Zaloguj się, aby obserwować  
Qurak

Max Payne

181 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 21:25, kerkas napisał:

> > Fakt do tego dodałbym beznadziejną walkę wręcz.
> >
> To tam jest w ogóle walka wręcz? Przeszedłem gre dwa razy i ani razu nie korzystałem

> z możliwości walki wręcz

Spoiler

Niemożliwe był jeden poziom gdzie walczyło się wręcz.


A jednak możliwe i nie było etapu w którym koniecznie trzeba było użyc walki wręcz skoro przez całą grę takiej mozliwości nie uzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2009 o 22:44, knopfler napisał:

A jednak możliwe i nie było etapu w którym koniecznie trzeba było użyc walki wręcz
skoro przez całą grę takiej mozliwości nie uzyłem.


W jedynce owszem ale w dwójce

Spoiler

jest etap gdzie na początku poziomu Max jest nagi i bezbronny jak święty turecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 07:11, kerkas napisał:

W jedynce owszem ale w dwójce

Spoiler

jest etap gdzie na początku poziomu Max jest nagi i
bezbronny jak święty turecki.


Mam nadzieje że mówiąc "nagi" masz na myśli że nie ma broni (nie ma takiego w którym jest naprawdę nagi :P), wiem który to poziom i wiem że nie wymaga użycia walki wręcz.

Spoiler

Na początku się ucieka przed komandosem a później można wziąć broń od zabitego strażnika - gdzie tu walka wręcz potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem drugą część gry i oczywiście jestem jak najbardziej zadowolony klasa sama w sobie ale mam pytanie ono nie dotyczy tylko drugiej części gry ale ogólnie fabuły Max Payne''a więc piszę tutaj. Moje pytanie to

Spoiler

kto w końcu zabił (zlecił) zabicie rodziny Maxa ?

może pytanie banalne ale po drugiej części (którą mam po angielsku) trochę się zamotałem co do niektórych wątków. Ze względu iż grałem w drugą część po angielsku nie wszystko rozumiałem, tylko ogółem a niektórych kwestii mało.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:35, Kizibono napisał:

Właśnie ukończyłem drugą część gry i oczywiście jestem jak najbardziej zadowolony klasa
sama w sobie ale mam pytanie ono nie dotyczy tylko drugiej części gry ale ogólnie fabuły
Max Payne''a więc piszę tutaj. Moje pytanie to

Spoiler

kto w końcu zabił (zlecił) zabicie
rodziny Maxa ?


Spoiler

Aeris corp. To chyba jasne. Wyasłali obiekty testowe do domu Max''a. Było o tym w MP, świadczą o tym również wypowiedzi Michelle- i głos w słuchawce na początku gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:47, zadymek napisał:

Spoiler

Aeris corp. To chyba jasne. Wyasłali obiekty testowe do domu Max''a. Było o tym w
MP, świadczą o tym również wypowiedzi Michelle- i głos w słuchawce na początku gry:)


No czyli dobrze myślałem od początku po prostu w drugiej części te nawijanie Vlada coś mi pomieszało w głowie xd.
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak nagi znaczy bez broni

No dobrze źle się wyraziłem , ale powiedz sam czy ten poziom w takiej formie ma sens ? sam podchodziłem do niego z kilkanaście razy i w końcu go zmęczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
mam problem z pierwszą częścią (drugiej jeszcze nie instalowałem), a dokładniej nie mam dźwięku w filmikach. Może nie jest to jakiś wielki problem, ale sami rozumiecie;) Wiecie może jak to naprawić?
Sprzęt w podpisie, z góry dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem grę ze steama (jest po angielsku) i tu moje pytanie: czy wydanie z Kolekcji Klasyki, zawierające polską wersję gry, jest spolszczone "ponad" nazwy broni i napisy w menu? Gdzieś to wyczytałem i jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:35, plada napisał:

Nabyłem grę ze steama (jest po angielsku) i tu moje pytanie: czy wydanie z Kolekcji Klasyki,
zawierające polską wersję gry, jest spolszczone "ponad" nazwy broni i napisy w menu?
Gdzieś to wyczytałem i jestem ciekaw.

Wszystkie kwestie są spolszczone, nie ma dialogów bez napisów. Wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:36, Danio237 napisał:

Wszystkie kwestie są spolszczone, nie ma dialogów bez napisów. Wszystko w porządku.

Ok, dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 20:53, plada napisał:

> Wszystkie kwestie są spolszczone, nie ma dialogów bez napisów. Wszystko w porządku.

Ok, dzięki wielkie :)


Spolszczenie , hmm... szczerze mówiąc jednak lepiej zagrać w oryginalną wersję językową bo Radek Pazura jako Max Payne jest po prostu STRASZNY , nie mowiąc o tym iż nie słychać dialogów w tle (bandyci , przechodnie itd.) natomiast w oryginalenj wersji językowej było ich słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak dla mnie Radek radzi sobie całkiem nieźle. Co do rozmów przechodniów. Nie wiem co Ty masz z kompem, ale ja na ten przykład wszystkie rozmowy "mobków" słyszałem czysto i klarownie. Niestety, masz rację angielska wersja lepsza, w polskiej zdarzają się kwestie urwane, przeczytane szybko tak jakby ktoś starał się być najszybszą katarynką na świecie i ogólnie wydawało mi się, że do nagrywania głosów do gry zatrudniono max (:D) 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?.../

Dnia 11.01.2010 o 20:32, PAPISHON napisał:

Niestety, masz rację angielska wersja lepsza, w polskiej zdarzają się kwestie
urwane, przeczytane szybko tak jakby ktoś starał się być najszybszą katarynką na świecie
i ogólnie wydawało mi się, że do nagrywania głosów do gry zatrudniono max (:D) 4 osoby.


Całe szczęście że jest wybór wersji językowej.

Ps. Co sądzisz o wizerunku Maxa Payne-a w części III ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Jak już wspomniałem, mam oryginalną wersję ze Steama. Wziąłem od kumpla plik spolszczający (daj Boże, aby to było legalne!). Wrzucam do głównego katalogu z grą, "wyrzucam" plik z angielską wersją językową. Kiedy chcę włączyć grę, pokazuje się menu konfiguracyjne, po czym error o treści: Exception in egineInit: File \DATA\INPUT. TXT not found. Plik takowy mam. Cóż mam poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2010 o 21:57, kerkas napisał:

Ps. Co sądzisz o wizerunku Maxa Payne-a w części III ?.

Cóż co do wyglądu Maxa... to nie ten Maxiu, którego znamy z jego noirowskich przygód z części pierwszej i drugiej.
Image naszego bohatera poszedł tak daleko, że z posępnego tajniaka pracującego w DEA pod przykrywką (w 2 już w NYPD) zrobili nam z niego zwykłego przysłowiowego pana Cześka spod sklepu żłopiącego piwo za kasę, którą wysępi od przechodniów. Podobno Max ma teraz problemy z alkoholem, więc image trafiony niby jest... niby.
Mi się nie podoba, oprócz Czesia przypomina mi Bruca Willisa z jakiegoś filmu akcji, którego wolałbym nie oglądać.
Sam design postaci psuje klimat gry, a do tego dochodzi słoneczne i piękne poziomy (które mogliśmy oglądać na screenach). To nie jest Max Payne! Ja w każdym razie w grę może zagram, ale tylko z czystej ciekawości, jako pełnoprawną kontynuacje nigdy jej (prawdopodobnie) nie uznam.


Remedy! Dlaczego?! Dlaczego, to nie Wy nie tworzycie kolejnej części?! Że co? Że Alan Wake? Tak, tak zapowiada się świetnie, ale dlaczego porzuciliście Maxia dla jakiejś hołoty z Rocstar Games, które chce nam zaserwować strzelankę ala El Matador (która notabene jest jedną z najsłabszych gier w jakie kiedykolwiek grałem) z grafiką Grand Theft Auto IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.01.2010 o 16:17, PAPISHON napisał:

Remedy! Dlaczego?! Dlaczego, to nie Wy nie tworzycie kolejnej części?! Że co? Że Alan
Wake? Tak, tak zapowiada się świetnie, ale dlaczego porzuciliście Maxia dla jakiejś hołoty
z Rocstar Games, które chce nam zaserwować strzelankę ala El Matador (która notabene
jest jedną z najsłabszych gier w jakie kiedykolwiek grałem) z grafiką Grand Theft Auto
IV?


Why @PAPISHON ?

For the Money http://www.rockstargames.com/lanoire/

Nie ma to jak zarżnąć konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:15, kerkas napisał:

Czytałem już to... czyżby panowie z Rockstar przestraszyli się tego, że fanom już nie podoba się zarys fabuły, image bohatera? Czyżby planowali zmienić ogólny zarys dla klimatu bardziej pasującego do Maxia? Jeżeli tak to super, ale wątpiłbym w to. Jest jeszcze jedna ewentualność, Max 3 nie wyjdzie... co może wyjść mu tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować