Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 20:07, KrwawaMary napisał:

Ha ha ha bardzo śmieszne. Żeby wpłacić pieniądze to trzeba je najpierw mieć.

Ojej. Pewnie poszło na ważne kosmetyki, albo inne niezbędne ciuszki... No tak, co tam głosujące dzieci w Afryce, nie możesz im pomóc...

@Demagol
Ja świętego nie zgrywam, a ty owszem: "A czemu nie? Szczególnie jeśli miałbym środki finansowe. Nie każdy musi być śmieciem i zgnilizną moralną (a, i rozumiem, że głodne murzynki z Ugandy to dla ciebie syf, nie ludzie?)."

Dnia 08.07.2011 o 20:07, KrwawaMary napisał:

No chyba jednak nie.

Podeprzesz to czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 20:11, rob006 napisał:

Ojej. Pewnie poszło na ważne kosmetyki, albo inne niezbędne ciuszki... No tak, co tam
głosujące dzieci w Afryce, nie możesz im pomóc...


Akurat tak się składa, że kupuję tylko niezbędne kosmetyki takie jak dezodorant, mydło, szampon do włosów. A ciuchy kupuję na szmatach. Nie chodzę w jakichś "ekskluzywnych" za kilka stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja też świętego nie zgrywam, po prostu piszę, co uważam za słuszne postępowanie w takim momencie. Naturalnie ciężko mówić o heroizmie, gdy samemu nie ma się czego do garnka włożyć, no ale cóż.

No dobra, rozgryzłeś mnie. Oczywiście, że wywaliłbym te dzieci na zbity pysk, to chyba jasne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:14, KrwawaMary napisał:

Akurat tak się składa, że kupuję tylko niezbędne kosmetyki takie jak dezodorant, mydło,
szampon do włosów. A ciuchy kupuję na szmatach. Nie chodzę w jakichś "ekskluzywnych"
za kilka stów.


Ja też! I też dawałem na ubogich. Kurcze, wychodzi na to że jesteśmy tak samo chorymi skurczybykami. :O
Różnica jest taka że ja nie zgrywam na forum świętego...

@Demagol
To powiedz jakie masz buty, może będzie łatwiej.

Dnia 08.07.2011 o 20:14, KrwawaMary napisał:

Z tym, że ja też świętego nie zgrywam, po prostu piszę, co uważam za słuszne postępowanie w takim momencie. Naturalnie ciężko mówić o heroizmie, gdy samemu nie ma się czego do garnka włożyć, no ale cóż.

Przyznaj że po prostu siejesz hipokryzję. W 99% przypadków "nie mogę" to tak naprawdę "nie chcę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:18, rob006 napisał:

@Demagol
To powiedz jakie masz buty, może będzie łatwiej.


Wat, jakieś no-name''y, w dodatku niewygodne i się sypią. Coś słabo te Chińczyki pracują.

Dnia 08.07.2011 o 20:18, rob006 napisał:

Przyznaj że po prostu siejesz hipokryzję. W 99% przypadków "nie mogę" to tak naprawdę
"nie chcę".


Tak, masz rację. Przyjąłbym z tych dzieci tylko albinosa, bo można na nim zbić w Afryce ładny majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 20:18, rob006 napisał:


Ja też! I też dawałem na ubogich. Kurcze, wychodzi na to że jesteśmy tak samo chorymi
skurczybykami. :O
Różnica jest taka że ja nie zgrywam na forum świętego...


A ja wcale nie zgrywam świętej. Po prostu wyraziłam swoje zdanie, które jak widać jest odmienne od Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, on nas pięknie rozgryzł i ujawnił naszą podłą hipokryzję, cóż za szlachetny bohater. A my daliśmy się złapać jak jakieś tam ryby w sieć ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:14, KrwawaMary napisał:

Akurat tak się składa, że kupuję tylko niezbędne kosmetyki takie jak dezodorant, mydło,
szampon do włosów. A ciuchy kupuję na szmatach. Nie chodzę w jakichś "ekskluzywnych"
za kilka stów.


W sumie to jeżeli jesteś psychopatką o myślach samobójczych to może sprzedaj jedną nerkę co? Zarobioną kasę oddaj na murzynków w Afryce. Zawsze można coś zrobić jeżeli się tego chce w małym bądź większym stopniu.

@ rob006 - w pełni Cię popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:20, Demagol napisał:

Wat, jakieś no-name''y, w dodatku niewygodne i się sypią. Coś słabo te Chińczyki pracują.

Pewnie niedożywieni... :/

Dnia 08.07.2011 o 20:20, Demagol napisał:

Tak, masz rację. Przyjąłbym z tych dzieci tylko albinosa, bo można na nim zbić w Afryce
ładny majątek.

Jakbyś nie wydawał tyle kasy na gry czy inne pierdoły, pewnie dałbyś radę wykarmić takie dziecko. To raptem pare złotych dziennie.

@KrwawaMary

Dnia 08.07.2011 o 20:20, Demagol napisał:

Po prostu wyraziłam swoje zdanie, które jak widać jest odmienne od Twojego.

Różnica jest taka, że moje czyny są zgodne z moim zdaniem, za to twoje czyny już niekoniecznie są zgodne ze zdaniem. Praktycznie, jesteśmy tak samo dobrzy, tylko ty uważasz się za lepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 20:24, Mr_Terrorist napisał:


W sumie to jeżeli jesteś psychopatką o myślach samobójczych to może sprzedaj jedną nerkę
co? Zarobioną kasę oddaj na murzynków w Afryce. Zawsze można coś zrobić jeżeli się tego
chce w małym bądź większym stopniu.


Hmmm... To jest dobra myśl. Może najlepiej sprzedam wszystkie narządy, kasę oddam dzieciom i rzucę się pod samochód? Nie... Bo mogłabym te narządy uszkodzić. Jak tu się zabić nie uszkadzając większości narządów? Chyba się powieszę. Ale wizja wiszącej mnie na sznurze całej osikanej nie jest kusząca. Wolałabym sobie żyły podciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 20:29, rob006 napisał:

Różnica jest taka, że moje czyny są zgodne z moim zdaniem, za to twoje czyny już niekoniecznie
są zgodne ze zdaniem. Praktycznie, jesteśmy tak samo dobrzy, tylko ty uważasz się za
lepszą...


Wcale nie uważam się za lepszą. Nie ma ludzi lepszych gorszych. Każdy jest po prostu inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:31, KrwawaMary napisał:

Wcale nie uważam się za lepszą.


Sorry, to przez sarkazm wylewający się z twoich postów odniosłem takie wrażenie. ;]

PS:

Dnia 08.07.2011 o 20:31, KrwawaMary napisał:

Wolałabym sobie żyły podciąć.

Tylko oddaj wcześniej krew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:35, rob006 napisał:

> Wcale nie uważam się za lepszą.

Sorry, to przez sarkazm wylewający się z twoich postów odniosłem takie wrażenie. ;]


Ja również przepraszam.

Dnia 08.07.2011 o 20:35, rob006 napisał:

Tylko oddaj wcześniej krew :D


Dobry pomysł. Dzięki za radę. Przynajmniej moje zwłoki się na coś przydadzą. Nie zostanę padliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:30, KrwawaMary napisał:

Hmmm... To jest dobra myśl. Może najlepiej sprzedam wszystkie narządy, kasę oddam dzieciom
i rzucę się pod samochód? Nie... Bo mogłabym te narządy uszkodzić. Jak tu się zabić nie
uszkadzając większości narządów? Chyba się powieszę. Ale wizja wiszącej mnie na sznurze
całej osikanej nie jest kusząca. Wolałabym sobie żyły podciąć.


Nie sugeruje Ci samobójstwa. Nie będę ukrywał tego, że trochę sobie kpie z tego co tu wypisujesz. Okej masz problemy. Spoko, ale proponowałbym Ci nie pisać o tym na forum. Szczególnie na forum o ogólnym temacie, którym są gry, komputery itp. Idź do psychologa, przyjaciół, rodziców i tam poszukaj rady. Jeżeli tam ich nie znalazłaś to tym bardziej nie znajdziesz ich na forum o grach. Tutaj tylko naiwni, głupi "dobrzy" ludzie będą się starali Ciebie "zrozumieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 20:39, Mr_Terrorist napisał:


Nie sugeruje Ci samobójstwa.


Wiesz, tak to zabrzmiało. Jestem psychopatką z myślami samobójczymi, więc przynajmniej mogę się na coś przydać. Z resztą gdybym umarła śmiercią naturalną na nic bym się nie zdała.

>Nie będę ukrywał tego, że trochę sobie kpie z tego co tu

Dnia 08.07.2011 o 20:39, Mr_Terrorist napisał:

wypisujesz. Okej masz problemy.


A kto ich nie ma.

>Spoko, ale proponowałbym Ci nie pisać o tym na forum.

Dnia 08.07.2011 o 20:39, Mr_Terrorist napisał:

Szczególnie na forum o ogólnym temacie, którym są gry, komputery itp. Idź do psychologa,
przyjaciół, rodziców i tam poszukaj rady. Jeżeli tam ich nie znalazłaś to tym bardziej
nie znajdziesz ich na forum o grach. Tutaj tylko naiwni, głupi "dobrzy" ludzie będą się
starali Ciebie "zrozumieć".


Ja wcale nie szukam zrozumienia. Poza tym nie uważam się za chorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki albinos to niezły interes, wchodzisz w to? Podzielimy się zyskami, odpalę ci z 5%, bo nie lubię ateuszy.

Poza tym skąd tak dobrze znasz moje wydatki? :O Nie może być... zaraz, skoro je znasz, to znaczy, że jesteś moim lokajem! Kleofasie, zwalniam cię! Jak poharujesz sobie te 16 godzin przy butach, to jeszcze zatęsknisz za swoim pan... pracodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:49, KrwawaMary napisał:

Jestem psychopatką z myślami samobójczymi, więc przynajmniej (...) Poza tym nie uważam się za chorą.

:D

Jeśli chodzi o tytuł tematu. Możliwe, że już tu pisałem, nie pamiętam.

Homoseksualizm - niech sobie będą, toleruję chorych. Ale z jakimiś paradami niech spieprzają. A argument o miłości jest beznadziejny. Zacznijmy tolerować pedofilów i zoofilów, w końcu oni też mają te swoje "miłości". A skoro homoseksualizm jest normalny i naturalny i niczym się nie różni od hetero, to niech sobie 2 gejów zrobi dzieci, oj... czekaj... nie da się?

Aborcja - nie. Stanowcze nie. Są pewnie sytuacje, w których mógłbym być za (jak gwałt), ale zawsze znajdą się takie sytuacje, w każdym temacie, dylemacie itd. Nie popadajmy w skrajności.

Prawa kobiet - nie rozśmieszajcie mnie. Normalne, dorosłe kobiety chodzą do pracy, mają swoje rodziny, może męża, dzieci. Zajmują się domem i nie mają czasu na jakieś tam pierdołowate walki o godność. Zajmują się życiem i tym co ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:56, Demagol napisał:

Poza tym skąd tak dobrze znasz moje wydatki? :O Nie może być... zaraz, skoro je znasz,
to znaczy, że jesteś moim lokajem!


Wystarczyło zajrzeć na twojego GSa i zobaczyć listę ulubionych gier. ;]
Poza tym widzę że włączył ci się tryb pajacowania. Nie powiem żeby to mnie zaskoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:01, rob006 napisał:

Wystarczyło zajrzeć na twojego GSa i zobaczyć listę ulubionych gier. ;]


A teraz sobie sprawdź, ile lat ma większość z nich. Poza tym - taki tytuł jak CD-Action coś ci mówi? Te 15 zł na miech to nic wielkiego, nawet jak ma się 600 zł pensji. Stówkę można spokojnie rozdać ubogim!

Dnia 08.07.2011 o 21:01, rob006 napisał:

Poza tym widzę że włączył ci się tryb pajacowania. Nie powiem żeby to mnie zaskoczyło...


Nie bądź taki, interes twojego życia umyka ci przed nosem ;/. Zwłaszcza, że właśnie straciłeś pracę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna grupa psychologów poszła dalej i uznała, że pedofilia nie jest chorobą tylko uważaj - orientacją seksualną.
Wytłumaczyli to na przykładzie - jesli ty jako hetero był byś w społeczeństwie gdzie takich się piętnuje bo ogólnym upodobaniem jest tam homoseksualizm, nie zmienił bys i tak orientacji bo to by było wbrew twojej naturze.
Takk samo pedofil - on nie zmieni swojej natury, nie jest wiec wedle tej teorii chory, jest jedynie odmienny orientacja i trzeba go nie leczyć a wprowadzić w stan abstynencji seksualnej.

Co jest imho oczywiście debilizmem, bo na tej zasadzie można uznać każde zboczenie i dewiację za odmienne preferencje, można tu podciągnąć nekrofilię, zoofilie itp itd...


Co więcej legalizując adopcję w parach homo otwieramy zboczylasom drogę - będą się łączyć w pozorne pary, na pokaz dla urzędników [a tych mamy chu...steczkowych jak barszcz, wszyscy wiedzą o co mi chodzi chyba, starczy spojrzeć na poziom ludzi w opiece społecznej], będą adoptować dzieci i robić z nimi co im do głowy przyjdzie, a dziecko gwałcone się do tego nie przyzna, co więcej nauczone od małego takich "praktyk" może je uznać za coś normalnego, coś zgodnego z prawem o zgrozo....


Homosie [geje] lesbijki - niech sobie żyją, niech sobie żyją i nic mi to nie wadzi. Ale niech się nie obnoszą, bo są i jak bóg da będą do końca świata MNIEJSZOŚCIĄ, a dla większości są nieestetyczne, dla niektórych wręcz obleśne [dwóch kolesi liżących się na ławce..idziesz ulica, jesz kebaba/hamburgera/frytki/loda cokolwiek, zobaczysz takich i od razu się na wymioty zbiera, przynajmniej mi jako facetowi hetero, a nie daj bóg ci wyobraźnia podświadomie zadziała i już kapota.. dwóch kolesi w łóżku i już po obiedzie].
Jakieś parady równości.. nie oni nie będą równi, są równi jako ludzie, ok, nie odbieram im prawa do życia, ale akceptowani w 100% społecznie nie będą.
A adopcja to już przesada.

Z reszta skoro twierdzą, że homoseksualizm jest czymś naturalnym, to naturalnie nie mogą mieć dzieci, nie powinni tym samym mieć prawa do ich adopcji, koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować