Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje gry Left 4 Dead 2

18 postów w tym temacie

czekam z niecierpliwością, zastanawia mnie tylko data wydania ww. jest info że w europie będzie w piątek to ciekawe bo w sklepie gram.pl będzie już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przesunęli premierę i w Europie, tak samo jak w Ameryce Północnej wyszła dzisiaj w nocy. ;-> W naszej strefie czasowej dało się grać bodajże od szóstej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie L4D2 to najbardziej oczekiwana gra tego roku, obok Dragon Age''a ;p Mam nadzieję, że zabijanie hord zombie znowu wciągnie mnie na długie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:28, hammerfall87 napisał:

będę w świeta robił bożonarodzeniowy suicide na zombiakach

Uwielbiam jak ktoś wplata w zdanie słowo z angielskiego nie znając jego właściwego znaczenia.
A na grę czekam z niecierpliwością, bo wiem że już do mnie jedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:45, Krejt napisał:

> będę w świeta robił bożonarodzeniowy suicide na zombiakach
Uwielbiam jak ktoś wplata w zdanie słowo z angielskiego nie znając jego właściwego znaczenia.
A na grę czekam z niecierpliwością, bo wiem że już do mnie jedzie. :)


samobójstwo coś chcesz jeszcze dodać ?
Tylko mnie nie zażyj złotą myślą jakąś albo nie, walnij jakiś ciekawy komentarz .Bo to bardzo fajnie być poprawianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem, ale ostatnio zainstalowałem demo L4D2 żeby zobaczyć co to jest w ogóle i się zakochałem. Serious Sam w coopie, z zombie w roli głównej.

@hammerfall87

Wiesz ja też nie rozumiem, będziesz sam siebie zabijał na zombiakach grając w święta czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie, zaczekam jak stanieje do 25zł w MM, a nie jak za pierwszą część zapłaciłem 130zł żeby za swa miesiące się dowiedzieć, że są jakieś promocje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do hammerfall''a. Ja go doskonale rozumiem :) Nie ma to jak zrushowac dobre pół mapy po to żeby zostać zabitym przez masowy zlot zombiaków, chargera, huntera, tanka, smokera, jockeya czy cokolwiek innego. W samym umieraniu jest dużo zabawy :D. Poza tym ostatnio natrafiłem na zarzut, że L4D2 jest jakieś mało straszne ... a czy L4D było ? Mnie raczej przednio bawi. Chociażby obejrzeć kilka parodii L4D(np.Left 4 Speed) i już wiadomo o co mi chodzi. Jutro L4D2 do mnie trafi i mam nadzieje zarwać kilka nocy na zombiakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:26, Afgncap napisał:

W jedynkę nie grałem, ale ostatnio zainstalowałem demo L4D2 żeby zobaczyć co to jest
w ogóle i się zakochałem. Serious Sam w coopie, z zombie w roli głównej.

@hammerfall87

Wiesz ja też nie rozumiem, będziesz sam siebie zabijał na zombiakach grając w święta
czy jak?


zombiaki mi pomogą się zabić bo będę zbierał fale przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 20:03, Nachrichter napisał:

Co wy macie do hammerfall''a. Ja go doskonale rozumiem :) Nie ma to jak zrushowac dobre
pół mapy po to żeby zostać zabitym przez masowy zlot zombiaków, chargera, huntera, tanka,
smokera, jockeya czy cokolwiek innego. W samym umieraniu jest dużo zabawy :D. Poza tym
ostatnio natrafiłem na zarzut, że L4D2 jest jakieś mało straszne ... a czy L4D było ?
Mnie raczej przednio bawi. Chociażby obejrzeć kilka parodii L4D(np.Left 4 Speed) i już
wiadomo o co mi chodzi. Jutro L4D2 do mnie trafi i mam nadzieje zarwać kilka nocy na
zombiakach :)


dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra zadebiutowała dzisiaj w USA, a do Europy trafi w piątek."

Byłem wczoraj w sklepie gram-u (17.11) i pudełka z grą leżały już na pułkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować