Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

To ten magazyn dla harcerzy jak strugać koniki z drewna opałowego?

Mniej więcej ^_^ W sumie ostatnie chaptery nawet to sugerują tylko że

Spoiler

"konik" ma z 30 nóżek i dość wysoko skacze.


Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

Opłacało się napompować ten zezwłok różnego rodzaju retrowirusami ^^

Hmmm...czyli jeśli doprowadzę do starcia w którym Karharot cię dorwie, to mogę uzyskać nad nim przewagę bo zeżre taką porcję wirusów że ledwo będzie chodzić...ciekawa myśl. Trzeba to załatwić w sposób podobny do Szewczyka Dratewki, on znał się na rzeczy.

Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

Little girls playing with big wands exist to die xD

Ehem, Nanoha to przecież ma z 25 lat już (albo coś koło tego) xD Z niej żadna little girl a prędzej walking Gundam.
Choć faktem jest że już w wieku 8 lat potrafiła zniszczyć całe miasto:
http://www.dailymotion.com/video/xftxdx_starlight-breaker_videogames (uwierzysz że tej sceny z filmu nie ma nigdzie na youtube? XD Obejrzyj tak od 3 minuty).

Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

Inwestuję w efekt Schrödingera i i unlimitted personalities - nie możesz zabić czego
nie ma, pomimo że jest.

"Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami". Jest wiele sposobów na osiągnięcie nieśmiertelności, twój ma pewne wady bo nadal umożliwia schwytanie, choć rzeczywiście będzie trudniej z zabiciem.

Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

A jakby co zawsze można ukraść czyjeś ciało i pomału przekształcić
je na swoje podobieństwo, coś jak ten pan: http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Lucius_the_Eternal

O, kuzyn Matou Zokena!

Dnia 26.03.2012 o 23:36, Alamut napisał:

Hm... zrezygnowałbym na Twoim miejscu z tego projektu.Historia Herberta Westa nauczyła
mnie, że Tomb Legions potrafią być dosyć niestabilne...

Wiesz, w jakiś sposób trzeba się bronić. Lepiej mieć w zanadrzu przynajmniej 10 asów w rękawie i przewidywać o 15 lat do przodu (Aizen-sensei mnie tego uczył), nawet jeśli oznacza to olbrzymie ryzyko aniżeli być nieprzygotowanym do 5th Holy Manga War (po poprzedniej wyginęły dinozaury ale na szczęście one nie są tak częste jak Grail War bo już dawno by wszechświat zniknął).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 22:33, luzac napisał:

Another ep12 END

Dnia 26.03.2012 o 22:33, luzac napisał:

P.S.

Spoiler

Czy tylko ja wybuchłem śmiechem po tym, jak gość cudem ocalał spod upadku żyrandolu
tylko po to, by zostać sprasowanym przez kolumnę? XD



Też lubię taki czarny humor ;)

Spoiler

Ale mnie w tym odcinku najbardziej rozbawił główny bohater, który ze spokojem rozmawiał z Mei przez telefon będąc w budynku, który rozpadał się na jego oczach, otoczony niemal ze wszystkich stron w promieniu kilku metrów przez płomienie ;)




I na koniec zabawny filmik dla tych, którzy widzieli ostatni odcinek Mirai Nikki:
http://www.youtube.com/watch?v=tYnZzp31Kj8

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 00:31, macned napisał:

I na koniec zabawny filmik dla tych, którzy widzieli ostatni odcinek Mirai Nikki:
http://www.youtube.com/watch?v=tYnZzp31Kj8

Muahahahaha xD
True story :]

Właściwie ten filmik robi za streszczenie wszystkich pierwszych 23 epów z wyjasnieniem o co tak naprawdę tutaj chodzi w tej seriii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 00:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Damn. Wziąłem się za odrabianie Kimi no iru machi, przeczytąłem ledwo 20 ch i już mnie krew zalewa. Mam nadzieję, że do 170 Kouji w końcu da sobie spokój z tą żenadą.

Uwierz mi, chapy z okresu

Spoiler

gdy Harutard i Asuka byli parą

wydają się naprawdę przyjemne w porównaniu do tego, co przez ostatnie tygodnie serwuje nam Kouji (176 to już w ogóle farsa). Przygotuj się na rage w okolicach ch140 i ostry spadek formy w następnych rozdziałach. Miłego czytania. ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another ep12 END

Dnia 26.03.2012 o 22:33, luzac napisał:

P.S.

Spoiler

Czy tylko ja wybuchłem śmiechem po tym, jak gość cudem ocalał spod upadku żyrandolu
tylko po to, by zostać sprasowanym przez kolumnę? XD


Spoiler


Nie martw się nie tylko ty masz już spaczony mózg i psychikę przez anime xD



Co do Another to jest dla mnie znakomite anime i pretendent do anime sezonu zima 2011/2012, jak również na cały sezon 2012.

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another ep12 END

Dnia 27.03.2012 o 00:31, macned napisał:

Też lubię taki czarny humor ;)

Spoiler

Ale mnie w tym odcinku najbardziej rozbawił główny bohater, który ze spokojem rozmawiał z Mei przez telefon będąc w budynku, który rozpadał się na jego oczach, otoczony niemal ze wszystkich stron w promieniu kilku metrów przez płomienie ;)


Spoiler

Cóż, można śmiało powiedzieć że zarówno Sakakibara jak i Misaki nie reagują tak jak normalni ludzie. Zważywszy na to że po całej tej masakrze i zabiciu własnej ciotki kilofem Kouichi-kun był w całkiem niezłym humorze powiedziałbym że jego brak reakcji na płomienie nie był zaskakujący (to że w rzeczywistości ich huk zagłuszyłby każdy dźwięk a żar i brak tlenu powaliłyby go na kolana niezależnie od jego stanu psychicznego jest już osobną sprawą).


Dnia 27.03.2012 o 00:31, macned napisał:

I na koniec zabawny filmik dla tych, którzy widzieli ostatni odcinek Mirai Nikki:
http://www.youtube.com/watch?v=tYnZzp31Kj8
:D

Spoiler

A teraz wyraź sobie ten sam filmik w rzeczywistości w której Akise offnął Yuno XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki ep.23

Dnia 27.03.2012 o 13:38, Karharot napisał:

Spoiler

A teraz wyraź sobie ten sam filmik w rzeczywistości w której Akise offnął Yuno XD



Spoiler

Fuujjjjjjj, o czym ty, kurczę myślisz? Nie psuj tego pięknego widoku, sceny




A tak BTW właśnie przed chwilą skończyłem oglądać film "Sword of Stranger" (Mukou Hadan) i powiem jedno. To jest kawał porządnej fabuły, świetnej muzyki, bardzo dobrej animacji z znakomitych scen walki. Ten film trzeba zobaczyć, bardzo mocne 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

Jasne, odezwij się na gadulcu i coś wykminię :)

OK.
Rany, jestem samobójcą - ledwo już ogarniam to, co mam w najbliższym czasie przeczytać/obejrzeć, a proszę cie o kolejny tytuł XD

Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

I to właśnie mnie się podobało, a teraz takie to przytłaczające jakoś. No nie wiem, a
może spróbuję znowu. Chyba tak zrobię. Zacznę od 150ch czytać i ufam, że mistrz nad mistrze
mój, Ken - san, uwiedzie mnie ponownie, tak jak to zrobił na wieki z Love Hiną :)

Mam nadzieję że będzie ci się podobać, choć za wiele komedii romantycznej w tym fragmencie nie ma. Sam muszę dokończyć czytanie, bo zatrzymałem się niedługo po 300 chapku.
Co do komedii romantycznych - jakiś czas temu trafiłem na prawdziwe cudo - School Rumble. Niesamowita seria, zabawna jak diabli, z sympatycznymi bohaterami i maksymalnie wciągająca. Sam główny bohater (zerknij na mój avek ;>) też jest super. Przypomina trochę Onizukę. Jest badass i ma niezwyciężoną tendencje do pakowania się w kłopoty. Wszyscy uważają go za brutalnego chuligana, podczas gdy jest całkiem sympatycznym gościem, który lubi mangę, pragnie zostać mangaką (oczywiście rysuje love-comedy) i nie ma odwagi wyznać uczuć dziewczynie którą lubi ;) Ah zresztą zobacz sam: http://www.youtube.com/watch?v=LfrVys-Xc3M&feature=related

Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak, ja :D ale jak widzę wielu już zapomniało o tym AMV

Ja chyba nie zapomnę, nawet gdybym chciał XD

Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo za tę część już nie jest odpowiedzialna ekipa od wersji DSowych, a własnie od BBS!
Którzy to stworzyli świetny system walki, którego brakowało w dwóch grach na DSa(chociaż
ta ostatnia była już całkiem w porządku) Jasne, ze będą, a poza tym dużo więcej zwariowanych
postaci i światów!

Nie mam pojęcia jak się sprawują części z DS bo grałem tylko w te z PS2 i BBS, ale dobrze że idą w kierunku BBS bo tam wrogów naprawdę przyjemnie się niszczyło ^^ Mam nadzieję że zaskoczą nas fabułą i zrobią coś równie awesome co KH2 ;)

Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

Wiem, że jak da się na pełny ekran to są lekko rozmazane, ale ja nawet nie wiem jak to
włączyć, nie interesowąło mnie to. Gram na normalnej rozdziałce i wszystko mi pasuje,
bo pasy po bokach zlewają się z obudową i oka to nie drażni.

Pasy na bokach nigdy mi nie przeszkadzały, więc jeśli jest możliwość grania w normalnej rozdzielczości i wygląda to super.

Dnia 27.03.2012 o 00:23, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe mogę się już doczekać
Wii U i 3DSa Lite''a :))))

Ciekawe czy w 3DS Lite będą dwa analogi, bo ostatnio coś słyszałem że N (i gracze) żałuje że dali w 3DS tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki ep23

Dnia 27.03.2012 o 13:38, Karharot napisał:

Spoiler

A teraz wyraź sobie ten sam filmik w rzeczywistości w której Akise offnął Yuno XD


Co tam moja słabość do krwi i flaków, CZŁOWIEKU LECZ SIĘ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki ep23

Dnia 27.03.2012 o 14:22, luzac napisał:

Co tam moja słabość do krwi i flaków, CZŁOWIEKU LECZ SIĘ! XD

Too late. Odkąd mój ostatni lekarz popełnił samobójstwo nikt inny nie chce się mną zajmować XD

Z mniej wstrząsających rzeczy - pod koniec maja ma wyjść OVA Another i wygląda na to że dowiemy się z niej szczegółów śmierci siostry Mei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another - dobrze się zapowiadał początek... i na tym się skończyło tak naprawdę :P

Beelzebub - było fajnie i śmiesznie przez pierwsze 30-parę odcinków ,ale potem całość straciła jakby sens i seria poszła w dziwacznie słabym kierunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 09:49, Lex napisał:

Uwierz mi, chapy z okresu

Spoiler

gdy Harutard i Asuka byli parą

wydają się naprawdę przyjemne
w porównaniu do tego, co przez ostatnie tygodnie serwuje nam Kouji (176 to już w ogóle
farsa). Przygotuj się na rage w okolicach ch140 i ostry spadek formy w następnych rozdziałach.
Miłego czytania. ;3


Taaa, właśnie jestem na tym chapie, czyli w nim

Spoiler

zerwie z Auską

. Boże, co za kretynizm, jedna z najlepszych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no i toradora zakończone, warto było najpierw za to się brać, jak na taki mały romansik to całkiem w pytke to wyszło, końcówke potraktowali tak jakby to był kolejny ep, a nie zakończenie, dobre rozwiązanie.
Cisne teraz tego clannada, ale coś ciężko to widzę, ale mam już całkiem ciekawą i zaskakującą alternatywe w postaci Texhnolyze-zapowiada sie modnie mimo, że to nie moja tematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Toradora Ci sie spodobala, to cisnij Ano Natsu De Matteru i Ano Hana... cos tam. Obie serie zakończone (ta pierwsza zakonczyla sie dzisiaj i powiem ze stawiam temu anime 9/10), obie od tego samego autora co Toradora, co mówi samo przez sie, że dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co warto ogarnąć po moim wstępie do anime w postaci Death Note?
Najlepiej coś co tak jak DN nie ma setki odcinków.
Mam kilka pozycji, które polecono mi wcześniej zanim wziąłem się za DN.
Slayers
Ghost in the Shell Stand Alone Complex
Code Geass
Cowboy Bebop, Full Metal Alchemist, Trigun, Black Lagoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:29, kaczek93 napisał:

Co warto ogarnąć po moim wstępie do anime w postaci Death Note?
Najlepiej coś co tak jak DN nie ma setki odcinków.
Mam kilka pozycji, które polecono mi wcześniej zanim wziąłem się za DN.
Slayers
Ghost in the Shell Stand Alone Complex
Code Geass
Cowboy Bebop, Full Metal Alchemist, Trigun, Black Lagoon


Z tego IMO najlepszy jest Trigun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:29, kaczek93 napisał:

Co warto ogarnąć po moim wstępie do anime w postaci Death Note?
Najlepiej coś co tak jak DN nie ma setki odcinków.


Aj, najgorsze pytanie do zadania w tym temacie powraca :D Skorzystam z okazji. Moim zdaniem zabierz się za jeden z następujących tytułów:
-Cowboy Bebop
-Darker than BLACK: Kuro no Keiyakusha
-Steins;Gate

Możnaby sypać więcej, ale nie ma co na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy dodałbym jeszcze Full Metal Panic!, a z tego co już masz na rozkładzie polecam Black Lagoon ;)
BTW - załóż sobie konto http://myanimelist.net, to Ci ułatwi połapanie się w rzeczach które już oglądałeś i pamiętanie o tym co chcesz obejrzeć, jest to także pomocne przy pytaniu się innych aby polecili Ci coś czego jeszcze nie widziałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bakuman 2 ep25 END

No i skończył się drugi sezon. Podobnie jak w przypadku pierwszego, oglądanie duetu Ashirogi Muto kopało dupę i napełniało mocą, choć trochę słabiej, głównie z winy tego nad czym pracowali.

Spoiler

Ewoulcja Miury z denerwującego trolla w prawdziwego edytora, zacieśnianie się więzi pomiędzy drużyną Fukudy, ślub Kayi i Takagi''ego.

To był dobry sezon, zasłużone 7/10. We wrześniu zaś czeka nas trudny okres, który ja osobiście ledwo przełknąłem. Okres tego gościa, co bym go najchętniej na pal wbił, albo wysłał do klasy 9-3 w Yomiyama North:

20120327234759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się