Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 również na konsoli?

98 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 17:49, ArtuRPGpl napisał:

> > >
> > > Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak Sempron 64.


heh no to czemu mam?? nawet na pudelku pisze 64 ogolnie po porstu AMD sepmron 64 2600+


No dobrze. Wyjaśniam. Napis 64 na pudełku to chwyt marketingowy. Tak naprawdę nie piszę się nazwy tego procesora tak jak np. Athlon 64 xxxx+ tylko Sempron yyyy+ 64BIT. Dlaczego? Ponieważ jest to zwykły 32-bitowy procesor, który potrafi obsłużyć 64 bitowy kontroler pamieci. Ale tak naprawde sam procesor jest 32 bitowy. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadziłem z 2048 ramu? Grałeś w F.E.R.A-a? Na dzień dobry w max detalach zajmuje 1.5 GB.

A nawet jak gram w WoW to obok mam włączonego TS-a i przegladarkę co by czasami cos znaleźć na Thotbocie i moje 1024 MB ramu jest całkowicie zużyte.

Nie. Nie przesadzam. 1024 to teraz mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wiesz mało bo jakos wszystkie programy wykrywaja go na 64 i skad takie zeczy wiesz? wydaje mi sie ze jest to wymysl twojej wyobrazni, ze wszystkie procesory 64 to sciemaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:02, ArtuRPGpl napisał:

Widocznie wiesz mało bo jakos wszystkie programy wykrywaja go na 64 i skad takie zeczy wiesz?
wydaje mi sie ze jest to wymysl twojej wyobrazni, ze wszystkie procesory 64 to sciemaaaa


Haha.... wymysl wyobrażni. Nie mój drogi. To wszystko jest napisane na oficjalnej stronie producenta procesora Sempron. Wystarczy ją poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:02, ArtuRPGpl napisał:

Widocznie wiesz mało bo jakos wszystkie programy wykrywaja go na 64 i skad takie zeczy wiesz?
wydaje mi sie ze jest to wymysl twojej wyobrazni, ze wszystkie procesory 64 to sciemaaaa


A no i nie napisałem, że wszystkie tylko mówiłem o modelu Sempron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ramach kontrastu można podać, że X360 ma procesor IBM 3,2 Ghz ( 3 rdzenie) 512 RAMu i Ati Xenona na pokładzie, kosztuje 1500 zł (core) i Gothic 3 będzie wyglądał tak samo jak na pc o ile nie lepiej (jak twórcy się postarają...) - o ile się pojawi, ale $$$ microsoftu załatwiło chyba już wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 16:53, nievil napisał:

No i co z tego, że Gothic 3(60:) wyjdzie na zabawkę microsoftu ? - zapłacili im to i wyjdzie.
Wystarczy kasa micro$oftu i firmy developerskie zaczynają wszystkie swoje gry tworzyć na x''a
: Bioware smaży jakieś rpg, nowy ghost recon ukaże się wcześniej niż na pc, powstaje prey,
id software też tworzy tajemniczy tytuł "nowej generacji" , UT2007 został potwierdzony, lada
chwila pojawi się oblivion - dużo tego jeśli wziąść pod uwagę, że były to dotychczas tytuły
pecetowe - wniosek jest taki, że twórcy za pieniądze i zysk zrobią wszystko, nawet rzeczy,
których żaden "ortodoksyjny" właściciel blachy by się nie spodziewał (w domyśle : opuszczają
rynek pc).
(...) Co do MGS4 - to jest jedyny tytuł, który będzie świadczył o wyższości PS3 nad X360. Nowa
produkcja Konami zniszczy, zdemoluje cały rynek gier co do tego nie ma wątpliwości, bo jest
to ostatni mgs Kojimy - największego geniusza elektronicznej rozgrywki i wszystko zostanie
zrobione by ten tytuł nie zawiódł - trailer liczony w czasie rzeczywistym pozostawiał taki
niedosyt, że ...(a przecież nic pod względem fabuły nie było tam ujawnione) czekanie na to
kiedy ukaże się następny trailer i garść nowych informacji nie jest w stanie przyćmić nawet
najbardziej ekskluzywna wiadomość z rynku pc czy konsol. Po premierze "Guns of the Patriots"
rynek gier nie będzie już tym co był(czytając informacje o gameplayu aż strach się bać co wyczarują
magicy z Konami...).


Powiedz mi nievil dlaczego kiedy konsolowa firma robi konwersje gier na PCta (mówie tu o RE4 i o DMC 3) ti jest to chwyt żeby przeciągnać ludzi na konsole (ale sam bóg nie wie pewnie co to im ma dać) a kiedy to firma PCtowa wydaje gre na konsole to już opuszcza rynek PCtów. Powiem jedno żadna firma nigdy nie opuści ani tego ani tego rynku gdyż jest to nie opłacalne i idiotyczne gdyż na obu platformach koszą tyle kasy ze odejście od jednej było by prawie samobujstwem. A co do tego MGSa 4 to nie bądź taki 100% pewien zę to będize hicior który zmiecie wszyściuteńko bo już widziałem dzięśątki takich gier które miały pobić wszystkie inne i które miały nie mieć sobie równych (dla przykładu brothers in arms) a okazywały się albo dobre albo nawet czasami średnie ale napewno nie rewelacyjne więc troszeczke sceptycyzmu by tu nie zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...troszeczke sceptycyzmu by tu nie zaszkodziło


Wybacz, ale dla każdego kto miał kontakt z tą serią i dla większości PSowych wyjadaczy.. wystarczą dwa słowa... Hideo... BoSSSSSki Hideo... Kojima.

Wygląda niepozornie a naprawdę jest Guru.. moim growym tzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:00, Ferilas de Rienne napisał:

...troszeczke sceptycyzmu by tu nie zaszkodziło


Wybacz, ale dla każdego kto miał kontakt z tą serią i dla większości PSowych wyjadaczy.. wystarczą
dwa słowa... Hideo... BoSSSSSki Hideo... Kojima.

Wygląda niepozornie a naprawdę jest Guru.. moim growym tzn.

Ja to rozumiem z serią kontakt miałem i też uważam ją za najlepszą wśrud skradanek ale stwierdzenie ze ta gra zmiecie wszystkie z powierzchni konsol to jendak driobniutka przesada (tak samo SH to najlepsza seria ale już od 3 była jakaś taka cienkawa bo za dużo sieczki a za mało zagadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tak źleto dla tych którzy grali w Gothica u kolegi , i którzy nie mają komputera a konsole.ale najpierw wersja komputerowa a nie konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)ale stwierdzenie

Dnia 06.03.2006 o 19:07, PharauhnMizzrym napisał:

ze ta gra zmiecie wszystkie z powierzchni konsol to jendak driobniutka przesada


No, w sumei to muszę przyznać, że masz rację.. CO nie zmienia faktu, że jeśli będe w końcu kupował next gena.. to mimo, iż moje dwa najbardziej upragnione RPGi będą hasały na max detalach po Xie.. To zapewne zdecyduje się na PS3.. musiałby nastąpić nie lada kataklizm by stało się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo wydanie Gothica III na konsole jest najbardziej trafne. Sterowanie w gothicu idealnie pasuje do pada, poza tym rpg''i tylko i wylacznie wydawane na konsole, maja to do siebie, ze sa krotkie... A gothic ? Istny hicior na konsolke bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra troszke jestem wstawiony i bawia mnie jak nigdy te wasze przechwalania się ile to wybuliliście kasy na sprzęt żeby sobie pograć w kilka gierek lol :]
Ja gram na PC, ale konsola jest zawsze u mnie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o granie: zero stresu, maksimum rozrywki i odprężenia oraz co równie ważne wygoda.

Jeśli ktoś nigdy nie miał konsoli niech ich nie krytykuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:56, PharauhnMizzrym napisał:

> No i co z tego, że Gothic 3(60:) wyjdzie na zabawkę microsoftu ? - zapłacili im to i wyjdzie.

> Wystarczy kasa micro$oftu i firmy developerskie zaczynają wszystkie swoje gry tworzyć
na x''a
> : Bioware smaży jakieś rpg, nowy ghost recon ukaże się wcześniej niż na pc, powstaje prey,

> id software też tworzy tajemniczy tytuł "nowej generacji" , UT2007 został potwierdzony,
lada
> chwila pojawi się oblivion - dużo tego jeśli wziąść pod uwagę, że były to dotychczas tytuły

> pecetowe - wniosek jest taki, że twórcy za pieniądze i zysk zrobią wszystko, nawet rzeczy,

> których żaden "ortodoksyjny" właściciel blachy by się nie spodziewał (w domyśle : opuszczają

> rynek pc).
> (...) Co do MGS4 - to jest jedyny tytuł, który będzie świadczył o wyższości PS3 nad X360.
Nowa
> produkcja Konami zniszczy, zdemoluje cały rynek gier co do tego nie ma wątpliwości, bo
jest
> to ostatni mgs Kojimy - największego geniusza elektronicznej rozgrywki i wszystko zostanie

> zrobione by ten tytuł nie zawiódł - trailer liczony w czasie rzeczywistym pozostawiał
taki
> niedosyt, że ...(a przecież nic pod względem fabuły nie było tam ujawnione) czekanie na
to
> kiedy ukaże się następny trailer i garść nowych informacji nie jest w stanie przyćmić
nawet
> najbardziej ekskluzywna wiadomość z rynku pc czy konsol. Po premierze "Guns of the Patriots"

> rynek gier nie będzie już tym co był(czytając informacje o gameplayu aż strach się bać
co wyczarują
> magicy z Konami...).

Powiedz mi nievil dlaczego kiedy konsolowa firma robi konwersje gier na PCta (mówie tu o RE4
i o DMC 3) ti jest to chwyt żeby przeciągnać ludzi na konsole (ale sam bóg nie wie pewnie
co to im ma dać) a kiedy to firma PCtowa wydaje gre na konsole to już opuszcza rynek PCtów.
Powiem jedno żadna firma nigdy nie opuści ani tego ani tego rynku gdyż jest to nie opłacalne
i idiotyczne gdyż na obu platformach koszą tyle kasy ze odejście od jednej było by prawie samobujstwem.
A co do tego MGSa 4 to nie bądź taki 100% pewien zę to będize hicior który zmiecie wszyściuteńko
bo już widziałem dzięśątki takich gier które miały pobić wszystkie inne i które miały nie mieć
sobie równych (dla przykładu brothers in arms) a okazywały się albo dobre albo nawet czasami
średnie ale napewno nie rewelacyjne więc troszeczke sceptycyzmu by tu nie zaszkodziło

Odpowiedź jest prosta: HIdeo Kojima jest geniuszem a MGS4 będzie jego ostatnim MGS''em więc wszystko zostanie zrobione by mistrz mógł w niesamowity sposób pożegnać się z serią którą tworzy od 20 lat - a ta seria jest niezwykła, swą historią, fabułą, skomplikowaniem rozdeptuje większość gier - zresztą chyba w żadnego mgs''a nie grałeś dlatego jeszcze pytasz czy ta gra odniesie sukces - o ten tytuł nie musisz się martwić to jedyna gra (czy słowo "gra" tu pasuje?), która jest 100% pewniakiem i sprzeda miliony ps3 a tobie polecam obczaić trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą trailer MGS4 na targach E3 będzie najbardziej "gorącą" zapowiedzią jakiejkolwiek gry - długo po tych targach będzie o nim głośno : wszystkie największe i najbardziej renomowane serwisy/portale o grach będą prześcigać się w komentarzach, fora dyskusyjne przeżyją" istne bombardowanie" a ściągnięcie tego trailera przez pewien czas będzie graniczyło z cudem(zapchane serwery)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:23, nievil napisał:

Zresztą trailer MGS4 na targach E3 będzie najbardziej "gorącą" zapowiedzią jakiejkolwiek gry
- długo po tych targach będzie o nim głośno : wszystkie największe i najbardziej renomowane
serwisy/portale o grach będą prześcigać się w komentarzach, fora dyskusyjne przeżyją" istne
bombardowanie" a ściągnięcie tego trailera przez pewien czas będzie graniczyło z cudem(zapchane
serwery)...

Eee słuchaj teraz to już troszeczek przesadzasz, ta gra mozę będzie dobra ale teraz zachowujesz się jakbyś miał jakieś wizje z przyszłoś i jesteś wręcz 100% pewien zę tak bedize, poza tym nie mów aż tak ogólnikowo bo mówiąc wszystkie renomowane portale, masz na myśli również te PCtowe a uwierz mi że na pewno na takim game logu nie będą trąbić prze 2 miesiace jaki to trailer MGSa 4 był wspaniały bo znajdzie się wiele innych gier o których również warto napisać. Ja uważam zę gra bedize dobra a patrząc na oprzednie części bardzo dobra ale czy to bedzie hit na skale światową to pewny nie jestem (moim zdaniem Splinter Cell będzie równie dobry) , powtażam nievil okaż choć jakiś milionowy procent sceptycyzmu bo podnosisz tą grę pod niebiosa mimo iż one jasze nie wyszła i raczej mało o niej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2006 o 16:51, ArtuRPGpl napisał:

i idz sie lepiej ucz cos o kompach nim cos napiszezs na forum


BUAHAHAHHAHAA <turla się po ziemi ze śmiechu>, ale ubaw buehahahahahh :P
X700 jest do pupy i to jeszcze masz wersje LE (czytaj gorsza edycja), a do tego chyba jesteś strasznie zacofany ->> już dawno są takie wynalazki jak X1800 (nie myl się z X800 które są już stare). Ale się uśmiałem, a szczególnie tym ostatnim dopiskiem. Twój komp to ostatni kastrat (2x mniej cachu w procku, i wersja LE grafiki). Idź sobie poczytaj recki jak nie wierzysz ;) A że daeś za nią 800zł to już szczyt --> za to mółbyś mieć duuuuuuuuuuuuużo lepszego X800GTO2, ale to szczegół. Lepiej kolo się więcej już nie odzywaj bo ta grafa nie daje rady już w dzisiejszych grach (odpal sobie feara na 1024 z full detalami to zobaczysz jak ci karta wymięknie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować