Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 rekordzistą absolutnym

130 postów w tym temacie

@Lordpilot: powitać :) Ależ wiem, w co grają, dlatego też napisałem, że to jest śmiechu warte i żałosne, robią z siebie pośmiewisko :) I moment moment..."pr0 h4k3r7 g4M3Rz" grają w MW2? Przecież w to się nie da grać, Steam, opóźnienia, pingi, brak dedykowanych serwerów, czyli ogólnie nic tylko sobie w łeb strzelić ;) A oni grają, czyli co? Czyli jednak dobrze jest? ;) Bicie piany i nic więcej, hipokryzja w czystej postaci :)

@Xantus: tutaj się zgodzę. LEM dał ciała na całej linii. Co prawda daleko mu jeszcze do tandety, jaką prezentuje Cenega, ale fakt - tutaj gracze powinni się postawić.

@Yoruaaw: ot, p2p, źródło całego krzyku pod płaszczykiem braku dedykowanych serwerów, steama itp.

@Revanchist: on ma w zwyczaju wypowiadać się na temat gier, które co najwyżej widział na półce i tematów, o których nie ma zielonego pojęcia. Zresztą podawał link do YT, to jest jego źródło mądrości :> Pozostaje pozostawić bez komentarza :)

@Yoruaaw: czyli nie grałeś, bo nie da się grać, bo brak dedykowanych a ping w okolicach 400 (nie daj Boże żeby pomyśleć, że to wina dostawcy internetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wrocilem, czas dalej grzmocic trolle. Ah, dzien jak kazdy inny ;]

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

A jednak, nie potrafisz czytać, ba, nie potrafisz nawet kliknąć na link :) W ramach podpowiedzi
- jak klikniesz na link do steama, który podałem


I co w nim jest? To sa te twoje argumenciki na zarzuty przeciw MW2? To, ze sporo ludzi gra?
Chwila...
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D
To nie jest zaden argument i trzeba miec martwice mozgu, zeby myslec inaczej.
Popatrzmy co twoje statystyki zmieniaja.
Brak dedykowanych serwerow jest? Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Brak swobodnego modowania gry jest? (Poza hackami, ktore wyszly w 1szy dzien, pogratulowac IW ;]) Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Krociotki singiel jest? Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Wielu ludzi ma lagi wlasnie przez, DUM DUM DUUUUMMMM, wspanialy przedwojenny system serwerow MW2. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

Ja nie mam zarzutów, co do MW2, Ty je masz

Tak. I tylko ja. Wiadomo.
;]

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

:) Ale jak widać, nie zrozumiałeś nawet tego, o czym sam napisałeś :>

Nie, to ty nie rozumiesz, ze popularnosc nie likiwduje wad. Koncept prosty jak konstrukcja cepa, nawet zacofana w rozwoju ameba to ogarnia ;]
Jak wrócisz

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

ze spaceru, to mam nadzieję, że z wiedzą obejmującą choćby podstawy alfabetu, liczę,
że będziesz potrafił, taki miły ze mnie facet, daje Ci te kilkanaście/dziesiąt minut
fory

Chyba masz na mysli kilkadziesiat minut FORÓW ;/

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

No i liczę na jakiś choćby najmniejszy argument,
dlaczego to MW2 jest TAKI ZŁY, jak to przedstawiło się na brak zainteresowania tym produktem
ze strony grających na pecetach i jak to Steam fatalnie działa :)

Byly podawane na tym forum juz dziesiatki razy, w tym przeze mnie. To, ze jestes leniwy nie znaczy, ze bede wciaz sie meczyl wypisajac je, bo marny to trud.
A argumencik o popularnosci na steamie i nie steamie sobie daruj ;] Mnie nie interesuja muchy, one rozne rzeczy jedza.

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

Oczywiście coś ponad
amatorski filmik frustrata z Youtube grającego na mapie bez przeciwników i podającego
w opisie, że ma wysoki ping ;>

Ojej, dziecko nie zauwazylo, ze gracze dolaczali, a raczej probowali sie dolaczac? No patrz jak pieknie ten caly match-making system dziala, 10 lat temu z dedykowanymi serwerami bylo o wiele lepiej.

Dnia 14.11.2009 o 12:08, aope napisał:

Bo w sumie sam mogę uruchomić ściąganie czegoś z sieci
w tle, odpalić MW2 i pienić się o wysokim pingu, pewnie wtedy też uznasz, że to wina
Steama ;>

Oczywiscie, aopik juz wymyslil teorie spiskowa zlych ludzi :D Jakze to zalosne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

No, wrocilem, czas dalej grzmocic trolle. Ah, dzien jak kazdy inny ;]



O dziwo ludzie raczej odbijają Twoje bezsensowne argumenty wysnute na podstawie - uwaga :> - tego co wyczytałeś w sieci :) To śmieszne i żałosne, że nawet samemu nie przetestowawszy produktu, wypowiadasz się na jego temat z takim przekonaniem :) Ty chyba nawet uważasz, że Twoje przekonania są prawdziwe :D Ale wcale mnie to nie dziwi - przecież normalnym jest oceniać smak soku patrząc na pudełko :>

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:


I co w nim jest? To sa te twoje argumenciki na zarzuty przeciw MW2? To, ze sporo ludzi
gra?
Chwila...
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D
To nie jest zaden argument i trzeba miec martwice mozgu, zeby myslec inaczej.
Popatrzmy co twoje statystyki zmieniaja.
Brak dedykowanych serwerow jest? Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Brak swobodnego modowania gry jest? (Poza hackami, ktore wyszly w 1szy dzien, pogratulowac
IW ;]) Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Krociotki singiel jest? Jest. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]
Wielu ludzi ma lagi wlasnie przez, DUM DUM DUUUUMMMM, wspanialy przedwojenny system serwerow
MW2. Statystyki cos zmieniaja? Nie ;]



Widzisz. Gdybyś chwilę pomyślał - wiem, sprawia Ci to wielki problem - to byś wysnuł przynajmniej trzy wnioski. Pierwszy jest taki, że bojkot był mocny tylko w gębach i w sieci, ponieważ ludzie, którzy oficjalnie bojkotowali, grają w tę grę w najlepsze. Drugi wniosek, wynikający z pierwszego to taki, że widocznie gra jest dobra i gra im się dobrze, tym samym nie przeszkadza im brak dedykowanych serwerów itp. Tzeci wniosek, patrząc na statystyki - MW2 jest w tej chwili najpopularniejszą grą sieciową na Steamie, przebija wszystko, co jest tam dostępne. Biorąc pod uwagę, ile czasu minęło od premiery - to ogromny sukces. Tym samym swoje narzekanie i bzdurne argumenty o braku tego czy tamtego możesz sobie wsadzić gdzie słońce nie dochodzi - nikogo to nie interesuje, nikt nie zwraca na to uwagi, nawet ci, którzy bojkotowali i wystawiali te jedynki na Amazonie i innych serwisach. To TOBIE się nie podoba, znajdą się pewnie inni, którym się nie podoba, ale większości się podoba. Więc znowu - nie oceniaj innych swoją - nędzną i młodą jak domniemam - miarką.

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:


> Ja nie mam zarzutów, co do MW2, Ty je masz
Tak. I tylko ja. Wiadomo.
;]


Nie tylko Ty. Ty się za to uparłeś przy czymś, co inni już dawno olali i zwyczajnie dobrze się bawią :)

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

Nie, to ty nie rozumiesz, ze popularnosc nie likiwduje wad. Koncept prosty jak konstrukcja
cepa, nawet zacofana w rozwoju ameba to ogarnia ;]



To znaczy jakich wad? Tych, które były podstawą bojkotu hipokrytów? No wybacz, ale jak widać - te Twoje wady nie dla wszystkich są wadami. Ponownie - nie oceniaj wszystkich swoją kiepską miarką :)

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

Chyba masz na mysli kilkadziesiat minut FORÓW ;/



Przynajmniej dotleniłeś mózg ;) Szkoda, że na niewiele to się zdało ;)

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

Byly podawane na tym forum juz dziesiatki razy, w tym przeze mnie.



Argumenty hipokrytów, którzy pobiegli do sklepu po bojkotowaną przez siebie grę? No faktycznie, argumenty jak ta lala ;>


>To, ze jestes leniwy

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

nie znaczy, ze bede wciaz sie meczyl wypisajac je, bo marny to trud.



Patrz wyżej. A ja czytać w kółko tych samych głupot nie mam w zwyczaju :)

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

A argumencik o popularnosci na steamie i nie steamie sobie daruj ;] Mnie nie interesuja
muchy, one rozne rzeczy jedza.



Obrażasz graczy, którzy kupili grę i dobrze się przy niej bawią, mając w 4 literach Twoje - i innych nawiedzonych - narzekania? Nieźle :>

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

Ojej, dziecko nie zauwazylo, ze gracze dolaczali, a raczej probowali sie dolaczac? No
patrz jak pieknie ten caly match-making system dziala, 10 lat temu z dedykowanymi serwerami
bylo o wiele lepiej.



Raz, że nie dziecko, chociaż piękne to czasy beztroski, czasem brak ich bardzo w dorosłym życiu :) Dwa, że Ty w kółko o tych dedykowanych serwerach, które jak widać - większość ma w pupie :) Co więcej wygląda na to, że poza nielicznymi przypadkami (które oczywiście leżą po winie Steama, a nie po źle działającej sieci, pozamykanych portach na routerze itp.), sam system działa wyśmienicie, a przynajmniej bardzo dobrze. Gdyby działał źle, sieć byłaby zalana skargami, a nie jest. Wręcz przeciwnie. Podając mi argument na podstawie amatorskiego filmu na YT (zresztą nie pierwszy raz go wklejasz :> ) potwierdzasz tylko tyle, że nie masz żadnych innych. Smutne :)

Dnia 14.11.2009 o 19:01, SoundWave napisał:

Oczywiscie, aopik juz wymyslil teorie spiskowa zlych ludzi :D Jakze to zalosne ;]



Na razie to teorie wymyślasz Ty, narzekasz Ty, rzucasz się Ty :) Niezły z Ciebie bajkopisarz swoją drogą i fantasta, oceniasz grę nawet jej nie testując, to jest dopiero żałosne :) A ja nie lubię Bugatti Veyrona, bo ktoś napisał, że ma zbyt ciemną tapicerkę, a że ludzie go kupują? Frajerzy, przecież powinna być jasna. Ot, cały Twój brak sensu wypowiedzi na temat produktu, systemu, którego na oczy nie widziałeś, a się mądrzysz :) To jest dopiero żałosne, SoundŁeiwiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 20:20, aope napisał:

O dziwo ludzie raczej odbijają Twoje bezsensowne argumenty wysnute na podstawie - uwaga
:> - tego co wyczytałeś w sieci :) To śmieszne i żałosne, że nawet samemu nie przetestowawszy
produktu, wypowiadasz się na jego temat z takim przekonaniem :)

Sadzisz, ze potrzeba wydawac kase, zeby stwierdzic, czy gra:
a) ma mody
b) ma dedykowane serwery
c) single player starczy na srednio wiecej niz 6 godzin
d) ma tworzone przez graczy mapy
? Serio? Jak ograniczonym trzeba byc, zeby tak myslec?
>Ty chyba nawet uważasz, że Twoje przekonania są prawdziwe :D
Pobawimy sie- najpierw ty mi powiesz ktory powyzszy punkt jest nieprawdziwy i udowodnisz to, a ja potem odpisze na reszte twoich bredni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:38, NeMo-PL napisał:

gra super kto nie ma niech kupuje w ciemno ;]


Nie mam tyle kasy na grę, która niekoniecznie musi mi się podobać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:31, SoundWave napisał:


> O dziwo ludzie raczej odbijają Twoje bezsensowne argumenty wysnute na podstawie
- uwaga
> :> - tego co wyczytałeś w sieci :) To śmieszne i żałosne, że nawet samemu nie
przetestowawszy
> produktu, wypowiadasz się na jego temat z takim przekonaniem :)
Sadzisz, ze potrzeba wydawac kase, zeby stwierdzic, czy gra:
a) ma mody
b) ma dedykowane serwery
c) single player starczy na srednio wiecej niz 6 godzin
d) ma tworzone przez graczy mapy
? Serio? Jak ograniczonym trzeba byc, zeby tak myslec?
>Ty chyba nawet uważasz, że Twoje przekonania są prawdziwe :D
Pobawimy sie- najpierw ty mi powiesz ktory powyzszy punkt jest nieprawdziwy i udowodnisz
to, a ja potem odpisze na reszte twoich bredni ;]


WOW :O Powaliła mnie jakość i treść Twojej odpowiedzi, ale tak myślałem, że nic nie prezentujesz :)

a) Nie ma. Pewnie będą je wypuszczali producenci. I pomimo tego, że za kaskę, to będą przynajmniej wysokiej jakości. Chociaż brak modów faktycznie niczym dobrym nie jest, ponieważ są od dłuższego czasu kojarzone z PC. Ale to wydawca decyduje.
b) Nie ma. Ma za to prywatne sesje. Nie ponosisz żadnych kosztów. Zapraszasz znajomych na Steama, tworzycie sobie prywatną sesję i gracie na swoich zasadach.
c) Średnio w żadnym COD nie starczał na więcej. To ma być maksymalna dawka akcji. Nikt nigdy nie twierdził, że to długa seria. Ale MW2 jest przynajmniej dłuższy od 1 i 2. Trójka była dłuższa.
d) Nie ma. Jak pokazuje życie, system płatnych map się sprawdza - są najwyższej jakości.

Ty wciąż nie rozumiesz, że ludzie pomimo tego dobrze się bawią, że niektórym nie zależy im na tych dodatkach (wychodzi, że nawet tym, którzy protesowali i bojkotowali), że system działa bardzo dobrze, że taki model biznesowy się sprawdza? Nie jesteś w stanie tego zrozumieć, prawda? Nikt nie zmusza cie do tej gry, nie pasuje - nie kupujesz. A że będziesz wylewał swoje żale nie widziawszy produkcji na oczy? No cóż...to żałosne :)

Dla mnie EOT, mam dość czytania Twoich wynaturzeń :) Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 21:02, aope napisał:

WOW :O Powaliła mnie jakość i treść Twojej odpowiedzi, ale tak myślałem, że nic nie prezentujesz
:)

To ciekawe bo udowodnilem jaki jestes pelen byczej kupy ;]

Dnia 14.11.2009 o 21:02, aope napisał:

a) Nie ma.

Mialem racje.

Dnia 14.11.2009 o 21:02, aope napisał:

b) Nie ma.

Mialem racje.

Dnia 14.11.2009 o 21:02, aope napisał:

c) Średnio w żadnym COD nie starczał na więcej.

Mialem racje.

Dnia 14.11.2009 o 21:02, aope napisał:

d) Nie ma.

Mialem racje.
Ding ding ding! 4/4! 100%! I to bez grania w gre, jeno z czytaniem ze zrozumieniem tego, co jest na necie. Jakiz jestem wspanialy!
A co do ciebie, moze zacytuje.
>Ty chyba nawet uważasz, że Twoje przekonania są prawdziwe :D
No patrz, jednak sa, co sam przyznales. I nie musialem wydawac na tego malego potworka, ktory drze ryja "HEJ, OBNIZAM STANDARDY, KUP MNIE! MUCHY AZ DO MNIE SIE GARNA!" ani grosza.
Sceptykom zawsze lepiej, a muchom zawsze lzej... na portfelu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoundWave, czytam od dłuzszego czasu to forum rowniez twoje posty i powiem jedno - jesteś ponizej jakiegokolwiek poziomu. Nie pierwszy raz prezentujesz swoje poglady opierajac sie na opiniach innych, jakis filmikach na youtube. Jestes takim zawszonym, fałszywym gowniarzem ktory wie niby lepiej, ale tak naprawde gowno wie. Co z tego ze nie ma tego wszystkiego o czym napisales w poprzedniej wiadomosci do aope? To o niczym nie swiadczy ludzie swietnie sie bawia i ja tez. MW2 jest swietny i takie kapusciane lby jak ty tego nie zmienia.
Dyskusja z toba nie ma sensu i nie dziwie sie ze nikt jej z toba nie podejmuje - wystarczy ze cie wszyscy prawie tutaj zjechali po tym co napisales. Jestes pomiotem graczy pecetowych. Jako fan blaszaka wstyd mi za takich ograniczonych debili jak ty. Idz sie schowaj w tej swojej byczej kupie bo nikt cie tu nie chce pomylencu z kompleksami.
A MW2 polecam - gra sie bezproblemowo, szybko, pingi swietne i masa ludzi chetnych do gry. Ogolnie jestem w pelni zadowolony. A MW2 jest najdluzszy z calej serii (w 3 nie gralem, tylko na konsole :/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:45, ModernTalking napisał:

SoundWave, czytam od dłuzszego czasu to forum rowniez twoje posty i powiem jedno - jesteś
ponizej jakiegokolwiek poziomu. Nie pierwszy raz prezentujesz swoje poglady opierajac
sie na opiniach innych, jakis filmikach na youtube. Jestes takim zawszonym, fałszywym
gowniarzem ktory wie niby lepiej, ale tak naprawde gowno wie.


Czyli co, nastepny chetny do obalenia wyzej wymienionych 4 punktow? Twojemu poprzednikowi marnie sie to udalo, ale moze tobie lepiej pojdzie! W koncu jestem falszywym gowniarzem, ktory gowno wie no to przeciez LATWO bedzie udowodnic, ze nie mam racji, co?
No dalej, zrob swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:55, SoundWave napisał:

Czyli co, nastepny chetny do obalenia wyzej wymienionych 4 punktow? Twojemu poprzednikowi
marnie sie to udalo, ale moze tobie lepiej pojdzie! W koncu jestem falszywym gowniarzem,
ktory gowno wie no to przeciez LATWO bedzie udowodnic, ze nie mam racji, co?
No dalej, zrob swoje.


Jaki Ty jestes prosty :D Zeby nie powiedziec prostacki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 22:17, ModernTalking napisał:

Jaki Ty jestes prosty :D Zeby nie powiedziec prostacki :D

Swietne argumenty, chyba czas dla ciebie, aby zrobic kolejne konto i na nim tym razem probowac szczescia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 22:33, SoundWave napisał:


> Jaki Ty jestes prosty :D Zeby nie powiedziec prostacki :D
Swietne argumenty, chyba czas dla ciebie, aby zrobic kolejne konto i na nim tym razem
probowac szczescia ;]


Jakie konto? Niedorozwiniety jestes naprawde jakis czy cos? Jestes prostacki, prosty i w ogole ulomny bo chcesz argumentow przeciwko czemus o czym wszyscy wiedza. Taka walka to ma byc jakas? Stuknij sie w swoja glowe, bo bredzisz, idz spac, mama da ci mleczko frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 22:42, ModernTalking napisał:

Jakie konto? Niedorozwiniety jestes naprawde jakis czy cos? Jestes prostacki, prosty
i w ogole ulomny bo chcesz argumentow przeciwko czemus o czym wszyscy wiedza. Taka walka
to ma byc jakas? Stuknij sie w swoja glowe, bo bredzisz, idz spac, mama da ci mleczko
frajerze.

Damn, jesli wszyscy o tym wiedza i tak naprawde jest to jest to faktem. Ale oczywiscie ty i aopik probowaliscie pokazac jacy wy fajni jestescie zaprzeczajac temu. Co oczywiscie nie wyszlo.
I to ja tu jestem frajerem? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:20, aope napisał:

O dziwo ludzie raczej odbijają Twoje bezsensowne argumenty wysnute na podstawie - uwaga
:> - tego co wyczytałeś w sieci :)..............


Wiesz torszkę to dziwne, bo nie wiem czy koledze to tak bardzo się podoba, czy też po prostu ma takie cudownie wyrobione zdanie na temat tej gry, ja osobiście uważam, że chciałbym tą grę przetestować, zobaczeć jak się gra tylko popatrz, no za cholerę nie ma jak jej testować, jeśli wcześniej nie wywalisz na nią tej oczywistej kupki kasy, i co to za testowanie w takiej sytuacji? Grę kupisz, nie odsprzedasz bo nie ma jak, ahhhaaa płatny testing - za własne pieniądze, zapewne potem IWbardzo przejmie się twoimi obiektywnymi uwagami, i napewno wyda potem patcha korygującego...

Polecam niech kolega kupi sobie samochód bez jazdy próbnej, a może inaczej, niech pojedzie na jazdę próbną kupując wcześniej ten samochód...:)

Za totalną głupotę osobiście uważam powiedzenie - nie kupiłeś - nie krytykuj bo się nie znasz..

Co do sprawy bojkotu zgadzam się w 100% trzeba być bezmózgim Yeti by wpierw pluć na wszystko i wszystkich co produkowali MW2 a gdy już gra wyjdzie to lecą z pianą na pyskach bo muszą ją mieć - jaki pieski pawłowa - tylko że zamiast światła jest konkretna gra - a, że ci plujacze nie mają szacunku dla samych siebie, niech się nie dziwią potem, że IW ma takich pustych klepaczy w głębokim poważaniu, bo ja też bym sie nie przejmował tym, że wpierw wszyscy wrzeszczą a później i tak kupią - ja nie kupiłem jestem cięty na Steama <Empire total war> a do tego brak dedyków - i nie grałem a zdanie negatywne o grze mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować