Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

A ja myślałem że CDP już mnie niczym nie zaskoczy.Nie żebym miał coś przeciwko temu ale niedawno dostałem wszystkie zamówione przeze mnie gry czyli SR2,Legendary i Panzers w jednej paczce, dziś przychodze do domu a tu kolejna paczka z kolejnymi egzemplarzami Legendary i Panzers.Może CDP przesyła rekompensatę za nie otrzymane gry z 1 edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdziwiony. Użyłem podwójnie kodów (nie, nie czuję się winny - nie złamałem żadnego zakazu) nagrody wysłali mi tylko legalne (Stalker, Gothic 3 i NwN2 ZK), potem dostałem maila że zbanowali mi konto. Ok spoko i tak mi nie zależy. Myślałem że to koniec przygody z CDP.
Ale...
Przychodzi do mnie mail (obrazek) o dość absurdalnej treści. Nie dość że zbanowali mi konto, to jeszcze dostałem nagrody, a oni mi mówią że "pozwolili sobie wymienić premierowe wydanie NWN2 na PK bo bardziej aktualne". To co, drugi raz ostanę nagrody? :D Gdyby jeszcze nie doszło był bym oburzony że podmienili premierę na PK, ale tak to śmiało CDP - wysyłajcie ;p

20100125225631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:55, karolekx23x napisał:

a co było z Efektem Serii w pierwszej edycji co gry zmaówiłes i nie dostałes ?
Bo nie brałem wtedy udziału moze bym sie dowiedział


Tak tylko żartowałem z tą rekompensatą- pewnie sie poprostu pomylili.W 1 edycji punkty zdobywało się tak samo i za każdy punkt mozna było napisać jedną "pracę" i jeśli była dobra to coś wygrywałes.Ja na szczęście nie otrzymałem tylko jednej nagrody z 3 w dodatku mniej wartościowej ale z tego co wiem dużo osób nie dostało wogóle. Jak chcesz to sobie poczytaj kilka ostatnich stron tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44124&u=925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 10:01, Arkhaor napisał:

Dostałem dzisiaj paczkę od CDP. Kroniki Riddicka+DoW: Soulstorm są moje. Kupuje ktoś
to drugie? :P

Wiesz co? Nawet fani DoW tego nie chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie wierzę..
Nie wstydzę się powiedzieć, że wymieniałem się kodami z kumplami. Bo nie ma czego. Gry brałem tylko i wyłącznie do użytku własnego, precz z Allegro i innym podobnym rzeczom. Trzy gry mi anulowano (trzy crapy, dla jasności), resztę nie, bo gry wysłano. I, z nieużywanych kodów niby tylko trzy gry powinny mi dojść, czyli Empire, Gothic 3 i NWN2, z czego NWN2 nie doszło, i nawet nie spodziewałem się, że dojdzie, bo przecież świetne CDP pobanowało konta. Widać teraz, że pobanowali konta, a gry zgarnięte uczciwie (choć każde takie są) nie zostały anulowane. CO DZIWI, bo w mailu z powiadomieniem o banie było wyraźnie zaznaczone, że wszystkie zamówienia zostały usunięte. To CDP zaskakuje, baardzo zaskakuje..

I zaznaczam, że nie mam ochoty na sprzeczkę z żadnym obrońcą prześwietnego i nieomylnego CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mentalność Kalego... Wydymałem CDP - dobrze, CDP wydymało mnie - nie dobrze. Pytanie, czy wyniesiecie z czyjegoś mieszkania telewizor, "bo drzwi były otwarte"? To identyczna sytuacja. I nie róbcie z siebie świętych bo "CDP nie reagowało". Ze zwykłej moralności nie powinno dojść do takiej sytuacji. A tu jeszcze pretensje za banowanie kont... naprawdę, CDP w tym wypadku postąpiło bardzo łagodnie. Oczywiście nie mam zamiaru mówić, że to święta firma. Spartolili sprawę, to fakt. Ale w niczym nie umniejsza to winy tych którzy tą lukę wykorzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie jednak warto rejestrować. Pomimo przygody z banem, pod koniec grudnia też zdobyłem 40 i kilka punktów z nowych platynek i w rezultacie dziś syta paczuszka od CDP przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 10:53, igor8472 napisał:

Uczciwie jednak warto rejestrować. Pomimo przygody z banem, pod koniec grudnia też zdobyłem
40 i kilka punktów z nowych platynek i w rezultacie dziś syta paczuszka od CDP przyszła...


Mówiłem, że tak będzie. Ja dostałem to i ty dostać też musiałeś. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:42, Kuban11 napisał:

> a co było z Efektem Serii w pierwszej edycji co gry zmaówiłes i nie dostałes ?
> Bo nie brałem wtedy udziału moze bym sie dowiedział

Tak tylko żartowałem z tą rekompensatą- pewnie sie poprostu pomylili.W 1 edycji punkty
zdobywało się tak samo i za każdy punkt mozna było napisać jedną "pracę" i jeśli była
dobra to coś wygrywałes.Ja na szczęście nie otrzymałem tylko jednej nagrody z 3 w dodatku
mniej wartościowej ale z tego co wiem dużo osób nie dostało wogóle. Jak chcesz to sobie
poczytaj kilka ostatnich stron tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44124&u=925


I tak dobrze, ja nie dostałam wtedy żadnej z bodajże trzech wygranych nagród. Było ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis 29 i gry nie dostałem jutro sobota pewnie tez nie dostane ,a poniedziałek 1 wiec jak dostane to juz po terminie sądze ze wine ponosi równoczesnie Poczta jak i CDP który jak by 2-3 dni wszystko wczesniej zapakował iw ysłał to wszyscy by dostali na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie mój Pure już dotarł. W dobrym stanie, choć troszkę słabo zapakowany [żadnej gąbki czy folii], ale ważne, że bez uszczerbku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować