Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producenci konsol chwalą się wynikami z "czarnego piątku"

9 postów w tym temacie

MS się nie chwali bo wypadło słabiej od Sony, a na rynku US to jest raczej nie spotykane... znaczy było niespotykane :).

Wersja PS3 slim widać zrobiła swoje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko pod wrażeniem to co sie dzieje w US , nintendo w porównaniu do Sony ma powody do największego zadowolenia.


@Miastalman
Osobiscie polecał bym Ci PSP 3000 albo GO , jednak że nigdy nie spotkałem sie z nintendo DS(i).
Możliwe że DS(i) ma coś , ale uważam ze PSP będzie lepszym zakupem(Porównaj sobie np jak wygląda GTA Chaina town czy jakoś tak na PSP a jak na DS(i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam raczej psp 3000, bo roznica w cenie jest dosc spora ;) Jak masz sporo kasy to ofc psp go, bo mniejsze i zmiesci sie w mniejszej kieszeni ;p
NDS tez pewnie dobre jak lubisz gry logiczne, testy na inteligencje albo zajmowanie sie wirtualnym psem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz NDS w wersji Lite. Zapłacisz mniej, a kamerka nie jest potrzebna, bo na razie support słaby. Na PSP gier, które warto przejść od początku do końca jest raczej nie wiele. Dodatkowo w większości są one dość krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:23, cypers napisał:

Bierz NDS w wersji Lite. Zapłacisz mniej, a kamerka nie jest potrzebna, bo na razie support
słaby. Na PSP gier, które warto przejść od początku do końca jest raczej nie wiele. Dodatkowo
w większości są one dość krótkie.


Ale DSware przyjemna sprawa, no i to tylko kwestia czasu jk porządnie wezmą się za kamerkę. No i miejsce na kartę SD, również dobra sprawa. Sam mam lite, ale i tak poczkam aż do nas trafi DSiLL a wtedy czas zacząć piniądze zbierać.

Big N on the top ;) as always


@Upup
I co da x360 slim? Skoro ma się po drugiej stronie ps3 slim i Wii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować