoć bierze się Kuruoshi Anime, ale jakoś jeszcze nic nie zrobili. BTW mam nadzieję, że żadnych zastrzeżeń nie było :) Dziś doszło synchro pod [S^M] 704x396 :)

Dnia 20.06.2007 o 09:08, greg_f napisał:

Oglądałem również 10 epek Seirei no Moribito i mogę stwierdzić, że jest jak dla mnie na razie
bezkonkurencyjne. Polecam tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć.

Troszkę nieobeznany jestem xD O co konkretnie chodzi w tym tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:06, Ghoster7 napisał:

Zastanawiam się ile dziewczyn ma GramSajty o anime i mandze??

Jeszcze tak sobie przypomniałem o Fumiko, tylko ona ma teraz sesję więc raczej z nią nie pogadasz ;P

@tykus
Nawet niezłe jest to Seirei no moribito , sam oglądam. Mi to przypomina takie jeszcze inne anime 12 królestw. W ogóle kreska jest bardzo dobra i historia nie błaha. Mi się podoba główna bohaterka czyli Balsa, jeju jak ona wywija tą włócznią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:13, tykus napisał:

Troszkę nieobeznany jestem xD O co konkretnie chodzi w tym tytule?


Akcja dzieje się w starożytnej Japonii. Balsa jest wojowniczką, która przyrzekła ochronić drugiego księcia przed smiercią. "Wielcy uczeni" wyczuli złą moc w księciu i postanowili go "unicestwić" :] to tyle, żeby się obeszło bez spilerów :] Nie ma shounen, nie ma ecchi - bardzo poważne anime o niebanalnej fabule.

@Lucas016 >> oj wywija, wywija :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:19, Lucas016 napisał:

> Zastanawiam się ile dziewczyn ma GramSajty o anime i mandze??
Jeszcze tak sobie przypomniałem o Fumiko, tylko ona ma teraz sesję więc raczej z nią nie pogadasz
;P


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... nie wie ktoś o co chodzi z "Samurai Champloo''''? Wiecie, niezbyt jestem obeznany z anime. Czy jest to w Polsce? Jak tak to kto to dystrybuuje? No i najważniejsze o co w tym biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:34, shinian napisał:

> /seria ma 12 odcinków tak ?

Tak

> Wiadomo już kiedy następny ep ? :D

Narazie nie. Mam głęboką nadzieję, że wkrótce:P

Dzięki ,ale już wcześniej zdążyłem sobie odpowiedzieć na wszystkie pytania :>
Jak coś to na poprzedniej stronie podałem link z wszelkim info ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:47, vansatan napisał:

eee... nie wie ktoś o co chodzi z "Samurai Champloo''''? Wiecie, niezbyt jestem obeznany z
anime. Czy jest to w Polsce? Jak tak to kto to dystrybuuje? No i najważniejsze o co w tym biega?


Nie wiem o co w tym biega, ale w Polsce wydaje to Anime Gate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie obejrzałem anime nawiązujące do Nieśmiertelnego i muszę powiedzieć, że całkiem niezłe. Dużo akcji, ładna kreska i dobra muzyka. O ile dobrze kojarzę, to robili to twórcy Ninja Scrolla. 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:55, tomfelton11 napisał:

Najlepszy jest Dragon Ball i Shaman King...

Na początek i rozgrzewkę jak najbardziej, ale potem stoi przed tobą cała masa jeszcze ciekawszych i bardziej rozbudowanych tytułów :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się