Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2011 o 01:17, Hubi_Koshi napisał:

Stało się, obejrzałem pierwszy odcinek Fate/Zero i... w sumie nie jest tak źle, tak długo jak nie włączam wyobraźni i nie myślę za wiele nie jest źle...

Na całe szczęście twórcy nie odczuli potrzeby wyżycia się na widzach i nie zaszaleli przy animacjach z piwnicy Zoukena...
A co do oglądania F/Z to z pewnością nie pożałujesz :) duży

Spoiler

Do scen z dogfightem Berserkera i Gilgamesha czy drogowym pojedynkiem Saber z Riderem co prawda jest jeszcze daleko ale moment w którym Rider swoim wyzwaniem zgromadzi 5 Servantów w jednym miejscu jest tuż tuż ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:34, Karharot napisał:

Na całe szczęście twórcy nie odczuli potrzeby wyżycia się na widzach i nie zaszaleli
przy animacjach z piwnicy Zoukena...

Tego się właśnie bałem, teraz z niecierpliwością/przerażeniem czekam na wyczyny Psychopatycznego Dzieciobójczego Duetu...

Dnia 03.10.2011 o 01:34, Karharot napisał:

A co do oglądania F/Z to z pewnością nie pożałujesz :) duży

Spoiler

Do scen z dogfightem
Berserkera i Gilgamesha czy drogowym pojedynkiem Saber z Riderem co prawda jest jeszcze
daleko ale moment w którym Rider swoim wyzwaniem zgromadzi 5 Servantów w jednym miejscu
jest tuż tuż ;P


Spoiler

Czekaj jak to określiło tvtropes?
"His original plan to gather all the Servants in one spot, offer them the chance to rule alongside him, and if they refused, duke it out with all of them at once."
Alexander sam w sobie jest wart obejrzenia Fate/Zero XD Rozwaliły mnie komentarze na youtube do trailera z nim "Bro Iskandar is Bro" "I''m coming King of Bros, do you have enough friends in stock"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:38, Hubi_Koshi napisał:

Tego się właśnie bałem, teraz z niecierpliwością/przerażeniem czekam na wyczyny Psychopatycznego Dzieciobójczego Duetu...

Tyaaaa...

Spoiler

Przynajmniej ci dwaj w miarę szybko dostaną na co zasłużyli.

Dnia 03.10.2011 o 01:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Czekaj jak to określiło tvtropes?
"His original plan to gather all the Servants in one spot, offer them the chance to rule alongside him, and if they refused, duke it out with all of them at once."


Spoiler

Yup. Jak się możesz domyśleć Gilgamesh będzie wprost zachwycony zaproszeniem XD

Dnia 03.10.2011 o 01:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Alexander sam w sobie jest wart obejrzenia Fate/Zero XD


Spoiler

Coś czułem że jest wystarczająco zwichrowany aby Ci się spodobać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:47, Karharot napisał:

Tyaaaa...

Spoiler

Przynajmniej ci dwaj w miarę szybko dostaną na co zasłużyli.


Spoiler

YAAAY... swoją drogą przypomnij kim jest Servant z tego duo, z tego co pamiętam był związany z Joanną D''Arc a akurat gram sobie teraz w drugie Age of Empires

Dnia 03.10.2011 o 01:47, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Jak się możesz domyśleć Gilgamesh będzie wprost zachwycony zaproszeniem XD


Spoiler

Zdecydowanie nie mogę się tego spotkania doczekać XD

Dnia 03.10.2011 o 01:47, Karharot napisał:

Spoiler

Coś czułem że jest wystarczająco zwichrowany aby Ci się spodobać ;P


Spoiler

Spodobać? Ten facet to 2 metry czystej skoncentrowanej fuzji Rakana i Nanohy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

YAAAY... swoją drogą przypomnij kim jest Servant z tego duo, z tego co pamiętam był związany z Joanną D''Arc a akurat gram sobie teraz w drugie Age of Empires


Spoiler

Gilles de Rais.

Dnia 03.10.2011 o 01:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Spodobać? Ten facet to 2 metry czystej skoncentrowanej fuzji Rakana i Nanohy XD


Spoiler

Rakana mogę zrozumieć ale Nanohy??! Ani nie tworzy sobie haremu, ani nie ma gadającej broni a w jego wykonaniu befriendowanie może nastąpić jedynie przed pójściem na całość (bo po fakcie nie ma już czego befriendować) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:55, Karharot napisał:

Spoiler

Gilles de Rais.


Spoiler

[look na wiki] Ah, jakiś mało istotny cienias.

Dnia 03.10.2011 o 01:55, Karharot napisał:

Spoiler

Rakana mogę zrozumieć ale Nanohy??! Ani nie tworzy sobie haremu, ani nie ma gadającej
broni a w jego wykonaniu befriendowanie może nastąpić jedynie przed pójściem
na całość (bo po fakcie nie ma już czego befriendować) ;P


Spoiler

No Co! Nie na darmo nazywają go King of Bros! Kiedy ten facet cię Zbefrienduje to już nie ma odwrotu XD A tak w ogóle ciekaw jestem Dream Cycle Waver''a naprawdę chcę zobaczyć wyczyny Alexandra zanimowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:59, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[look na wiki] Ah, jakiś mało istotny cienias.


Spoiler

Heh XD
Niestety najprawdopodobniej przynajmniej kilka setek dzieci postrzegało go przed śmiercią zupełnie inaczej :/

Dnia 03.10.2011 o 01:59, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No Co! Nie na darmo nazywają go King of Bros! Kiedy ten facet cię Zbefrienduje to już nie ma odwrotu XD


Spoiler

W jego wykonaniu zbefriendowanie polega zazwyczaj na rozjechaniu kogoś rydwanem i o ile dobrze pamiętam jedyna osoba która to doświadczenie przeżyła była zbyt szurnięta aby wyciągnąć z niego jakiekolwiek wnioski XD

Dnia 03.10.2011 o 01:59, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A tak w ogóle ciekaw jestem Dream Cycle Waver''a naprawdę chcę zobaczyć wyczyny Alexandra zanimowane.


Spoiler

Ja tam wolę zobaczyć co on będzie wyrabiał w czasach obecnych i ponabijać się z bólów głowy o które to przyprawi Wavera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 02:07, Karharot napisał:

Spoiler

Niestety najprawdopodobniej przynajmniej kilka setek dzieci postrzegało go przed śmiercią
zupełnie inaczej :/


Spoiler

Indeed, ciekawi mnie czemu w Fate/Zero jest taki zniekształcony i mam szczerą nadzieję że on i jego Master zostaną zamordowani w sposób brutalny :-3 Swoją drogą gdy Waver budzi się u tej rodziny i wchodzi do jadalni to coś tam w wiadomościach chyba mówią o morderstwach dzieci, to sprawka Mastera Castera?

Dnia 03.10.2011 o 02:07, Karharot napisał:

Spoiler

W jego wykonaniu zbefriendowanie polega zazwyczaj na rozjechaniu kogoś rydwanem i
o ile dobrze pamiętam jedyna osoba która to doświadczenie przeżyła była zbyt szurnięta
aby wyciągnąć z niego jakiekolwiek wnioski XD


Spoiler

Ech ta współczesność, nikt nie potrafi dobrego mocnego befriendowania docenić... heh w jednej z rozmów na DevArtci wpadły mi do głowy pomysł że jakiś gość zaiwanił Alexandrowi alkohol kiedy był u swej wnuczki, no więc Dziadek i Wnuczka ruszyli w pościg, gość wieje samochodem a oni za nim na rydwanie, przy czym wnuczka (którą jest Nanoha) siedzi dziadkowi na ramieniu i celuje z Raging Heart do samochodu jak z bazooki XD

Dnia 03.10.2011 o 02:07, Karharot napisał:

Spoiler

Ja tam wolę zobaczyć co on będzie wyrabiał w czasach obecnych i ponabijać się z bólów
głowy o które to przyprawi Wavera ;P


Spoiler

Taaak to też będzie rozkoszny widok "I have a package for... Sir King of Conquerors Alexander...?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Indeed, ciekawi mnie czemu w Fate/Zero jest taki zniekształcony i mam szczerą nadzieję że on i jego Master zostaną zamordowani w sposób brutalny :-3

Dziwię się że jeszcze sobie tego nie zaspoilerowałeś, byłem przekonany że zdążyłeś sobie popsuć wszystkie niespodzianki w F/Z ;P

Dnia 03.10.2011 o 16:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą gdy Waver budzi się u tej rodziny i wchodzi do jadalni to coś tam w wiadomościach chyba mówią o morderstwach dzieci, to sprawka Mastera Castera?


Spoiler

Tak.

Dnia 03.10.2011 o 16:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ech ta współczesność, nikt nie potrafi dobrego mocnego befriendowania docenić... heh w jednej z rozmów na DevArtci wpadły mi do głowy pomysł że jakiś gość zaiwanił Alexandrowi alkohol kiedy był u swej wnuczki, no więc Dziadek i Wnuczka ruszyli w pościg, gość wieje samochodem a oni za nim na rydwanie, przy czym wnuczka (którą jest Nanoha) siedzi dziadkowi na ramieniu i celuje z Raging Heart do samochodu jak z bazooki XD


Spoiler

<Too much weirdness, system emergency shutdown in progress>

Dnia 03.10.2011 o 16:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaak to też będzie rozkoszny widok "I have a package for... Sir King of Conquerors Alexander...?"


Spoiler

“…Excuse me? Is this Mackenzie’s house?”
“Yeah. This is the name of the owner of this house.”
“……Then, who is…..Sir King of Conquerors Alexander…?”
“I am he.”
“……Ah, ah. Err… I see. Ah, haha……ah. Then can you sign over here?”
“Sign? Alright……done!”
“Thank you very much. So-sorry for disturbing.”
“Hmm. No problem at all.”
XDXDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:42, Karharot napisał:

Dziwię się że jeszcze sobie tego nie zaspoilerowałeś, byłem przekonany że zdążyłeś sobie
popsuć wszystkie niespodzianki w F/Z ;P

Cóż uznałem że jak na razie wiem dość, pospoileruje sobie później, mam przecież jeszcze sporo czasu na to ^^

Dnia 03.10.2011 o 16:42, Karharot napisał:

Spoiler

<Too much weirdness, system emergency shutdown in progress>


Spoiler

Weird? Oh Come on! To co ty w takim razie na Emiya Clan, Shirou mającego ponad 12 żon z Sekirei i Nasuverse i ponad 20 dzieciaków XD

Dnia 03.10.2011 o 16:42, Karharot napisał:

Spoiler

“…Excuse me? Is this Mackenzie’s house?”
“Yeah. This is the name of the owner of this house.”
“……Then, who is…..Sir King of Conquerors Alexander…?”
“I am he.”
“……Ah, ah. Err… I see. Ah, haha……ah. Then can you
sign over here?”
“Sign? Alright……done!”
“Thank you very much. So-sorry for disturbing.”
“Hmm. No problem at all.”
XDXDXD


Exactly! Tego też się nie mogę doczekać, Alexander to Walking Talking Crowning Moment of Awesome&Hilarious.
Btw. jest już skanlacja Negimy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tylko oglądać to najlepiej najpierw anime Fate/Stay Night potem film Unlimited Blade Works a potem zabierz się za obecnie emitowane Fate/zero. Polecam też jednak zainteresowanie się grą F/SN bo jest naprawdę dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:43, Fallen-Death napisał:

Hejo mam pytanie w jakiej kolejnosci oglodac Fate? Obecenie jestem na fate/stay night

Fate/Stay Night, Unlimited Blade Works, Fate/Zero. Chociaż lepiej by było gdybyś przeszedł grę Fate/Stay Night, ale do oglądania Fate/Zero wystarczy ci Fate/Stay Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:47, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Weird? Oh Come on! To co ty w takim razie na Emiya Clan, Shirou mającego ponad 12 żon z Sekirei i Nasuverse i ponad 20 dzieciaków XD


<Bzzzt... *crack*... pssssshhh...>

Dnia 03.10.2011 o 16:47, Hubi_Koshi napisał:

Btw. jest już skanlacja Negimy ^^

Wiem, już czytałem ale w tym chapku nie było nic co bym chciał skomentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:51, Karharot napisał:

<Bzzzt... *crack*... pssssshhh...>

Hmm... Need More Weirdness, let''s start with this
http://www.youtube.com/watch?v=aYAGB11YrSs&feature=player_embedded

Dnia 03.10.2011 o 16:51, Karharot napisał:

Wiem, już czytałem ale w tym chapku nie było nic co bym chciał skomentować ;)

[przypomina sobie o czym był chapek] Taaa... Jaaasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:43, Fallen-Death napisał:

Hejo mam pytanie w jakiej kolejnosci oglodac Fate? Obecenie jestem na fate/stay night

Najlepiej zabrać się za grę fate/stay night :P Jest dość długa, ale zdecydowanie lepsza od anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zacząłem się interesować tym tytułem po waszych gorących rozmowach tutaj. Mógłby ktoś napisać że się tak wyrażę genaologię zapoznania się z tym tytułem żeby się połapać co i jak tzn uwzględniając właśnie VN jak i mangi i anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:56, Meketh napisał:

Ja za to zacząłem się interesować tym tytułem po waszych gorących rozmowach tutaj. Mógłby
ktoś napisać że się tak wyrażę genaologię zapoznania się z tym tytułem żeby się połapać
co i jak tzn uwzględniając właśnie VN jak i mangi i anime.


Fate/Stay Night (VN) - odzwierciedla wszystkie wydarzenia z serii animowej Fate/Stay Night, filmu Unlimited Blade Works i przy okazji ma też trzeci route, Heaven''s Feel, który kontynuuje niektóre wątki z Fate/Zero.
Fate/Stay Night (anime) - pierwszy route (no, głównie pierwszy, trochę to wymieszali z innymi) VN-ki.
Unlimited Blade Works - drugi route z VN-ki. Strasznie skondensowany w porównaniu do oryginału ale nadal bardzo dobrze wykonany.
Fate/Zero - prequel dla Fate/Stay Night. Wypada znać Anime i/lub pierwszy route VN-ki. Choć znajomość Heaven''s Feel też nie zaszkodzi.
Fate/Hollow Ataraxia (VN) - kontynuacja dla Fate/Stay Night, dostępna w niepełnej wersji angielskiej (nie da się gry skończyć bez znajomości języka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2011 o 14:02, ziptofaf napisał:

Fate/Stay Night (VN) - odzwierciedla wszystkie wydarzenia z serii animowej Fate/Stay
Night, filmu Unlimited Blade Works i przy okazji ma też trzeci route, Heaven''s Feel,
który kontynuuje niektóre wątki z Fate/Zero.
Fate/Stay Night (anime) - pierwszy route (no, głównie pierwszy, trochę to wymieszali
z innymi) VN-ki.
Unlimited Blade Works - drugi route z VN-ki. Strasznie skondensowany w porównaniu
do oryginału ale nadal bardzo dobrze wykonany.
Fate/Zero - prequel dla Fate/Stay Night. Wypada znać Anime i/lub pierwszy route VN-ki.
Choć znajomość Heaven''s Feel też nie zaszkodzi.
Fate/Hollow Ataraxia (VN) - kontynuacja dla Fate/Stay Night, dostępna w niepełnej wersji
angielskiej (nie da się gry skończyć bez znajomości języka).


Domo Arigato ziptofaf san.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się