Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Po prostu wiedzą kogo obsadzić na tych stanowiskach aby zebrać jak najwięcej wyznawców
(istotne w obydwu wypadkach):)

[kiwa głową] Fakt, kto by tam chciał jakiegoś starego dziadka w piżamie. Nie na darmo powstały postery w stylu "Is Your God this sexy"

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

A czy to ważne? Jeśli ktoś taki czeka w zaświatach to co my jeszcze robimy tutaj?

Nie martw się niedługo nic tu nie będziemy robili (wide jeden z posterów)

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Jak przebierzesz się za Króla Arthura to od razu się zorientują...

[przebiera się za Jacka Rakan i podwiewa dziewczynom sukienki szczerząc się radośnie

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Ech czemu do mojej szkoły taka wampirzyca nie chodziła:(

Bo gdyby chodziła to twojej szkoły by już nie było :-) A poza tym skąd wiesz że nie chodzi ?? Evangeline w Negimie zgrywała normalną uczennicę, a jak przyszło co do czego to zmiotła Super-Potężnego Boga Demonów jednym spellem.

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Pomiędzy kołnierzykiem a rozporkiem jest znacząca różnica XD

I tu właśnie do akcji wchodzi parodia XD

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

I to jest właściwe podejście :)

Hehe, znalazłem upgradniętą wersję poprzedniego Postera... tylko ceny za miejsca w pierwszych rzędach są podejrzanie niskie... ciekawie czemu ;-P

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Dodaj. Mnie to już nie uratuje ale jak jakaś animowa dziewica do tematu wejdzie to może
uratujesz jej tym życie.

Nie ma szans, nawet jeśli ja nie załaduje biedakowi Instant Killa (co w sumie by było miłosierne) to wy biedaka/czke załatwicie powoli i okrutnie wyniszczając jej stopniowo mózg :-3

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Normalnie też potrafi taką zagrać i ma wtedy też inne zalety ->
http://img22.imageshack.us/img22/3900/mplayerc200908201737125.jpg

Nie wiem kto tam wtedy wstawił kamerę, ale stawiam mu piwo... reszta fanów CG nie będących gejach pewnie też :-)

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

-50% to precision & critical hit chance, +100% to collateral damage:)

W sensie ludzie padający na Nosebleedy... albo wydrapujący sobie oczy bo wiedzą kim naprawdę jest Suzaku ??

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Po prostu nie jesteśmy jeszcze tak skrzywieni i zdeprawowani jak Ty Hentai-sensei :)

No i właśnie dlatego muszę was szkolić i utwardzać byście nie dawali się Mind-Rapenąć takimi rzeczami :-)

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Albo widząc ten uśmiech stwierdzi że Nagato jej wystarczy a Kyon i reszta świata są zbędni
XD

Jeszcze Mikuru, będzie sobie zamieniała w zależności czy akurat woli Zero biustu czy Full Biust :-)

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

<Przed zabraniem się do przeglądania profilaktycznie aplikuje sobie środki uspakajające
(pół litra wytrawnej dykty)>

A co z kilkoma mocnymi ciosami młotka w głowę ??

Dnia 20.08.2009 o 18:07, Karharot napisał:

Dawaj resztę. Jam gotów! XD
Komentarz do obecnej galerii - Pierwszy najlepszy:) Jak bardzo pozory mogą mylić...

Żebyś wiedział, a mam coś jeszcze sympatyczniejszego XD

Postery
1. Mogę tylko powtórzyć po posterze. Just when you thought it couldn''t get worse. Usiądźmy i czekajmy, już nic się nie da zrobić T_T
2. Naruto może się schować. Nanoha to teraz wielogłowicowy pocisk termonuklearny.
3. To się dopiero nazywa Niepozorność.
4. To jak, bierzemy najtańsze bilety i cieszymy się widowiskiem... przez jakieś 1.5 sekundy zanim zmienimy się w plazmę ??
5. No tutaj to tylko Konata może być Batou XD

20090820212828

20090820212905

20090820212952

20090820213057

20090820213725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:38, MrKubu napisał:

/ciach/

Tyle że jeśli dobrze pamiętam około od połowy anime ma inną fabułę niż manga. Tak samo jak w przypadku FMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

[kiwa głową] Fakt, kto by tam chciał jakiegoś starego dziadka w piżamie.

Gorzej - BEZ piżamy

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Nie na darmo powstały postery w stylu "Is Your God this sexy"

I właśnie dlatego Haruhizm rozprzestrzenił się tak szybko. (No, także dlatego że miasta tych którzy go nie przyjmowali znikały z tego wymiaru ale o tym się głośno nie mówi)

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Nie martw się niedługo nic tu nie będziemy robili (wide jeden z posterów)

Pierwszy, drugi czy czwarty? Bo jakoś nie mogę się zdecydować który z nich masz na myśli wieszcząc apokalipsę...

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

[przebiera się za Jacka Rakan i podwiewa dziewczynom sukienki szczerząc się radośnie

Z tym podwiewaniem mogą być problemy - Pancerna spódnica Saber jest zbyt ciężka abyś mógł z nią cokolwiek zrobić nie będąc prawdziwym Rakanem zaś to co nosi Raider jest za krótkie i za obcisłe żeby to podwiać (lub żeby nazwać to sukienką). Fanów Sakury zbyt wielu nie znajdziesz zaś podwiewanie czegokolwiek Iliasviel podpadałoby pod czyn nielegalny. Zawsze możesz jednak spróbować z Tohsaką (o ile akurat nie nosi płaszcza)
http://img18.imageshack.us/img18/4721/tohsakarin26c.jpg
...modląc się przy tym aby to była cosplayująca fanka a nie oryginał...

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Bo gdyby chodziła to twojej szkoły by już nie było :-)

Eeee... Dlaczego tak sądzisz <myśli, myśli, myśli...> O ile pamiętam ze szkołą Reiri nic się nie stało.

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

A poza tym skąd wiesz że nie chodzi ??

Nie dołuj mnie. Jeśli teraz chodzi to tym gorzej dla mnie bo uczniem już nie jestem a nauczycielem być nie chcę :(

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Hehe, znalazłem upgradniętą wersję poprzedniego Postera... tylko ceny za miejsca w pierwszych
rzędach są podejrzanie niskie... ciekawie czemu ;-P

To kwestia obserwowanego obszaru, z pierwszego rzędu zobaczysz tylko malutki fragment fajerwerków, z 3 mil będziesz mógł już przypuszczać jaka będzie ostateczna skala zniszczeń a z przestrzeni kosmicznej zobaczysz całość i do tego będziesz miał te parę sekund życia więcej aby się nacieszyć widokiem.

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Nie ma szans, nawet jeśli ja nie załaduje biedakowi Instant Killa (co w sumie by było
miłosierne) to wy biedaka/czke załatwicie powoli i okrutnie wyniszczając jej stopniowo
mózg :-3

Przynajmniej wstawi parę zabawnych postów. Jedna jedyna odpowiedź w typie IIIiiiyyyYYeeeeGHHHuuuuu jest trudna do zinterpretowania i nie daje takiej radości.

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

W sensie ludzie padający na Nosebleedy... albo wydrapujący sobie oczy bo wiedzą kim naprawdę
jest Suzaku ??

Nie, zwykły efekt siły odśrodkowej działającej na kręcącego się w tłumie faceta z dodatkowym frontalnym balastem :) Choć drugie z Twoich przypuszczeń też ma sens :)

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

A co z kilkoma mocnymi ciosami młotka w głowę ??

Nawet skuteczne ale młotek mi się w trakcie tego złamał:(

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

1. Mogę tylko powtórzyć po posterze. Just when you thought it couldn''t get worse. Usiądźmy
i czekajmy, już nic się nie da zrobić T_T

Mało praktyczne, zapisywanie nazwisk w notesie jest powolne i nużące, Starlight Breaker odwala robotę szybciej i na masową skalę.

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

2. Naruto może się schować. Nanoha to teraz wielogłowicowy pocisk termonuklearny.

Mam wrażenie że autor niewiele miał z VN F/SN (ewentualnie innymi od TM) do czynienia lub niewiele go obeszło jak działa Reality Marble. Co nie zmienia faktu że poster jest... przerażający <drży ze strachu na samą myśl o armii Nanoh befriendujących wszystko co żyje>

Dnia 20.08.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

4. To jak, bierzemy najtańsze bilety i cieszymy się widowiskiem... przez jakieś 1.5 sekundy
zanim zmienimy się w plazmę ??

Bierzemy te 3 mile dalej, przynajmniej zdążymy zobaczyć co spotkało frajerów z pierwszego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Gorzej - BEZ piżamy

Krztusi się napojem który właśnie pił, gdy już ratuje się o zadławienia mruczy] A to nas oskarżają o zdemoralizowanie...

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

I właśnie dlatego Haruhizm rozprzestrzenił się tak szybko. (No, także dlatego że miasta
tych którzy go nie przyjmowali znikały z tego wymiaru ale o tym się głośno nie mówi)

Aż zacytuje jeden ze swoich Własnych Posterów (Własnoręcznej produkcji więc nie taki fajny jak inne ^^;
http://andarion.deviantart.com/art/Shiho-Negotiates-123972469
Haruhi chyba właśnie tą filozofię stosuje :-)

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Pierwszy, drugi czy czwarty? Bo jakoś nie mogę się zdecydować który z nich masz na myśli
wieszcząc apokalipsę...

Otwiera usta by coś powiedzieć ale rzuca okiem na postery...] Wiesz... sam się zaczynam zastanawiać...

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

...modląc się przy tym aby to była cosplayująca fanka a nie oryginał...

Uwielbiasz psuć mi zabawę prawda :-3 A co do Tosaki... A CO MI TAM I TAK ZGINĘ ZABITY PRZEZ NANOHĘ WIĘC CO MI TAM

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Eeee... Dlaczego tak sądzisz <myśli, myśli, myśli...> O ile pamiętam ze szkołą
Reiri nic się nie stało.

Bo ona widać nie miała takiego apetytu jak Evangeline :-)

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Nie dołuj mnie. Jeśli teraz chodzi to tym gorzej dla mnie bo uczniem już nie jestem a
nauczycielem być nie chcę :(

Nawet z takimi współnauczycielkami :-3 Postery Nr. 1 i 2

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

To kwestia obserwowanego obszaru, z pierwszego rzędu zobaczysz tylko malutki fragment
fajerwerków, z 3 mil będziesz mógł już przypuszczać jaka będzie ostateczna skala zniszczeń
a z przestrzeni kosmicznej zobaczysz całość i do tego będziesz miał te parę sekund życia
więcej aby się nacieszyć widokiem.

To chyba raczej na odwrót z Kosmosu będziesz mógł ocenić, a z odległości trzech mil (co to jest jakieś 6 kilometrów) będziesz mieć parę sekund życia by nacieszyć się widokiem :-) W kosmos RACZEJ się z rozwałką nie przeniosą... chyba że Nanoha i Fate przyprowadziły Asurę wyposażoną w Arc''n''Ciel... ale to było by już poza skalą OVERKILLu

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Przynajmniej wstawi parę zabawnych postów. Jedna jedyna odpowiedź w typie IIIiiiyyyYYeeeeGHHHuuuuu
jest trudna do zinterpretowania i nie daje takiej radości.

Fakt, człowiek wolałby coś w stylu CTHULHU FTHANG AAAAHHHH MY BRAIN MY BRAIN MY BRAAAAIN

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Nie, zwykły efekt siły odśrodkowej działającej na kręcącego się w tłumie faceta z dodatkowym
frontalnym balastem :) Choć drugie z Twoich przypuszczeń też ma sens :)

Jak pocisk któremu urwało stateczniki... Taaa może lepiej zostańmy przy Suzaku Bez dodatków.

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Nawet skuteczne ale młotek mi się w trakcie tego złamał:(

Od czego biurko :-) Profesor Joker przecież tłumaczył że dowolny cios w głowę oszałamia ofiarę i ta nic nie czuje.

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Mało praktyczne, zapisywanie nazwisk w notesie jest powolne i nużące, Starlight Breaker
odwala robotę szybciej i na masową skalę.

A co jeśli nauczyła się szybkiego pisania, albo to Death Note zintegrowany z książką telefoniczną i opcją "Kopiuj Wklej" ??

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Mam wrażenie że autor niewiele miał z VN F/SN (ewentualnie innymi od TM) do czynienia
lub niewiele go obeszło jak działa Reality Marble. Co nie zmienia faktu że poster jest...
przerażający <drży ze strachu na samą myśl o armii Nanoh befriendujących wszystko
co żyje>

Bo nie liczą się zasady ale Awesome jaki powstaje dzięki ich łamaniu ^^ Tengen Toppa Gurren Lagann to mistrz w tej dziedzinie... Rakan w sumie też, ale on akurat łamie Najróżniejsze zasady, nie oszczędza się do fizyki. A poza tym... ŻYJE !!?? Ona by spokojnie zbefriendowała Arthasa aka Lich Kinga, albo samego Śmierć Świata Dysku. Jej cel nie musi żyć, wystarczy że się rusza i myśli.

Dnia 20.08.2009 o 23:18, Karharot napisał:

Bierzemy te 3 mile dalej, przynajmniej zdążymy zobaczyć co spotkało frajerów z pierwszego
rzędu.

Taaak, jak to w Ankh-Morpork, najpierw ludzie uciekają a potem ostrożnie wracają by sprawdzić czy coś nieprzyjemnego nie spotkało kogo innego
3. Jakże rozkoszne nawiązanie XD
4. Wiesz... Naprawdę zaczynam współczuć Talibom.
5. Jak dla mnie WINZOR.

A teraz małe coś co wypala mózg. Ale na serio, nie żartuje, to ci może naprawdę wypalić mózg. Ja się tylko dziko śmiałem, ale kto wie co spotka takie niechronione, delikatne mózgi jak wasze.
http://www.youtube.com/watch?v=HU_5khy2fW4

20090820233310

20090820233330

20090820233649

20090820233704

20090820233923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Krztusi się napojem który właśnie pił, gdy już ratuje się o zadławienia mruczy] A to
nas oskarżają o zdemoralizowanie...

Prawda? Dla ogółu mas loli w obcisłym ubranku to perwersja zaś nagi siwy facet to obiekt kultu. Przyznam Ci się szczerze że nie pojmuję tego świata...

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Aż zacytuje jeden ze swoich Własnych Posterów (Własnoręcznej produkcji więc nie taki
fajny jak inne ^^;
http://andarion.deviantart.com/art/Shiho-Negotiates-123972469

Cytat znam (był w którejś Cywilizacji:) ale poster i tak fajny :)

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Haruhi chyba właśnie tą filozofię stosuje :-)

Czasami ma lepszy humor i stosuje filozofię "Because you can achieve more with Mikuru in a maid outfit and a kind order than with just the kind order" :)

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Uwielbiasz psuć mi zabawę prawda :-3 A co do Tosaki... A CO MI TAM I TAK ZGINĘ ZABITY
PRZEZ NANOHĘ WIĘC CO MI TAM

Nanoha zabije Cię szybko, Tohsaka weźmie w obroty Twoją psychikę i nie popuści dopóki sam nie zapragniesz umrzeć (jak wszyscy ci biedacy którzy zebrali się na odwagę aby się jej oświadczyć)...

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Nawet z takimi współnauczycielkami :-3 Postery Nr. 1 i 2

Zmieniłem zdanie!!! XD
BTW -> Mokoto? Chyba autor za bardzo zagapił się na panią Major podczas robienia podpisu ;)

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

To chyba raczej na odwrót z Kosmosu będziesz mógł ocenić, a z odległości trzech mil (co
to jest jakieś 6 kilometrów) będziesz mieć parę sekund życia by nacieszyć się widokiem
:-) W kosmos RACZEJ się z rozwałką nie przeniosą... chyba że Nanoha i Fate przyprowadziły
Asurę wyposażoną w Arc''n''Ciel... ale to było by już poza skalą OVERKILLu

I jednym i drugiej stronie konfliktu zdarzało się posyłać rzeczy/osoby na orbitę więc nie jestem pewien czy można by się tam czuć bezpiecznie w trakcie wymiany argumentów pomiędzy nimi...

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

Od czego biurko :-)

W biurku jest napalm (i nie tylko). Chce się znieczulić a nie puścić mieszkanie z dymem :(

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

ŻYJE !!?? Ona by spokojnie zbefriendowała
Arthasa aka Lich Kinga, albo samego Śmierć Świata Dysku. Jej cel nie musi żyć, wystarczy
że się rusza i myśli.

No fakt, pewnie nawet wystarczyłoby jej samo myślenie...

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

3. Jakże rozkoszne nawiązanie XD

Ktoś miał fajny pomysł XD
Szkoda tylko że Saber taki detal by nie zatrzymał, szarżowanie na przeciwnika bez zważania na własne szanse przeżycia to chyba jest jej hobby...

Dnia 20.08.2009 o 23:49, Hubi_Koshi napisał:

A teraz małe coś co wypala mózg. Ale na serio, nie żartuje, to ci może naprawdę wypalić
mózg. Ja się tylko dziko śmiałem, ale kto wie co spotka takie niechronione, delikatne
mózgi jak wasze.
/CENZURA/

GHHHhhhhh... Nawet nie chcę wiedzieć jak Ty takie rzeczy wynajdujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Requiem for the Phantom e20

Spoiler

Nowe OP i ED oraz kolejny przeskok w czasie. Początek epka całkiem sympatyczny po tych wszystkich dołujących i dramatycznych przeżyciach Reijiemu grożą co najwyżej panienki z dusicielskimi zapędami ...i jego "siostrzyczka" której groźby mogą nie być tak puste jak słowa jej przyjaciółek :) Choć oczekiwałem że wesoły nastrój budowany jest tylko po to aby paść nie spodziewałem się że nastąpi to już w połowie epka... Jak dotąd każda miła rzecz w tej serii źle się kończyła, ciekawe jakie są szanse na szczęśliwe zakończenie dla bohaterów...
BTW - Cal już nie jest loli. Yay! XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf II e07

Spoiler

Dziwny ten odcinek, z jednej strony wesoły i lekki nastrój budowany przez Lawrensa i Horo a z drugiej tajemnicza i ponura atmosfera otaczająca całe to miasto. Może to tylko kwestia pogody i przytłumionych kolorów ale cała ta okolica (a Renose szczególnie) robiła na mnie jakieś takie odpychające wrażenie...
Swoją drogą: "Cheap wolf pelts"? XD Ostatnia życiowa pomyłka faceta którego znaleziono po paru dniach z przegryzionym gardłem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko no Naku Koro ni #8

Spoiler

OK zmienił się skład pierwszej 6 oraz sposób makabry... choć ten napis na drzwiach jakiś zbyt oczywisty xp

Battler ładnie zagiął Beatrice z tym kluczem :] To także duży jej błąd ,bo tym samym sugeruje że to jednak musi być ktoś z tej 18 ,ale tak naprawdę jeśli by istniała 19 osoba to i tak nie powinna mieć problemów ze zdobyciem tego klucza ponownie xp No bo skoro zabójca załatwił tą 6 i jeszcze ich zaciągnął do środka po cichu to jaki problem miałby z kluczem ?

Aj... Kanon padł ;/ Ciekawe jakie tortury Beatrice ma dla niego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf II e07

Dnia 21.08.2009 o 02:33, Karharot napisał:

Spoiler

Dziwny ten odcinek, z jednej strony wesoły i lekki nastrój budowany przez Lawrensa
i Horo a z drugiej tajemnicza i ponura atmosfera otaczająca całe to miasto. Może to tylko
kwestia pogody i przytłumionych kolorów ale cała ta okolica (a Renose szczególnie) robiła
na mnie jakieś takie odpychające wrażenie...


Spoiler

Fakt jakieś dziwnie niespokojne jest to miasto ;/
Mnie tam najbardziej zaskoczyło ,że ta zamaskowana osoba to kobieta xD
Swoją drogą Lawrence mnie trochę zaskoczył tym swoim czarowaniem xD



Dnia 21.08.2009 o 02:33, Karharot napisał:

Spoiler

Swoją drogą: "Cheap wolf pelts"? XD Ostatnia życiowa pomyłka faceta którego znaleziono
po paru dniach z przegryzionym gardłem XD


Spoiler

Huh ,żeby tylko go znaleźli xD no bo jakby nie patrzeć to Horo już taka głodna później nie była xD
Brakowało tylko sceny gdy Lawrence wraca ,a Horo wyciera krew chusteczką xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 02:33, Karharot napisał:

Spice and Wolf II e07

Spoiler

Dziwny ten odcinek, z jednej strony wesoły i lekki nastrój budowany przez Lawrensa
i Horo a z drugiej tajemnicza i ponura atmosfera otaczająca całe to miasto. Może to tylko
kwestia pogody i przytłumionych kolorów ale cała ta okolica (a Renose szczególnie) robiła
na mnie jakieś takie odpychające wrażenie...

I tak ma być, całe to spotkanie 50 itd. W tym musi kryć się jakiś przekręt - ech, nie miałem okazji poczytać ostatnio novelki. Cieszy mnie to, że po zakończniu tomu 3, płynnie weszli w czwarty bez spadku formy sześciu poprzednich odcinków.
A Lawrence wreszcie zaczyna myśleć i Horo zdobywać XD

Dnia 21.08.2009 o 02:33, Karharot napisał:

Swoją drogą: "Cheap wolf pelts"? XD Ostatnia życiowa pomyłka faceta którego znaleziono
po paru dniach z przegryzionym gardłem XD

Hahaha, dokładnie to samo sobie pomyślałem XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 03:00, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Fakt jakieś dziwnie niespokojne jest to miasto ;/
Mnie tam najbardziej zaskoczyło ,że ta zamaskowana osoba to kobieta xD
Swoją drogą Lawrence mnie trochę zaskoczył tym swoim czarowaniem xD


No coś Ty xD Przecież to już w opie było widać, wystarczy spojrzeć na oczy, które mogły oznaczać tylko dwie opcje. Biszonena lub kobietę, ale pewny byłem że to kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko no naku koro ni 8

Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

To mamy 1st i 2nd twilllight. Tym razem pierwsze morderstwo postanowiono ocenzurować(cóż
rozprucie wnętrzności i wypchanie ich ciał słodyczami nie jest zbyt przyjemnym widokiem)
ale mogil to zostawić bez cenzury.


Spoiler

Też tak sądzę - w Higurashi nie cenzurowano takich scen to i tu mogli sobie to darować. Oby tylko gdzieś (może na DVD?) można było dostać nieocenzurowaną wersję.


Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Podczas 2 twillightu poznajemy 2 służących wiedźmy: Goats i 7 stakes of Plugatory
(choć narazie tylko 2) bardzo słodkie panienki, jestem pewien że też je polubicie :)


Spoiler

Moje preferencje nie są aż tak spaczone XD Zanim je polubię muszą zaprezentować się z lepszej strony niż dotąd :)


Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Mamy też pierwszą walkę /.../ tym razem znowu Kanona (teraz nie zginął od razu).
No i świetne jej zakończenie : poświęcenie Jessic''i, oraz te ostatnie ich chwile.


Spoiler

Tu się zgadzam - ładnie i smutno ta scena wypadła.



-> MisticGohan_MODED

Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

OK zmienił się skład pierwszej 6 oraz sposób makabry... choć ten napis na drzwiach
jakiś zbyt oczywisty xp


Spoiler

Taki jakiś... mało mistyczny? Jak na coś co ma być dziełem pradawnej wiedźmy ten angielski napis wyglądał jakoś kiczowato XD


Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

to i tak nie powinna mieć problemów ze zdobyciem tego klucza ponownie xp No bo skoro
zabójca załatwił tą 6 i jeszcze ich zaciągnął do środka po cichu to jaki problem miałby
z kluczem ?


Spoiler

Ktokolwiek to był musi mieć niezłą kondycję aby po przetachaniu 6 trupów wciąż móc uspokoić oddech na tyle aby po cichu wślizgnąć się do pokoju w którym śpi kilka osób :)


Dnia 20.08.2009 o 17:34, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Aj... Kanon padł ;/ Ciekawe jakie tortury Beatrice ma dla niego ;/


Spoiler

Wystarczyłoby pewnie gdyby teraz zwaliła winę za śmierć Jessici na niego odbierając tym samym podarowaną mu przez Jessicę godność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf II e07

Dnia 21.08.2009 o 03:00, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Swoją drogą Lawrence mnie trochę zaskoczył tym swoim czarowaniem xD


Spoiler

Nie tylko Ciebie :) Zresztą nawet Horo omal nie spadła przez to ze schodów :)


Dnia 21.08.2009 o 03:00, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Huh ,żeby tylko go znaleźli xD no bo jakby nie patrzeć to Horo już taka głodna później
nie była xD
Brakowało tylko sceny gdy Lawrence wraca ,a Horo wyciera krew chusteczką xD


Spoiler

Albo sceny w której Lawrence zagląda do swoich towarów i znajduje tam ładnie wyprawioną skórę tego strażnika XD



-> Ichibanboshi-kun

Dnia 21.08.2009 o 03:00, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

I tak ma być, całe to spotkanie 50 itd. W tym musi kryć się jakiś przekręt


Spoiler

Tak spotkanie jak i ci kupcy przed bramą miejską na pewno coś znaczą i wywrą wpływ na dalszą fabułę. Ciekawe czy zamaskowana panienka ma z tą sprawą coś wspólnego czy zostanie wmieszana przez przypadek (bo że dowiemy się o niej więcej to pewne). A może spodobała jej się Horo i tym razem Lawrence będzie musiał rywalizować o jej względy z kobietą? ;P


Dnia 21.08.2009 o 03:00, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

A Lawrence wreszcie zaczyna myśleć i Horo zdobywać XD


Spoiler

Jakby myślał to by się zakręcił koło Nolah - znacznie mniej kłopotliwa partia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyprawa i Wilk sezon drugi

Dnia 21.08.2009 o 03:45, Karharot napisał:

Spoiler

Albo sceny w której Lawrence zagląda do swoich towarów i znajduje tam ładnie wyprawioną
skórę tego strażnika XD


W baldur''s gate II był taki itemek, zbroja z ludzkiej skóry xD

Dnia 21.08.2009 o 03:45, Karharot napisał:

-> Ichibanboshi-kun

Spoiler

Tak spotkanie jak i ci kupcy przed bramą miejską na pewno coś znaczą i wywrą wpływ
na dalszą fabułę. Ciekawe czy zamaskowana panienka ma z tą sprawą coś wspólnego czy zostanie
wmieszana przez przypadek (bo że dowiemy się o niej więcej to pewne). A może spodobała
jej się Horo i tym razem Lawrence będzie musiał rywalizować o jej względy z kobietą?
;P


Spoiler

No i dlaczego wszyscy robią z siebie takich tajniaków?
Napewno odegra większą rolę, nie bez powodu jest zarówno w op jak i ed.
Ja nie wiem dlaczego, ale gdy pierwszy raz zobaczyłem ją w op to sobie pomyślałem że jest wilkiem albo kimś w tym rodzaju xD

Dnia 21.08.2009 o 03:45, Karharot napisał:

Spoiler

Jakby myślał to by się zakręcił koło Nolah - znacznie mniej kłopotliwa partia :)


Spoiler

Niiieeee, osobiście wolę Horo, bystrzejsza, z charakterem. Te szystkie babeczki typu Siesta, Haruna, Nodoka, Nolah jakoś tak w ogóle mnie, że tak powiem, nie kręcą :) - muszę oznaczy to spoilerem bo jeszcze jak Hubi się do Ciebie dołączy to powtórzymy naszą konwersację z gg znów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 03:51, Ichibanboshi-kun napisał:

W baldur''s gate II był taki itemek, zbroja z ludzkiej skóry xD

Pamiętam. Nawet przyzwoita (jak na zbroję skórzaną) tylko to jej ograniczenie że tylko złe postacie mogą jej używać... Zresztą wolałbym zamiast zdobywać na Adalon krew potrzebną do tego przedmiotu zebrać jej łuski i wykuć elegancką płytówkę (mogłaby nawet być tylko dla złych).

Spice and Wolf II e07

Dnia 21.08.2009 o 03:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

No i dlaczego wszyscy robią z siebie takich tajniaków?


Spoiler

Jedynie ta panienka robi z siebie tajniaczkę przez co wygląda podejrzanie i przyciąga uwagę... Za to ten dziadek z gospody mniej wygląda na tajniaka a bardziej na kogoś kto urywa w połowie zdania bo nie pamięta o czym mówił


Dnia 21.08.2009 o 03:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Napewno odegra większą rolę, nie bez powodu jest zarówno w op jak i ed.
Ja nie wiem dlaczego, ale gdy pierwszy raz zobaczyłem ją w op to sobie pomyślałem że
jest wilkiem albo kimś w tym rodzaju xD


Spoiler

Moje podejrzenia nie zaszły tak daleko :) Nie wiem kim jest ale z kolei ja po openingu wywnioskowałem że może pochodzić z daleka (chyba przypłynęła statkiem), ciekawe czego szuka w tej nieprzyjaznej dziurze?


Dnia 21.08.2009 o 03:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Niiieeee, osobiście wolę Horo, bystrzejsza, z charakterem.


Spoiler

No właśnie - za dużo ma tego charakteru :)


Dnia 21.08.2009 o 03:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Te szystkie babeczki typu
Siesta, Haruna, Nodoka, Nolah jakoś tak w ogóle mnie, że tak powiem, nie kręcą :)


Spoiler

Nie stawiaj Nolah w jednej kategorii ze Siestą (Nodoki nie kojarzę - bo chyba nie chodzi o tą z K-ON?), Nolah jest dość pasywna i nieśmiała ale nie jest pozbawioną charakteru słodką idiotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu będzie powtórka z rozgrywki -

Spoiler

Lawrence znowu wkręci się przez chciwość/ciekawość w jakąś intrygę, sytuacja zrobi się tragiczna, uratuje go Horo. Dobrze że chociaż go przestrzegła, to może nie zrobi czegoś wybitnie głupiego... A co do strażnika - to jeszcze w Diablo był taki pas "sznur uszu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 01:49, Karharot napisał:

Requiem for the Phantom e20

Spoiler

Nowe OP i ED oraz kolejny przeskok w czasie. Początek epka całkiem sympatyczny po
tych wszystkich dołujących i dramatycznych przeżyciach Reijiemu grożą co najwyżej panienki
z dusicielskimi zapędami ...i jego "siostrzyczka" której groźby mogą nie być tak puste
jak słowa jej przyjaciółek :) Choć oczekiwałem że wesoły nastrój budowany jest tylko
po to aby paść nie spodziewałem się że nastąpi to już w połowie epka... Jak dotąd każda
miła rzecz w tej serii źle się kończyła, ciekawe jakie są szanse na szczęśliwe zakończenie
dla bohaterów...
BTW - Cal już nie jest loli. Yay! XD




Po tym OP i to co było w nim pokazane już myślałem, że naprawdę

Spoiler

Elen oraz Reiji będą tak żyli. Powiem szczerze, że mnie trochę to przeraziło. Z pełnej akcji i dramatu anime nagły przeskok w spokój? Na szczęście niedługo po tym strzał w torebkę i znów się zaczyna akcja ;] Ogólnie minęły dwa lata a Cal nagle tak wydoroślała i podkreśliła kobiece walory. Trochę mnie to zirytowało bo tytułowi Phantomi w ogóle się nie zmienieli (nie mówię o charakterze). Szkoda że tylko my oglądamy to anime ;] W sumie nawet nie trzeba spoilerować tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 04:16, Karharot napisał:

Pamiętam. Nawet przyzwoita (jak na zbroję skórzaną) tylko to jej ograniczenie że tylko
złe postacie mogą jej używać... Zresztą wolałbym zamiast zdobywać na Adalon krew potrzebną
do tego przedmiotu zebrać jej łuski i wykuć elegancką płytówkę (mogłaby nawet być tylko
dla złych).

Faakt, ja też dlatego nigdy go nie nosiłem. I tak najfajnijesze itemki to MIecz Maska +5 w połączeniu z Widmem +5 - rzęźnie idę przez mapę i kosze

Dnia 21.08.2009 o 04:16, Karharot napisał:


Spoiler

Jedynie ta panienka robi z siebie tajniaczkę przez co wygląda podejrzanie i przyciąga
uwagę... Za to ten dziadek z gospody mniej wygląda na tajniaka a bardziej na kogoś kto
urywa w połowie zdania bo nie pamięta o czym mówił


Przecież ci przed miastem co obozują każdy pozakrywany praktycznie był, i nie wyglądali jakby to było z powodu zimne ;)
Ta, dziadek raczej czysty, ale kto wieXD

Dnia 21.08.2009 o 04:16, Karharot napisał:


Spoiler

Moje podejrzenia nie zaszły tak daleko :) Nie wiem kim jest ale z kolei ja po openingu
wywnioskowałem że może pochodzić z daleka (chyba przypłynęła statkiem), ciekawe czego
szuka w tej nieprzyjaznej dziurze?


Może węszy za kimś ;)

Dnia 21.08.2009 o 04:16, Karharot napisał:


Spoiler

Nie stawiaj Nolah w jednej kategorii ze Siestą (Nodoki nie kojarzę - bo chyba nie
chodzi o tą z K-ON?), Nolah jest dość pasywna i nieśmiała ale nie jest pozbawioną charakteru
słodką idiotką :)


Jest za nieśmiała xD dobra to Siesty nie będę jej porównywał, nie wiedziałem, że ktoś ma o niej takie jak ja zdanie :3 Sprezentuje Ci małą galerię, ja naprawdę nie wiem co Hubi w nich widzi.
Tylko później, bo gram.pl znów odpierdziela jakieś głupie fochy i nie chce ładować mi plików

@Luk

Dnia 21.08.2009 o 04:16, Karharot napisał:

/.../

Obrazki - z novelki - zapowiadają raczej wspólne investigation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Jest za nieśmiała xD dobra to Siesty nie będę jej porównywał, nie wiedziałem, że ktoś
ma o niej takie jak ja zdanie :3 Sprezentuje Ci małą galerię, ja naprawdę nie wiem co
Hubi w nich widzi.

To nie tyle co Ja w nich widzę. Ale ja nie rozumiem czego Ty w nich nienawidzisz :-P Ja wobec większości bohaterek jestem neutralny, a nawet jak mam jakąś fawortykę to nie skaczę i nie depczę po konkurencji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się