Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 17:57, Asthariel napisał:

Dlaczego warto oglądać Code Geass - uwaga SPOILER


Że ja tego nie wyłapałem pierwszy? Starzeje się juz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skoczyłem oglądać cały pierwszy sezon Code Geass :]
Bardzo mi się podobało to anime ,aczkolwiek postać tej lesby niny i poronionego suzuzakiego strasznie mnie wnerwiały ;p

Teraz mogę na bieżąco śledzić 2 sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:53, MisticGohan_MODED napisał:

Właśnie skoczyłem oglądać cały pierwszy sezon Code Geass :]
Bardzo mi się podobało to anime ,aczkolwiek postać tej lesby niny i poronionego suzuzakiego
strasznie mnie wnerwiały ;p

Teraz mogę na bieżąco śledzić 2 sezon :D


Suzaku musi umrzeć ! :) Nina też :) Mogą przeżyć tylko Todou, Lulusz, Kallen, C.C i ten idiota z Kurono Kiodai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie filmy i obie serie anime "Ghost in the Shell", jestem bardziej niż zadowolony co prawda jest parę rzeczy do których można się przyczepić, ale ogólne wszystko ładnie się komponuje ;-) Duży plus za muzykę zwłaszcza openingi :-) A ulubioną postacią została Tachikoma/y kto by się spodziewał ;-D a za urodę "Major" ( i to biorąc pod uwagę, wszystkie anime jakie widziałem ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:55, Taikun napisał:

> Właśnie skoczyłem oglądać cały pierwszy sezon Code Geass :]
> Bardzo mi się podobało to anime ,aczkolwiek postać tej lesby niny i poronionego
suzuzakiego
> strasznie mnie wnerwiały ;p
>
> Teraz mogę na bieżąco śledzić 2 sezon :D

Suzaku musi umrzeć ! :) Nina też :) Mogą przeżyć tylko Todou, Lulusz, Kallen, C.C i ten
idiota z Kurono Kiodai :)

TAK ! Dokładnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS

Kiedy Suzaku przejdzie na stronę Zero (mam nadzieje), albo zrobi coś uber-cool by uratować Lulu/Świat/Nippon to ja się będę z was Bardzo, ale to BARDZO głośno śmiał :-P Wy Suzakufoby jedne XD
Nina jest bliska stworzenia broni nuklearnej (w tym pewnie napędzanych energią nuklearną Knightmarów) czy naprawdę chcecie się jej pozbyć zanim da światu to cudo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS

Dnia 10.07.2008 o 23:27, Hubi Koshi napisał:

Nina jest bliska stworzenia broni nuklearnej (w tym pewnie napędzanych energią nuklearną
Knightmarów) czy naprawdę chcecie się jej pozbyć zanim da światu to cudo :-P


Tak. Bo jest spora szansa że da je niewłaściwej stronie:) (znaczy się na przykład Suzaku:D <-joke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:32, Karharot napisał:

SPOILERY CODE GEASS


Dnia 10.07.2008 o 23:32, Karharot napisał:

Tak. Bo jest spora szansa że da je niewłaściwej stronie:) (znaczy się na przykład Suzaku:D
<-joke:)

A kogo to obchodzi XD Ważne że będę nuklearne eksplozje ^^ A jeśli Suzaku dostanie atomowego Lancelota to... mhm... Yamato Suzaku XD Ewentualnie Kurugi Kira XD A tak na serio to nie ważne że Nina da atomówki Brytyjczykom Lakshata w pięć minut po położeniu łapy na czymkolwiek związanym z energią nuklearną zacznie projektować własne atomowe KM więc będzie po równo. Tak samo było przecież z Float System.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2

W sumie racja.
Tyle że na razie Brytyjczycy są mocno do przodu bo położyli łapy na Gurenie Karren a on zawierał większość najlepszych technologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:02, Karharot napisał:

SPOILERY CG R2


Dnia 11.07.2008 o 00:02, Karharot napisał:

Tyle że na razie Brytyjczycy są mocno do przodu bo położyli łapy na Gurenie Karren a
on zawierał większość najlepszych technologii...

Na razie to bardzo odpowiednie słowo ^^ Tak swoją drogą jak o tym myślę... mam kolejny pomysł na to dlaczego Guren jest razem z Lancelotem i mają takie same Float Systemy.
1. Guren jest pilotowany przez Cecil (wcale możliwe)
2. Karen z Jakiegoś powodu współpracuje z Brytyjczykami, czy to pranie mózgu przez Imperatora, czy to pogadanka z Nunally czy coś innego
Poza tym... ciekawi mnie czy energia nuklearna ma coś do roboty z tymi nowymi Float systemami ^^
Btw. Czy Guren ma na lewym ramieniu granatnik ?? Bo był wymieniony na liście gdy Lloyd miał go omawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CG R2

Dnia 11.07.2008 o 00:09, Hubi Koshi napisał:

1. Guren jest pilotowany przez Cecil (wcale możliwe)


Możliwe, chociaż wolałbym nie, w końcu Guren to od zawsze była maszyna Karen.

Dnia 11.07.2008 o 00:09, Hubi Koshi napisał:

2. Karen z Jakiegoś powodu współpracuje z Brytyjczykami, czy to pranie mózgu przez Imperatora,
czy to pogadanka z Nunally czy coś innego


Nieeeeeeee!!! Wypluj to! Wypluj to teraz!!! Ja nie chcę żeby Karen przeszła na stronę zła!:D
Już wolałbym żeby Suzaku przyłączył się do Zero, na co zresztą liczę.
Tak w ogóle ciekawe co Suzaku myśli o tym co usłyszał od Imperatora. Wiemy że Charles powiedział mu to i owo o swoich zamiarach ale jak dotąd Suzaku nie wypowiedział się na ten temat (no, w sumie to nie bardzo miał z kim o tym rozmawiać).

Dnia 11.07.2008 o 00:09, Hubi Koshi napisał:

Btw. Czy Guren ma na lewym ramieniu granatnik ?? Bo był wymieniony na liście gdy Lloyd
miał go omawiać.


Też to zauważyłem, ale nie pamiętam żeby Karen go kiedykolwiek używała. Zazwyczaj polega w bitwie na głównej broni a jak już jej użyje to z celu nie zostaje nic do czego można by strzelać z granatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

SPOILERY CG R2


Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

Możliwe, chociaż wolałbym nie, w końcu Guren to od zawsze była maszyna Karen.

Owszem, ale musisz przyznać że Cecil też dostarczyła nam odrobiny Fanservicu (przynajmniej w tym podobna jest do Karen ^^)

Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

Nieeeeeeee!!! Wypluj to! Wypluj to teraz!!! Ja nie chcę żeby Karen przeszła na stronę
zła!:D

Welcome to the Dark Side, mamy angielską herbatkę o piątek ^^ Dobra dobra już to cofam, z drugiej strony Karen mogła by przejść na stronę Nunally, ale by była jazda jakby np. Nunally ktoś powiedział że Zero porwał jej brata, a ona poprosiła Karen (jako przyjaciółka Lulu) żeby go odbiła XD

Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

Już wolałbym żeby Suzaku przyłączył się do Zero, na co zresztą liczę.

Nom też na to liczę, KURDE jeśli Lulu odzyska Karen i zyska Suzaku (i może Anyę ^^) to Brytyjczycy mogą mu Naskoczyć... z drugiej strony nadal będą mięli 10 Knights of the Rounds.

Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

Tak w ogóle ciekawe co Suzaku myśli o tym co usłyszał od Imperatora. Wiemy że Charles
powiedział mu to i owo o swoich zamiarach ale jak dotąd Suzaku nie wypowiedział się na
ten temat (no, w sumie to nie bardzo miał z kim o tym rozmawiać).

Mhm, sam nie wiem może jego to po prostu totalnie nie obchodzi i zależy mu tylko na skopaniu Bismarckowi tyłka by zostać Knight of the One.

Dnia 11.07.2008 o 00:27, Karharot napisał:

Też to zauważyłem, ale nie pamiętam żeby Karen go kiedykolwiek używała. Zazwyczaj polega
w bitwie na głównej broni a jak już jej użyje to z celu nie zostaje nic do czego można
by strzelać z granatnika.

Fakt, chociaż podczas walk na dystans ta zabawka by się przydała, chyba że to jest taka zabawka jakiej używają "Guren series" Akatsuki się chyba nazywają no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam Powiem że Charles wcale nie musi być zły,on to robi bo musi,dla mniejszego zła,zobaczycie ,że skończy się mimowolnym sojuszem wyszstkich ludów świata przeciw czemuś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tłumaczenia na wbijam.pl są rozbrajającexD Cytat z 10 odcinka Soul Eater by Wojman

-Co sie stało z profesorem Stainem
-Chyba nie strajkuje ze stoczniowcamixD hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:45, Earthshaker napisał:

http://youtube.com/watch?v=ecrypvIG9-8
Gundam 00 po angielsku, czyli How it''s screwed.

Brrrr, początek wydawał się nawet obiecujący... głosu Tieri też nie zawalili... raczej, ale im dalej w las tym więcej drzew. Bądźmy szczerzy głosy Allelujhi, Setsuny i przede wszystkim Lockon są ZAWALONE. Skąd oni biorą tych cegło-głosych aktorów ?? Z akademii dla twardzieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 317

Mam już serdecznie dość tego rozwlekania. G**** mnie obchodzi Ichigo pędzący na ratunek swej damie w opresji, chcę poznać numerację Espady, i pary podczas walk z nimi! Obstawiam:
1. Stark vs Ukitake i Kyoruuku czy jak mu tam
2. Barragan vs Głównodowodzący
3. Halibel vs Hitsu, Soifon i Nokamura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:35, MisticGohan_MODED napisał:

Kurna po co ten pokemon ;p

Podobno ma coś wspólnego z Rezo (może jest nawet jego reinkarnacją XD) tak przynajmniej słyszałem od jednej dziewczyny która zajmuje się tłumaczeniem mangi i ma jakieś tam kontakty z Japończykami. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zobaczymy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się