Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Opowiedz o sobie!

250 postów w tym temacie

Paweł lat 12. Mieszakm w Warszawie, kończę 5 klasę PS. Mam 175cm wzrostu(!) i ważę ok.70kg. Interesuję się komputerami, zwierzętami i sportem. Kibicuję FC Barcelona. Gram w piłke nożną w klubie MKS Varsovia.(www.varsovia.waw.pl)Bramkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewa lat 14.Mieszkam we Wrocławiu,chodzę do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Gram na fortepianie,lubię grać na kompie,czytać książki i chodzić na spacery, nienawidzę pływać. Nie mam zwierząt oprócz młodszej o 7 lat siostry Ani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 13:34, atya napisał:

Nie mam zwierząt oprócz młodszej o 7 lat siostry Ani


Dlaczego nikt nie lubi swojego rodzeństwa jak jest młody, w wieku szkolnym, ja tam jestem jedynkiem i każdy mi zazdrości - nie wiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za to mam siostre młodsza o 7 lat i jest fajnie. jak przychodze do domu to podaje mi obiad (jak nikogo nie ma w domu oprócz niej), sprzata mieszkanie(przynajmniej ja tego nie musze robić) a o kompa to jakos zawsze umiemy sie dogadac (zreszta w wiekszości spraw). jakos teraz nie wyobrazam sobie tego bym mógl byc jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał 14 lat (15 w sierpniu) jestem z Tarnowa, teraz kończę 2 klasę gimnazjum interesuję się informatyką, grami komputerowymi i kocham jeździć na rolkach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:28, natanadler napisał:

Dawid mam 26 lat mieszkam w Rzeszowie i w Warszawie. Właśnie kończę studia (marketing) ponadto
pracuje ale nie powiem gdzie bo wstyd się przyznawać.


??? Chyba nie pracujesz w Tepsie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba - 14 lat , 168 cm (z jakies 3 miechy temu), 62 kg (trochę za dużo), mam 19 (chyba) letnią siostrę i psa. Aha jestem z Rzeszowa...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewko - 14 lat, 166 cm wzrostu, 50 kg masy :)), jestem z Bielska. Lubie grać na kompie, w piłke, tenisa ziemnego i jeszcze pareste rzeczy.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:12, Epiphany napisał:

> Dawid mam 26 lat mieszkam w Rzeszowie i w Warszawie. Właśnie kończę studia (marketing)
ponadto
> pracuje ale nie powiem gdzie bo wstyd się przyznawać.

??? Chyba nie pracujesz w Tepsie??? ;)


Gorzej powiem tylko że w budżetówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:05, natanadler napisał:

Gorzej powiem tylko że w budżetówce :(


Ja tak samo i się nie wstydzę (ale i tak nie powiem, gdzie, bo taki mały urząd ;D).
Ale może dla marketingowca to obciach ;)


Vaxinar -->
Nie mam glowy ostatnio. Podejmuję ważne życiowe decyzje ;)
Jak już podejmę, to sie poprawię - słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:07, mefjak napisał:

pamitaj - adna praca nie hańbi - każda męczy =)


Wiesz co chyba nie każda, prawowałem kiedyś w międzynarodowej firmie miałem super szefa, ekstra zadania kasa moze nie za wielka (na niskim szczeblu pracowałem) ale wystarczała, ale naprawdę lubiłem tam przychodzić a tu gdzie teraz pracuję to nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:09, Epiphany napisał:

Ja tak samo i się nie wstydzę (ale i tak nie powiem, gdzie, bo taki mały urząd ;D).
Ale może dla marketingowca to obciach ;)

Nie było by obciachu gdyby departament promocji w którym pracuje zajmował się promocją a nie pierdołami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować