Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

CRASHDAY - Rewelacja?

285 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2006 o 20:22, ShadowG napisał:

Dopiero teraz zagrałem w demo. Jest super!



ja kupiłem kiedyś destruction derby 2 w EXK za 20 zł... bo naciełem sie na screeny z gry na pudełku i model uszkodzeń... gra cały czas sie wiecszała... grafa z 86 roku.. model znioszczeń .. hehe jednym słowem rozpadajace sie puzzle.. trasy a raczej areny nawet fajne klikatyczne.. :) co do samochodów to w sumie był jeden a te inne to jego tuningi :/ muzyka.. niepamietam... ale napewno nie opłacało sie jej kupowac za 20 zł.. a sprzedawcy jeszcze mówilem ze bardzo sie ciesze ze ją kupiłem .. młody jeszcze byłem i niedoświadczony co kupowac za $$

ale Crashday mimo ze strasznie tania jest grą dobrą wybijająca sie poza średnią...

przykuła mnie juz dłużej niż xpand rally :/

ale naprawde szkoda ze tras jest jak na lekarstwo rpzez co szybko sie znudzi...ehh
czekam na fanowskie mody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Destruction Derby 2 to ja grałem jakieś 7 - 8 lat temu :P I wtedy była to gra bardzo dobra. Ale cóż, jak się ma kompa od 2 - 3 lat, to się nie wie co dobre a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam kompa od (licze) 9 lat bo w 97 roku kupiłem...
oczywiście to jest mój drugi już komputer:P co do DD2 to gralem jeszcze na Cyrixie 133 Mhz :P + 32 ram wiec wtedy jeszcze sie nie orientowałem za abrdzo w czym rzecz itp..

przeciesz ja nie kupiłem teraz tego! hehe to było kilka lat temu :P:P (tak jak piszesz) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem se kupić, więc chciałem sprawdzić czy fajne i porzyczyłem od kumpla. A tam jakiś problem z RADEONAMI i musiałem sterowniki zainstalować i mi komp nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehe
jakies chyba bzdety ja mam radeona 9600XT i przeważnie jak piszą ze jest jakiś problem z radeonami to ... u mnie normalnie działa :) CRASHDAY ma jakis problem... z radkami.. niewydaje mi sie u mnie nie zaułwarzyłem czegos nieporządanego .

ps to przezte sterowniki c komp siadł ..po prostu kup Crashday i zobacz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 21:00, Chester001 napisał:

> > grałeś juz w tą gierke?
> > >
> Nie, ale taka świetna grafa + taka niska cena = 100% haczyk
a możesz rozwinać swoje wypowiedzi o więcej niż jedną linijke...
dlaczego tak mówisz..?


Piszę jak chcę i jak mi się podoba. Ważna jest treść, a nie objętość. To, że ktoś nie pisze długich wypowiedzi nawet dobrze o nim świadczy, bo umie streścić swoją wypowiedź.

PS Nie rozwijaj sztucznie swojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 08:48, WąChU napisał:

Kupilem juz ta gre i jest naprawde swietna... Chcecie to moge jakies ciekawe screeny zamiescic



A co powiesz na tego=)(prędkośc nadświetlna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 10:48, ProChaoS napisał:

A u mnie w empiku i mm nadal niema.... Na allegro mam zalicytowana :P moze wygram xD



W tych sklepach NIE MA!
Szukaj w kioskach i salonach prasowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ściągnąłem sobie demko i stwierdziłem że na to czekałem! Szkoda mi tylko 20 zł na grę bo i tak sporo w tym miesiącu kasy wydałem na dziwne rzeczy typu rachunek za telefon. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre w kiosku.....Przyznam ze cena mnie skusila i screeny...Kariere przeszedłem w kilka godzin...rewelacja żadna ale za taką kase warto pograć..i mieć oryginał...heh:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

====> NyGgA MiLy
Ja miałem ponad 200 tysięcy i wcale się nie chwalę. Gierka fajna, ale bardzo krótka. Coś ok 3-4 godziny grania w single.(24 wyścigi) Jest niby edytor, ale ma bugi takie jak niedopasowanie ze sobą części, co widać, a do tego niestety czuć(jedziesz sobie, a potem wpadasz w przepaść bez dna). Jak dla mnie 6+. Flatout jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:17, Project-X napisał:

Kupiłem gre w kiosku.....Przyznam ze cena mnie skusila i screeny...Kariere przeszedłem w kilka
godzin...rewelacja żadna ale za taką kase warto pograć..i mieć oryginał...heh:):)


Ale nie dostaniesz za nie wPLN-ów :D Też sobie kupić planuję gierkę, ale chyba poczekam, aż w którymś czasopiśmie się pojawi (wytrzymam ten miesiąc albo dwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować