Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Spoilery Clannad AS ep 2

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Tym razem Sunohara dostawia się do jego żonyXD
Co gorsza Youhei nie wie kim tak naprawdę jest Sanae i chyba kombinuje czy udawanego
romansu nie dałoby się przekształcić w prawdziwy... Oj, to będzie bolało:D

Mnie tylko dziwi, że Mei nie poznała Sanae. W końcu tak często u Furukaw''ów bywa. Wiem, wiem przebrała się, ale wątpię aby okulary i warkocz zmieniły człowieka (no oczywiście jest Superman który zdejmując okulary i robiąc sobie loczek na czole stawał się kimś innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

A ja mogę walnąć szatańskim śmiechem :P

A wcale że bo nie bo to ja jestem specem od Szatańskiego Śmiechu XD MUAHAHAHAHAHA Hehe i nawet ludzi nim straszę od czasu do czasu ^^

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

PWNT :P

Pure Ownage Dude, Pure Ownage XD

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

Ano dojrzewają. Stare pomysły wymieszane z tym, co chcą zobaczyć ludzie. SEED - seks,
00 daje jeszcze alkoholizm. Zresztą Amuro też miał swoją inicjację, ale była ona właściwie
smaczkiem nie popartym żadnym dowodem.

Szkoda że Code Geass nie można podciągnąć bo wtedy była by jeszcze narkomania... no prawie popadnięcie w narkomanie XD Cóż Gundam zaczyna podrastać co nieco, razem ze swoimi bohaterami i widzami. Jeśli dobrze pamiętam to SEED i Wing miały tak odmłodzonych bohaterów żeby przemówić do młodego pokolenia i zainteresować to pokolenie Gundamem, a teraz wraz z dorastaniem fanów, dorasta również sama seria.
Swoją drogą chyba się skapnąłem za co zamknęli Marinę, coś mi mówi że niedługo zaczną ją przesłuchiwać w sprawie Gundamów, ostatecznie jakby z boku popatrzeć to Gundamy okazywały dość głębokie nią zainteresowanie, ktoś sobie dodał 2 do 2 i mu 5 wyszło

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

Noc poślubna...

No cóż... są ludzie którzy lubią Wielkie Partnerki XD

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

I don''t know what you''re talking about!! :P

No bez Jaaaj, Lucky Star i Azumangi Daioh nie oglądałeś ?? WSTYYYYD!! [hehe teraz ja tak mogę mówić XD] Obejrzyj sobie obie serie. Azumanga to taka nieco zwariowana komedia szkolna o grupie koleżanek. Że zaprezentuje ci wyczyny jednej z nauczycielek za kółkiem. Z adekwatną muzyką
http://pl.youtube.com/watch?v=36MymHs1o3Y&feature=related
Za to mi się może oberwać... ale cóż
http://pl.youtube.com/watch?v=FS9csiX95dQ&feature=related
Jednej z dziewczyn (tej malutkiej) po przejażdżce został ciężki uraz psychiczny XD
Co do Lucky Star... mhm zacznijmy od openingu
http://pl.youtube.com/watch?v=ViEH57xQu1c
Cóż, Lucky Star to również komedia szkolna, tutaj główna bohaterka, Konata (ta niebiesko włosa) to hardcorowa Otaku, mówię ci jeśli uważasz się za prawdziwego gracza to nie raz i nie dwa pokiwasz głową i się z nią zgodzisz i będziesz ją świetnie rozumiał XD

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

Wiesz co? Preview pokazuje taką słodką mordkę Alle, że po protu zrobiłem sobie pauzę
i tak popatrzyłem. Po prostu słodziak i ciasteczko :P Jak ja chcę zobaczyć MArie i Alle
razem walczących po jednej stronie!

To by było piękne (aż zbyt i dlatego się boję że do tego nie dojdzie). A Allelujah faktycznie wygląda na szczęśliwego jak nigdy (autentycznie nigdy go nie widziałem takim szczęśliwym ^^) Ciekawi mnie następny odcinek i rozmowa Allelujhi i Marie/Somy. To będzie coś niezwykłego, idę o zakład.

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

Ulepszą, ulepszą i będzie masakra. Skoro to jedynie część mocy, to przy postępie technologicznym
A-Lawsów/Arrowsów/jeden kij spokojnie 00 może sobie poradzić

Wygląda na to że zwyczajnie dwa GN Drive''y muszą być ze sobą kompatybilne, nie wiem od czego to zależy, ale jeśli nie są to system pada (w najlepszym wypadku) i do widzenia z powerem. Będą musieli jakoś rozwiązać problemy z kompatybilnością i wtedy 00 będzie wymiatał jak nigdy.

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

"Ten fioletowy Haro posiada masę ciekawych zabaweczek" ^^

"Ehehehe.. po co ci ten bicz... i te kajdanki... i ten wielki... banan"

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

+ perfidny śmiech Wang Liu Mei tak jak śmieje się perfidny zły charakter. A potem słynne
Vaderowskie "NOOOOOOOOOOOOOOOO!!" z Zemsty Shitów, gdy przerwą nadawanie obrazu przez
perwersyjne sceny trójkąta Nena - Wang - Hongy Longy :P

Znaczy kto wrzeszczy to NOOOOOOOOOO ?? Wang Liu Mei ?? Bo widzowie byli by pewnie cokolwiek zaciekawieni taką emisją XD Ech, aż się budzą wspomnienia Geassowe XD Swoją drogą, nie sądzisz że w preview Ribbons miał takie trochę Geassowate ślepka ??
http://foxxfireart.deviantart.com/art/Code-Geass-TMI-95688807

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

Masz rację z symbolami, bo drugi ending pierwszej serii był nimi wypełniony, MArina orędowniczką
pokoju? Ma za mało werwy, jednak te dzieciaczki po prostu takie śliczne są, że od razu
nazwałbym je dzieciakami Seta i Mariny... Może z tym listem przyszła jeszcze probówka
z kolejnym listem o utrzymaniu rodu? :P

Cóż, Marina JAKĄŚ Rolę spełnić będzie musiała, a Orędowniczka Pokoju w jej przypadku pasuje idealnie, będzie odstawiała świętą matkę narodów i błagała o zaprzestanie walki, ewentualnie Kataron przywiąże ją do sztandaru na 00 i będą szarżować na A-LAWSów

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

> KONIEC SPOILERÓW
FTW!!! Padłem!

Nie ty jeden :-P

Dnia 12.10.2008 o 21:01, Earthshaker napisał:

2. http://www.youtube.com/watch?v=O_dmOy0o6Kw - lepsze od Legend of Gundam :P

Miooodzio, naprawdę nabiera człowiek ochoty na obejrzenie tych wszystkich serii. Swoją drogą... wydaje mi się czy Sunrise produkował serie z dużo lepszą animacją niż to co próbowali odstawić w swoich kreskówkach Amerykańce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak pierwszy raz zobaczyłem w jego wykonaniu Geassa padłem na podłogę i 10 minut się śmiałem, aż mi płuca wyskoczyły na wierzch przez gardło^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:17, Fouton napisał:

Pamiętam, że jak pierwszy raz zobaczyłem w jego wykonaniu Geassa padłem na podłogę i
10 minut się śmiałem, aż mi płuca wyskoczyły na wierzch przez gardło^^.

W pełni cię rozumiem XD Jak pierwszy raz się pojawił (w tej właśnie pierwszej scence co podałem) to najpierw zaliczyłem wielkiego WTFa, a potem morda szeroko otwarta i "EEEPPPIIIICCC KURDE!!!". Powinni go częściej pokazywać XD Chociaż wtedy musieli by ciąć odcinki bo by z budżetem na animacje nie wyrabiali XD
Btw. Ciesz się fellow pervertcie, wyszedł kolejny chapter Sekirei ^^ Teraz nie ma już wątpliwości, Miya to Sekirei 01... no i wiemy od kogo odziedziczyła Oni-kuna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilahrz Sekirei
Ooooniiii-kuun. Piękna (i mocno ecchi) scena. Padłem na ziemie gdy pokazali Minato i resztę w tej samej pozycji co w poprzednim chapterze wciąż niedowierzających, że Matsu była w DS. Ofkors powód Kazehany odejścia był najlepszy, a Mikogami pytający czy Sekirei mogą złapać przeziębienie powalił mnie na ziemię po raz drugi. No i ciekawostka o 3rd stage, czyli Ashikabi walczą wraz ze swoimi Sekirei. Zobaczymy co potrafi Minato (chociaż tu wymiatać będzie Yukari, która ze wszystkich Ashikabi potrafi najmocniej przywalić^^). Kolorowy omake na samym początku też był świetny. Mina Tsukiumi na widok ubranej Musubi-chan a potem wyglądająca tak samo Tsukiumi powaliły mnie, kopnęły między nogi i zdzieliły łopatą po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad AS e02

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Wtedy Akio uznał że Okazaki dostawia się do jego córki a choć była to (wtedy) pomyłka
to i tak niemal nie spuścił mu łomotu...


Hmm...on nie dostał o mało łomotu za to ,iż powiedział ,że wypieki Sanae są...w skrócie do śmieci :P. A znając dalszą historię to ona sama chciała założyć piekarnie choć sama tak naprawdę nie miała żadnych umiejętności w tą stronę xP.

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Tym razem Sunohara dostawia się do jego żonyXD


Wiesz...sam Okazaki nie był do tego przekonany xP. Ostrzegał przecie xD.

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Co gorsza Youhei nie wie kim tak naprawdę jest Sanae i chyba kombinuje czy udawanego
romansu nie dałoby się przekształcić w prawdziwy...


Choć mi się wydaję ,że Youhei coś się domyśla. Od razu widać ,że nie jest ona jakoś przekonana...moim zdaniem domyśla się ,że to Sanae ,ale nie jest pewna ;P.

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Oj, to będzie bolało:D


Coś czuje ,że dostanie od swojej siostry łomot niż od Akio ;).

@Fouton

Dnia 12.10.2008 o 23:05, Karharot napisał:

Mnie tylko dziwi, że Mei nie poznała Sanae.


Wiesz...taka parodia jakich nie mało w Clannad xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilahrz Sekirei

Dnia 13.10.2008 o 13:47, Fouton napisał:

Ooooniiii-kuun. Piękna (i mocno ecchi) scena.

Oj tak, czysta rozkosz dla oczu ^^ Oby nam tylko Miya tych oczu nie wyrwała.

Dnia 13.10.2008 o 13:47, Fouton napisał:

Padłem na ziemie gdy pokazali Minato i
resztę w tej samej pozycji co w poprzednim chapterze wciąż niedowierzających, że Matsu
była w DS.

No i mamy odpowiedź, Po co jej komputery... ja tam nie miałbym nic przeciwko małemu eksperymentowaniu z mocami XD

Dnia 13.10.2008 o 13:47, Fouton napisał:

Ofkors powód Kazehany odejścia był najlepszy, a Mikogami pytający czy Sekirei
mogą złapać przeziębienie powalił mnie na ziemię po raz drugi.

Biedny Mutsu, ciągle chłopaka obgadują za plecami XD

Dnia 13.10.2008 o 13:47, Fouton napisał:

No i ciekawostka o 3rd
stage, czyli Ashikabi walczą wraz ze swoimi Sekirei. Zobaczymy co potrafi Minato (chociaż
tu wymiatać będzie Yukari, która ze wszystkich Ashikabi potrafi najmocniej przywalić^^).

Taa tylko najpierw będzie się musiała wyrwać z łap tego porywaczo/zastraszacza. STACJE ORBITALNĄ MU W ŁEB! Chociaż ja osobiście nie jestem pewien czy "walczenie razem" jest takie dosłowne... chociaż kto wie, hehe to by było urocze gdyby Minato zaczął się uczyć szermierki od Miyi XD I gdyby też sobie wykształcił Evilniackiego Stwora, tak jak Miya ma Oni-kuna, a Musubi Pedo Beara

Dnia 13.10.2008 o 13:47, Fouton napisał:

Kolorowy omake na samym początku też był świetny. Mina Tsukiumi na widok ubranej Musubi-chan
a potem wyglądająca tak samo Tsukiumi powaliły mnie, kopnęły między nogi i zdzieliły
łopatą po głowie.

Yukaty to widać stroje społeczne, nie da rady ich ubrać bez pomocy drugiej osoby XD A Matsu odstawiająca "wiejską babkę" jak zwykle mnie rozwala, tak po prawdzie to ciekawi mnie czy ktokolwiek z MBI oprócz samej Matsu się przejmuje tym "polowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad AS e02

Dnia 13.10.2008 o 14:34, Nertis napisał:

Hmm...on nie dostał o mało łomotu za to ,iż powiedział ,że wypieki Sanae są...w skrócie
do śmieci :P


Nawet Akio się parę razy takie stwierdzenie wyrwało:D

Dnia 13.10.2008 o 14:34, Nertis napisał:

A znając dalszą historię to ona sama chciała założyć piekarnie choć sama
tak naprawdę nie miała żadnych umiejętności w tą stronę xP.


Cóż, musiała wybrać jakiś zawód który mogliby wykonywać w domu, wybrała więc taki który wydawał jej się najbardziej atrakcyjny. A to że po fakcie okazało się że nie ma do niego żadnego talentu...
Przynajmniej te jej ciągłe próby i niesłabnący entuzjazm są naprawdę urocze:)

Dnia 13.10.2008 o 14:34, Nertis napisał:

Wiesz...sam Okazaki nie był do tego przekonany xP. Ostrzegał przecie xD.


Ale jednak nie był w stanie się powstrzymać przed ukryciem prawdziwej tożsamości Sanae... Wątpliwości to może i on ma ale nie zmienia to faktu że w głębi duszy chyba nie może się doczekać aż wszystkie elementy (Sunohara, Sanae i Akio\) zejdą się w jednym miejscu i przekroczą masę krytyczną:D

Dnia 13.10.2008 o 14:34, Nertis napisał:

Choć mi się wydaję ,że Youhei coś się domyśla. Od razu widać ,że nie jest ona jakoś przekonana...moim
zdaniem domyśla się ,że to Sanae ,ale nie jest pewna ;P


Chyba masz na myśli Mei? Bo Youhei to imię Sunohary (znaczy się brata) a on na 100% żyje w nieświadomości. Co do Mei to myślę że wietrzy w tym jakiś przekręt ale nie sądzę aby jej podejrzenia zaszły tak daleko jak prawda - ona nie ma tak wykrzywionej i sperwerconej wyobraźni jak Okazaki:D

Dnia 13.10.2008 o 14:34, Nertis napisał:

Coś czuje ,że dostanie od swojej siostry łomot niż od Akio ;).


Jego siostra nie jest aż tak agresywna, już prędzej bym się po niej spodziewał takiej samej reakcji jak wtedy gdy usłyszała że jej brat podrywa Okazakiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


A wcale że bo nie bo to ja jestem specem od Szatańskiego Śmiechu XD MUAHAHAHAHAHA Hehe
i nawet ludzi nim straszę od czasu do czasu ^^

BUAKEKEKEKEKEEKEKEKEKEKE! To było dziwniejsze!

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Pure Ownage Dude, Pure Ownage XD

That''s correct jak to mówi Wiader :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Szkoda że Code Geass nie można podciągnąć bo wtedy była by jeszcze narkomania... no prawie
popadnięcie w narkomanie XD Cóż Gundam zaczyna podrastać co nieco, razem ze swoimi bohaterami
i widzami. Jeśli dobrze pamiętam to SEED i Wing miały tak odmłodzonych bohaterów żeby
przemówić do młodego pokolenia i zainteresować to pokolenie Gundamem, a teraz wraz z
dorastaniem fanów, dorasta również sama seria.

Z tego co pamiętam, to Gundam zawsze miał młodych bohaterów :P Ray Amuro też był młody, ale po kilku seriach był już mężczyzną :P Zeta - tak samo, V Gundam - Chyba też, Turn A Gundam - no a jakżeby inaczej, After War Gundam X - również. Typowe Gundamowe zagranie :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą chyba się skapnąłem za co zamknęli Marinę, coś mi mówi że niedługo zaczną
ją przesłuchiwać w sprawie Gundamów, ostatecznie jakby z boku popatrzeć to Gundamy okazywały
dość głębokie nią zainteresowanie, ktoś sobie dodał 2 do 2 i mu 5 wyszło

Głupcy. Współczuje jej tego całego zamieszania. Oby nic nie wygadała o Setsunie.

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

No cóż... są ludzie którzy lubią Wielkie Partnerki XD

O dość nietypowej płci...
/.../
Wiem co to Azumanga i Lucky Star, lecz znam je tylko z krótkich fragmentów. Gdzieś podczas dłuższej przerwy może watch''nę :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

To by było piękne (aż zbyt i dlatego się boję że do tego nie dojdzie). A Allelujah faktycznie
wygląda na szczęśliwego jak nigdy (autentycznie nigdy go nie widziałem takim szczęśliwym
^^) Ciekawi mnie następny odcinek i rozmowa Allelujhi i Marie/Somy. To będzie coś niezwykłego,
idę o zakład.

Oj tak. Przecież oni są jak brat i siostra, więc można się spodziewać naprawdę szczerych wyznań.

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Wygląda na to że zwyczajnie dwa GN Drive''y muszą być ze sobą kompatybilne, nie wiem
od czego to zależy, ale jeśli nie są to system pada (w najlepszym wypadku) i do widzenia
z powerem. Będą musieli jakoś rozwiązać problemy z kompatybilnością i wtedy 00 będzie
wymiatał jak nigdy.

Niech dziadunio Ian się nie opieprza i robi swoje! :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

"Ehehehe.. po co ci ten bicz... i te kajdanki... i ten wielki... banan"

A pamiętasz tą "specyficzną" piłę mechaniczną z GTA:SA? :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Znaczy kto wrzeszczy to NOOOOOOOOOO ?? Wang Liu Mei ?? Bo widzowie byli by pewnie cokolwiek
zaciekawieni taką emisją XD Ech, aż się budzą wspomnienia Geassowe XD Swoją drogą, nie
sądzisz że w preview Ribbons miał takie trochę Geassowate ślepka ??
http://foxxfireart.deviantart.com/art/Code-Geass-TMI-95688807

NOOOOOOOOOOO w wykonaniu Wang ^^ Właśnie też to zauważyłem. Nena zresztą, gdy łączyła się z VEDĄ też takie miała.

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Cóż, Marina JAKĄŚ Rolę spełnić będzie musiała, a Orędowniczka Pokoju w jej przypadku
pasuje idealnie, będzie odstawiała świętą matkę narodów i błagała o zaprzestanie walki,
ewentualnie Kataron przywiąże ją do sztandaru na 00 i będą szarżować na A-LAWSów

A A-LAWS będzie używać bananów od Haro zamiast tych lanco-działek :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

> > KONIEC SPOILERÓW
Nie ty jeden :-P

Mr. T walnie Grahamowi z irokeza :P

Dnia 13.10.2008 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Miooodzio, naprawdę nabiera człowiek ochoty na obejrzenie tych wszystkich serii. Swoją
drogą... wydaje mi się czy Sunrise produkował serie z dużo lepszą animacją niż to co
próbowali odstawić w swoich kreskówkach Amerykańce ??

I to jest zasadnicza różnica ^^ Każde stare Anime miażdżyło kreską w tamtych czasach porównując z czerstwymi bajkami hamerykańskimi. Nie mówię już o żartach...
Alto, Sheryl, szafka i wibracje w telefonie FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


> BUAKEKEKEKEKEEKEKEKEKEKE! To było dziwniejsze!
Ale to nie jest Evilniacki śmiech, to śmiech żaby chorej na gardło
> That''s correct jak to mówi Wiader :P
Hmm... sounds familiar for some reason... but dunno where I heard it...
> Z tego co pamiętam, to Gundam zawsze miał młodych bohaterów :P Ray Amuro też był młody,
> ale po kilku seriach był już mężczyzną :P Zeta - tak samo, V Gundam - Chyba też, Turn
> A Gundam - no a jakżeby inaczej, After War Gundam X - również. Typowe Gundamowe zagranie
Startujemy z nastolatkami, rzucamy ich na front, a jak przeżyją to dajemy im dorosnąć i niech się dobrze bawią ^^ W sumie to teraz mamy swego rodzaju Powrót, no bo kiedy pierwsze serie Gundama zaczynały to oglądacze byli nastolatkami, ówczesne nastolatki dorosły, dorobiły się dzieci więc teraz te dzieciaki trzeba przyciągnąć ^^
> Głupcy. Współczuje jej tego całego zamieszania. Oby nic nie wygadała o Setsunie.
Głupcy bo raz dwa poznają moc 00 XD W sumie i tak za wiele do wygadania by chyba nie miała, Marina jakoś za wiele o nim nie wiedziała.
> O dość nietypowej płci...
Skoro faceci się interesowali Miriam to...
> Wiem co to Azumanga i Lucky Star, lecz znam je tylko z krótkich fragmentów. Gdzieś podczas
> dłuższej przerwy może watch''nę :P
Watchnąć sobie musisz bo serie są świetne XD
> Oj tak. Przecież oni są jak brat i siostra, więc można się spodziewać naprawdę szczerych
> wyznań.
Nie zdziwiłbym się gdyby "Marie" próbowała go przepytywać w sprawie Celestial Being, a Allelujah tylko coś tam mamlał niezrozumiale i cieszył się że Marie do niego przyszła
> Niech dziadunio Ian się nie opieprza i robi swoje! :P
Oj nie wyglądało na to że się opieprzał w serii XD Mam tylko nadzieję że kolejne uruchomienia 00 nie będą takie "Na gadkę motywacyjną". Setsunie by się chyba w końcu znudziło nawijanie do 00
> A pamiętasz tą "specyficzną" piłę mechaniczną z GTA:SA? :P
Huh ?? A czy ja kiedykolwiek mówiłem że grałem w SA :-P Ale mogę sobie wyobrazić o co ci biega XD
> NOOOOOOOOOOO w wykonaniu Wang ^^ Właśnie też to zauważyłem. Nena zresztą, gdy łączyła
> się z VEDĄ też takie miała.
Teraz pytanko skąd ona tego "skilla" dorwała, no bo normalnie tylko Ribbons, Tieria i pewnie Innovators byli by do tego zdolni. Nena w takim razie musi być Co Najmniej cyborgiem. Hmm tak sobie porównuję Nenę i nie mogę się zdecydować czy się zmieniła czy nie... Fryzura zmieniona na pewno...
http://img256.imageshack.us/img256/4085/59dh2.jpg
http://www.gundam00.net /character/img/19.png
> A A-LAWS będzie używać bananów od Haro zamiast tych lanco-działek :P
To już nie lepiej kolb kukurydzy :-P [Zrozumiałe dla tych którzy obejrzeli AMV Hell 0... Brrrrrr, Okropne, przeżycie... przynajmniej po części]
> Mr. T walnie Grahamowi z irokeza :P
To ten Irokez betonowy jest ?? A jak przy Grahamie jesteśmy, to czy Graham i kapitan tego statku A-LAWSów mówili o NASZYM Katagirim ??
> I to jest zasadnicza różnica ^^ Każde stare Anime miażdżyło kreską w tamtych czasach
> porównując z czerstwymi bajkami hamerykańskimi. Nie mówię już o żartach...
Wrzuciłem tu kiedyś małe porównanie. Amerykańską i Japońską wersję DarkStalkers... mówię ci na widok Amerykańskiej chciało się wymiotować, a Japońskiej... hyhy ślinić XD
> Alto, Sheryl, szafka i wibracje w telefonie FTW!
Czytałem tego posta jak jadłem obiad... mało się nie udławiłem jak mi o tym przypomniałeś XD
Tak z czystej ciekawości. To po lewej to z Zero no Tsukaima ??
http://img221.imageshack.us/img221/8694/ftw123kn3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

> > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


Ale to nie jest Evilniacki śmiech, to śmiech żaby chorej na gardło

...

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Hmm... sounds familiar for some reason... but dunno where I heard it...

Nie pamiętam dokładnego fragmentu, jednak: http://www.youtube.com/watch?v=0C2SIZ5qsSQ

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Startujemy z nastolatkami, rzucamy ich na front, a jak przeżyją to dajemy im dorosnąć
i niech się dobrze bawią ^^ W sumie to teraz mamy swego rodzaju Powrót, no bo kiedy pierwsze
serie Gundama zaczynały to oglądacze byli nastolatkami, ówczesne nastolatki dorosły,
dorobiły się dzieci więc teraz te dzieciaki trzeba przyciągnąć ^^

Ano Gundam to przecież shonen, więc postać musi być młoda, ale niekoniecznie piękna vide Turn A Gundam (bleee)

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Głupcy bo raz dwa poznają moc 00 XD W sumie i tak za wiele do wygadania by chyba nie
miała, Marina jakoś za wiele o nim nie wiedziała.

MArina wkracza z kwiatkami do domku MAriny, a tu jej nie ma. Żołnierze A-LOLSów zostawili karteczkę :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Skoro faceci się interesowali Miriam to...

... czemu nie Exią :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Watchnąć sobie musisz bo serie są świetne XD

Postaram się, postaram :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Nie zdziwiłbym się gdyby "Marie" próbowała go przepytywać w sprawie Celestial Being,
a Allelujah tylko coś tam mamlał niezrozumiale i cieszył się że Marie do niego przyszła

Jak zwykle w złym czasie, o złej porze, bo Gundamy już lecą rozpieprzyć pół szpitala :P Zapewne o wielu rzeczach nie chce sobie przypominać. Fajnie by było, gdyby Alle walczył podczas rozmowy z Halle i Yalle :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Oj nie wyglądało na to że się opieprzał w serii XD Mam tylko nadzieję że kolejne uruchomienia
00 nie będą takie "Na gadkę motywacyjną". Setsunie by się chyba w końcu znudziło nawijanie
do 00

Skoro nie dopracował 00 to znaczy, że trochę się tam zabawiał... W ogóle to jego córka tak lekko leci na Lasse nie sadzisz? :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Huh ?? A czy ja kiedykolwiek mówiłem że grałem w SA :-P Ale mogę sobie wyobrazić o co
ci biega XD

Awwww! Szkoda :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Teraz pytanko skąd ona tego "skilla" dorwała, no bo normalnie tylko Ribbons, Tieria i
pewnie Innovators byli by do tego zdolni. Nena w takim razie musi być Co Najmniej cyborgiem.
Hmm tak sobie porównuję Nenę i nie mogę się zdecydować czy się zmieniła czy nie... Fryzura
zmieniona na pewno...

Zmieniła się i to dośc znacznie. Jej rysy twarzy są bardziej dorosłe i stała się bardziej podległa. Może ma jakieś implanty? :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

To już nie lepiej kolb kukurydzy :-P [Zrozumiałe dla tych którzy obejrzeli AMV Hell 0...
Brrrrrr, Okropne, przeżycie... przynajmniej po części]

Nie przypominaj :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

To ten Irokez betonowy jest ?? A jak przy Grahamie jesteśmy, to czy Graham i kapitan
tego statku A-LAWSów mówili o NASZYM Katagirim ??

Nie. Mówili o Homerze Katagirim. Strzelam, że to może być ojciec, albo brat. Nieźle namieszali, jednak szybkie suby pomogły mi w rozszyfrowaniu tej ciekawej zagadki.

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Wrzuciłem tu kiedyś małe porównanie. Amerykańską i Japońską wersję DarkStalkers... mówię
ci na widok Amerykańskiej chciało się wymiotować, a Japońskiej... hyhy ślinić XD

No widzisz. Różnica między Atomówkami też jest spora.... xD

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Czytałem tego posta jak jadłem obiad... mało się nie udławiłem jak mi o tym przypomniałeś
XD

Buahahahah! Ranka chciała wziąc udział w "zabawie" :P

Dnia 13.10.2008 o 18:03, Hubi Koshi napisał:

Tak z czystej ciekawości. To po lewej to z Zero no Tsukaima ??
http://img221.imageshack.us/img221/8694/ftw123kn3.jpg

Bardzo możliwe, ale nie daje pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:31, Hubi Koshi napisał:

Sorki za drugiego posta
Coś mi mówi że trafiliśmy dzisiaj Jackpota. Nie dość że nowy chapter Sekirei to jeszcze
3 chaptery AIKI XD

Baaka. Chaptery te czytałem już przed wczoraj ;) Mimo wszystko były świetne jak zawsze (szczególnie Kunitoshi próbujący odebrać swoją nagrodę i walczący w ero-mode)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:32, Fouton napisał:

Baaka. Chaptery te czytałem już przed wczoraj ;) Mimo wszystko były świetne jak zawsze
(szczególnie Kunitoshi próbujący odebrać swoją nagrodę i walczący w ero-mode)

I nie powiedziałeś że są :-P Powinienem się na ciebie obrazić :-P A Kunitoshi faktycznie jak zwykle wymiata, heh dziewczyna po "odebraniu" wyglądała jak jakieś zombie XD Kunitoshi jeśli dobrze pamiętam już dawno się nie bawił więc pewnie spożytkował na nią sporą części swojej energii. A Ero-Mode był genialny XD Nawet dziewczyna nie zaczęła mówić, a już leżała na deskach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery AIKI

Dnia 13.10.2008 o 19:35, Hubi Koshi napisał:

I nie powiedziałeś że są :-P Powinienem się na ciebie obrazić :-P

Ostatnio jak mówiłem, że wyszedł nowy chapter zostałem zignorowany więc myślałem, że masz swoje źródło i czytasz zawsze jak wyjdzie ;P

Dnia 13.10.2008 o 19:35, Hubi Koshi napisał:

A Kunitoshi faktycznie
jak zwykle wymiata, heh dziewczyna po "odebraniu" wyglądała jak jakieś zombie XD Kunitoshi
jeśli dobrze pamiętam już dawno się nie bawił więc pewnie spożytkował na nią sporą części
swojej energii. A Ero-Mode był genialny XD Nawet dziewczyna nie zaczęła mówić, a już
leżała na deskach XD

No cóż słabość do blondynek robi z niego Monstahh.
Swoją drogą ciekawi mnie motyw z jego bratem. Niby taki nie pozorny a bez problemu wskoczył na kilkumetrową tablice. Pewnie będzie ostatecznym bossem xD
A Kizuki taka niby najsłabsza a pewnie pierwsza nauczy się thunder-stepu i pobije Kunitoshiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Nie pamiętam dokładnego fragmentu, jednak: http://www.youtube.com/watch?v=0C2SIZ5qsSQ

Nienie, nie tutaj. Pamiętam że słyszałem takie That''s Correct gdzieś/kiedyś, ale... kurde nie mogę sobie przypomnieć gdzie i kiedy T_T

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Ano Gundam to przecież shonen, więc postać musi być młoda, ale niekoniecznie piękna vide
Turn A Gundam (bleee)

Chwała panu że nie oglądałem :-P Przynajmniej na razie. Poza tym muszą być w serii śliczne dziewczyny :-3

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

MArina wkracza z kwiatkami do domku MAriny, a tu jej nie ma. Żołnierze A-LOLSów zostawili
karteczkę :P

Eee... która MArina O_o ?? A goście z tego blogu nie lubię. 00 jest Epic i kropka, a każdy kto się nie zgadza zbierze z orbitalnego działka Dynames XD Chociaż z kawałkiem o tym że Setsuna jest gay przy screensavie Mariny to się zgodzę.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

... czemu nie Exią :P

Właśnie, przecież to taka śliczna dziewczyna XD No i kto tu jest Gundamem Setsuna XD

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Jak zwykle w złym czasie, o złej porze, bo Gundamy już lecą rozpieprzyć pół szpitala

Nie bądź drastyczni ^^ Tylko tą małą ćwiartkę gdzie zamknięty jest Allelujah.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

:P Zapewne o wielu rzeczach nie chce sobie przypominać. Fajnie by było, gdyby Alle walczył
podczas rozmowy z Halle i Yalle :P

Oj tak
"Zamknij się", "Ziamklnijcie siem", "Zamknijcie się obaj bo wam łby porozwalam"
Oj miała by Soma WTFka niezłego XD

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Skoro nie dopracował 00 to znaczy, że trochę się tam zabawiał... W ogóle to jego córka
tak lekko leci na Lasse nie sadzisz? :P

Tylko dlatego że chodzi za nim krok w krok i praktycznie na każdym kadrze widać ich razem jeszcze nic nie znaczy. A tak na serio to wtedy gdy dawała jedzonko Sajiemu Lasse pewnie poszedł w ramach zabezpieczenia, ostatecznie dziewczę dość małe i delikatne więc Saji mógłby się wyrwać gdyby chciał.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Awwww! Szkoda :P

Biorąc pod uwagę Nie-Moc mojego kompa to raczej sobie nie pogram XD

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Zmieniła się i to dośc znacznie. Jej rysy twarzy są bardziej dorosłe i stała się bardziej
podległa. Może ma jakieś implanty? :P

Nom stąd moje że na pewno jest przynajmniej cyborgiem. Ale muszę ci przyznać rację że Nena się "wyostrzyła" w porównaniu do siebie sprzed czterech lat to jak skalpel przy plastikowym mieczu XD

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Nie przypominaj :P

Wspomnę tylko że ostatnio wyszedł nowy AMV, co mam do powiedzenia ?? Shit is not funny... seriously shit is not funny.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Nie. Mówili o Homerze Katagirim. Strzelam, że to może być ojciec, albo brat. Nieźle namieszali,
jednak szybkie suby pomogły mi w rozszyfrowaniu tej ciekawej zagadki.

No to teraz się zrobi ciekawie, Billy będzie mógł tatusiowi/bratu się poskarżyć że mu Cb porwało dziewczynę XD Teraz też rozumiem dlaczego Setsuna wypalił prawdę o Sumeragi-san, postawił ją pod murem, albo idzie z nim albo zbiera serię z KMu.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

No widzisz. Różnica między Atomówkami też jest spora.... xD

Znaczy się że Japońskie są różowe i idealne do przycinania krzaków przed domem ;-)

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Buahahahah! Ranka chciała wziąc udział w "zabawie" :P

Biedny Alto, nie wyrobił by chłopak... chociaż po tym ile go karali chodzeniem w tych pordzewiałych armorkach to musi mieć jednak niezgorszą Staminę.

Dnia 13.10.2008 o 18:47, Earthshaker napisał:

Bardzo możliwe, ale nie daje pewności.

Nie bo z ciekawości czytałem o tej serii na wikipedii i wyczytałem że ta cała... Louise bodaj często okłada batem swojego "Chowańca".

20081013200953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:44, Fouton napisał:

Ostatnio jak mówiłem, że wyszedł nowy chapter zostałem zignorowany więc myślałem, że
masz swoje źródło i czytasz zawsze jak wyjdzie ;P

ARGH musiałem zapomnieć o tym poście kiedy polazłem coś robić w domu. Wybacz ^^;

Dnia 13.10.2008 o 19:44, Fouton napisał:

No cóż słabość do blondynek robi z niego Monstahh.

Nenenene, to tylko podwyższa level jego Monstahhowości, bo Monstahh to on był od urodzenia. Genialnie go raz ktoś opisał An Ally of Justice with a BAD Attitude... a może to był Short Temper ??

Dnia 13.10.2008 o 19:44, Fouton napisał:

Swoją drogą ciekawi mnie motyw z jego bratem. Niby taki nie pozorny a bez problemu wskoczył
na kilkumetrową tablice. Pewnie będzie ostatecznym bossem xD

Cóż jego argument że dostał się na listę dzięki pokrewieństwu z Kunitoshim brzmi sensownie, ale ja też obstawiam że się chłopak tylko kryje. Ostatecznie nie ma nic groźniejszego niż niepozorność. Poza tym, jeśli się okaże że też jest wypasionym power-masterem to będzie znaczyło że Kunitoshi ma swojego powera nie od Ojca, tylko od Matrony (Matką tego jakoś nazwać nie mogę XD)

Dnia 13.10.2008 o 19:44, Fouton napisał:

A Kizuki taka niby najsłabsza a pewnie pierwsza nauczy się thunder-stepu i pobije Kunitoshiego.

Nom Kizuki nie jest spośród nich najpotężniejsza, ale jest uparta i bardzo szybko się uczy. Co do części z pobiciem Kunitoshiego [klepie go po ramieniu] Mam nadzieje że wziąłeś już dzisiejszą porcję ziółek, bo coś dziwne rzeczy wygadujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:



Nienie, nie tutaj. Pamiętam że słyszałem takie That''s Correct gdzieś/kiedyś, ale...
kurde nie mogę sobie przypomnieć gdzie i kiedy T_T

No kurczę ja też.

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Chwała panu że nie oglądałem :-P Przynajmniej na razie. Poza tym muszą być w serii śliczne
dziewczyny :-3

Tam takich właściwie nie uraczysz.... Pozwolę sobie wbić Ci nóż w plecy: http://www.youtube.com/watch?v=5cMO96Zuuuc
Pseudozeoński Mogwai + dośc "dziwne" stroje tej głównej ukochanej. Nie mówię już o tych motylkowych skrzydłach...

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Eee... która MArina O_o ?? A goście z tego blogu nie lubię. 00 jest Epic i kropka, a
każdy kto się nie zgadza zbierze z orbitalnego działka Dynames XD Chociaż z kawałkiem
o tym że Setsuna jest gay przy screensavie Mariny to się zgodzę.
> ... czemu nie Exią :P

Crap miałem na myśli Setsune ! W ododatku jak zwykle nie umiem napisać MArina, bo zawsze A też musi być z dużej...
Setsuna złapał Sumeragi za rączkę, a to już coś znaczy. Nie uważa kobiet za mutanty :P

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Właśnie, przecież to taka śliczna dziewczyna XD No i kto tu jest Gundamem Setsuna XD

Beautiful Boy - tak śpiewała Utada Hikaru. My to przerobilśmy na Beautiful Girl w wykonaniu Setsuny :P

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Nie bądź drastyczni ^^ Tylko tą małą ćwiartkę gdzie zamknięty jest Allelujah.

dojdźmy do kompromisu - pół szpitala :P

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

"Zamknij się", "Ziamklnijcie siem", "Zamknijcie się obaj bo wam łby porozwalam"

Miałem na myśli:
"Marie!", "Ty jeszcze żyjesz?! Giń od mojego oddechu", "Daj grzechotkę"

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Oj miała by Soma WTFka niezłego XD

Nawet Siergiei w swych gorących objęciach by jej nie pomógł.

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Tylko dlatego że chodzi za nim krok w krok i praktycznie na każdym kadrze widać ich razem
jeszcze nic nie znaczy. A tak na serio to wtedy gdy dawała jedzonko Sajiemu Lasse pewnie
poszedł w ramach zabezpieczenia, ostatecznie dziewczę dość małe i delikatne więc Saji
mógłby się wyrwać gdyby chciał.

Przecież Saji to leszczu! Dostałby z kity i by nie wstał, a Haro dowaliłby bananem ze schowka. Lasse w ogóle się nie zestarzał :P Wciąż piękny i seksowny :P

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Biorąc pod uwagę Nie-Moc mojego kompa to raczej sobie nie pogram XD

uber-AWWWWW!!

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Nom stąd moje że na pewno jest przynajmniej cyborgiem. Ale muszę ci przyznać rację że
Nena się "wyostrzyła" w porównaniu do siebie sprzed czterech lat to jak skalpel przy
plastikowym mieczu XD

No nie? Ciekawe czy zostało jej coś z tej buńczuczności.

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Wspomnę tylko że ostatnio wyszedł nowy AMV, co mam do powiedzenia ?? Shit is not funny...
seriously shit is not funny.

To straszne... :P

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

No to teraz się zrobi ciekawie, Billy będzie mógł tatusiowi/bratu się poskarżyć że mu
Cb porwało dziewczynę XD Teraz też rozumiem dlaczego Setsuna wypalił prawdę o Sumeragi-san,
postawił ją pod murem, albo idzie z nim albo zbiera serię z KMu.

Jeśli dalej ją kocha to tego nie zrobi... Rodzice Sumeragi nieźle ją skrzywdzili dając jej imię Kujoh...

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Znaczy się że Japońskie są różowe i idealne do przycinania krzaków przed domem ;-)

That;s correct xD

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Biedny Alto, nie wyrobił by chłopak... chociaż po tym ile go karali chodzeniem w tych
pordzewiałych armorkach to musi mieć jednak niezgorszą Staminę.

Takie jest życie gościa od Kabuki :P Niech Ranka odejdzie. All Hail Sheryl and Alto!

Dnia 13.10.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

Nie bo z ciekawości czytałem o tej serii na wikipedii i wyczytałem że ta cała... Louise
bodaj często okłada batem swojego "Chowańca".

Oł... Dość ciekawie te zabawy wyglądają nie sadzisz? Ma trochę z perverta w sobie :P


Imho ten screen to nie Exia, tylko Fleksja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się