Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2 - betatest

31 postów w tym temacie

Pogrywam sobie w bete. W sumie widzę mało zmian względem BC1. Te osławione zniszczenia wcale nie szokują, a padający budynek to ten sam wielki skrypt. Graficznie jest słabo, choć tekstury są "ok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wersja na PS3 ma sporo błędów i słabą grafike, natomiast wersja na PC ma mieć o wiele lepszą. Jak będzie-zobaczymy. W końcu 4 miesiące przy tak ogromnej ekipie z EA można poczynić cuda, zaś w becie wcale nie muszą implementować tego co będzie w finalnym wydaniu dlatego skreślanie gry w fazie beta testów nie jest zbyt rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy kiedy wyjdzie beta PC :/ standardowo konsolowi gracze już sobie testują, a my musimy czekać. Osobiście się nie napalam bo mój sprzęt pewnie już tego nie pociągnie (MW2 dało radę). Pre-order już złożyłem i po tym co do tej pory zobaczyłem i przeczytałem chyba zastanowię się jeszcze dwa razy (oczywiście zdaję też sobie sprawę, że to tylko BETA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tekst. W betę Bad Company 2 miałem już przyjemność zagrać u znajomego. Bardzo przyjemna gra, zdecydowanie lepsza niż konkurencyjne Call of Duty: Modern Warfare 2. Ilość zmian względem części pierwszej nie powala, ale to może i dobrze. :-) Może nawet złożę pre-order, bo coś ciężko ostatnimi czasy o dobre gry na multiplayer.

-> Kaucz

"Te osławione zniszczenia wcale nie szokują, a padający budynek to ten sam wielki skrypt."

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2496461

Czasem lepiej mówić po prostu po ludzku, niż zgrywać inteligenta żeby być "kul". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 19:25, Damianuss1 napisał:

Ja jestem ciekawy kiedy wyjdzie beta PC :/ standardowo konsolowi gracze już sobie testują,
a my musimy czekać. Osobiście się nie napalam bo mój sprzęt pewnie już tego nie pociągnie
(MW2 dało radę). Pre-order już złożyłem i po tym co do tej pory zobaczyłem i przeczytałem
chyba zastanowię się jeszcze dwa razy (oczywiście zdaję też sobie sprawę, że to tylko
BETA).


PS3 tylko ma, więc nie wszyscy konsolowi gracze mogą sobie zagrać.

A co do gry to gram i jest wyśmienicie, oprócz tych Dc co miałem na początku dość często( Ale na tą chwilę już ich nie mam ) mnie nic nie denerwowało. Grafa ujdzie, nigdy nie zaskakiwała w tych BF''ach no i ogółem elegancko się gra. Boli fakt braku możliwości czołgania się. No i powinni zmienić końcowe scenki wygrany/przegrany. Bo te są strasznie syfne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milo by bylo gyby preorder z gramera dawal keya do bety ^^ a ocena grafiki bety i do tego w wersji ps3 mija sie z celem wiec nie stekajcie tylko poczekajcie na wersje pc i implmentacje Dx 11 do silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 19:38, Hefajstos76 napisał:

Bardzo fajny tekst. W betę Bad Company 2 miałem już przyjemność zagrać u znajomego. Bardzo
przyjemna gra, zdecydowanie lepsza niż konkurencyjne Call of Duty: Modern Warfare 2.


Wiesz... dla każdego co innego. To tak jakbyś porównywał którąś z Total Warów i Command and Conquer... Niby to samo, niby RTS, a jednak! różni się istotnymi elementami, trudnością czy po prostu zasadami. MW2 i BC2 to dwa dobre shootery, ale jeden diametralnie różni się od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej boli brak samolotów, mała ilość nowych pojazdów (quad, blackhawk i ten UAV).
Doznania z bety pozytywne, pełna bez problemów będzie konkurować z CoD''em. EA jak się przyłoży do marketingu to być może dziabną spory kawałek tortu Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 21:52, JaN-J napisał:

Eejj skąd wy w becie macie smigłowiec, bo jest tam na 1szej stronie??

To nie są przypadkowo screeny z oficjalnej strony -_-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 23:54, NeMo-PL napisał:

Grając w bete mogę śmiało stwierdzić MW2 leci już na półkę, a zamówiony jest już nowy
BF :D


U mnie wręcz przeciwnie. Olewam BC2 do czasu premiery, bo w becie niezły bajzel jak na razie panuje (grać da się tylko w premade squadach z przyjaciółmi w innym przypadku jest "kolorowo"). Według mnie obie gierki będą się ładnie uzupełniać. Kurka... BC2, GoW3, Heavy Rain, ME2... będzie miodzo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oceniać grafiki w becie, bo sama beta ważyła mniej niż 1GB. Względem pierwszej części zmieniono sterowanie. Jak dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować