Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DJ Hero - recenzja

19 postów w tym temacie

No widac ze potenciał ma ten sprzecik.. sam nie lubie hip hopu itd. lecz tu musze przyznac ze to kawal dobrej roboty!

PS. Powinni stworzyc dla mnie i innych edycje METALL Hero ;]
Gratis mroczny plaszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:09, FatB napisał:

No widac ze potenciał ma ten sprzecik.. sam nie lubie hip hopu itd. lecz tu musze przyznac
ze to kawal dobrej roboty!

PS. Powinni stworzyc dla mnie i innych edycje METALL Hero ;]
Gratis mroczny plaszcz :D


Taa, i zestaw do piercing''u też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat dzisiaj kupił. Gra jest świetna, miażdży wszystkie GH i RB, chyba że ktoś nie lubi dance i rapu. Skreczowanie to po prostu poezja. Polecam każdemu, kto ma na wydaniu 400 zł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nędza muzyczna, jak dla mnie...
Drugą część, która na pewno się pojawi proponuje przemianować na Crap Hero, no chyba że muzycznie będzie lepsza i bardziej klubowa oraz w europejskim stylu, niż obecny chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie stukałam się w czółko, gdy o tym tytule usłyszałam, jednak w sumie mało mnie ta informacja obeszła. Ale tak się stało, że kupiłam DJ Hero - a wszystko przez to, że gratis dodawali Gibsona do GH :) Chociaż na co dzień nie słucham takiej muzyki, to niektóre mixy są zrobione sensownie i bardzo pasują do gry (potrafią wkręcić). Generalnie Guitar Hero nie zdetronizowało, ale zabawa przez jakiś czas (albo od czasu do czasu) jest spoko. Dobre rozwiązanie na imprezy.

A z Metal Hero przesadzacie. Jest coś takiego jak Guitar Hero (graliście? ;) ) i moim zdaniem to wystarczy. Wymyślicie jakiś nowy kontroler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dj Hero? Nieważne jakie to jest dobre, nigdy, ale to nigdy nie przebije Guitar Hero!...

A jak mowa o konspektach przyszłych tytułów... To co by było, gdyby wydali GH: Tenacious D? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:33, morze napisał:

Dj Hero? Nieważne jakie to jest dobre, nigdy, ale to nigdy nie przebije Guitar Hero!...

A jak mowa o konspektach przyszłych tytułów... To co by było, gdyby wydali GH: Tenacious
D? :P

W III z tego co pamiętam dali utwór The Metal ;) Najpierw film, teraz wyszło Brutal legend. Niedługo Jack Black będzie w lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 23:02, Cairine napisał:

Niedługo Jack Black będzie w lodówce :D

Ja nie miałbym nic przeciwko :P Jack Black rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować