Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To jeszcze nie koniec gry Need for Speed: Shift

19 postów w tym temacie

Błąd w podpisach, 2 razy występuje Dodge Charger z roku 1969, a ten drugi (o ile to Charger) jest chyba nowszy albo przynajmniej ma dodatkowe oznaczenie.

To chyba rzadkie, że DLC jest udostępniane bezpłatnie na XBL i PSN... Ale to dobrze, że tak się czasem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Vyborovy_Vojtas
patch wyjdzie razem z DLC.


a tak w ogóle to fakt, ten drugi to 1971 Challenger
najbardziej zaskakuje fakt że gra jest wydawana przez EA a dlc jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ma ogrom wyscigow i ogrom wyzwan! zeby przejsc single w 100% trzeba grac naprawde dlugo, wiec dlc jakos nie jest na razie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie mogę uruchomić gry. Prawie zawsze po pasku ładowania mam czarny ekran. Czasami pojawi się menu wyboru, a potem dalej czarny ekran. Zna ktoś na to rozwiązanie?
Dodam też, że pisałem o tym w pomocy technicznej, ale nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, dlc może się przydać, lepsza zabawa, bo nie dodaje rzeczy do przejścia a sposoby(tak po części, inne auto to inaczej się gra lekko jednak nie?) a team racing to ŚWIETNY pomysł według mnie. można przy odpowiednich ludziach się nieźle będzie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nam wrócą lata świetności samochodowych zręcznościówek takich jak NFS: Most Wanted, a nie coś takiego nam dają. Osobiście uważam, że ta gra to tylko kolejny GRiD albo TOCA Race Driver. Booooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 19:26, Citkowsky napisał:

Fajnie, fajnie tylko wolałbym aby przyspieszyli prace nad patchem do gry bo w obecnej
postaci gra nie jest zdatna do komfortowego grania.

Gra się komfortowo, Co do DLC to nie mogę się doczekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować