Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 02:04, Mr_Terrorist napisał:

Podajcie mi nazwę jakiegoś anime. Coś podobnego do Code Geass, czy Death Note.

Polecaciłbym chyba Monster i Detective Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:57, Cirno napisał:

Pwnage!

O kurde... Shinji pojechał po całości ! :D
Bohater przybył to teraz wszyscy mogą mu jedynie robić kanapki xD

>Ale skoro ktoś mówi ,,polećcie coś w stylu DN i CG" to znaczy że jest nowy w anime :3
No niezupełnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, że 7 dni temu poprosił o podanie mu anime podobnego do DN, a skoro podobał mu się epic CG, to spodoba mu się epic MF :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Requiem for the Phantom e21

Spoiler

Nie jestem pewien czy Scythe Master to geniusz w manipulowaniu psychiką czy też po prostu wariat. Jego ostatnie dzieło najwyraźniej niezbyt przejmuje się nim i jego rozkazami i działa wedle własnych zachcianek (jakoś nie wyobrażam sobie Ein rzucającej SM brudny ręcznik na głowę XD). Nie wiem tylko czy to że wciąż ma własną wolę oznacza że łatwiej będzie Reijiemu się z nią porozumieć czy też wręcz przeciwnie...
SiDi miałeś rację zwracając uwagę na to że w porównaniu z Cal Reiji i Elen wcale się nie postarzeli. Teraz ona wygląda na starszą od nich...


BTW - Czy tylko mi zestawienie tego zegarka z pistoletem nasuwa skojarzenia z Noir? ->
http://img13.imageshack.us/img13/6467/33858354.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 00:47, Karharot napisał:

Requiem for the Phantom e21
/.../


Zważ na to, że Scythe Master manipuluje nimi z jakimiś środkami. Przecież ot tak nie stałaby się taką bronią ;] Pewnie użył na niej jakiś środków, wspomagaczy czy coś w tym stylu. Jednakże sam fakt, że

Spoiler

Cal wygląda tak, a nie inaczej trochę irytuje

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 10:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Karharot, co to za anime, pierwszy raz o nim słyszę ?

Opowiada historie elitarnych zawodowych zabójców wyszkolonych (poprzez pranie mózgu) dla mafii. Po części film akcji a po części dramat o dość ciężkim klimacie. Ma pewne elementy wspólne z Noir choć IMO jest od niego lepszy. Obejrzyj sobie parę odcinków bo to naprawdę dobry tytuł ->
http://myanimelist.net/anime/5682/Phantom_~Requiem_for_the_Phantom~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Requiem for the Phantom e21

Spoiler

> Zważ na to, że Scythe Master manipuluje nimi z jakimiś środkami. Przecież ot tak nie

Dnia 23.08.2009 o 10:38, SiDi napisał:

stałaby się taką bronią ;]


Spoiler

Czy ja wiem? Reiji stwierdził że ma ona niezwykły talent - przypomnij sobie ile czasu ona spędziła na treningu w strzelaniu do cegieł a ile jemu to zajęło. Choć to nieco naciągane to wyglądało na to że ona miała po prostu wrodzone umiejętności które dorównywały/przerastały umiejętności Ein i Zwei. SM zresztą powiedział w tym epku że manipulował jedynie jej nienawiścią nie ruszając niczego innego.


Dnia 23.08.2009 o 10:38, SiDi napisał:

Spoiler

Cal wygląda tak, a nie inaczej trochę irytuje

.

Spoiler

IMO Cal wygląda lepiej niż nieźle :) To wygląd wiecznie młodych Elen i Reijiego jest tym co może budzić lekkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Jedyne takie doświadczenie w jego życiu, Po tym traumatycznym doświadczeniu nigdy więcej
nie myślał o związaniu się z jakąkolwiek dziewczyną :D

Hmm... Bóg odpowiedzialny za stanie się przez kogoś homoseksualistą... czyż to nie słodka ironia XD IN YOUR FACE PRIESTS!!

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Problem w tym że niektóre z tych odpadów mogą się aż do samej utylizacji uważać za pełnosprawne
(i pełnoprawne) istoty inteligentne. Nie żeby miało to jakiekolwiek znaczenie ale wspominam
o tym dla porządku :)

Jak to lubiał mawiać Lu Tze (z Złodzieja Czasu Pratchetta) "Zasady są po to byś się dobrze zastanowił zanim je złamiesz" A że ludzką głupotę mogłem obserwować od dawna i się nad nią zastanowić... "ANIHILATE THEM NANOHA-SAMA"

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Niestety imię Aiduo mi nic nie mówi zaś informacja że ta osoba ma większy biust od Saber
nie za bardzo zawęża krąg poszukiwań (paru facetów mogłoby się nawet załapać). Chociaż
ktoś kto ma 4x tyle mocy co Saber... hmmm. Może chodziło o Aoko? Ewentualnie prawdziwego
mistrza Rider?

Niee chyba nie, tamta panienka była blond... no nic, poszperam, może znajdę i ci zarzucę.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

A gdzieee tam. To pomówienia. To że próbowała się posilić paroma setkami osób czy też
to że tak załatwiła (gołymi rękoma:) Shirou że wystawały z niego dziwne rzeczy jeszcze
i niczym nie świadczy. Tak naprawdę to bardzo miła i nieśmiała osoba XD

Słówko Yandere coś ci mówi ?? a poza tym... dziwne rzeczy z niego wystawały ?? W sensie te rzeczy należały do niego, ale powinny zostać w środku, czy też te rzeczy należały do niej i pod żadnym pozorem nie powinny się znaleźć w człowieku ??

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Że coś takiego Ci jeszcze po głowie chodzi w tak dramatycznej sytuacji... Ty naprawdę
jesteś Hardcorowym Pervertem XD

Jak to powiedział Wilk "Wobec rozpętanych sił natury należy zachować stoicyzm" A potem panicznie wyrzucał laski dynamitu z wagonika.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Tak w sumie to racja bo sukienka pewnie swoje waży tyle że przy takich obrażeniach lepiej
nic z niej nie zdzierać, w końcu pancerz może być jedyną gwarancją że niczego ważnego
po drodze nie zgubi....

Mhm... jakby się nad tym zastanowić to chyba faktycznie masz rację, tak więc [Rzuca okiem na to co tak załatwiło Saber, po czym łapie ją i zwiewa niczym Rincewind dzięki kopowi adrenaliny i instynktowi samozachowawczemu grożącemu gwałtem młotem pneumatycznym.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Zapewniam Cię że bardziej. Powód dla którego walczy w tej wojnie jest tak pogięty i niesprawiedliwy
że człowieka szlag trafia :(

Mhm... a spotyka ją potem chociaż odrobina szczęścia ??

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

I opancerzony wóz miałby wystarczyć? Ja bym zaczął asekurację od ściągnięcia floty Gwiezdnych
Niszczycieli.

No wiesz, tu się liczy szybkość i zwinność, wóz opancerzony ma szansę robić uniki, flota Gwiezdnych Niszczycieli to z kolei dla Nanohy praktycznie jak strzelnica.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Eee. To zbyt daleko posunięta przenośnia, on tylko czasem usiłował się odgryźć Kyou,
ogólnie starał się nie prowokować (no, może poza tym "bi-":). A z tym dalekodystansowym
rzutem to on tylko się zajął jej dziczkiem a ona uznała że drażni jej zwierzątko...

A to chyba tą scenę mi Ichibanboshi pokazał, zasugerował potem że zobaczył jej majteczki ?? Bo jeśli tak to była właśnie ta scena.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Z pierwszoplanowych są jeszcze Nagisa, Ryou, Kotomi Yukine które są bardzo łagodne więc
nie jest tak źle. Poza tym Fuuko chociaż jest z natury gwałtowna i nieprzewidywalna nie
ma odpowiedniego powera aby można ją było doliczyć do trio Sakagami, Kyou i Sagara :)

Hmm czyli JESZCZE nie jest tak źle, a ta Fuuko to może faceta co najwyżej kopnąć w... powiedzmy że tam gdzie go na pewno zaboli... może to i lepiej, ten blondasek wygląda na takiego którego się powinno skutecznie usunąć z puli genetycznej ludzkości.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Nie martw się, przy odrobinie szczęścia przeżyjesz zaś wdzięczna za postawione piwo Haruhi
przyjmie Cię w szeregi SOS Brigade... I wtedy być może pożałujesz że przeżyłeś (zwłaszcza
gdy zostaniesz sam na sam z Haruhi) XD

Żeby tu tylko o molestowanie chodziło T_T Mógłby się wykręcić że paskudny jestem, ale za dobrze znam Haruhi by nie wiedzieć jakie dzikie pomysły mogą jej przyjść do głowy.

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

A gdzie znajdziesz kogoś na tyle głupiego żeby odmówił takim panienkom alkoholu?

Prohibicję facet, czyli ŻADEN alkohol w ogóle nawet nie będzie docierał do barów :-) Taaa ale wtedy możemy się liczyć z szturmem na instalacje rządowe podejrzane o produkcje alkoholu...

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

1. Dobre XD Tyle że to by był pewnie koniec tej historii bo po tak ciężkim dniu Shirou
nie wytrzymałby gdyby panienka która się przed nim pojawiła potraktowała go w ten sposób
XD

Eee tam ona mu przecież tylko stanęłą na głowie ważącym parę kilo, twardym i zimnym buciorem... pytanie brzmi co ona ma zamiar dalej z tym buciorem zrobić...

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

2. Znowu się powtarzasz :)

Wybacz, mam tego już na dysku 300+ więc trochę mi się ciężko połapać co już pokazywałem, a czego jeszcze nie ^^;

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

3. Do tematu Saber i jej posiłków lepiej podchodzić poważnie. Shirou raz z tego zakpił
i miał potem doświadczenie pozacielesne...

Z rodzaju tych "Hej dlaczego widzę swoje ciało z zewnątrz ??" NIE MARTW SIĘ ŚMIERTELNIKU O NIC NIE MUSISZ SIĘ JUŻ MARTWIĆ ??

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Nie wiem kto to ale już ją lubię :)

To niestety tylko jeden z trzech awatarów Moe. Tu masz jeszcze Love

Dnia 21.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Wiesz, głoszenie prawdy i kończenie na stosie często szło w parze XD A prawdziwości/nieprawdziwości
nie skomentuję. Jak zabierzesz się za F/SN to sam możesz zgadywać kim jest Archer XD

Kusisz kusisz... całkiem skutecznie w sumie, ale jeszcze nie przekroczyłem cienkiej czerwonej lini, po której rzucę się na F/SN jak głodny na Pizze

Wybacz że nie odpisywałem, ale najpierw się dozbrajałem w demotywatory, a potem kumple wpadli i spędziliśmy wieczorek łupiąc w Tekkeny i pokrewne. W ramach przeprosin trochę powazelinuje (pierwszy poster)

Ach prawie bym zapomniał
http://shaoron.deviantart.com/art/Asuna-Saber-39886615
http://www.mangafox.com/manga/mahou_sensei_negima/c044/5.html
Wydaje mi się tylko czy Asuna (ta w armorku) przypomina nieco Saber z opancerzenia ??

20090823132321

20090823132350

20090823132440

20090823132457

20090823132526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się