Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 16:33, komanch napisał:

> > Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie znajdę SAVY tej gry w Win XP?
> C:\ProgramData\Orbit\46

Jesteś pewny że w XP jest katalog ProgramData? bo ja mam tylko Program Files ....

Nie na 100 % lecz jeśli istnieje jest ukryty, poza tym fc3 domyślnie wysyła save''y na cloud uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam takie pytanie. Psiadam DLC do FC 3, ale nie wiem za bardzo gdzie mogę zagrać w te dodatkowe misje. Obszedłem już chyba całe menu i nigdzie tego nie ma + kupiłem sobie jeszcze jedną dodatkową misję za walute uplay. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dotyczacy spolszczenia do gry Far cry 3 otóż gdy klikam na pobrana aplikacje wyskakuje mi takie coś : .exe jest nieprawidłową aplikacją systemu Win32 i nie mogę tego otworzyc. Czy spotkał się ktos z tym samym problemem ? Jeżeli tak prosze o pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:03, Szczep_NML napisał:

Papa kolego. Piractwo jest karalne na tym forum.


Obawiam się tego że jak zakupię orginał to ten sam problem bd mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:08, mbk78 napisał:

> Papa kolego. Piractwo jest karalne na tym forum.

Obawiam się tego że jak zakupię orginał to ten sam problem bd mial..

A ja się obawiam, że dostaniesz bana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram od wczoraj w Far Cry 2 i jestem niezmiernie zdziwiony (po raz piąty) genialnością tej gry.
Właśnie w połowie misji zapomniałem, że buddy już mi pomógł, strzykawki sie skończyły więc spie***łem w dżungle przy okrzykach moich wrogów strzelających mi w plecy :)

uciekłem, ale jestem gdzieś nad rzeką, nie ma fast travel (super!) mam 3 naboje do pistoletu, snajperka mi sie rozleciała w rękach przy próbie strzału i mam jednego jedynego granata :)

Aha - i nie moge zginąć :) bo jak zgine, to od sejwa, nie ma żadnego AUTOSAVE.

Gratulacje Ubisoft, nareszcie jestem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam malutki problem jeśli chodzi o Farcry 3.

Może ktoś pomóc i zdradzić mi sekret jak po likwidacji pirata nie rzucam ciała na ziemie tylko zabieram je ze sobą żeby je np. schować w krzaki?? Wszystko już rozpracowałem, a tego nie umiem zrobić i dostaje padaczki bo to bardzo przydatna opcja przy wyzwalaniu obozów zajętych przez piratów...

Pomóżcie!!!

Z góry dziękuje za pomoc...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 21:09, herbatnik1983 napisał:

Witam serdecznie.

Mam malutki problem jeśli chodzi o Farcry 3.

Może ktoś pomóc i zdradzić mi sekret jak po likwidacji pirata nie rzucam ciała na ziemie
tylko zabieram je ze sobą żeby je np. schować w krzaki?? Wszystko już rozpracowałem,
a tego nie umiem zrobić i dostaje padaczki bo to bardzo przydatna opcja przy wyzwalaniu
obozów zajętych przez piratów...

Pomóżcie!!!

Z góry dziękuje za pomoc...

Pozdrawiam.

Jak wbijasz nóż w pirata to przytrzymaj S (cofanie się), obracaj myszką, żeby zmienić kierunek. (Musisz posiadać odpowiednią umiejętność do chowania ciał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy jeśli przejdę wszystkie misje z głównego wątku, to będę mógł dalej bawić się na wyspie i wykonywać zadania poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 21:28, Riddl3r napisał:

> Witam serdecznie.
>
> Mam malutki problem jeśli chodzi o Farcry 3.
>
> Może ktoś pomóc i zdradzić mi sekret jak po likwidacji pirata nie rzucam ciała na
ziemie
> tylko zabieram je ze sobą żeby je np. schować w krzaki?? Wszystko już rozpracowałem,

> a tego nie umiem zrobić i dostaje padaczki bo to bardzo przydatna opcja przy wyzwalaniu

> obozów zajętych przez piratów...
>
> Pomóżcie!!!
>
> Z góry dziękuje za pomoc...
>
> Pozdrawiam.
Jak wbijasz nóż w pirata to przytrzymaj S (cofanie się), obracaj myszką, żeby zmienić
kierunek. (Musisz posiadać odpowiednią umiejętność do chowania ciał)


Superos... Spróbuje :)

Dzięki Wielkie za pomoc!

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 23:00, mbk78 napisał:

zakupiłem grę orginał :) i wszystko ok :d teraz wkońcu pogram ;


Ale masz farta, w momencie kiedy płaciłeś za gre zostało 12 sekund do bana ;) :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie odnośnie FC3, być może ta kwestia była już tutaj omawiana, a mianowicie próbowałem robić zrzuty ekranu przy pomocy Frapsa no i niestety efekty są takie, że screeny są bladoniebieskie, ogólnie mocno przekłamane względem tego co widzę w grze. Jest na to jakieś rozwiązanie, czy podobnie jak to miało ( chyba ) miejsce w Maksie Paynie 3, winni są programiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem polega na tym że nie moge nosić kilka broni jednocześnie. znajde bron to moge jedynie zamienic ja z aktualna ktora mam pod nr 1. Bron nr 2 ,3 i 4 sa zablokowane i nie mozna nic do nich przypisac. Moje pytanie brzmi jak odblokowac te bronie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować