Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 14:46, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jest aż tak źle? Osobiście nigdy się tymi programami nie interesowałem bodaj jedyny który oglądałem kiedyś to chyba Szansa na Sukces, ale to stare i niemodne jest i w ogóle.


Spoiler

Ja telewizji nie oglądam już od lat (telewizor jest podłączony tylko dlatego że czasami używam konsoli) ale po tym na co czasem trafi człowiek na YouTube... Gate of Babylon and Kill ''Em All byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dnia 16.10.2011 o 14:46, Hubi_Koshi napisał:

I give you
imgbrd-grabber!
http://code.google.com/p/imgbrd-grabber/

Arigatou :) Z pewnością się przyda XD

Dnia 16.10.2011 o 14:46, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą, wyjście anime Persona 4 w końcu mnie pchnęło żeby w nią zagrać... w sumie całkiem przyjemnie się gra no i Izanagi Persona to czysty Badass!

Mnie póki co to anime niespecjalnie zachęca do czegokolwiek, ot taki sympatyczny przeciętniak który ma wielkie szanse stoczyć się w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 15:20, Karharot napisał:

Spoiler

Ja telewizji nie oglądam już od lat (telewizor jest podłączony tylko dlatego że czasami
używam konsoli) ale po tym na co czasem trafi człowiek na YouTube... Gate of Babylon
and Kill ''Em All byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.


Spoiler

Hmm to w sumie chyba lepiej dla mnie że nigdy nie załapałem bakcyla na te wszystkie Big Brothery i wszystko to co przyszło po nich, a telewizor faktycznie głównie do konsoli, no i tam coś na AXN albo Discovery obejrzeć.

Dnia 16.10.2011 o 15:20, Karharot napisał:

Arigatou :) Z pewnością się przyda XD

Use it Well Brother in Collectionism XD

Dnia 16.10.2011 o 15:20, Karharot napisał:

Mnie póki co to anime niespecjalnie zachęca do czegokolwiek, ot taki sympatyczny przeciętniak
który ma wielkie szanse stoczyć się w dół...

Nawet go nie obejrzałem, ale sama jego obecność jakoś mnie tak pchnęła by w końcu zagrać w czwórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 23:33, Piotrbov napisał:

Poszukuje jakiś kawał dobrego anime, ze starszych lat od 2003-2004 i starsze, pokroju Haibane Renmei ( właśnie skończyłem oglądać, gorąco polecam ) i inne.

Nie przypominam sobie niczego co by było zbliżone klimatem do Haibane Renmei ale może spodoba Ci się któraś z tych czterech serii - Gunslinger Girl, Last Exile, Genshiken lub Blue Gender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 01:19, Hubi_Koshi napisał:

The way it should be

Yup :) Choć trochę się spóźniłeś bo dzięki Twojemu znalezisku już wygrzebałem ten art ;P
Poniżej parę moich znalezisk z wczorajszej nocy :)
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_42/MadFeastoftheKings.jpg
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_42/IrisvielIriasvielSaber.jpg
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_42/SaberIrisviel.jpg

20111017125050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 12:52, Karharot napisał:

> The way it should be
Yup :) Choć trochę się spóźniłeś bo dzięki Twojemu znalezisku już wygrzebałem ten art
;P

Heh to przecież mojego znaleziska do tego nie potrzeba XD No, ale cieszę się że ci dobrze służy

Dnia 17.10.2011 o 12:52, Karharot napisał:

Poniżej parę moich znalezisk z wczorajszej nocy :)
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_42/MadFeastoftheKings.jpg

The Moe, The Badass and The Asshole XD

Dnia 17.10.2011 o 12:52, Karharot napisał:

Damn za każdym razem jak te sceny widzę przeklinam los za to że nie pozwolił

Spoiler

Iri i Kiritsugu przeżyć i stworzyć rodzinę z Illyą i Shirou T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 23:33, Piotrbov napisał:

Poszukuje jakiś kawał dobrego anime, ze starszych lat od 2003-2004 i starsze, pokroju
Haibane Renmei ( właśnie skończyłem oglądać, gorąco polecam ) i inne.

Heibane Renmei nie oglądałem, ale z innych gatunków mogę z czystym sercem polecić:
Top wo Nerae!, Hajime no Ippo, Perfect Blue, Detective Conan Movie 06 (a jak się spodoba to resztę filmów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:39, Hubi_Koshi napisał:

Heh to przecież mojego znaleziska do tego nie potrzeba XD No, ale cieszę się że ci dobrze służy

Na razie usiłuję go skłonić do masowego ściągnięcia dużej liczby obrazków na stronę, niestety jak dotąd byłem zmuszony zjechać z 999 artów do 500 i wygląda na to że to wciąż za dużo i się zwiesza :(

Dnia 17.10.2011 o 18:39, Hubi_Koshi napisał:

> http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_42/IrisvielIriasvielSaber.jpg
Damn za każdym razem jak te sceny widzę przeklinam los za to że nie pozwolił

Spoiler

Iri i Kiritsugu przeżyć i stworzyć rodzinę z Illyą i Shirou T_T


Spoiler

Kiritsugu byłby tam zbędny, lepsze wychowanie dziecku zapewniłaby Saber-kun ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:12, Karharot napisał:

Na razie usiłuję go skłonić do masowego ściągnięcia dużej liczby obrazków na stronę,
niestety jak dotąd byłem zmuszony zjechać z 999 artów do 500 i wygląda na to że to wciąż
za dużo i się zwiesza :(

Nom niestety to jest problem. Ja ściągałem arty po 600 na raz, zwyczajnie ustalałem 600 artów na jedna pokazaną stronę, dawałem Get this page a potem tylko Download.

Dnia 17.10.2011 o 20:12, Karharot napisał:

Spoiler

Kiritsugu byłby tam zbędny, lepsze wychowanie dziecku zapewniłaby Saber-kun ;P


Spoiler

[Myśli o tym jak Saber wychowała by Shirou] W sensie po jej treningu już byle co by go nie zabiło? Bo przeszedł to już... z setkę razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:32, Hubi_Koshi napisał:

Nom niestety to jest problem. Ja ściągałem arty po 600 na raz, zwyczajnie ustalałem 600 artów na jedna pokazaną stronę, dawałem Get this page a potem tylko Download.

Też tak usiłuję robić ale póki co przy ilości obrazków większej niż 200 pojawia się jedynie okienko z postępem i wszystko na tym zamiera :(

Dnia 17.10.2011 o 20:32, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Kiritsugu byłby tam zbędny, lepsze wychowanie dziecku zapewniłaby Saber-kun ;P


Spoiler

[Myśli o tym jak Saber wychowała by Shirou] W sensie po jej treningu już byle co by go nie zabiło? Bo przeszedł to już... z setkę razy?


Naaah. Saber to nie Evangeline :) Myślę że gdyby wychowywała Shirou jak swojego giermka to nawet nie najgorzej by jej to wyszło (zresztą nie ma obawy żeby namieszał mu w głowie bardziej niż Kiritsugu bo do tego chyba tylko Kirei byłby zdolny ;P) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Czy seria Dragon Ball Kai jest nadal kontynuowana czy też może została już zakończona ? Z tego co pamiętam, jest to odświeżona wersja DBZ, ale z lekko zmienionymi, określonymi wątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:57, MSPRISON napisał:

Witam.. Czy seria Dragon Ball Kai jest nadal kontynuowana czy też może została już zakończona
? Z tego co pamiętam, jest to odświeżona wersja DBZ, ale z lekko zmienionymi, określonymi
wątkami.


Zakończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:57, MSPRISON napisał:

Witam.. Czy seria Dragon Ball Kai jest nadal kontynuowana czy też może została już zakończona?

Zakończona. W sumie odświeżono 97 odcinków, czyli sagi:Sayan, Namek i Cella.

Dnia 17.10.2011 o 20:57, MSPRISON napisał:

Z tego co pamiętam, jest to odświeżona wersja DBZ, ale z lekko zmienionymi, określonymi wątkami.

Wycięto fillery i podbito rodzielczość (upscalling).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Też tak usiłuję robić ale póki co przy ilości obrazków większej niż 200 pojawia się jedynie
okienko z postępem i wszystko na tym zamiera :(

Hmm zwykle trzeba po prostu chwile poczekać, z drugiej strony czasami się tak właśnie wiesz T_T Nie wiem, może mam mocniejszego kompa albo co...

Dnia 17.10.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Naaah. Saber to nie Evangeline :) Myślę że gdyby wychowywała Shirou jak swojego giermka
to nawet nie najgorzej by jej to wyszło (zresztą nie ma obawy żeby namieszał mu w głowie
bardziej niż Kiritsugu bo do tego chyba tylko Kirei byłby zdolny ;P) XD

Och wybacz zasugerowałem się treningami z nią w Fate/Stay Night... i przede wszystkim wpadką Shirou gdy stwierdził że obiadu nie będzie...Och właśnie całkiem zapomniałem
http://danbooru.donmai.us/post/show/104684/doujinshi-emiya_shirou-fate-stay_night-fujimura_ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

Och wybacz zasugerowałem się treningami z nią w Fate/Stay Night... i przede wszystkim
wpadką Shirou gdy stwierdził że obiadu nie będzie...Och właśnie całkiem zapomniałem
http://danbooru.donmai.us/post/show/104684/doujinshi-emiya_shirou-fate-stay_night-fujimura_ta


A tam, obiadu nie będzie. Prawdziwie ekstremalne sceny to są gdy pozwoli się Taidze gotować ^_^ Ewentualnie w Fate/Hollow Ataraxia gdy Rin z Shirou zastanawiali się jakie słabe punkty ma Saber...Efekt? Wkurzyli ją do tego stopnia że zmieniła się w swoją mroczną, opancerzoną wersję ( http://www.youtube.com/watch?v=DP0TXYg7s1s) :D

A skoro już rozmawiamy o Saber-chan...I give you...UNLIMITED SABER WORKS!

20111017213619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

Hmm zwykle trzeba po prostu chwile poczekać, z drugiej strony czasami się tak właśnie wiesz T_T Nie wiem, może mam mocniejszego kompa albo co...

Możliwe, w końcu niedawno go składałeś :)

Dnia 17.10.2011 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

Och wybacz zasugerowałem się treningami z nią w Fate/Stay Night...

Tego treningu który rozpoczął się po tym jak powiedział jej że to on będzie walczył a ona ma się trzymać z tyłu? XD

Dnia 17.10.2011 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

i przede wszystkim wpadką Shirou gdy stwierdził że obiadu nie będzie...

Dla Saber obiad to Serious Business, nie odmawia się głodnemu lwu jedzenia jeśli chce się żyć długo i w jednym kawałku ;P

Dnia 17.10.2011 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

Kiedyś już to dałeś. Choć scenka z Lancerem skojarzyła mi się z czymś co się przyplątało do reszty stuffu który dzisiaj ściągałem ;) ->

20111017213227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

A tam, obiadu nie będzie. Prawdziwie ekstremalne sceny to są gdy pozwoli się Taidze gotować
^_^ Ewentualnie w Fate/Hollow Ataraxia gdy Rin z Shirou zastanawiali się jakie słabe
punkty ma Saber...Efekt? Wkurzyli ją do tego stopnia że zmieniła się w swoją mroczną,
opancerzoną wersję ( http://www.youtube.com/watch?v=DP0TXYg7s1s) :D

Run for your lives Saber went One Winged Angel XD Widziałem to kiedyś, damn szkoda że nie w zangielszczonej wersji T_T

Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

A skoro już rozmawiamy o Saber-chan...I give you...UNLIMITED SABER WORKS!

Unlimited Saber Works, Ultimate Anti-Gil Weapon, nawet trace''nięcie EA by tego nie przebiło


==============>Karharot

Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

Możliwe, w końcu niedawno go składałeś :)

Tyaa chociaż chyba powoli czas na reinstalkę systemu bo się miejscami ciut muli.

Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

Tego treningu który rozpoczął się po tym jak powiedział jej że to on będzie walczył a ona ma się trzymać z
tyłu? XD

[Kiwa głową Neko-Arc style] W sumie taki numer mógłby nawet w średniowieczu odstawić, ostatecznie kobiety miały wtedy nawet mniej prawa do bycia na polu walki niż dziś XD

Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

Dla Saber obiad to Serious Business, nie odmawia się głodnemu lwu jedzenia jeśli chce się żyć długo i w
jednym kawałku ;P

[Wyobraża sobie Saber której odmówiono obiadu... Saber odpala HOT BLOOD, Ryczy w niebiosa niczym lew, przez dziury w wymiarach przybywają Saber Alter, Saber Extra, Saber Lily i Lion Saber, z podziemi wyłania się SaberZord]

Dnia 17.10.2011 o 21:36, ziptofaf napisał:

Kiedyś już to dałeś. Choć scenka z Lancerem skojarzyła mi się z czymś co się przyplątało do reszty stuffu
który dzisiaj ściągałem ;) ->

... "i''m sorry kids, but I''ll have you die here..." A i tak pewnie przeżyją i rozpowiedzą, ach ten Lancer XD I dam sobie głowę ogolić że to Kotomine jest tu Seme a Lancer Uke XD Był The Romance of Three Kingdoms, mamy Romance of Seven Servants XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:33, Piotrbov napisał:

Czy Last Exile: Ginyoku no Fam, jest jakąś kontynuacją Last Exile''a? Czy lepiej obejrzeć poprzednia część, jeśli i tam mam ja w planach?

O, widzę że wreszcie zsubowali pierwszy ep :)
Co do Twojego pytania to toczy się w tym samym świecie ale nie ma być powiązany fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się