Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II w pierwszej połowie 2010

47 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 14:57, Prosiaq napisał:

Ciekawym, czy będzie
kolekcjonerka i czy dostępna będzie w Polsze :>

Pewnie będzie jak to Blizzard ma w tradycji, a i pewnie dwóch dodatków taka edycja nie ominie. Na SC2 tak czekam, jak jeszcze nigdy nie czekałem na żadną inną grę Blizza (no, może za wyjątkiem W3). Również interesuje mnie ta informacja, bo prawdopodobnie będzie to pierwsza z gier Blizzarda, której edycję kolekcjonerską bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K^#&$^ j^&$#^ ARGH! W czerwcu? Oczekiwanie na gry Blizzarda jest gorsze niż oczekiwanie na prezenty na gwiazdke za dzieciaka. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do diablo 3 czy ktos z was oglada czasami Hypera jak tak to w Hyper Express mowili ze na 10r wyjdzie sc2 dodatek do Wowa i cos jeszcze o diablo nic nie wspomnieli tak wiec mozecie jeszcze troche poczekac a co do sc2 to 1 nie zrobila na mnie wrazenia wiec na 2 nie za bardzo mi zalezy ale jak bedzie nudno to zawsze bedzie mozna pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:25, Ezio napisał:

Warcraft IV. Warcraft IV. Why. Why. Blizzard why?


Dobra, poza narzekaniem "kiedy wreszcie Diablo?!?!" trzeba koniecznie wspomnieć o "kiedy wreszcie WarCraft IV?!?!" Dajcie sobie ludzie siana :P. Będzie kiedy będzie i tyle, bitching nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warcraft IV. Warcraft IV. Why. Why. Blizzard why?

Może dla tego że fani WarCraft''a dostali już trzy części tej gry + całego MMoRPG''a a SC tylko dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:32, Berek123 napisał:

Może dla tego że fani WarCraft''a dostali już trzy części tej gry + całego MMoRPG''a
a SC tylko dodatek?


A właściwie to nawet ze trzy, lub cztery, ale jeden się nie liczy, bo został skasowany przez prawników :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:42, Revanchist napisał:

> Warcraft IV. Warcraft IV. Why. Why. Blizzard why?

Dobra, poza narzekaniem "kiedy wreszcie Diablo?!?!" trzeba koniecznie wspomnieć o "kiedy
wreszcie WarCraft IV?!?!" Dajcie sobie ludzie siana :P. Będzie kiedy będzie i tyle, bitching
nic nie pomoże.

No dobra, dam se siana:) Jeszcze nie pogodziłem się z domeną WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:33, athelas napisał:

A co ze złotą zasadą "1 rok 1 hit rynkowy" ?

To tylko marketing, gadanie... stawiam każde pieniądze, że SC2 wyjdzie na gwiazdkę 2010. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:33, athelas napisał:

A co ze złotą zasadą "1 rok 1 hit rynkowy" ?

SC2 swoją drogą, a trzeci dodatek do WoW swoją. Gry te są zwyczajnie robione przez osobne zespoły, więc mogą bez problemu wydać oba te tytuły w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:34, B1SH0P napisał:

> A co ze złotą zasadą "1 rok 1 hit rynkowy" ?
To tylko marketing, gadanie... stawiam każde pieniądze, że SC2 wyjdzie na gwiazdkę 2010.
;-)


Jeśli do stycznia nie ruszą otwarte beta testy twoje prognozy mogą się spełnić :P ale już raz zostały przesunięte i zapewne za miesiąc się rozpoczną co również będzie już potwierdzeniem daty wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować