Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 21:25, Hubi_Koshi napisał:

YAY! Nowy Chapter In Flight
http://www.fanfiction.net/s/6556187/30/
Hehe przejrzałem go tylko pobierznie ale Shirou jest w nim Awesome XD

Spoiler

Uzume x Chiho! (prawie żałuję że Shirou był wtedy w tym pokoju, ta scena byłaby o tyle ciekawsza gdyby Chiho nie znalazła nic interesującego w tym pokoju...)
I co więcej Uzume wreszcie przeżyła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 22:55, Karharot napisał:

Spoiler

Uzume x Chiho! (prawie żałuję że Shirou był wtedy w tym pokoju, ta scena byłaby o
tyle ciekawsza gdyby Chiho nie znalazła nic interesującego w tym pokoju...)
I co więcej Uzume wreszcie przeżyła! :)


Emiya Shirou. Gilgamesh was Wrong, he is not a Faker. He is a FIXER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 23:03, Hubi_Koshi napisał:

Emiya Shirou. Gilgamesh was Wrong, he is not a Faker. He is a FIXER!

Mało co a byłby to Dead Fixer.

Spoiler

Powiedzenie Uzmume że zahipnotyzował Chiho ale nie wie czy przypadkiem jej się coś nie stało było jedną z najgłupszych rzeczy jaką w życiu zrobił (a lista jest baaardzo długa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 23:24, Karharot napisał:

Mało co a byłby to Dead Fixer.

Spoiler

Powiedzenie Uzmume że zahipnotyzował Chiho ale nie
wie czy przypadkiem jej się coś nie stało było jedną z najgłupszych rzeczy jaką w życiu
zrobił (a lista jest baaardzo długa).


No cóz zdarzają mu się napady samobójczej głupoty, ale przynajmniej rzadziej niż za młodu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Accel World Ep 08

BEST EPISODE EVER.

Spoiler

"She''s too realistic to be a fantasy or a delusion"
"Because there''s no way my little sister can be this cute!"
"I must warn you. Everyone knows that a single robot can take out a giant battleship"

I okolice 13 minuty gdy Haruyuki nagle zdaje sobie sprawę z tego że zaraz zostaną z niego naleśniki + ta muzyka podczas przemiany w fortecę...genialny epek :D Ciekawe tylko o co jej chodzi, wątpię żeby chciała pełnoprawnego starcia z Kuroyukihime bo to jednak byłby instant game over dla jednej ze stron więc prędzej chodzi o kooperację w wyeliminowaniu jakiegoś wspólnego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 16:50, necron1501 napisał:

Fairy Tail ch. 284

Spoiler

Best chapter ever :D Erza ftw ! Miny wszystkich bezcenne.



Spoiler

Przez 7 lat demony nie uległy zmianie i były tak słabe? to nie to... A może to Erza przeszła samą siebie? To też nie to...Lubię Erze, ale to karaluch jak cała reszta w tym całym Fiore...Mina wszystkich kiedy Erza wygrała? Cool, ale to nie byli przeciwnicy dla Erzy. Ja chcę zobaczyć minę Fairy tail kiedy jeszcze raz ujrzy prawdziwego demona...Z takiej Erzy nie byłoby co zbierać w tedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2012 o 18:10, Ajinur napisał:

Spoiler

Ja chcę zobaczyć minę Fairy tail kiedy jeszcze raz ujrzy prawdziwego demona...Z
takiej Erzy nie byłoby co zbierać w tedy.



Co masz na myśli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero Ep 21

Spoiler

No i Kariya do reszty ześwirował...jedyna postać ze słusznymi motywacjami w tej serii właśnie tak kończy. Coś czuję że to "uśmiech" w stronę fanów Shiro od Urobuchiego, w końcu obaj byli znacznie słabsi od pozostałych mistrzów od strony magicznej i mieli, co by nie mówić, szlachetne pobudki.

- Hey, Rider! We are really going to attack from here? From this range? Straight ahead?
W międzyczasie Rider traci swój rydwan bo jak prawdziwy badass uznał że wzięcie Excalibura na klatę jest dobrym rozwiązaniem. A sama Saber okazuje się niekwestionowanym mistrzem jazdy i potrafi tuningować swój motocykl nawet w trakcie jazdy. Widać że oszczędzanie budżetu na ostatnie odcinki może być dobrym pomysłem bo całość jest wykonana pierwszorzędnie

No i bardzo mi się podoba zachowanie Kiritsugu, od razu widać jaki miły z niego facet i jak bardzo chce pokoju na świecie. A najlepsze jest to że tamten koleś to jakiś krewny Shinjiego i jego cierpienie nagle wydaje się takie zasłużone :D

Z kolei końcówka rozmowy z Zoukenem...
- We''ll see each other again. By our next meeting, see that you allow your true nature to have ripened, such that it may rival my own...
...Rzeczywiście jest prorocza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 19:17, necron1501 napisał:


>

Spoiler

Ja chcę zobaczyć minę Fairy tail kiedy jeszcze raz ujrzy prawdziwego demona...Z

> takiej Erzy nie byłoby co zbierać w tedy.



Co masz na myśli? :D

Spoiler

To chyba oczywiste, że chodzi mi o Acnologię, czarnego smoka apokalipsy w księgi Zerefa. Poki co nie widziałem nic potężniejszego, no może poza Zerefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero Ep 21

Dnia 26.05.2012 o 22:43, ziptofaf napisał:

Spoiler

No i Kariya do reszty ześwirował...jedyna postać ze słusznymi motywacjami w tej serii właśnie tak kończy. Coś czuję że to "uśmiech" w stronę fanów Shiro od Urobuchiego, w końcu obaj byli znacznie słabsi od pozostałych mistrzów od strony magicznej i mieli, co by nie mówić, szlachetne pobudki.


Spoiler

Nah, to po prostu sposób w jaki Urobuchi pokazuje co myśli o szansach przyzwoitej postaci na szczęśliwe zakończenie... Podejrzewam że naprawdę znalazł spełnienie pisząc o tym co tu spotkało Kariyię.
A jak już o skłonnościach Urobuchi''ego mowa... Zastanawia mnie pewne podobieństwo pomiędzy nim a naturą którą odkrył w sobie Kirei, obaj zdają się znajdować przyjemność w fundowaniu innym naprawdę mizernego losu ;P

Dnia 26.05.2012 o 22:43, ziptofaf napisał:

Spoiler

- Hey, Rider! We are really going to attack from here? From this range? Straight ahead?
W międzyczasie Rider traci swój rydwan bo jak prawdziwy badass uznał że wzięcie Excalibura na klatę jest dobrym rozwiązaniem.


Spoiler

Cóż, może ktoś powinien mu wreszcie podpowiedzieć że to nie shounen? ;) Dobrze przynajmniej że się zreflektował i zdążył wyskoczyć z tego rydwanu zanim ten zniknął razem z całą szosą (ciekawe co sobie o tym myśleli ludzie wezwani do naprawy tej drogi).

Dnia 26.05.2012 o 22:43, ziptofaf napisał:

Spoiler

A sama Saber okazuje się niekwestionowanym mistrzem jazdy i potrafi tuningować swój motocykl nawet w trakcie jazdy. Widać że oszczędzanie budżetu na ostatnie odcinki może być dobrym pomysłem bo całość jest wykonana pierwszorzędnie.


Spoiler

Trochę szkoda że ta walka na szosie była taka krótka (w nowelce było tego trochę więcej) ale i tak z wielką przyjemnością to sobie obejrzałem :)

Dnia 26.05.2012 o 22:43, ziptofaf napisał:

Spoiler

No i bardzo mi się podoba zachowanie Kiritsugu, od razu widać jaki miły z niego facet i jak bardzo chce pokoju na świecie. A najlepsze jest to że tamten koleś to jakiś krewny Shinjiego i jego cierpienie nagle wydaje się takie zasłużone :D


Spoiler

Widzę że nie ja jeden miałem satysfakcję z tej sceny XD
I nie był to jakiś krewny, Byakuya to ojciec Shinji''ego XD Nie poznałeś po włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2012 o 02:15, Ajinur napisał:

Spoiler

To chyba oczywiste, że chodzi mi o Acnologię, czarnego smoka apokalipsy w księgi Zerefa.
Poki co nie widziałem nic potężniejszego, no może poza Zerefem.



Spokojnie i tak dostanie ona bęcki od Natsu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 18:25, necron1501 napisał:

Guilty Crown <-- warto to to oglądać?

Nie. Zrzyna z wielu anime, durna fabuła i mnóstwo tak głupich momentów, że można by pisać wielotomowe dzieła na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 11:18, necron1501 napisał:


>

Spoiler

To chyba oczywiste, że chodzi mi o Acnologię, czarnego smoka apokalipsy w księgi
Zerefa.
> Poki co nie widziałem nic potężniejszego, no może poza Zerefem.



Spokojnie i tak dostanie ona bęcki od Natsu ;p

No tak, taka mentalność, że Natsu wszystko i wszystkich niszczy, szkoda, że tak to robią. Przyjaźń zwycięży wszystko eh-po 50 epie ten patos jednak mnie już wnerwia...

Spoiler

To jest właśnie poniekąd jakaś kpina, taki Natsu sra w gacie przy ostro rannym Gildartzie, najsilniejszym członkiem gildii, a Gildartz z kolei dostaje ostre wciry od Acnologii co mnie akurat wcale, a wcale nie dziwi, więc jakim prawem ten smoczy zabójca ma ubić czarnego smoka apokalipsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 18:25, necron1501 napisał:

Guilty Crown <-- warto to to oglądać?

Generalnie ciężko ocenić. Niby nic nadzwyczajnego, głównwy bohater potrafi mega wkurzyć, a i faktycznie raczej zlepek pomysłów z innych serii niż coś na prawdę odkrywczego. Graficznie świetna, muza też mi akurat przypadła do gustu. Teoretycznie powinienem wystawić dość niską notę, ale z nieznanych mi przyczyn dobrze się to oglądało. Tak więc polecam zobaczyć za 2-3 pierwsze epki by samemu ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 18:39, Pablo_Querte napisał:

> Guilty Crown <-- warto to to oglądać?
Nie. Zrzyna z wielu anime, durna fabuła i mnóstwo tak głupich momentów, że można by pisać
wielotomowe dzieła na ten temat.


Obejrzałem pierwszy epek przed przeczytaniem twojego posta i niestety identyczne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się