Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Wątpię. Jak stosują takie praktyki, to zazwyczaj przy 1-2 recenzjach w najbardziej znanych magazynach lub stronach o grach, i to amerykańskich. Embargo zeszło, zaczął się wysyp recenzji, niczym słynne grzyby po deszczu. Zauważ, że to niecodzienna praktyka w branży gier, aby recenzje pojawiły się tydzień bądź dwa przed premierą. Ubisoft musiało być bardzo pewne jakości swojej gry, jeżeli zdecydowali się na taki zabieg marketingowy. Nic nie wzbudza popytu wśród graczy jak świetna ocena wyczekiwanej gry. Gra jest zwyczajnie bardzo dobra, stąd te dobre oceny. Nie ma tu drugiego dna. Ale trochę to smutne, że ta branża rozrywki, doczekała się aż takich teorii spiskowych. Jakby nie patrzeć, producenci sami są sobie winni, choć warto pamiętać, że nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 23:42, Janek_Izdebski napisał:

Tylko ciekawe czy przy wystawianiu tych ocen nie zadziałał czynnik finansowy ze strony
Ubi...

23 oceny na metacritic, najniższa 80%. Ubi musiałoby ostro posmarować. Moim zdaniem ta gra jest po prostu dobra, co widać po gameplayach. Wiem, że nie zawsze zapowiedzi świadczą o jakości gry, ale czasem się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 23:54, Kraju napisał:

Ale trochę to smutne, że ta branża rozrywki, doczekała się aż takich teorii
spiskowych. Jakby nie patrzeć, producenci sami są sobie winni, choć warto pamiętać, że nie wszyscy.

I ten fragment uznajmy za puentę naszej dyskusji, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, warto kupować tę grę w pre-orderze na Keye.pl lub Moonqq.pl? Bo dają kluczyk do UPlay i jakiś link, skąd będzie można pobrać instalatora (pewnie Rapidshare), to wersja non-Steam? Zaryzykować, czy raczej nie? Dzięki za info. Może ktoś kupował już gry Ubi w tych sklepach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 00:39, Janek_Izdebski napisał:

A tak przy okazji, warto kupować tę grę w pre-orderze na Keye.pl lub Moonqq.pl?
Bo dają kluczyk do UPlay i jakiś link, skąd będzie można pobrać instalatora
(pewnie Rapidshare), to wersja non-Steam? Zaryzykować, czy raczej nie?
Dzięki za info. Może ktoś kupował już gry Ubi w tych sklepach... :)

Keye.pl to sprawdzony sklep. Zaczekałbym jeszcze na gamecodes, na razie nie maja w ofercie, ale to na dniach moze sie zmienic. To jest w sumie najtanszy sklep.

A tak w ogole to w momencie zakupu klucza rownie dobrze mozesz sobie sciagnać pirata z torrentów. Wpisujesz klucz i po sprawie, masz legalną wersję. Tam bedzie raczej najszybciej :)

Aha, ode mnie pytanie : w tej czesci nie będzie kretynskiego respawnu wrogow na posterunkach jak w dwójce, tak ? Bo na filmikach widzialem ze mozna punkty zajać na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 00:51, Darkstar181 napisał:

Keye.pl to sprawdzony sklep. Zaczekałbym jeszcze na gamecodes, na razie nie
maja w ofercie, ale to na dniach moze sie zmienic. To jest w sumie najtanszy sklep.

A tak w ogole to w momencie zakupu klucza rownie dobrze mozesz sobie sciagnać pirata
z torrentów. Wpisujesz klucz i po sprawie, masz legalną wersję. Tam bedzie raczej najszybciej
:)

Nie chciałbym pobierać pirata z torrentów. Myśałem, że UPlay lub coś innego od Ubi ma jakiegoś Ubi Downloadera, który pobierze grę z sieci po wpisaniu legalnego klucza, coś jak na Steam/Origin. UPlay nie ma niczego takiego? Dzięki za info.

Dnia 24.11.2012 o 00:51, Darkstar181 napisał:

Aha, ode mnie pytanie : w tej czesci nie będzie kretynskiego respawnu wrogow na posterunkach
jak w dwójce, tak ? Bo na filmikach widzialem ze mozna punkty zajać na stałe.

Ponoć tak właśnie jest i dlatego gra jest taka fajna i lepsza od "Dwójki". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http:www.pcgameshardware.de/Far-Cry-3-PC-217540/Tests/Far-Cry-3-Test-Grafikkarten-CPU-Benchmarks-1036726/
tuaj macie test farcry 3 na pc. Gra jest swietne zoptymaizowana ale graficznie niepowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem teraz przegląd tyg na tvgry i było powiedziane że niestety przez konsole wersja PC wwygląda gorzej niż crysis 1 z 2007 roku paranoja i tyle w temacie. A wymagania wyższe niż ma crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest świetnie zoptymalizowana (rozumiem przez to, że odpalę ją na słabszym sprzęcie i będę w stanie jako tako się bawić, nawet na minimalnych detalach), to chyba dobrze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 15:10, Demagol napisał:

Jeżeli jest świetnie zoptymalizowana (rozumiem przez to, że odpalę ją na słabszym sprzęcie
i będę w stanie jako tako się bawić, nawet na minimalnych detalach), to chyba dobrze,
nie?

ale ci co kupili dopiero nowy sprzęt liczą przynajmiej na taką grafe jak z crysisa 1 a nie pseudo port z konsoli pod względem graficznym. Głuipich drzewek się nieda zniszczyć w far cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 15:47, Demagol napisał:

To niech sobie kupią lepszy benchmark od FC3.

Nie mamy być podllegli tylko konsolom weź się zamknij pokoju i pocinaj na xboksie bądz co tam masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 16:13, diabolo20 napisał:

Nie mamy być podllegli tylko konsolom

To po co upgrade''owałeś kompa teraz? Przecież od dawna wiadomo, że 90% multiplatform na PC to zwykłe porty z konsol. Ja pierdzielę, dawno się tak nie uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? O_o Człowieku ogarnij się. Demagol ma rację. Skoro ktoś chce testować moc swojego komputera, to proponuję poczekać 2-3 lata na gry które zrobią użytek z tej mocy. Grafika od trzech lat rozwija się bardzo wolno. Co Ty byś chciał? Kupowanie teraz mocnego komputera jest głupotą. Wyjdą next-geny i trzeba będzie kupić nowy sprzęt. Nie od razu, ale po 3 latach od wydania konsoli na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość dzisiejszych fpsów nie wygląda jak pierwszy crysis. Nie ma co się spinać, FC3 to gra multiplatformowa. Gdyby była robiona jedynie pod jeden sprzęt to wiadomo, że wyglądałaby o wiele lepiej, ale biznes nie kręci się tylko obok podrasowanych PCtów. Tak już jest i albo się ktoś przyzwyczai albo niech zmieni hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 16:16, Henrar napisał:

To po co upgrade''owałeś kompa teraz? Przecież od dawna wiadomo, że 90% multiplatform
na PC to zwykłe porty z konsol. Ja pierdzielę, dawno się tak nie uśmiałem :D

Co za różnica, jak z drugiej strony byłoby buczenie, ze różnica mała, bo się prawnie nie różni itp. :)
Przynajmniej beka jest. Jak FC3 będzie na poziomie BF3 na co się imo zapowiada będę uahahany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić to że gra ma średniawą (czy aby na pewno ?) grafikę. Ważne jest że będzie otwarty świat i ciekawy rozwój postaci.
Liczy się fun, a nie grafa. Jak ktoś czeka na super grafę, to pewnie jeszcze sobie poczeka ze 4 latka, zobaczymy na jaki poziom wyniosą konsolę obecnąg grafikę.

Tak jak już napisał Henrar, nie ma sensu wymieniać teraz podzespołów w kompie. Ja sam albo po prostu poczekam na obniżki cen nowych konsol, albo kupie nowe podzespoły, ale najwcześniej za jakieś 4-5 lat. Do tego czasu dużo rzeczy może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować