Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Bad Company 2 na PC dopiero w 2010

16 postów w tym temacie

O widzę, że tutktośaj nie wypił swojej dziennej porcji ziółek na uspokojenie, na przyszłość już lepiej wogóle nie pisać nic, niż zbłaźnić się w taki właśnie sposób - kolejny gracz który żyje tylko po to by czekać na dany tytuł a jak go nie dostanie to popada w totalną depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem (mam betę na PS3) i powiem tyle: Bad Company ,,jedynka''''+nowe mapy+ulepszony frostbite+pare nowych pojazdów+celownik taki jak w każdej strzelance=Bad Company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze czy źle ? Bo zauważyłem, że powielanie czegoś się sprawdza, a ludzie przy tym sikają w majtki, jak przy MW2. No, bo w końcu MW2 to tylko nowe bronie + nowe mapy, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Scorpio100

Weź pod uwagę, że spora część pecetowców nie zna po prostu "jedynki" ;)

Dodaj do tego, że na pc będzie nieco lepsza grafa i parę rzeczy, którymi ea/dice wręcz kopie po tyłku activision/iw ;p Choćby dedyki wypominane im przy każdej okazji - i słusznie ;] Nawet jeżeli dbanie o pctowych graczy jest tylko marketingiem to ja i tak jestem bardziej zadowolony niż z jawnego olewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą zawcia ale uważam też, że jeśli ,,jedynka'''' się nie sprawdziła (kampania do bani, multi się jeszcze dało przeżyć) to nie należałoby jej powielać. Tak szczerze to kupiłem sobie PS3 dla BFBC gdyż jestem wieeeelkim fanem ale się zawiodłem. Tak trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta na PS3 jest znakomita, a na PC niech dopracują grę, znerfią snajperów i czołgi, a będzie to najlepszy multiplayer w jaki grałem od dłuższego czasu (ach, przypominają się czasy pierwszego ET... ;)). Tak czy siak preorder na wersje PC złożony. Czy gram.pl może przewiduje rozdawanie kodów do bety pecetowej za złożenie preordera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 01:50, Lord_Joker napisał:

Gram jak zwykle w plecy z info, od dawna mówiono że beta dla PS3 będzie listopad/grudzień,
a dla PC jakoś styczeń/luty.


Bo Gram podał dopiero info oficjalnie ogłoszone, a nie gdzieś tam sobie mówione.

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2009/11/25/the-pc-beta-sky-is-falling-not.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:13, Scorpio100 napisał:

Zgadzam się z tobą zawcia ale uważam też, że jeśli ,,jedynka'''' się nie sprawdziła (kampania
do bani, multi się jeszcze dało przeżyć) to nie należałoby jej powielać. Tak szczerze
to kupiłem sobie PS3 dla BFBC gdyż jestem wieeeelkim fanem ale się zawiodłem. Tak trochę.

Co? Jeżeli jesteś fanem to co się nie podoba? Kampania do bani to "dosyć dziwny" zarzut, bo to jedna z najmocniejszych stron, bo mimo tego, że krótka to lałem przy niej jak głupi. Multi też jest OK, a nawet więcej, bo to multi ze starego dobrego BFa z lekkimi zmianami i zniszczeniami. Mi jedynka bardzo się podoba mimo tego, że przeszedłem ją u kumpla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować